Увага! Під час карантинних обмежень з 20.03 ми працюємо у звичному режимі!
В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ КВІТНЯ!
-50% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 900 грн (за одне око)
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна –
9 999 грн (за одне око)

-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 30.04.21

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування катаракти

Чому потрібно лікувати катаракту

лікування катарактиКатаракта – помутніння кришталика – захворювання, яке суттєво погіршує якість зору, а значить і життя. Лікування катаракти ока позбавляє подібних проблем і повертає добрий зір на довгі роки.

Через зниження зору (окуляри при катаракті не допомагають) люди змушені втрачати самостійність, відмовлятися від звичного способу життя, іноді – від роботи.

В офтальмологічній клініці «Ексімер» застосовується
новий стандарт лiкування катаракти
за допомогою фемтосекундного лазеру.

Високотехнологічно, безконтактно, безболісно, доступно!

Чим раніше – тим краще

Багато років тому для того, щоб видалити катаракту, потрібно було чекати на її дозрівання, тобто повне помутніння кришталика та втрати зору. Діагностичне та операційне обладнання не дозволяло видалити катаракту на ранніх стадіях. Зараз підхід до лікування в корні інший: не потрібно чекати, треба видаляти одразу ж, як тільки порекомендує лікар.

чим загрожує зволіканняЧим загрожує зволікання

Якщо не лікувати катаракту, виникає ризик розвитку небезпечного ускладнення – вторинної глаукоми. Кришталик не тільки мутнішає, але й збільшується у розмірах (набухає), внаслідок чого порушується відтік рідини, підвищується внутрішньоочний тиск. При глаукомі зоровий нерв та інші структури ока відчувають підвищене навантаження, в оці порушується кровопостачання, у зв’язку з цим сигнали припиняють поступати до кори головного мозку та людина починає гірше бачити, порушується периферичний зір. Зорові характеристики, втрачені при глаукомі, відновити вже не можна.

В чому переваги видалення катаракти на ранніх стадіях? Коли кришталик не до кінця помутнішав та ущільнився, його легше видалити. Операція катаракта займає менше часу, зір відновлюється швидше. При ранньому видаленні катаракти з’являється більше можливостей отримати максимальні зорові характеристики.

Чому не можна вилікувати катаракту без операції

Помутніння кришталика відбувається через денатурацію білкових поєднань, що входять до його складу. Аналогічні процеси відбуваються під час варіння яйця – побілілому білку вже не можна повернути прозорість. Катаракта – незворотний процес, і до сих пір не існує ані крапель, ані вітамінів, ані народних засобів, здатних позбавити хвороби. Єдиний ефективний спосіб лікування катаракти – заміна помутнілого кришталика на штучний.

Як лікують катаракту в клініці «Ексімер»

Сучасне технічне оснащення офтальмологічної клініки «Ексімер», наявність унікальних мікрохірургічних і лазерних установок дозволяє застосовувати досконалу на сьогоднішній день методику лікування катаракти.

Новий стандарт катарактальної хірургії, операція факоемульсифікації з фемтолазерним супроводом – щадний, безпрецедентно точний вплив на око, повністю адаптований під індивідуальні особливості зорової системи пацієнта, можливість отримати максимальну якість зору при найкоротшому відновлювальному періоді. Це надійний, безболісний і нетравматичний спосіб лікування, який дозволяє ефективно позбавитись хвороби.

Переваги лікування катаракти в клініці «Ексімер»

 

Високі
стандарти
лікування
Найвища
якість
зору
Швидке
і комфортне
лікування
Короткий
період
реабілітації
  • Високі стандарти лікування. Висококваліфіковані лікарі-офтальмохірурги клініки «Ексімер» використовують найновіше обладнання та найсучасніші науково-технічні розробки, що відповідають міжнародним стандартам.
  • Найвища якість зору. Завдяки неперевершеній точності виконання фемтолазерної операції, зір відновлюється на максимально можливу величину, а завдяки високотехнологічним моделям штучних кришталиків можливо зробити його навіть кращим, ніж до розвитку катаракти.
  • Швидке та комфортне лікування. Немає потреби у госпіталізації: втручання проводиться в режимі «одного дня», в цей же день пацієнт повертається додому. Операція не порушує розпорядок життя.
  • Короткий період реабілітації. Застосування лазеру виключає використання механічних інструментів, і після операції всі мікродоступи до внутрішніх структур ока швидко самогерметизуються, а це означає, що відновлення відбувається у найкоротші строки. Зір повертається вже в операційній, пацієнт не втрачає самостійності та не потребує додаткового догляду.

Результат лікування катаракти

Сучасна операція з лікування катаракти визнана єдиною операцією, яка повністю реабілітує, так як дозволяє повернути втрачені через катаракту зорові функції. Після операції у пацієнтів часто буває відчуття, що час повернувся назад: зір такий же, як у молодості. Моделі високотехнологічних штучних кришталиків, які імплантуються в клініці «Ексімер», дозволяють одночасно з катарактою позбавитись таких проблем із зором, як пресбіопія (вікова далекозорість), короткозорість чи астигматизм, якщо б вони були раніше. В результаті зір буде кращим, ніж до розвитку хвороби. У більшості випадків сучасна методика дозволяє врахувати також побажання пацієнта відносно майбутнього зору.

Чому не треба боятися операції з видалення катаракти?

Багато хто, почувши про необхідність хірургічного втручання, відчуває цілком зрозуміле хвилювання. Однак ці тривоги марні. Завдяки використанню фемтосекундного лазеру в клініці «Ексімер» найважливіші етапи операції з видалення катаракти виконуються з безпрецедентною точністю, практично безконтактно, що скорочує час хірургічного втручання, збільшує безпеку пацієнта та мінімізує ризик післяопераційних ускладнень.

Операція триває всього декілька хвилин і є абсолютно безболісною. Зір, як правило, повертається вже в операційній. Одну-дві години пацієнт проводить у клініці, а після лікарського огляду вирушає додому.

Після закінчення короткого відновлювального періоду немає жодних обмежень на фізичні навантаження.

Одномоментне лікування катаракти та глаукоми

Ситуація, коли катаракта «сусідить» з іншим небезпечним очним захворюванням – глаукомою (підвищений внутрішньоочний тиск), зовсім не рідкість. Такі випадки потребують обов’язкового оперативного лікування. В клініці «Ексімер», як правило, при катаракті, ускладненій глаукомою, одномоментно виконуються дві операції, в два етапи: спочатку непроникаюча глибока склеректомія – операція з лікування глаукоми, а потім ультразвукова факоемульсифікація з імплантацією штучної інтраокулярної лінзи – операція з видалення катаракти.

Лікування вторинної катаракти

Вторинна катаракта – це помутніння та ущільнення задньої капсули кришталика, які призводять до погіршення зорових характеристик. В клініці «Ексімер» при вторинній катаракті проводиться лазерна дисцизія. Процедура виконується за допомогою спеціального YAG-лазера, в режимі «одного дня», під місцевою крапельною анестезією, абсолютно безболісно. В процесі лікування відбувається звільнення центральної оптичної зони від помутнінь, що дозволяє забезпечити гарні зорові характеристики.

Вартість лікування катаракти

Найменування послугиЦіна, грнДиск. картаАкція
Факоемульсифікація з імплантацією СТАНДАРТНОЇ ІОЛ15000142509999
Факоемульсифікація з імплантацією ТРЬОСКЛАДОВОЇ ІОЛ176001672013500
Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ з ПОКРАЩЕНИМИ характеристиками; Alcon (США)195001852515500
Факоемульсифікація з імплантацією АСФЕРИЧНОЇ ІОЛ; Alcon (США), Bausch&Lomb (CША), Carl Zeiss (Німеччина)235002232519500
Факоемульсифікація з імплантацією АСТИГМАТИЧНОЇ (торичної) ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)2600024700
Факоемульсифікація з імплантацією БАГАТОФОКУСНОЇ (мультифокальної) ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)3465032918
Факоемульсифікація з імплантацією БАГАТОФОКУСНОЇ АСТИГМАТИЧНОЇ (мультифокальної торичної) ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)4235040233
Факоемульсифікація з імплантацією мультифокальної ІОЛ; Symfony (Jonsons&Jonsons)4400041800
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний рефракціний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог операційних та після операційних пацієнтів
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ