АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Відео відгуки

Відгук пацієнтки після операції катаракти
Людмила Петрівна, пацієнтка медцентру “Ексімер” в Києві. Жінка почала втрачати зір, через що звернулася до офтальмологів нашої клініки.
Після діагностики жінці встановили діагноз катаракта. Операцію із заміни кришталика провів офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів – Андрій Вікторович Красуцький.
Пацієнтка дуже вдячна лікарям клініки за можливість жити повноцінним життям.
Зір був -4, а зараз бачу на 100%

Катя – пацієнтка офтальмологічного центру “Ексімер” в Києві. Нещодавно дівчина зробила лазерну корекцію зору і тепер безмежно рада новим відчуттям. “Це просто неймовірно – бачити на 100%!” Лазерну корекцію зору робила лікар-офтальмохірург, член ESCRS – Юлія Лейченко. Пацієнтка дуже вдячна всім лікарям офтальмологічного центру “Ексімер”. І рекомендує звертатися до нас в клініку, якщо вирішите робити лазерну корекцію зору. “Ексімер” вже 24 роки поспіль повертає людям радість бачити краще!

Після операції катаракти бачу на всі 100%

Назар Васильович – пацієнт офтальмологічного центру “Ексімер”. Чоловік зіткнувся з різким погіршенням зору на обох очах.

Під час діагностики з`ясувалося, що у нього катаракта. Падіння зору було таким, що чоловік майже не пізнавав людей.

Пацієнту провели операцію з видалення катаракти із заміною кришталиків на штучні (інтраокулярні лінзи).

Операцію проводив офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) – Андрій Вікторович Красуцький.

Пройшов місяць після операції. Зір у пацієнта 100%. Він відчуває себе чудово. Ніщо не заважає водити авто, що є улюбленою справою чоловіка.

“Враження від клініки “Ексімер” та персоналу – чудові. Я рад, що звернувся до цієї клініки”.

Після операції катаракти побачив так, як ніколи раніше

Олексій звернувся до офтальмологічного центру “Ексімер” в Києві, тому що у нього впав зір.

Чоловік працює інструктором з тактичної медицини. І йому доводиться часто пересуватися вночі. Із поганим зором зробити це складно.

Під час діагностики виявилося, що у пацієнта #катаракта і він потребує заміни кришталика. Разом із офтальмохірургом Андрієм Вікторовичем Красуцьким пацієнт узгодив кришталик який йому найкраще підходить. І вже за місяць йому зробили операцію.

Операція пройшла чудово – тривала набагато менше, ніж підготовка. Під час операції було не дуже приємно, але не боляче. Після операції Олексій розповідає, що побачив такі речі, які забув що бачив раніше. Пройшов вже місяць після операції. І жодних нарікань пацієнт немає.

Олексій дякує клініці та своєму лікарю – Андрію Вікторовичу Красуцькому за гарний зір і можливість добре бачити вдаль і зблизька, водити авто вночі.

Через п’ять хвилин після операції, я вже міг читати самостійно без окулярів!

Чоловік звернувся до нас в клініку по рекомендації знайомих із проблемою зору. Володимир Миколайович працює водієм і для нього дуже важливий гарний зір, особливо у нічний час.

Під час діагностики пацієнту поставили діагноз катаракта. Наш офтальмохірург Андрій Вікторович Красуцький, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів підібрав пацієнту інтраокулярну лінзу. Найкращий варіантом стала лінза Vivity, яка забезпечує збільшену глибину фокуса та максимально можливі зорові характеристики на середній та далекій відстанях.

Пацієнту зробили спочатку операцію на правому оці і вже через 5 хвилин після заміни кришталика, пацієнт побачив великі зміни. І міг сам читати без окулярів.

“А наступного дня просто був шокований від якості зору. Після операції на другому оці став бачити ще краще. Зараз обидва ока бачать одинаково. Я задоволений. І раджу всім у кого виникають проблеми із зором звертатися в “Ексімер”.

ОНЛАЙН ЗАПИС