Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору методом Ласік

Лазерна корекція зору методом lasik — це унікальна можливість отримати відмінний зір і назавжди позбутися окулярів і контактних лінз. В Україні саме клініка «Ексімер» понад 20 років тому першою застосувала цей надійний спосіб кардинального виправлення зору. За цей час сотні тисяч людей отримали чудовий результат і забули про поганий зір. Наразі у клініці «Ексімер» (Київ) доступний цілий спектр методик лазерної корекції зору. Відмінні результати лазерної корекції досягаються у тому числі й внаслідок індивідуального підбору методики пацієнту лише за медичними показаннями на підставі даних діагностики зорової системи. Від цих показників залежить ціна ласік-операції.

Лазерна корекція зору методом Ласік

Метод ЛАСІК (LASIK — Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) — найпоширеніша методика ексимерлазерної корекції зору. Це безпечна, безболісна та точно прогнозована процедура, що дозволяє мати гарний зір при найкоротшому відновлювальному періоді.

Суть ексимерлазерної корекції — зміна заломлювальної сили рогівки шляхом надання їй за допомогою лазерного впливу нової форми, щоб промені світла фокусувалися точно на сітківці.

Як лазер формує нову поверхню рогівки?

В основі лазерної корекції зору лежить процес переходу тканин з твердого стану у газоподібний під впливом світла фотоабляція (випаровування). Випромінювання ексимерного лазера формує молекулу двоатомного газу, що знаходиться у збудженому та вкрай нестабільному стані. «Життєвий цикл» цієї молекули стислий: вона розпадається миттєво — через тисячні частки секунди. Її розпад призводить до випромінювання світлової хвилі в ультрафіолетовому діапазоні. Вплив такого випромінювання заданого діапазону на тканину рогівки призводить до роз’єднання міжмолекулярних зв’язків, і, як результат, випаровування частини тканини.

Процес фотоабляції не супроводжується підвищенням температури навколишніх тканин, тому, всупереч поширеній помилці, жодного «випалювання» рогівки у ході лазерної корекції не відбувається. З кожним імпульсом лазер видаляє шар завтовшки 0,25 мкм — це приблизно 1/500 частина товщини людської волосини. Внаслідок чого отримується точно розрахована ідеальна нова форма рогівки, що дає змогу виправляти практично всі види та ступені аномалій рефракції.

Особливості методики ЛАСІК

У ході лазерної корекції зору методом LASIK вплив ексимерного лазера відбувається на внутрішні шари рогівки. Мета — збереження верхнього, епітеліального шару, який після корекції виконує функцію природної захисної лінзи ока. Такий спосіб виконання корекції виключає больові відчуття після операції, ризик помутніння рогівки та появи спотворень зображення, зводить до мінімуму період відновлення.

Для отримання доступу до внутрішніх шарів рогівки формується лоскут з рогівки. Для цього використовується спеціальний прилад мікрокератом. З його допомогою лоскут відгинається, і лазерна дія проводиться вже на внутрішні шари рогівки. Після закінчення роботи ексимерного лазера лоскут повертається точно на колишнє місце та надійно фіксується рогівковим колагеном.

Переваги лазерної корекції за методикою ЛАСІК:

 • стабільний прогнозований результат;
 • відсутність больових відчуттів;
 • швидкість впливу лазера;
 • швидке відновлення зору;
 • відсутність негативних наслідків;
 • широка область застосування: короткозорість до —15, далекозорість до +6;
 • хороший зір на довгі роки.

Результат лазерної корекції зору

Лазерна корекція зору методом LASIK дозволяє швидко та безболісно коригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм без будь-яких серйозних обмежень згодом. В результаті лазерної корекції людина отримує не лише відмінний зір, а й, що не менш важливо, — повну свободу від окулярів і контактних лінз й пов’язаних з їх носінням обмежень.

Після корекції методом LASIK добре бачити людина починає вже через 1–2 години після процедури. Зазвичай люди повертаються до звичного ритму життя вже наступного дня після операції.

Обладнання для лазерної корекції методом LASIК

Для лазерної корекції зору за методикою LASIK в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) використовують американський лазер VISX Star S4 IR. У лазерній установці VISX Star S4 IR реалізований комплексний підхід, який дозволяє гарантувати максимально гладку поверхню рогівки, що формується у процесі лазерної корекції, відстежувати можливі незначні рухи ока пацієнта у ході операції (вбудовані системи Iris Registration та Eye-tracking), максимально компенсувати найскладніші спотворення всіх оптичних структур ока, а технологія збереження тканини Variable Spot Scanning впливає максимально щадним способом.

Для формування рогівки використовується спеціальний високоточний прилад мікрокератом новітньої моделі «Moria Evolution 3», що дозволяє значно підвищити якість лазерної корекції. Він дає можливість формувати лоскут точно за індивідуально заданими параметрами (що необхідно для збереження цілісності рогівки), а його насадки та налаштування уможливлюють проведення корекції за унікальною технологією «тонкий лоскут», рекомендованою пацієнтам з деякими особливостями будови рогівки.

Факти про методику ЛАСІК

 • Методика ЛАСІК найпопулярніша: з її допомогою повертають зір на всіх континентах.
 • Перша корекція ЛАСІК була проведена у США 1989 року.
 • Методика ЛАСІК застосовується у провідних офтальмологічних центрах 45 країн світу.
 • За останні десять років по всьому світу було виконано понад 20 мільйонів корекцій за методикою ЛАСІК.
 • За час застосування методу LASIK не було зафіксовано жодного випадку погіршення зору внаслідок лазерного впливу.
 • Більше ніж 95% позитивних відгуків від людей, які повернули зір за допомогою методики ЛАСІК, вони також радять виконати її своїм близьким.
 • Вся процедура займає 10-15 хвилин (обидва ока).
 • Серед людей, які відновили зір за допомогою методу LASIK – однакова кількість жінок і чоловіків.

Популярні питання про корекцію зору методом Ласік

Які протипоказання існують для проведення лазерної корекції зору за методикою ЛАСІК при короткозорості? Чи є вікові обмеження?

Віковий критерій проведення корекції – від 18 до 45 років. До 18 років організм ще розвивається, і зі зростанням очного яблука може змінитися зір. Після 45 років проведення корекції, за згодою лікаря, можливо, але слід пам’ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії). Протипоказання до ексимерно-лазерної корекції: вагітність, годування груддю, цукровий діабет у тяжкій формі. Ексімер-лазерна корекція також не проводиться при деяких очних захворюваннях (дистрофія або дегенерація рогівки, глаукома, іридоцикліт, кератоконус та інші) та деяких загальних захворюваннях (ендокринних та системних). Проте остаточне рішення щодо можливості проведення корекції приймає лікар після діагностики зору.

Чи можна після корекції зору методом ЛАСІК поїхати відпочивати на море? Скільки часу має пройти після операції перед поїздкою?

Після проведення ексимерно-лазерної корекції зору зазвичай можна їхати відпочивати через 14-30 днів, купання не протипоказане.

Яка товщина рогівки потрібна, щоб за допомогою ЛАСІКу виправити короткозорість? Чи впливає носіння контактних лінз на товщину рогівки?

Для виправлення міопії за допомогою ексимерно-лазерної корекції за методикою ЛАСІК необхідно, щоб товщина рогівки була не менше 450 мкм. Носіння м’яких контактних лінз не призводить до зменшення товщини рогівки, але може викликати сухість та подразнення очей

Яка методика лазерної корекції краща: ЛАСІК, 5D-Eye LASIK, Фемто-ЛАСІК?

Лазерна корекція зору – найбільш надійний, ефективний та безпечний шлях порятунку від окулярів та контактних лінз раз і назавжди. У сучасній офтальмології існує кілька методик виправлення короткозорості, далекозорості, астигматизму за допомогою лазерної корекції зору. Так, методика ЛАСІК дозволяє коригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм навіть високих ступенів. Методика 5D-Eye LASIK застосовується, коли потрібно виконати корекцію пацієнтам із тонкою рогівкою. Фемто-ЛАСІК – повністю безконтактна корекція: на всіх етапах вплив на рогівку ока відбувається лише лазером, без використання інструментів, що дозволяє досягти унікальних зорових характеристик. При виборі методики лазерної корекції зору враховується безліч параметрів зорової системи кожного пацієнта, навіщо проводиться комплексна діагностика зору.

Скільки часу має пройти між процедурою ППЛК та лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК, чи можна їх виконати за один тиждень?

Між процедурою ППЛК (периферична профілактична лазерна коагуляція) та ексимер-лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК має пройти не менше 14 днів, і спочатку виконується ППЛК, а потім виконується ЛАСІК.

Збираюся виправити короткозорість методом лазерної корекції ЛАСІК. Чи є якісь побічні ефекти у лазерної корекції зору?

Звертаємо Вашу увагу на те, що лазерна корекція зору виконується тільки після повної комплексної діагностики зору, щоб мінімізувати виникнення будь-яких негативних моментів. Під час діагностики лікар ретельно вивчає рогівку, сітківку ока, зорові можливості, проводить перевірку на сльозопродукцію. А також визначає як пацієнт бачитиме після лазерної корекції зору. Все це зводить до мінімуму можливість виникнення побічних ефектів після лазерної корекції зору. У поодиноких випадках після ексимер-лазерної корекції може виникнути сухість ока. Схильність до цього (за нашими спостереженнями) може зустрічатися у пацієнтів, які довго і неправильно використовували контактні лінзи. Іноді може виникнути тимчасовий набряк рогівки, він до кінця відновлювального періоду, тобто через кілька днів. Проте за весь час використання лазерної корекції зору в клініках практично в усьому світі (а це вже понад 254 роки) не було жодного випадку незворотної втрати або суттєвого погіршення зору під час лазерної корекції зору.

Дуже зацікавився можливістю виправити свою короткозорість за методикою LASIK, але родичі відмовляють, мотивуючи тим, що після операції очі будуть надзвичайно вразливі і при сильному ударі по оці він лусне. Хочу у вас дізнатися, чи це так.

Після ексимер-лазерної корекції за методикою LASIK (ЛАСІК) немає обмежень на фізичні та зорові навантаження. Вона показана навіть льотчикам, парашутистам, боксерам, тобто тим, хто через професію постійно їх відчуває. Ті проблеми, про які ви написали, можуть зустрічатися у людей, які виправляли зір за допомогою радіальної кератотомії (метод Федорова), коли на рогівку алмазним ножем наносилися насічки. Вони зросталися, рахунок чого рогівка змінювала форму і заломлюючу силу. Методика LASIK кардинально відрізняється від кератотомії за виконанням: зміна форми рогівки відбувається за рахунок випаровування лазером її найтонших внутрішніх шарів.

Вартість лазерної корекції зору методом Ласік / Ласек

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСЕК 16950 14900
Лазерная коррекция зрения по методике Транс-ФРК 5-D Sport Smart Surf 18050 14900
Лазерная коррекция зрения по методике ЛАСИК 5-D Eye-Lasik 19150 14900
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК з використанням технології «тонкий лоскут» 19150 14900
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Лейченко Юлія Валентинівна

Провідний спеціаліст рефракційного відділення, офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ