Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Відео відгуки

Через п’ять хвилин після операції, я вже міг читати самостійно без окулярів!

Чоловік звернувся до нас в клініку по рекомендації знайомих із проблемою зору. Володимир Миколайович працює водієм і для нього дуже важливий гарний зір, особливо у нічний час.

Під час діагностики пацієнту поставили діагноз катаракта. Наш офтальмохірург Андрій Вікторович Красуцький, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів підібрав пацієнту інтраокулярну лінзу. Найкращий варіантом стала лінза Vivity, яка забезпечує збільшену глибину фокуса та максимально можливі зорові характеристики на середній та далекій відстанях.

Пацієнту зробили спочатку операцію на правому оці і вже через 5 хвилин після заміни кришталика, пацієнт побачив великі зміни. І міг сам читати без окулярів.

“А наступного дня просто був шокований від якості зору. Після операції на другому оці став бачити ще краще. Зараз обидва ока бачать одинаково. Я задоволений. І раджу всім у кого виникають проблеми із зором звертатися в “Ексімер”.

“Рада, що маю гарний зір”. Відгук після лазерної корекції зору

Дівчина з дитинства займається фехтуванням і гарний зір для неї дуже важливий.
Тому як тільки виповнилося 18 років, почала цікавитися лазерною корекцією зору.
Друзі порадили офтальмологічний центр “Ексімер”.
Пацієнтка звернулася до нас у клініку і ось пройшов вже місяць, як вона щаслива власниця гарного зору!
Лазерну корекцію зору виконала офтальмохірург, провідний спеціаліст рефракційного відділення, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів – Юлія Валентинівна Лейченко.
Пацієнтка дуже задоволена і щаслива, що має гарний зір.
І дякує всім лікарям медцентру “Ексімер”
А ми бажаємо Валерії успіху на змаганнях і Олімпійських рекордів!

Операція вікової катаракти. Відгук військового ЗСУ
«Влітку цього року у мене різко погіршився зір, і це ускладнило виконання службових обов’язків», – розповідає Костянтин, військовослужбовець ЗСУ.
Через таку ситуацію чоловік звернувся до нашого офтальмологічного центру «Ексімер». «І я вважаю, що в цьому мені дуже пощастило», – додає пацієнт.
Військовому провели комплексне обстеження зору, та виявили катаракту обох очей. Наш офтальмохірург Андрій Вікторович Красуцький, запропонував пацієнту зробити операцію по заміні кришталиків. Звісно, чоловік погодився на цей крок.
У ході додаткових обстежень та оглядів пацієнту підібрали відповідну інтраокулярну лінзу для одного і другого ока виробництва Alcon.
Варто зазначити, що всі обстеження, операції та кришталики були надані військовому безоплатно.
Костянтин розповідає, що хвилювався щодо операції, але його підбадьорило те, що фахівці клініки були налаштовані дуже оптимістично, і безпосередньо сам офтальмохірург Андрій Красуцький, запевнив його у позитивному результаті.
Пройшов вже тиждень після операції, і наш пацієнт дуже радий, що погодився на неї: «Я не тільки повернув собі працездатність майже на 100%, але також отримав впевненість у своїх силах. Весь світ, який я бачу сприймається по-іншому! І не зважаючи на сьогоднішні обставини, у мене є багато планів на майбутнє, і є впевненість у собі».
Пацієнт дуже дякує всім лікарям, медсестрам та адміністративному персоналу за якісно новий зір.
А ми бажаємо нашому захиснику надійного янгола-охоронця і будемо з нетерпінням чекати його на плановий огляд.
Лазерна корекція вікової далекозорості. Програма PrebyMAX. Відгук пацієнтки

Марія, пацієнтка офтальмологічного центру “Ексімер”.

У жінки з роками розвинулася вікова далекозорість (пресбіопія). Гострота зору у неї становила: зблизька – 30%, а вдалечинь – 60%.

Марія звернулася до нас із проханням виправити зір, і після ретельної діагностики, пацієнтці було запропоновано лазерну корекцію за унікальною технологією, яку виконують лише у клініці «Ексімер» — корекція пресбіопії за програмою ПресбіМакс (PrebyMAX) з використанням Фемтотехнології.

Пацієнтка прийняла рішення виконувати лазерну корекцію, тому що раніше процедуру лазерного виправлення зору у нас в клініці проводили її доньці. Пацієнтка довіряє професіоналізму наших лікарів та клініці, тому довірила й свої очі.

Операцію проводив головний лікар офтальмологічного центру «Ексімер» у Києві – хірург із 35-річним стажем – Прожога Сергій Анатолійович.

Через місяць пацієнтка прийшла на огляд до клініки та не може стримати емоцій. Вже наступного дня після операції вона бачила зовсім по-новому. А головне, що тепер вона може все робити без окулярів. Для неї не проблема зробити макіяж, прочитати інструкцію, вдягнути нитку в голку і багато чого іншого.

Пацієнтка дуже рада, що зважилася на лазерну корекцію та вдячна всім лікарям клініки за майстерність, та за надану можливість бачити добре і після 50 років.

Відгук пацієнтки із Китаю після лазерної корекції зору
До нас в “Ексімер” приходить чимало зарубіжних пацієнтів, що прагнуть зробити лазерну корекцію зору саме в нашій клініці.
Шу Чен родом із Китаю. В Україні вона навчається на стоматолога.
Для її роботи дуже важливий гарний зір і тому вона вирішила зробити лазерну корекцію.
Шу Чен вивчила багато офтальмологічних клінік та обрала «Ексімер», як клініку з найвищим рівнем лікування.
Пацієнтці дуже сподобалася діагностика та консультація лікаря.
За медичними показаннями та бажанням пацієнтки була обрана методика – 5D Sport Smart Surf.
5D Sport Smart Surf – це інноваційна методика лазерної корекції зору, яка виконується на 100% безконтактно.
Після операції Шу Чен чудово бачить найменші літери у таблиці.
Пацієнтка дуже задоволена результатами операції та вдячна лікарю та клініці.
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ