Слава Україні! Героям Слава!
Для військовослужбовців ЗСУ – обстеження, консультації та лікування захворювань,
що виникли внаслідок участі у бойових діях, ми надаємо безкоштовно.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Наші переваги

Передові
методики
Швидко і назавжди позбавляємо проблем із зором, без обмежень згодом.
Новітнє
обладнання
Останні моделі ексимерних і фемтосекундних лазерів, мікрохірургічні системи, новітнє діагностичне обладнання.
Досвід
лікарів
Лікарі-офтальмологи зі стажем роботи понад 20 років, з вченими ступенями, які успішно виконали тисячі мікрохірургічних втручань.
Ретельна
діагностика
Тільки на підставі даних комп'ютеризованих приладів ставиться діагноз і призначається лікування.

Послуги клініки

рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Популярні питання та відповіді

Чи можна сплатити за послуги клініки від організації?

Так, такий варіант можливий. Для цього необхідно отримати реквізити організації та попередньо виписати рахунок у реєстратурі клініки. Після отримання коштів на наш розрахунковий рахунок можливо буде провести необхідне обстеження або лікування. Але в будь-якому випадку, краще попередньо звернутися в клініку для консультації з питання, що вас цікавить.

Де я можу ознайомитися з інформацією про ліцензії клініки "Ексімер"?

Інформація про ліцензії розміщена на сайті, а також на інформаційних стендах у клініках.

Чи надаються в клініці "Ексімер" якісь знижки?

У всіх офтальмологічних клініках «Ексимер» періодично проводяться акції, які дають змогу провести діагностичне обстеження для дорослих та дітей, лазерну корекцію зору, хірургічне лікування, терапевтичні програми на пільгових умовах. Слідкуйте за нашими новинами на сайті.

Чи проводиться у клініці "Ексимер" лікування у кредит?

Ні, в офтальмологічних клініках “Ексимер” лікування в кредит не проводиться.

Де я можу ознайомитись з повним прайс-листом клініки "Ексімер"?

Ознайомитись з повним прайсом офтальмологічних клінік «Ексимер» Ви можете у реєстратурі клінік, а на інтернет-сайті наведено основний перелік послуг.

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Афанасьєв Ілля Валентинович

Головний лікар одеського центру «Ексімер», лікар-офтальмолог, ретинолог

Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Коломієць Олександр Іванович

Лікар-офтальмолог вищої категорії, к. м. н.

Детальніше

Русєва Інна Василівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії, к. м. н.

Детальніше

Виштак Альона Валеріївна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії

Детальніше

Коваленко Андрій Володимирович

Офтальмохірург, лікар вищої категорії

Детальніше

Cвіщова Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог

Детальніше

Пелепець Алла Валеріївна

Лікар-офтальмолог дитячого відділення

Детальніше

Калимун Надія Андріївна

Офтальмохірург, провідний ретинолог центру, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний рефракціний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Шамбра Сергій Васильович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог другої категорії

Детальніше

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії

Детальніше

Галанский Ігор Олександрович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Детальніше

Жеков Микола Михайлович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії

Детальніше

Гужва Олена Володимирівна

Лікар офтальмолог операційних та післяопераційних пацієнтів

Детальніше

Кисельова Альона Олегівна

Лікар офтальмолог, ретинолог

Детальніше

Бабій Катерина Валеріївна

Лікар-офтальмолог

Детальніше

Відгуки пацієнтів

«Ексімер» – професійна турбота про ваш зір

Офтальмологічний центр «Ексімер» вже понад 22 роки допомагає людям відновлювати роботу одного з найважливіших органів – очей. Своєчасна діагностика захворювань очей у дорослих та дітей за допомогою високоточного обладнання, підкріплена лікарським досвідом, дозволяє щорічно допомагати тисячам пацієнтів, які звертаються з різними скаргами. «Ексимер» – це команда, в якій зібрані одні з найкращих спеціалістів-офтальмологів в Україні, офтальмохірурги, ретинологи, анестезіологи. Разом ми працюємо на результат – підвищення якості життя кожного пацієнта.

Дитяча офтальмологія «Ексімер KIDS»

Діти – особлива категорія пацієнтів. Як правило, вони не заявляють про наявність дискомфорту зорового сприйняття самостійно, не надаючи цьому значення. Однак можна помітити, що дитина жмуриться, часто моргає, треті очі, близько нахиляється до предметів. Завдання батьків – постійно контролювати стан здоров’я дітей, вчасно реагувати з його зміна. Багатопрофільний офтальмологічний центр володіє сучасним передовим обладнанням для діагностики зору, що дозволяє виявити порушення та захворювання очей ще на ранній стадії. Сучасна клініка зору у Києві здійснює лікування у дітей:

Ми підбираємо коригуючі окуляри та лінзи, а також застосовуємо апаратні методики, які дозволяють швидко та безболісно покращити зір та відновити функцію очей. Дітям центр діагностики зору необхідно регулярно відвідувати. За відсутності патологій – не рідше 1 разу на рік, а за наявності – ще частіше, за рекомендацією лікаря. Така висока частота перевірок обумовлена ​​тим, що дитина активно зростає і розвивається, відповідно око теж інтенсивно зростає, і можуть виявитися офтальмологічні захворювання. Своєчасне виявлення порушень зору – перший крок до запобігання їх подальшому прогресу.

Відновлення зору в «Ексимері» для дорослих

Передова клініка офтальмології в Києві здійснює діагностику та лікування захворювань очей людей різного віку. Інноваційні комп’ютерні методики допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. За рахунок цього збільшується ефективність медичних маніпуляцій, а відновлені чіткість та контрастність не падають. На підставі отриманих даних фахівці центру очної діагностики та корекції зору здійснюють лікування:

У центрі корекції та відновлення зору проводяться лазерні корекції, операції з рефракційної заміни кришталика, виконується імплантація факічних лінз. Якщо в даний момент оперативне втручання вам не показано, фахівці допоможуть підібрати окуляри, контактні або лінзи нічного носіння.

Сучасні технології – секрет ефективного відновлення зору

Очна клініка «Ексимер» у Києві оснащена найновішим обладнанням, яке дозволяє здійснювати найточнішу діагностику та проводити безболісне лікування органів зору. Нашим спеціалістам допомагають працювати:

  • комп’ютеризовані інтелектуальні системи, що дають можливість отримати найточнішу інформацію про стан здоров’я очей;
  • ексімерні та фемтосекундні лазери німецького та американського виробників – професійні апарати, які в умілих руках висококваліфікованих фахівців дозволяють швидко відновити чіткість та контрастність зору без реабілітаційного періоду;
  • сучасні європейські методики, які регулярно освоюють наші спеціалісти.

Наш очний центр реалізує професійний підхід, забезпечує максимальний комфорт лікувальних процедур. Ми практикуємо лазерну корекцію зору, що дозволяє повністю відновити якість зорового сприйняття вже через 3-4 години після операції. Клієнти центру клінічної офтальмології назавжди перестають відчувати труднощі та дискомфорт у повсякденному житті, повністю відновлюючи найважливіші функції: гостроту, чіткість, яскравість та контрастність. При цьому для лікування зору в Києві вам навіть не доведеться брати лікарняний: вже за кілька днів після втручання ви зможете вести звичний спосіб життя.

Чому треба звертатися до офтальмологічного центру «Ексімер»

Приватна офтальмологічна клініка «Ексимер» – це вибір тих, хто цінує щохвилини та розуміє важливість здоров’я. У центрі очних хвороб вам зможуть вчасно поставити правильний діагноз та призначити найефективніше лікування. Нашими перевагами є:

  1. Високоточна діагностика. Лазерний офтальмологічний центр проводить повну комп’ютерну діагностику, за допомогою якої вдається оцінити здоров’я ваших очей найбільш комплексно. За один сеанс ми перевіряємо гостроту, рефракцію, внутрішньоочний тиск, стан внутрішньоочних структур: нервових закінчень, сітківки, рогівки. Обстеження здійснюється на місці, тому вам не доведеться складати велику кількість аналізів і витрачати свій час на відвідування кількох фахівців. Розуміння повної картини дозволяє найточніше поставити діагноз та вибрати правильну методику подальшого лікування індивідуально для кожного пацієнта.
  2. Кваліфіковані лікарі. У нашому штаті працюють лише досвідчені фахівці, які присвятили професійній діяльності багато років та невпинно вдосконалюють свої знання та навички. Постійно підвищуючи рівень кваліфікації персоналу, ми можемо гарантувати найкращі результати лікування. Наші офтальмологи підбирають найбільш правильну методику, проводять лікувальні процедури і, при необхідності, оперативне втручання. Такий підхід дає нам 100% упевненість у кінцевому результаті.
  3. Прозорість у ціноутворенні. У вартість діагностичних послуг входять усі необхідні дослідження та консультація спеціаліста. Ціна лікування, зокрема оперативного, вказана на сайті.
  4. Персоналізований підхід. Дані планових візитів кожного пацієнта зберігаються, що дозволяє аналізувати динаміку процесів, призначати найефективніші методики з урахуванням індивідуальних особливостей.
  5. Європейський рівень оснащеності. Апаратура клініки відповідно до останнього слова техніки дозволяє нам здійснювати найскладніші втручання, не завдаючи пацієнтам дискомфорту, безпечно, швидко та з дотриманням сучасних протоколів лікування.

«Ексімер» – одна з найкращих офтальмологічних клінік України одними з перших почали виконувати лазерну корекцію зору, лікувати захворювання сітківки методом коагуляції, і продовжуємо вдосконалювати свої методики лікування відповідно до розвитку технологій у медицині. Впроваджуючи перевірені сучасні підходи, даємо можливість своїм пацієнтам жити повноцінним життям, бачачи чіткі контури, правильні контури та соковиті кольори навколишніх предметів.

Записатися до офтальмолога на прийом у Києві на сайті можна лише за пару кліків. Пам’ятайте, що своєчасна діагностика у кваліфікованих спеціалістів та оперативне лікування дають найкращі результати.

Ліцензії та сертифікати клініки «Ексімер» (Київ)

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ