В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЧЕРВНЯ!
-30% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

Лікування катаракти фемто-лазером (100% безножова хірургія)
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 30.06.20

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Текстові відгуки

Ирина Власенко
07.05.2020

У моего сына была дальнозоркость высокой степени. И на этом фоне развилось косоглазие. Обратились в Эксимер Кидс. Там после комплексной диагностики нам назначили поэтапное лечение, которое включает и аппаратное лечение. Уже наметился заметный прогресс. Спасибо, врачам Эксимер Кидс.

Мария Шукаль
04.05.2020

Прежде чем решиться на лазерную коррекцию зрения, я ходила в очках 11 лет. Сперва я пришла в клинику Эксимер просто на комплексную диагностику зрения. И там мне предложили не менять очки, а просто сделать коррекцию. Офтальмолог Прожога С. А. все очень детально расписал всю операцию, мне показалось совсем не страшно. Через три дня сделали коррекцию – быстро и безболезненно. Видеть хорошо я начала уже на следующий день.

Бурма Элина
28.02.2020

Два місяці тому робила операцію по заміні кришталика у клініці Ексимер. Лікар Красуцький А. В. – дуже чуйний і уважний хірург, справжній професіонал з хорошим, позитивним настроєм, завдяки йому було зовсім не страшно! Зір відновлено на 100% без будь-яких проблем і складнощів! Величезна йому подяка.

Віра Бондар
28.02.2020

Моїй мамі поставили діагноз катаракта півроку тому. Я довго підшукувала клініку, дивилася в інтернеті, питала в знайомих Розглядала різні варіанти. Найбільше за ціною і пропозицією сподобався Ексімер. По-перше, в них на комплексну діагностику зору для пенсіонерів діє знижка 50%, а по друге, фахівці дуже кваліфіковані та клініка вже 20років на ринку. На консультації нам розповіли всі деталі операції, то ж мама вже йшла на операцію спокійна. Сама процедура не була довгою, як і казав лікар – 10 хвилин і можна збиратися додому!

Карина
24.02.2020

Робила лазерну корекцію в Ексімер за методикою ЛАСІК. Перед операцією лякали мене мої дивні знайомі, розповідали байки, що можна осліпнути від цієї процедури. Це все маячня!. Ця процедура вже десятиліття робиться! Саме головне підібрати професійну клініку. Зараз я зі стовідсотковим зором! А було -3 на лівому і -5 на правом. Не бійтеся робити корекцію та насолоджуйтеся повноцінним життям!

Паша миронов
20.02.2020

Проходил комплексную диагностику зрения в клинике Эксимер. Я обратился с проблемой – глаза слезяться и воспаляются. Такое ощущение, что стал хуже видеть. После обследования выяснилось, что зрение не упало, а такая реакция вызвана скорее всего аллергией. Направили на обследование к аллергологу. И там подтвердили диагноз офтальмологов! Спасибо специалистам клиники за то что помогли выявить проблему совсем другого характера!

Анастасия Бажанова
19.02.2020

Привела своего отца на комплексную диагностику зрения в Эксимер. На эту процедуру у них как раз действовала скидка в 50%. После обследования выяснилось что у папы началась дистрофия сетчатки. Назначили лазерную коагуляцию сетчатки. Провели операцию быстро и безболезненно. В очередной раз убедилась, как важно следить за здоровьем и регулярно обследоваться. Если бы я не настояла на диагностике папа бы так и ходил … а последствия могли бы быть очень неприятными.

Аліса Ігорівна
11.02.2020

Рекомендую особисто лікаря клініки Прожогу С.А., який допоміг мені подолати страх і все таки погодитися на операцію. Якщо чесно обирала між двома приватними клініками в Києві, але лікар був дуже преконливий і клініка давно на ринку, врешті зупинилася на «Ексімері». Все пройшло добре. Бачу на всі сто!

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ