Лазерна корекція зору за спеціальною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Історія клініки

 • 1999Відкрито центр Ексімер-лазерної корекції зору «Ексімер» в м. Київ на вулиці Малопідвальна.
 • 2000У клініці «Ексімер» проведені перші в Україні амбулаторні операції по лікуванню катаракти.
 • 2001Переїзд офтальмологічної клініки «Ексімер» в нові приміщення за адресою вул. Димитрова б. 5Б.В офтальмологічній клініці «Ексімер» відкрито дитяче відділення.Вперше в Україні стала доступною амбулаторна дитяча хірургія.
 • 2002Клініка «Ексімер» в м. Київ нагороджена урядом України орденом «За трудові досягнення».
 • 2003В офтальмологічній клініці «Ексімер» проведені перші в Україні амбулаторні вітретинальні операції.
 • 2004В клініці «Ексімер» почав роботу другий ексимерний лазер VISX StarS4, застосована методика аберометричного аналізу, почали використовувати мультифокальні штучні інтраокулярні лінзи в хірургії.
 • 2005Клініці «Ексімер» повторно присвоєна Вища Акредитаційна категорія МОЗ України.
 • 2006Поява нового обладнання для проведення лазерної корекції зору в клініці «Ексімер»; впровадження ексклюзивної для України методики «Epi-lasik»; початок використання асферичних лінз для хірургії катаракти.Відкрита спеціалізована клініка дитячої офтальмології «Ексімер KIDS».
 • 2007Відкрито реконструйовану офтальмологічну клініку для дорослих «Ексімер».
 • 2008Почали широко застосовуватися факічні лінзи швейцарської компанії STAAR (нові можливості корекції зору пацієнтам з високими ступенями короткозорості, далекозорості).У клініці «Ексімер» відкрито кабінет для підбору контактних лінз та окулярів.
 • 2009Експертною комісією міністерства охорони здоров’я України клініці «Ексімер» втретє присвоєно Вищу Акредитаційну категорію.
 • 2010Вперше в Україні в клініці «Ексімер» почав застосовуватися новий препарат для лікування вікової макулодистрофії – «Луцентіс».
 • 2011Клініка «Ексімер» – єдина сертифікована в Україні клініка з імплантації акомодіруючих інтраокулярних лінз Crystalens, які можуть бути рекомендовані не тільки для лікування катаракти, а й для позбавлення від вікової далекозорості (пресбіопії).Клініка «Ексімер» – перша клініка в Україні, яка успішно імплантувала нові штучні лінзи AcrySof® IQ ReSTOR® Toric IOL (Acrysof® IQ ART), що забезпечують пацієнтам високу якість зору поблизу і вдалину без необхідності використання оптичної корекції, а також одночасно дозволяють компенсувати рогівковий астигматизм.В Київській офтальмологічній клініці «Ексімер» стала доступна нова методика лікування кератоконуса – крос-лінкінг, що дозволяє стабілізувати прогресування кератоконуса, зупинити витончення рогівки і запобігти пересадці рогівки.У клініці «Ексімер» стала доступна унікальна послуга лікування патологій рогівки – кератопластика, спрямована на відновлення форми і функцій рогівки.
 • 2012У Київській офтальмологічній клініці «Ексімер» відкрито напрям ортокератологіі (нічна корекція зору чи рефракція терапія рогівки (CRT) лінзами Paragon) для лікування короткозорості та астигматизму.
 • 2013В офтальмологічній клініці «Ексімер» почала застосовуватися нова методика лазерної корекції зору з фемтолазерним супроводом (фемто-ЛАСИК) – унікальне рішення проблем короткозорості, далекозорості або астигматизму, а також ідеальний варіант для пацієнтів з тонкою рогівкою, складною аномалією рефракції або ж непереносимістю інших методик лазерної корекції. Корекція проводиться абсолютно безконтактно, дозволяючи домагатися найвищих зорових характеристик.
  У клініці “Ексімер” з метою корекції складних аномалій рефракції почали застосовувати інноваційні фільтруючі факічні лінзи, які, на відміну від лінз, що застосовуються раніше, не вимагають попередніх лазерних операцій.
 • 2014У клініці «Ексімер» після видалення кришталика з лікувальною або рефракційною метою почали імплантувати інноваційні високотехнологічні трифокальні інтраокулярні лінзи. Цей штучний кришталик, на відміну від раніше застосовуваних мультифокальних лінз, забезпечує хороший зір не тільки для зорової роботи на ближньому відстані, але і кращий зір на середній і далекій відстанях, особливо в нічний час, що дає можливість без окулярів орієнтуватися в просторі на будь-якій відстані і в умовах різної освітленості.На базі клініки пройшли спеціальну підготовку фахівці всіх рівнів (лікарі, оптометристи, середній медичний персонал, менеджери, адміністратори), які після завершення курсів підвищення кваліфікації стали співробітниками клініки «Ексімер – Одеса». Після відкриття цієї клініки кращі фахівці київської клініки працювали з одеськими колегами, допомагаючи їм з першого дня роботи забезпечити високі світові стандарти надання офтальмологічної допомоги, характерні для клінік «Ексімер».
 • 2015В клініці «Ексімер» для досягнення у пацієнтів максимально високої якості зорової життя прийнято рішення при заміні кришталика імплантувати виключно інтраокулярні лінзи з асферичною оптикою кращих світових виробників.В клініці «Ексімер» з метою корекції складних аномалій рефракції почали застосовувати інноваційні фільтруючі факічні лінзи, які на відміну від лінз, що застосовувались раніше, не потребують попередніх лазерних операцій.
 • 2017В клініці «Ексімер» впроваджується передова, найефективніша методика проведення хірургічного втручання з приводу катаракти – за допомогою фемтосекундного лазера. Найважливіші етапи операції виконуються тепер практично безконтактним, щадним способом, завдяки чому мінімізується вплив ультразвуку на структури ока та скорочується відновлювальний період. Нове лікування катаракти – це безпрецедентна точність, максимально можливе покращення зорових характеристик, стабільний прогнозований результат. Неперевершену ретельність проведення операції забезпечує розроблена спеціально для хірургії катаракти унікальна фемтосекундна лазерна система LenSx компанії Alcon (США).Введення прогресивного способу лікування підтримується також ціновою політикою: для пацієнтів клініки «Ексімер» фемтолазерне видалення катаракти доступно за ціною звичайного хірургічного втручання. Всебічне сприяння впровадженню до української медицини світових стандартів лікування захворювань очей – один з принципів нашої роботи.
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ