Дорогі пацієнти!
Ви можете записатися на консультацію та діагностику до лікарів наших центрів через ОСОБИСТИЙ  КАБІНЕТ
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Відео відгуки

Після операції катаракти бачу на всі 100%

Назар Васильович – пацієнт офтальмологічного центру “Ексімер”. Чоловік зіткнувся з різким погіршенням зору на обох очах.

Під час діагностики з`ясувалося, що у нього катаракта. Падіння зору було таким, що чоловік майже не пізнавав людей.

Пацієнту провели операцію з видалення катаракти із заміною кришталиків на штучні (інтраокулярні лінзи).

Операцію проводив офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) – Андрій Вікторович Красуцький.

Пройшов місяць після операції. Зір у пацієнта 100%. Він відчуває себе чудово. Ніщо не заважає водити авто, що є улюбленою справою чоловіка.

“Враження від клініки “Ексімер” та персоналу – чудові. Я рад, що звернувся до цієї клініки”.

Після операції катаракти побачив так, як ніколи раніше

Олексій звернувся до офтальмологічного центру “Ексімер” в Києві, тому що у нього впав зір.

Чоловік працює інструктором з тактичної медицини. І йому доводиться часто пересуватися вночі. Із поганим зором зробити це складно.

Під час діагностики виявилося, що у пацієнта #катаракта і він потребує заміни кришталика. Разом із офтальмохірургом Андрієм Вікторовичем Красуцьким пацієнт узгодив кришталик який йому найкраще підходить. І вже за місяць йому зробили операцію.

Операція пройшла чудово – тривала набагато менше, ніж підготовка. Під час операції було не дуже приємно, але не боляче. Після операції Олексій розповідає, що побачив такі речі, які забув що бачив раніше. Пройшов вже місяць після операції. І жодних нарікань пацієнт немає.

Олексій дякує клініці та своєму лікарю – Андрію Вікторовичу Красуцькому за гарний зір і можливість добре бачити вдаль і зблизька, водити авто вночі.

Через п’ять хвилин після операції, я вже міг читати самостійно без окулярів!

Чоловік звернувся до нас в клініку по рекомендації знайомих із проблемою зору. Володимир Миколайович працює водієм і для нього дуже важливий гарний зір, особливо у нічний час.

Під час діагностики пацієнту поставили діагноз катаракта. Наш офтальмохірург Андрій Вікторович Красуцький, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів підібрав пацієнту інтраокулярну лінзу. Найкращий варіантом стала лінза Vivity, яка забезпечує збільшену глибину фокуса та максимально можливі зорові характеристики на середній та далекій відстанях.

Пацієнту зробили спочатку операцію на правому оці і вже через 5 хвилин після заміни кришталика, пацієнт побачив великі зміни. І міг сам читати без окулярів.

“А наступного дня просто був шокований від якості зору. Після операції на другому оці став бачити ще краще. Зараз обидва ока бачать одинаково. Я задоволений. І раджу всім у кого виникають проблеми із зором звертатися в “Ексімер”.

“Рада, що маю гарний зір”. Відгук після лазерної корекції зору

Дівчина з дитинства займається фехтуванням і гарний зір для неї дуже важливий.
Тому як тільки виповнилося 18 років, почала цікавитися лазерною корекцією зору.
Друзі порадили офтальмологічний центр “Ексімер”.
Пацієнтка звернулася до нас у клініку і ось пройшов вже місяць, як вона щаслива власниця гарного зору!
Лазерну корекцію зору виконала офтальмохірург, провідний спеціаліст рефракційного відділення, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів – Юлія Валентинівна Лейченко.
Пацієнтка дуже задоволена і щаслива, що має гарний зір.
І дякує всім лікарям медцентру “Ексімер”
А ми бажаємо Валерії успіху на змаганнях і Олімпійських рекордів!

Операція вікової катаракти. Відгук військового ЗСУ
«Влітку цього року у мене різко погіршився зір, і це ускладнило виконання службових обов’язків», – розповідає Костянтин, військовослужбовець ЗСУ.
Через таку ситуацію чоловік звернувся до нашого офтальмологічного центру «Ексімер». «І я вважаю, що в цьому мені дуже пощастило», – додає пацієнт.
Військовому провели комплексне обстеження зору, та виявили катаракту обох очей. Наш офтальмохірург Андрій Вікторович Красуцький, запропонував пацієнту зробити операцію по заміні кришталиків. Звісно, чоловік погодився на цей крок.
У ході додаткових обстежень та оглядів пацієнту підібрали відповідну інтраокулярну лінзу для одного і другого ока виробництва Alcon.
Варто зазначити, що всі обстеження, операції та кришталики були надані військовому безоплатно.
Костянтин розповідає, що хвилювався щодо операції, але його підбадьорило те, що фахівці клініки були налаштовані дуже оптимістично, і безпосередньо сам офтальмохірург Андрій Красуцький, запевнив його у позитивному результаті.
Пройшов вже тиждень після операції, і наш пацієнт дуже радий, що погодився на неї: «Я не тільки повернув собі працездатність майже на 100%, але також отримав впевненість у своїх силах. Весь світ, який я бачу сприймається по-іншому! І не зважаючи на сьогоднішні обставини, у мене є багато планів на майбутнє, і є впевненість у собі».
Пацієнт дуже дякує всім лікарям, медсестрам та адміністративному персоналу за якісно новий зір.
А ми бажаємо нашому захиснику надійного янгола-охоронця і будемо з нетерпінням чекати його на плановий огляд.
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ