В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностика зору

Навіщо потрібна комп’ютерна діагностика зору?

комп'ютерна діагностика зоруКомп’ютерна діагностика зору — комплексне діагностичне обстеження для збереження зору на довгі роки і вирішення різних проблем із зором. В ході діагностики на сучасному обладнанні визначається стан всієї зорової системи, з’ясовуються справжні причини погіршення зору і виявляються очні захворювання навіть на самих ранніх стадіях. На основі отриманих досліджень лікар-офтальмолог підбирає індивідуальну програму профілактики або лікування. Регулярне обстеження зору дозволяє спостерігати динаміку процесів, які відбуваються в зоровій системі, що дуже важливо для запобігання багатьох очних захворювань.

Чим відрізняється комплексна діагностика від звичайної перевірки зору?

Як правило, в офтальмологічних кабінетах в поліклініках або в оптиках за допомогою таблиці перевіряють в основному тільки один параметр зору – його гостроту. Однак, така перевірка не виявляє процеси, які відбуваються в зоровій системі, і не може пояснити причину погіршення зору. Особливо це важливо в дитячому віці, коли на зір впливають приховані процеси, які неможливо виявити без детального обстеження, і в похилому, коли погіршення зору може бути викликано абсолютно різними за природою походження захворюваннями. Власне, і лікування повинно бути різним. В ході діагностики в клініках «Ексімер» для проведення дослідження використовують більше 100 тестів.

Кому потрібна діагностика зору?

 • Людям, у яких погіршився зір. У різних за своєю природою очних захворювань можуть бути схожі симптоми. Важливо виявити причину зниження зору та призначити правильне лікування.
 • Всім людям віком старших 45 років. Ніхто не застрахований від вікових змін, і зорова система також від них страждає. Підвищується ризик виникнення таких захворювань, як катаракта та глаукома, а також проблем із сітківкою. Практично у всіх людей віком старших 45-50 років розвивається вікова далекозорість (пресбіопія).
 • Майбутнім мамам. Під час вагітності зміни можуть відбуватися і в зоровій системі. Особливо потрібно приділяти увагу стану сітківки. Саме вона визначає техніку ведення пологів.
 • Людям з цукровим діабетом, гіпертонією. При таких захворюваннях регулярне обстеження вкрай необхідне, щоб вчасно прийняти міри для збереження зору.
 • Тим, хто носить контактні лінзи. Для ока лінза являється чужорідним тілом, тому необхідно постійно контролювати стан рогівки.
 • Всім, хто активно працює за комп`ютером. Довга робота з гаджетами викликає зорову перенапругу, синдром «сухого ока», що може призвести до серйозних проблем з зором.
 • Всім, в кого планується мікрохірургічне втручання. Діагностичне обстеження перед операцією, в тому числі з приводу катаракти, лазерної корекції зору, дозволить спрогнозувати результати майбутнього втручання, визначити індивідуальні параметри його проведення та виявити протипоказання.
 • Дітям, які навіть не мають проблем із зором. Зорова система формується до 18 років і потребує до себе пильної уваги.

Переваги діагностики в клініках «Ексімер»

 • Клініки оснащені комплексом сучасного високоточного діагностичного обладнання, що дозволяє за один візит
 • До вартості діагностики входить дослідження багатьох параметрів: вимірювання гостроти зору, рефракції (здатності оптичної системи ока заломлювати світові промені), внутрішньоочного тиску, стану внутрішніх структур ока, сітківки і зорового нерва, поле зору.
 • Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє виміряти необхідні параметри безболісно та безконтактно.
 • Комп’ютерна діагностика зору проводиться у відповідності з усіма світовими стандартами.
 • Дані пацієнтів зберігаються в електронній базі, що дозволяє спостерігати процеси, які відбуваються в зоровій системі, в динаміці.

Як проходить діагностика зору в клініках «Ексімер»

Візит кожного пацієнта до лікаря-офтальмолога починається з проведення повного діагностичного обстеження зорової системи. Записатися на прийом можна по телефону або через інтернет-сайт клініки. Діагностика зору займає півтори – дві годин. Зняття параметрів на діагностичних приборах проходить достатньо швидко, однак в деяких випадках більше часу вимагає процедура розширення зіниць, яка необхідна для дослідження внутрішніх структур ока і очного дна.

Після цього, як діагностичні дані зібрані, пацієнт отримує консультацію лікаря-офтальмолога, в ході якої відбувається встановлення діагнозу, а також лікар підбирає програму профілактики та лікування. При необхідності можуть бути призначені додаткові обстеження. Згідно з результатами діагностичного обстеження пацієнт одержує виписку із зазначенням параметрів зорової системи, діагнозу та рекомендацій.

Що може бути (трапитись), якщо не перевіряти зір? (Які наслідки неперевіреного зору?)

Підступність багатьох очних захворювань в тому, що вони протікають безсимптомно, і людина не підозрює, що в її зоровій системі почалися небезпечні зміни. Без своєчасного виявлення вони можуть призвести до серйозного погіршення зору, а нерідко і до його втрати. Наприклад, людина може вважати, що її зір погіршується просто через втому від довгої роботи за комп`ютером, а насправді в зоровій системі проходять серйозні зміни, які потребують лікування. Зараз спеціалісти за допомогою сучасного діагностичного обладнання мають можливість виявляти проблеми із зором на початкових стадіях і розпочинати лікування тоді, коли ще не відбулося істотного впливу на функції зорового апарату.

Діагностичне обладнання в клініках «Ексімер»

В діагностичний комплекс клінік «Ексімер» входить обладнання останнього покоління провідних світових виробників: Nidek, Tomey (Японія), Zeiss (Німеччина), Optoyue, Bausch&Lomb, AMO (США) та інших. В одній клініці за один візит швидко та безконтактно вимірюються всі параметри зорової системи, щоб отримати максимально повну картину стану вашого зору.

Як підготуватись до діагностики зору?

Обстеження зорової системи не вимагає від пацієнта особливої підготовки. Для того щоб всі показники були вірними, необхідно завчасно – за 2 тижні – зняти жорсткі лінзи, якщо ви ними користуєтесь. М’які контактні лінзи необхідно зняти за добу до діагностичного обстеження. Додаткові обстеження в цьому випадку, необхідні, наприклад, для вирахування параметрів проведення лазерної корекції зору, можна буде провести перед самою корекцією. В день проведення діагностичного обстеження не забудьте паспорт або документ, що підтверджує особистість. Не рекомендується користуватися декоративною косметикою, вживати алкогольні напої.

Після діагностики зору

Для деяких досліджень вимагається розширення зіниць, тому будьте готові до того, що після проведення обстежень деякий час може бути дискомфорт через нечіткий зір. Рекомендується взяти з собою, сонцезахисні окуляри, краще не сідати за кермо в цей день. Як правило, зіниці приходять в норму до вечора того ж дня, коли була проведена діагностика.

Чому відразу після діагностики зору неможливо підібрати окуляри?

Сучасне повне діагностичне обстеження передбачає огляд при розширених зіницях для дослідження внутрішніх структур ока і очного дна. Правильно підібрати окуляри при розширених зіницях неможливо, тому підбір окулярів або контактних лінз в клініках «Ексімер» необхідно зробити окремо.

Діагностика зору у дітей

Діагностичне обладнання клінік «Ексімер» дозволяє повноцінно обстежити зорову систему навіть у самих маленьких дітей – з трьох місяців. В клініках «Ексімер» комп’ютерна діагностика зору проводиться абсолютно безпечно, безконтактно, не завдає незручностей дитині і дозволяє забезпечити точність встановлення діагнозу. Для обстеження маленьких дітей в клініках працює спеціальний педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09, який не вимагає від дитини точної фіксації ока і навіть сам слідкує за його рухами.

Читайте докладніше тут – Комп’ютерна діагностика зору у дітей.

Вартість діагностичного обстеження

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 1600 1425 800
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога для пенсіонерів 1600 1425 800
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (після лікування) 480 456
Консультація Головного лікаря центру Прожоги С.А. 650 618
Консультація вітреоретинального хірурга 550 523
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (для пацієнтів з виписками з інших офтальмологічних клінік, виписками офтальмологів) 750
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Виштак Альона Валеріївна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Калимун Надія Андріївна

Офтальмохірург, провідний ретинолог центру, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний рефракціний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ