В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Операція з видалення катаракти – ультразвукова факоемульсифікація

Найсучасніший, ефективний, надійний, безпечний і безболісний метод позбавлення від катаракти – ультразвукова факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи (штучного кришталика). Завдяки цьому безшовному методу позбутися катаракти і повернути хороший зір можна без будь-яких обмежень в подальшому. За допомогою ультразвукової факоемульсифікації позбулися катаракти мільйони людей в усьому світі. В Україні 18 років тому саме клініки «Ексімер» вперше застосували ультразвукову факоемульсифікацію катаракти.

Кому рекомендована ультразвукова факоемульсифікація катаракти?

Ультразвукова факоемульсифікація катаракти проводиться відразу ж, як тільки помутніння кришталика починає заважати зору, і чекати, коли катаракта дозріє, не потрібно. Операція з видалення катаракти не має вікових обмежень. Така операція проводиться навіть найменшим дітям в разі вродженої катаракти.

Як проходить ультразвукова факоемульсифікація

Суть лікування катаракти методом ультразвукової факоемульсифікації полягає у виведенні з ока мутного кришталика за допомогою ультразвуку через мікродоступ розміром в 1,8 мм і заміні його на гнучку інтраокулярну лінзу. Лінза вводиться всередину ока в згорнутому стані, розгортається і надійно фіксується завдяки спеціальній конструкції, виконуючи функцію природного кришталика. Вся операція триває 10 – 15 хвилин, і того ж дня пацієнт повертається додому.

Етапи ультразвукової факоемульсифікації

 • Офтальмохірург створює в рогівці мікродоступ розміром 1,8 мм і всі подальші маніпуляції під час операції проводить через нього.
 • Через мікродоступ за допомогою спеціального мікрохірургічного обладнання – факоемульсифікатора – помутнілий кришталик перетворюється в емульсію.
 • Перетворений в емульсію кришталик виводиться з ока.
 • У капсулу, де раніше розміщувався кришталик, вводиться гнучка інтраокулярна лінза в складеному стані, яка самостійно розгортається всередині ока і надійно фіксується.
 • Накладання швів не потрібно: рогівковий мікродоступ самостійно герметизується.

Переваги лікування катаракти з допомогою ультразвукової факоемульсифікації в клініках «Ексімер»

 • Позбавлення від катаракти раз і назавжди.
 • Повернення максимально можливих зорових характеристик, виходячи зі стану зорової системи. системы.
 • У клініках «Ексімер» операцію з приводу лікування катаракти проводять в режимі «одного дня», без госпіталізації.
 • Після операції пацієнт не втрачає самостійності і не вимагає особливого догляду.
 • Добре бачити пацієнт починає відразу після операції, а максимальна гострота зору відновлюється протягом декількох днів.
 • Мінімальний відновлювальний період..
 • Безшовна методика дає можливість в подальшому не обмежувати фізичні і зорові навантаження.
 • Місцева крапельна анестезія не робить зайвого навантаження на серцево-судинну систему і добре переноситься пацієнтами будь-якого віку.та.
 • Для проведення операції не потрібно, як раніше, чекати, поки катаракта «дозріє», і терпіти поступове погіршення зору. Тепер видалення катаракти можливо на самих ранніх стадіях.
 • Імплантуються кришталики провідних світових виробників, які дають можливість виправити вікову далекозорість, короткозорість, астигматизм, якщо вони були до розвитку катаракти.
 • Для видалення катаракти застосовується унікальне мікрохірургічне обладнання: мікрохірургічні системи Stellaris, Мillennium, Infinity, Centurion.

Результат ультразвукової факоемульсифікації

В результаті ультразвукової факоемульсифікації людина раз і назавжди позбувається катаракти і отримує максимально гарний (виходячи зі стану зорової системи) зір, без будь-яких серйозних обмежень згодом.

Після ультразвукової факоемульсифікації

Як правило, зір повертається вже відразу після операції. Після ультразвукової факоемульсифікації пацієнта оглядає лікар, і пацієнт може їхати додому. Після операції лікар визначить порядок використання очних крапель і складе графік післяопераційних оглядів (в клініках «Ексімер» ці послуги входять у вартість операції, як і всі медикаменти та витратні матеріали).

Факти про ультразвукову факоемульсифікацію

 • Думка про видалення катаракти з допомогою ультразвуку прийшла в голову американцю Чарльзу Келману в шістдесятих роках XX століття. На ідею наштовхнула робота стоматолога, який видаляв зубний камінь за допомогою ультразвуку. Ця ідея визначила розвиток офтальмохіругіі на багато десятиліть вперед, проте між розробкою методики і її реалізацією пройшло багато років, протягом яких удосконалювався метод. Методика факоемульсифікації катаракти була запатентована в 1971 році.
 • Операція з видалення катаракти визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я єдиною повністю реабілітуючою операцією серед всіх, і не тільки очних, хірургічних втручань, оскільки дозволяє повністю відновити втрачені внаслідок захворювання функції.
 • Самому старшому пацієнту клініки «Ексімер», якому видалили катаракту за допомогою ультразвукової факоемульсифікації, було 104 роки, наймолодшому – три місяці.
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ