We operate regardless of power outage schedules!

Kyiv, st. Business, 5-B Odessa, st. Army, 8-B

Text reviews

Антон
03.07.2023

Пройшов сьогодні повну діагностику зору перед проведенням лазерної корекції зору. Дуже задоволений оранізацією процесу обстеження та кваліфікованим рекомендаціям лікара-офтальмолога.

Неронов Валентин
29.06.2023

Кваліфіковані лікарі,ввічливий персонал , обстеження виконали швидко та якісно. , Рекомендую для звернення.

Валентина Шемшур
19.06.2023

Сьогодні зробила лазерну корекцію зору. Дуже задоволена. Боялась цієї операції, довго вагалась, але з вибором клініки не помилилась. Все на висоті! Окрема подяка Прожогі Сергію Анатолійовичу, який зробив мені операцію!

Олійник Зінаїда Олександрівна
19.06.2023

Доброго дня! Хочу висловити подяку, Лейченко Юлії Валентинівні, чудовому лікарю, яка любить свою справу і пацієнтів, якій не шкода витраченого часу для людини. Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність. Спостерігаюся у лікаря вже не перший рік, дуже задоволена, планую оперативне втручання, довіряю тільки цьому лікарю!
Всім рекомендую!!! Не пошкодуєте!!!

Ілона Мартинець
09.06.2023

Нам вже давно радили Ексімер, і я зараз думаю, чому ми раніше до вас не ходили. Прийняли чітко по запису, без жодних направлень. Провели ретельну діагностику зору ну і звичайно консультація лікаря, нічого не нав’язують. Лікарі приємні та й клініка ТОП.

Оксана Дмитрівна
23.05.2023

Я просто хочу залишити щирий відгук про відвідування та успіху лазерну корекцію зору в клініці Ексімер. Починаючи з запису, діагностики, консультації та звісно результатом операції, я можу точно сказати, що обрала вас не даремно! Дякую лікарю Прожозі Сергію за свій 100% зір.

Андрей
11.05.2023

Проходил диагностику зрения в киевской клинике 09.05.23. Визитом остался доволен. Персонал квалифицированный, вежливый, приятный. Акционная цена на диагностику- адекватная.

Арістархов Андрій Володимирович
11.05.2023

Був на консультації та обстеженні із донькою.
Дуже задоволений. Зробив всі необхідні обстеження та консультації за один день, вирішів всі нелюобхіді питання, які довгий час не зміг вирішити.
Медичний персонал дуже професіний, чуткий, піклуються про поцієнтів, мають індівідуальний підхід до кожного, грамото та кваліфіковано надають допогу, консультацію, обстеження та лікування.
Дуже дякую.
Рекомендую Всім.

ONLINE BOOK

additional discount
-100 UAH when you sign up now