Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування короткозорості

Лікування прогресуючої короткозорості (міопії)

Лікування спазму акомодації (помилкової короткозорості)

Склеропластика: контроль над короткозорістю

Сучасна офтальмологія пропонує безліч ефективних і надійних способів лікування зору при короткозорості чи міопії – аномалії рефракції, при якій людина бачить віддалені предмети розмитими, наче через каламутне скло. Характеризується дане захворювання тим, що світлові промені, які проникають в око, фокусуються не на сітківці, як це має бути у нормі, а на площині перед нею. Зміна фокусу зорової системи за допомогою застосування тих чи інших офтальмологічних методів дозволяє досягти чіткого бачення предметів, розташованих на відстані.

Як повернути собі гарний зір при міопії?

Завдяки високій кваліфікації та великому практичному досвіду фахівців офтальмологічного центру «Ексімер» (Київ), а також ідеальним технічним можливостям клініки, нашим пацієнтам доступні найефективніші та найсучасніші методи корекції короткозорості, такі як:

  • лазерна корекція зору;
  • імплантація факічних лінз;
  • рефракційна заміна кришталика;
  • ортокератологія;
  • склеропластика;
  • апаратне лікування міопії.

Увага!

Визначити причини виникнення короткозорості та підібрати оптимальні способи корекції зору при даній аномалії рефракції може лише фахівець – за результатами комплексного комп’ютеризованого обстеження зорової системи.

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – найпопулярніший метод відновлення зорових функцій при міопії. Пояснення популярності лазерного лікування короткозорості – швидкість, безпека та дивовижна ефективність цієї процедури.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Зазвичай корекцію проводять у віці від 18 до 45 років, проте рішення про доцільність проведення процедури у кожному конкретному випадку приймається лікарем залежно від індивідуальних показників стану зорової системи пацієнта.

Яким чином покращується зір?

Поліпшення зору під час проведення оперативного лікування здійснюється у вигляді зміни форми рогівки, однієї з природних лінз оптичної системи людського ока. Наразі існує кілька методик проведення цієї процедури, які відрізняються за ступенем впливу та методом формування рогівкової поверхні, що дозволяє обирати оптимальний спосіб корекції зору у кожному конкретному випадку.

Результат

Зір відновлюється через 1,5-2 години після корекції. Після контрольного офтальмологічного огляду пацієнт може вирушити додому – вже без окулярів або контактних лінз!

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних лінз – дієвий спосіб відновлення зорових функцій для пацієнтів з високими ступенями міопії.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Застосовується у випадках, коли здатність ока до акомодації (можливості фокусувати погляд на предметах, розташованих на різних відстанях) не втрачена. Оптимальний вік для імплантації факічних лінз – від 18 до 45 років.

Результат

Зір відновлюється через 1,5-2 години після корекції. Після контрольного офтальмологічного огляду пацієнт може вирушити додому – вже без окулярів або контактних лінз!

Рефракційна заміна кришталика

Ефективне розв’язання офтальмологічних проблем для пацієнтів з міопією високих ступенів.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Рефракційна заміна кришталика застосовується для відновлення зору у разі втрати здатності кришталика людського ока до акомодації (можливості фокусувати погляд на предметах, розташованих на різних відстанях). Зазвичай цей метод використовується при лікуванні пацієнтів старше 45-50 років, і є оптимальним через вікові зміни, що відбуваються з зоровою системою з роками.

Яким чином покращується зір?

Операція полягає у видаленні природного кришталика ока з одночасною імплантацією інтраокулярної лінзи (штучного кришталика) необхідної оптичної сили.

Результат

У клініці «Ексімер» (Київ) при лікуванні короткозорості даним методом використовуються найсучасніші види штучних кришталиків, що дозволяють повністю відновити здатність ока бачити як на близьких, так і на віддалених відстанях.

Ортокератологія

Найсучасніший метод контактної корекції зору при міопії, інакше називається рефракційною терапією рогівки.

Показання до застосування

Короткозорість від –0,5 до –6,0 D

Ортокератологія – метод корекції зорових функцій, що найбільше підходить для пацієнтів віком від 6 до 40 років. Цей спосіб корекції зору ідеальний для тих, хто не може чи не хоче користуватися окулярами та контактними лінзами вдень і тих, кому через будь-які протипоказання не може бути проведена процедура лазерної корекції зору.

Яким чином покращується зір?

Внаслідок своєї особливої конструкції лінзи м’яко змінюють форму рогівки під час нічного сну, тим самим тимчасово покращуючи зір.

Результат

Контактні лінзи нічного носіння забезпечують тимчасове зменшення ступеня короткозорості та астигматизму, що дозволяє відмовитись від використання окулярів або контактних лінз протягом дня.

Склеропластика

Операція склеропластики – надійний та ефективний спосіб зупинення прогресування міопії.

Показання до застосування

Прогресивна короткозорість, при якій спостерігається погіршення зору більше ніж на 1 D на рік.

Яким чином покращується зір?

У ході хірургічного втручання на очному яблуку роблять невеликі розрізи, через які вводять спеціальні пластинки, своєрідний каркас, що зміцнює стінки склери, зовнішньої оболонки ока, яка виконує захисну та опорну функції.

Результат

Операція склеропластики ефективно розв’язує проблеми, пов’язані з прогресуванням короткозорості: відбувається стабілізація зорових функцій, зупиняється падіння гостроти зору..

Апаратне лікування

Результативна та водночас щадна терапія, визнана провідними спеціалістами-офтальмологами всього світу.

Показання до застосування

Курси апаратних процедур у складі комплексного лікування дають позитивний ефект при таких захворюваннях, як спазм акомодації чи помилкова короткозорість, короткозорість (міопія) та багатьох інших. Ці процедури особливо дієві у дитячому віці та застосовуються для запобігання й лікування захворювань очей юних пацієнтів без операції.

Яким чином покращується зір?

Заняття з апаратних методик можна порівняти зі спортивними тренуваннями, спрямованими на підвищення ефективності роботи м’язів ока. Курс апаратної терапії – програма, що складається з процедур тривалістю від 30 хвилин до 1 години, за цей час пацієнт встигає пройти від 3 до 5 різних апаратів ультразвукової та інфрачервоної лазерної терапії, вакуумного масажу, магнітотерапії, лазерної та електростимуляції тощо. Заняття проходять у цікавій ігровій формі.

Результат

Ефективне тренування зорових функцій, покращення кровопостачання очей. Дієва профілактика та делікатне лікування широкого спектра офтальмологічних захворювань.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз