В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВЕРЕСНЯ!
-43% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна – 9 999 грн
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 30.09.20

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Відео відгуки

Лікування амбліопії в Ексімер KIDS

Лікування проходило під наглядом нашого лікаря Варги Олени Юріївни, провідного спеціаліста дитячого відділення, лікаря-офтальмолога вищої категорії, члена Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування.
Дитині був поставлений діагноз амбліопія, ще це захворювання відоме під іншою назвою – «ледаче око», а також діагноз короткозорість. Лікарям нашого центру, вдалося побороти ці захворювання на ранніх стадіях, але регулярна діагностика обов’язкова в даному випадку і дозволяє тримати під контролем зорову систему дитини.

Віктор Онісимович, відгук пацієнта після видалення катаракти

Віктор Онісимович, пацієнт нашого центру, звернувся в «Ексімер» з проблемами зору, через катаракту на ліве око зовсім нічого не бачив.
Для лікування катаракти в «Ексімер» використовують сучасну методику факоемульсифікацію з імплантацією інтраокулярної лінзи.
Віктор Онісимович, дуже задоволений результатами операції. І дякує всім працівникам і лікарям нашого центру за уважне ставлення, професіоналізм і за хороший зір.
Не чекайте розвитку катаракти до повної сліпоти. Скористайтеся всіма перевагами сучасної офтальмології.

Даша, відгук пацієнта після факоемульсифікації

«Якщо є проблеми із зором, приходьте в «Ексімер» і вам точно допоможуть» – каже Даша. Ми зі свого боку дуже раді, що допомогли нашій пацієнтці втілити дитячу мрію «ДОБРЕ БАЧИТИ».
Даша звернулася в наш центр зі складним міопічним астигматизмом обох очей, праве око -10,75, ліве око -10. Пацієнтці було проведено хірургічне лікування, факоемульсифікація, операція проходить під місцевою, крапельної анестезією, яка легко переноситься пацієнтами різного віку.
Даша дуже задоволена результатом, а також вдячна всьому персоналу офтальмологічного центру «Ексімер» і рекомендує всім звертатися в наш центр.

Ольга, відгук після лазерної корекції зору

Ольга, звернулася в «Ексімер» з великим бажанням бачити без окулярів та лінз. З дитинства мала проблеми із зором і нарешті вирішила їх після лазерної корекції.
Пацієнтка дуже задоволена результатом, а також вдячна всьому персоналу офтальмологічного центру «Ексімер». Звертайтеся, записуйтесь на консультації до наших фахівців.

Володимир, відгук після лікування косоокості

Після діагностики та консультації з лікарем, Володимиру було запропоновано поетапне лікування.
Перший етап – лазерна корекція зору, другий етап – хірургічне лікування косоокості.
Пацієнт задоволений результатом, а також дуже вдячний лікарю Прожозі Сергію Анатолійовичу, який успішно провів всі етапи хірургічного лікування Володимира.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ