В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування короткозорості

Лікування прогресуючої короткозорості (міопії)

Лікування спазму акомодації (помилкової короткозорості)

Склеропластика: контроль над короткозорістю

Сучасна офтальмологія пропонує безліч ефективних та надійних способів корекції зору при короткозорості чи міопії – аномалії рефракції, при якій людина бачить віддалені предмети розмитими, ніби через помутніле скло. Характеризується дане захворювання тим, що світлові промені, що проникають до ока, фокусуються не на сітківці, як це повинно бути в нормі, а на плоскості перед нею. Зміна фокусу зорової системи за допомогою тих чи інших офтальмологічних методів дозволяє досягти чіткого бачення предметів, розташованих на віддалі.

Як повернути собі гарний зір при міопії?

Завдяки високій кваліфікації та великому практичному досвіду спеціалістів «Ексімеру», а також ідеальним технічним можливостям клініки, нашим пацієнтам доступні найефективніші та найсучасніші методи корекції короткозорості, такі як:

  • лазерна корекція зору;
  • імплантація факічних лінз;
  • рефракційна заміна кришталика;
  • ортокератологія;
  • склеропластика;
  • апаратне лікування.

Увага!

Визначити причини виникнення короткозорості та підібрати оптимальні способи корекції зору при даній аномалії рефракції може тільки спеціаліст – за результатами комплексного комп’ютеризованого обстеження зорової системи.

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – снайпопулярніший метод відновлення зорових функцій при міопії. Пояснення популярності лазерної корекції зору – швидкість, безпека та дивовижна ефективність даної процедури.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Як правило, корекцію проводять у віці від 18 до 45 років, однак рішення про доцільність проведення процедури в кожному конкретному випадку приймається лікарем, залежно від індивідуальних показників стану зорової системи пацієнта.

Яким чином покращується зір?

Покращення зору в ході проведення корекції здійснюється шляхом зміни форми рогівки, однієї з природних лінз оптичної системи людського ока. На теперішній час існує декілька методик проведення цієї процедури, які різняться за ступенем впливу та методом формування рогівкової поверхні, що дозволяє обирати оптимальний спосіб корекції зору в кожному конкретному випадку.

Результат

Зір відновлюється через 1,5-2 години після корекції. Після контрольного офтальмологічного огляду пацієнт може вирушати додому – вже без окулярів чи контактних лінз!

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних лінз – дієвий спосіб відновлення зорових функцій для пацієнтів з високими ступенями міопії.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Застосовується у випадках, коли здатність ока до акомодації (можливості фокусувати погляд на предметах, розташованих на різній відстані) не втрачена. Оптимальний вік для проведення імплантації факічних лінз – від 18 до 45 років.

Результат

Зір відновлюється одразу ж після проведення імплантації. Факічні лінзи – оптика, що не викликає жодного дискомфорту, та є невидимою в оці.

Рефракційна заміна кришталика

Ефективне рішення проблем із зором для пацієнтів з міопією високих ступенів.

Показання до застосування

Короткозорість до – 12D

Рефракційна заміна кришталика застосовується для відновлення зору у випадках втрати здатності кришталика людського ока до акомодації (можливості фокусувати погляд на предметах, розташованих на різній відстані). Зазвичай цей метод використовується при лікуванні пацієнтів, старших за 45-50 років, та є оптимальним через вікові зміни, що відбуваються з зоровою системою з віком.

Яким чином покращується зір?

Операція полягає у видаленні природнього кришталика ока з одночасною імплантацією інтраокулярної лінзи (штучного кришталика) потрібної оптичної сили.

Результат

В клініці «Ексімер» при лікуванні короткозорості даним методом використовуються найсучасніші види штучних кришталиків, які дозволяють ефективно відновлювати здатність ока бачити як на близькій, так і на віддаленій відстані.

Ортокератологія

Найсучасніший метод контактної корекції міопії, інакше кажучи – рефракційна терапія рогівки.

Показання до застосування

Короткозорість від –0,5 до –6,0 D

Ортокератологія – метод корекції зорових функцій, який найбільше підходить для пацієнтів у віці від 6 до 40 років. Цей спосіб корекції зору є ідеальним для тих, хто не може або не хоче користуватися окулярами та контактними лінзами вдень, і тих, кому через будь-які протипоказання не може бути проведено процедуру корекції зору.

Яким чином покращується зір?

За рахунок особливої конструкції, лінзи м’яко змінюють форму рогівки під час нічного сну, тим самим тимчасово покращуючи зір.

Результат

Контактні лінзи нічного носіння забезпечують тимчасове зменшення ступеню короткозорості та астигматизму, що дозволяє відмовитись від використання окулярів чи контактних лінз протягом дня.

Склеропластика

Операція склеропластики – надійний та ефективний спосіб зупинення прогресування міопії.

Показання до застосування

Прогресуюча короткозорість, при якій спостерігається погіршення зору більше ніж на 1 D на рік.

Яким чином покращується зір?

В ході хірургічного втручання на очному яблуці роблять невеликі розрізи, через які вводять спеціальні пластинки, своєрідний каркас, який укріплює стінки склери – зовнішньої оболонки ока – яка виконує захисну та опорну функції.

Результат

Операція склеропластики ефективно вирішує проблеми, пов’язані з прогресуванням короткозорості: відбувається стабілізація зорових функцій, зупиняється зниження гостроти зору.

Апаратне лікування

Результативна і, разом з тим, щадна терапія, яка визнана провідними спеціалістами-офтальмологами всього світу.

Показання до застосування

Курси апаратних процедур у складі комплексного лікування дають позитивний ефект при таких захворюваннях, як спазм акомодації чи хибна короткозорість, короткозорість (міопія) та багатьох інших. Ці процедури є особливо дієвими у дитячому віці та застосовуються для профілактики і лікування захворювань очей юних пацієнтів.

Яким чином покращується зір?

Заняття за апаратними методикам можна порівнювати зі спортивними тренуваннями, спрямованими на підвищення ефективності роботи очних м’язів. Курс апаратної терапії – програма, що складається з процедур тривалістю від 30 хвилин до 1 години, за цей час пацієнт встигає пройти від 3 до 5 різноманітних апаратів ультразвукової та інфрачервоної лазерної терапії, вакуумного масажу, магнітотерапії, лазерної та електростимуляції та ін. Заняття проходять у захоплюючій ігровій формі.

Результат

Ефективне тренування зорових функцій, покращення кровопостачання очей. Дієва профілактика та делікатне лікування широкого спектру очних захворювань.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ