В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору методом Ласік

Лазерна корекція зору – це унікальна можливість знайти відмінний зір і назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз. В Україні саме клініки «Ексімер» 16 років тому першими застосували цей надійний спосіб кардинального виправлення зору. За цей час сотні тисяч людей отримали прекрасний результат і забули про поганий зір. Зараз в клініках «Ексімер» доступний цілий спектр методик лазерної корекції зору. Відмінні результати лазерної корекції досягаються в тому числі і за рахунок індивідуального підбору методики пацієнтові тільки за медичними показаннями на підставі даних діагностики зорової системи.

Лазерна корекція зору методом Ласік

Методика ЛАСІК (LASIK – Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) – найпоширеніша методика Ексімер-лазерної корекції зору. Це безпечна, безболісна і точно прогнозована процедура, що дозволяє знайти хороший зір при найкоротшому відновлювальному періоді.

Суть ексімер-лазерної корекції – зміна заломлюючої сили рогівки за рахунок надання їй за допомогою лазерного впливу нової форми, для того щоб промені світла фокусувалися точно на сітківці.

Як лазер формує нову поверхню рогівки?

В основі лазерної корекції зору лежить процес переходу тканин з твердого стану в газоподібний під впливом світла – фотоабляція (випаровування). Випромінювання ексимерного лазера формує молекулу двоатомних газу, що знаходиться в збудженому і вкрай нестабільному стані. «Життєвий цикл» цієї молекули коротка: вона розпадається миттєво – через тисячні частки секунди. Її розпад призводить до випромінювання світлової хвилі в ультрафіолетовому діапазоні. Вплив такого випромінювання заданого діапазону на роговичную тканину призводить до роз’єднання міжмолекулярних зв’язків, і, як результат, випаровуванню частини тканини.

Процес фотоабляція не супроводжується підвищенням температури оточуючих тканин, тому, всупереч поширеній помилці, ніякого «випалювання» рогівки в ході лазерної корекції не відбувається. З кожним імпульсом лазер видаляє шар товщиною 0,25 мкм – це приблизно 1/500 частина товщини людської волосини. У підсумку виходить точно розрахована ідеальна нова форма рогівки, що дає можливість виправляти практично всі види і ступеня аномалій рефракції.

Особливості методики ЛАСІК

В ході лазерної корекції за методикою LASIK вплив ексимерним лазером відбувається на внутрішні шари рогівки. Мета – збереження верхнього, епітеліального шару, який після корекції виконує функцію природної захисної лінзи очі. Такий спосіб виконання корекції виключає больові відчуття після операції, ризик помутніння рогівки і появи спотворень зображення, зводить до мінімуму період відновлення.

Для отримання доступу до внутрішніх шарів рогівки формується клапоть з тканини рогівки. Для цього використовується спеціальний прилад – мікрокератом. З його допомогою клапоть відгинається, і лазерне вплив здійснюється вже на внутрішні шари рогівки. Після закінчення роботи ексимерного лазера клапоть повертається точно на колишнє місце і надійно фіксується за рахунок рогівкового колагену.

Переваги лазерної корекції за методикою ЛАСІК:

 • стабільний прогнозований результат;
 • відсутність больових відчуттів;
 • швидкість впливу лазера;
 • швидке відновлення зору;
 • відсутність негативних наслідків;
 • широка область застосування: короткозорість до —15, далекозорість до +6;
 • хороший зір на довгі роки.

Результат лазерної корекції зору

Лазерна корекція зору по методиці LASIK дозволяє швидко і безболісно скоригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм без будь-яких серйозних обмежень згодом. В результаті лазерної корекції людина отримує не тільки відмінний зір, але і, що не менш важливо, – повну свободу від окулярів і контактних лінз і пов’язаних з їх носінням обмежень.

Після корекції за методикою LASIK добре бачити людина починає вже через 1-2 години після корекції. Як правило, люди повертаються до звичного ритму життя вже на наступний день після корекції.

Устаткування для лазерної корекції за методикою ЛАСІК

Для лазерної корекції зору по методиці LASIK в клініках «Ексімер» використовують американський лазер VISX Star S4 IR. У лазерної установки VISX Star S4 IR реалізований комплексний підхід, який дозволяє гарантувати максимально згладжену поверхню рогівки, що формується в процесі лазерної корекції, відстежувати можливі незначні рухи ока пацієнта в ході операції (вбудовані системи Iris Registration і Eye-tracking), максимально компенсувати найскладніші спотворення всіх оптичних структур ока, а технологія збереження тканини Variable Spot Scanning робить вплив максимально щадним.

Для формування клаптика рогівки використовується спеціальний високоточний прилад мікрокератом новітньої моделі «Moria Evolution 3», що дозволяє значно підвищити якість лазерної корекції. Він дає можливість формувати клапоть точно по індивідуально заданих параметрах (що необхідно для збереження цілісності рогівки), а його насадки і настройки роблять можливим проведення корекції за унікальною технологією «тонкий клапоть», рекомендованої пацієнтам з деякими особливостями будови рогівки.

Факти про методику ЛАСІК

 • Методика ЛАСІК найбільш популярна: з її допомогою повертають зір на всіх континентах.
 • Перша корекція ЛАСІК була проведена в США 1989 році.
 • Методика ЛАСІК застосовується в провідних офтальмологічних центрах 45 країн світу.
 • За останні десять років по всьому світу було виконано понад 20 мільйонів корекцій за методикою ЛАСІК.
 • За весь час застосування методики ЛАСІК не було зафіксовано жодного випадку погіршення зору внаслідок лазерного впливу.
 • Понад 95% людей, які повернули зір за допомогою методики ЛАСІК, рекомендують виконати її іншим.
 • Вся процедура займає 10 – 15 хвилин (обидва ока).
 • Серед людей, виправити зір за допомогою методики ЛАСІК – однакове число жінок і чоловіків.

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСЕК 13500 11900
Лазерная коррекция зрения по методике Транс-ФРК 5-D Sport Smart Surf 14500 11900
Лазерная коррекция зрения по методике ЛАСИК 5-D Eye-Lasik 15500 11900
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК з використанням технології «тонкий лоскут» 16500 11900
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Хашим Хішам Тарек

Офтальмохірург
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ