АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору методом 5D-Eye Lasik

Лазерна корекція зору методом 5D-Eye Lasik — це унікальна можливість отримати відмінний зір і назавжди позбутися окулярів і контактних лінз. В Україні саме клініка «Ексімер» понад 20 років тому першою застосувала цей надійний спосіб кардинального виправлення зору. За цей час сотні тисяч людей отримали чудовий результат і забули про поганий зір. Наразі у клініці «Ексімер» (Київ) доступний цілий спектр методик лазерної корекції зору. Відмінні результати лазерної корекції досягаються у тому числі й внаслідок індивідуального підбору методики пацієнту лише за медичними показаннями на підставі даних діагностики зорової системи. Від цих показників залежить ціна ласік-операції.

Лазерна корекція зору методом 5D-Eye Lasik

Метод 5D-Eye Lasik (LASIK — Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) — найпоширеніша методика ексимерлазерної корекції зору. Це безпечна, безболісна та точно прогнозована процедура, що дозволяє мати гарний зір при найкоротшому відновлювальному періоді.

Суть ексимерлазерної корекції — зміна заломлювальної сили рогівки шляхом надання їй за допомогою лазерного впливу нової форми, щоб промені світла фокусувалися точно на сітківці.

Як лазер формує нову поверхню рогівки?

В основі лазерної корекції зору лежить процес переходу тканин з твердого стану у газоподібний під впливом світла фотоабляція (випаровування). Випромінювання ексимерного лазера формує молекулу двоатомного газу, що знаходиться у збудженому та вкрай нестабільному стані. «Життєвий цикл» цієї молекули стислий: вона розпадається миттєво — через тисячні частки секунди. Її розпад призводить до випромінювання світлової хвилі в ультрафіолетовому діапазоні. Вплив такого випромінювання заданого діапазону на тканину рогівки призводить до роз’єднання міжмолекулярних зв’язків, і, як результат, випаровування частини тканини.

Процес фотоабляції не супроводжується підвищенням температури навколишніх тканин, тому, всупереч поширеній помилці, жодного «випалювання» рогівки у ході лазерної корекції не відбувається. З кожним імпульсом лазер видаляє шар завтовшки 0,25 мкм — це приблизно 1/500 частина товщини людської волосини. Внаслідок чого отримується точно розрахована ідеальна нова форма рогівки, що дає змогу виправляти практично всі види та ступені аномалій рефракції.

Особливості методики 5D-Eye Lasik

У ході лазерної корекції зору методом 5D-Eye Lasik вплив ексимерного лазера відбувається на внутрішні шари рогівки. Мета — збереження верхнього, епітеліального шару, який після корекції виконує функцію природної захисної лінзи ока. Такий спосіб виконання корекції виключає больові відчуття після операції, ризик помутніння рогівки та появи спотворень зображення, зводить до мінімуму період відновлення.

Для отримання доступу до внутрішніх шарів рогівки формується лоскут з рогівки. Для цього використовується спеціальний прилад мікрокератом. З його допомогою лоскут відгинається, і лазерна дія проводиться вже на внутрішні шари рогівки. Після закінчення роботи ексимерного лазера лоскут повертається точно на колишнє місце та надійно фіксується рогівковим колагеном.

Переваги лазерної корекції за методикою 5D-Eye Lasik:

 • стабільний прогнозований результат;
 • відсутність больових відчуттів;
 • швидкість впливу лазера;
 • швидке відновлення зору;
 • відсутність негативних наслідків;
 • широка область застосування: короткозорість до —15, далекозорість до +6;
 • хороший зір на довгі роки.

Результат лазерної корекції зору

Лазерна корекція зору методом 5D-Eye Lasik дозволяє швидко та безболісно коригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм без будь-яких серйозних обмежень згодом. В результаті лазерної корекції людина отримує не лише відмінний зір, а й, що не менш важливо, — повну свободу від окулярів і контактних лінз й пов’язаних з їх носінням обмежень.

Після корекції методом 5D-Eye Lasik добре бачити людина починає вже через 1–2 години після процедури. Зазвичай люди повертаються до звичного ритму життя вже наступного дня після операції.

Обладнання для лазерної корекції методом 5D-Eye Lasik

Для лазерної корекції зору за методикою 5D-Eye Lasik в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) використовують лазер найновішого покоління SCHWIND AMARIS.
SCHWIND AMARIS – лазер, що робить процедуру корекції зору в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) максимально безпечною та прогнозованою, а реабілітацію – комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології!
Amaris – лазерна установка, що має дуже швидку систему стеження за рухом ока під час виконання корекції, у тому числі на асферичній поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю. Зовнішні чинники результат процедури не впливають. Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати під час корекції зору. Новий ексимерний лазер має найсучасніше програмне забезпечення. З його допомогою підбирається рішення, що забезпечує відмінний результат, який не залежить від складності випадку.
Для формування рогівки використовується спеціальний високоточний прилад мікрокератом новітньої моделі «Moria Evolution 3», що дозволяє значно підвищити якість лазерної корекції. Він дає можливість формувати лоскут точно за індивідуально заданими параметрами (що необхідно для збереження цілісності рогівки), а його насадки та налаштування уможливлюють проведення корекції за унікальною технологією «тонкий лоскут», рекомендованою пацієнтам з деякими особливостями будови рогівки.

Факти про методику 5D-Eye Lasik

 • За час застосування методу 5D-Eye Lasik не було зафіксовано жодного випадку погіршення зору внаслідок лазерного впливу.
 • Більше ніж 95% позитивних відгуків від людей, які повернули зір за допомогою методики 5D-Eye Lasik, вони також радять виконати її своїм близьким.
 • Вся процедура займає 10-15 хвилин (обидва ока).
 • Серед людей, які відновили зір за допомогою методу 5D-Eye Lasik – однакова кількість жінок і чоловіків.

Популярні питання про корекцію зору методом Ласік

Які протипоказання існують для проведення лазерної корекції зору за методикою ЛАСІК при короткозорості? Чи є вікові обмеження?

Віковий критерій проведення корекції – від 18 до 45 років. До 18 років організм ще розвивається, і зі зростанням очного яблука може змінитися зір. Після 45 років проведення корекції, за згодою лікаря, можливо, але слід пам’ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії). Протипоказання до ексимерно-лазерної корекції: вагітність, годування груддю, цукровий діабет у тяжкій формі. Ексімер-лазерна корекція також не проводиться при деяких очних захворюваннях (дистрофія або дегенерація рогівки, глаукома, іридоцикліт, кератоконус та інші) та деяких загальних захворюваннях (ендокринних та системних). Проте остаточне рішення щодо можливості проведення корекції приймає лікар після діагностики зору.

Чи можна після корекції зору методом ЛАСІК поїхати відпочивати на море? Скільки часу має пройти після операції перед поїздкою?

Після проведення ексимерно-лазерної корекції зору зазвичай можна їхати відпочивати через 14-30 днів, купання не протипоказане.

Яка товщина рогівки потрібна, щоб за допомогою ЛАСІКу виправити короткозорість? Чи впливає носіння контактних лінз на товщину рогівки?

Для виправлення міопії за допомогою ексимерно-лазерної корекції за методикою ЛАСІК необхідно, щоб товщина рогівки була не менше 450 мкм. Носіння м’яких контактних лінз не призводить до зменшення товщини рогівки, але може викликати сухість та подразнення очей

Яка методика лазерної корекції краща: ЛАСІК, 5D-Eye LASIK, Фемто-ЛАСІК?

Лазерна корекція зору – найбільш надійний, ефективний та безпечний шлях порятунку від окулярів та контактних лінз раз і назавжди. У сучасній офтальмології існує кілька методик виправлення короткозорості, далекозорості, астигматизму за допомогою лазерної корекції зору. Так, методика ЛАСІК дозволяє коригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм навіть високих ступенів. Методика 5D-Eye LASIK застосовується, коли потрібно виконати корекцію пацієнтам із тонкою рогівкою. Фемто-ЛАСІК – повністю безконтактна корекція: на всіх етапах вплив на рогівку ока відбувається лише лазером, без використання інструментів, що дозволяє досягти унікальних зорових характеристик. При виборі методики лазерної корекції зору враховується безліч параметрів зорової системи кожного пацієнта, навіщо проводиться комплексна діагностика зору.

Скільки часу має пройти між процедурою ППЛК та лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК, чи можна їх виконати за один тиждень?

Між процедурою ППЛК (периферична профілактична лазерна коагуляція) та ексимер-лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК має пройти не менше 14 днів, і спочатку виконується ППЛК, а потім виконується ЛАСІК.

Збираюся виправити короткозорість методом лазерної корекції ЛАСІК. Чи є якісь побічні ефекти у лазерної корекції зору?

Звертаємо Вашу увагу на те, що лазерна корекція зору виконується тільки після повної комплексної діагностики зору, щоб мінімізувати виникнення будь-яких негативних моментів. Під час діагностики лікар ретельно вивчає рогівку, сітківку ока, зорові можливості, проводить перевірку на сльозопродукцію. А також визначає як пацієнт бачитиме після лазерної корекції зору. Все це зводить до мінімуму можливість виникнення побічних ефектів після лазерної корекції зору. У поодиноких випадках після ексимер-лазерної корекції може виникнути сухість ока. Схильність до цього (за нашими спостереженнями) може зустрічатися у пацієнтів, які довго і неправильно використовували контактні лінзи. Іноді може виникнути тимчасовий набряк рогівки, він до кінця відновлювального періоду, тобто через кілька днів. Проте за весь час використання лазерної корекції зору в клініках практично в усьому світі (а це вже понад 254 роки) не було жодного випадку незворотної втрати або суттєвого погіршення зору під час лазерної корекції зору.

Дуже зацікавився можливістю виправити свою короткозорість за методикою LASIK, але родичі відмовляють, мотивуючи тим, що після операції очі будуть надзвичайно вразливі і при сильному ударі по оці він лусне. Хочу у вас дізнатися, чи це так.

Після ексимер-лазерної корекції за методикою LASIK (ЛАСІК) немає обмежень на фізичні та зорові навантаження. Вона показана навіть льотчикам, парашутистам, боксерам, тобто тим, хто через професію постійно їх відчуває. Ті проблеми, про які ви написали, можуть зустрічатися у людей, які виправляли зір за допомогою радіальної кератотомії (метод Федорова), коли на рогівку алмазним ножем наносилися насічки. Вони зросталися, рахунок чого рогівка змінювала форму і заломлюючу силу. Методика LASIK кардинально відрізняється від кератотомії за виконанням: зміна форми рогівки відбувається за рахунок випаровування лазером її найтонших внутрішніх шарів.

Вартість лазерної корекції зору методом Ласік / Ласек

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці LASEK 16950 9900
Лазерна корекція зору по методиці 5-D Sport Smart Surf Trans PRK 18900 13900
Лазерна корекція зору по методиці 5-D-Eye LASIK 21900 16900
NEW! Лазерна корекція зору по методиці ABERRATION FREE 5-D Trans PRK 23900 18900
NEW! Лазерна корекція зору по методиці ABERRATION FREE 5-D-Eye Lasik 23900 18900
ДОПЛАТА – технологія 5-D FEMTO-LASIK (формування лоскута при виконанні эксімер-лазерної корекції зору) до вартості Lasik 5-D 16500 14850
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Лейченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Сертифікований пластичний хірург
Детальніше

Гурбик Зоя Василівна

Провідний рефракційний хірург, лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Головкин Володимир Володимирович

Головний лікар Київського центру «Ексімер», лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук, офтальмохірург
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС