АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Обладнання для проведення ексімер-лазерної корекції зору

У клініці «Ексімер» (Київ) для лазерної корекції зору використовується комплекс високотехнологічного обладнання провідних світових фірм. Лазерні системи останнього покоління дозволяють досягати відмінної гостроти зору, а також високої якості за такими параметрами, як темнова адаптація, гострота зору в умовах зниженого освітлення, працездатність при роботі за комп’ютером або при нічному керуванні автомобілем тощо.

Лазери для ексімер-лазерної корекції зору

Ексімерний лазер Amaris 500E (Sсhwind, Німеччина)

Ексимерний лазер SсhwindAmaris 500E втілив у собі сучасні технологічні інновації у сфері створення систем для лазерної корекції зору. Численні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність та безпеку застосування Amaris 500E для покращення гостроти та якості зору пацієнтів з різними формами короткозорості, далекозорості, астигматизму та абераціями (спотвореннями заломлення) вищих порядків. Автоматичне регулювання рівня потоку енергії «AFLA» (AutomaticFluenceLevelAdjustment) забезпечує оптимальне співвідношення кількості лазерних імпульсів і лазерної енергії, що поставляється на тканину, результатом чого є швидка абляція з оптимальним вирівнюванням топографії рогівки. Лазерна система з частотою повторення лазерних імпульсів 500 Гц ефективно доповнена 5D eyetracker, що компенсує мікрорух ока у п’яти вимірах. Ви отримаєте найкращу якість корекції, процедура буде безпечною, а реабілітація – швидкою.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 (США)

Фемтосекундний лазер застосовується для проведення ексимер-лазерної корекції за революційною фемтолазерною методикою. У ході корекції зору з фемтосупроводом рогівковий лоскут формується не мікрокератомом, а за допомогою променя фемтосекундного лазера, тобто абсолютно безконтактно. Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 має високу частоту та малу тривалість імпульсів. Тривалість одного імпульсу вимірюється фемтосекундами (одна трильйонна частина секунди, 10-15 с), що дозволяє розділяти шари рогівки на молекулярному рівні без виділення тепла та механічної дії на навколишні тканини ока. Промені фемтосекундного лазера фокусуються на заданій глибині з точністю до кількох мікрон для створення шару «мікробульбушаок» необхідної конфігурації. Маючи у своєму розпорядженні за допомогою керованої комп’ютерної програми безліч мікробульбашок, офтальмохірург може отримати площину поділу абсолютно будь-якої форми з високою точністю.

Рогівковий лоскут, що формується під час лазерної корекції з фемтосупроводом, рівномірний за товщиною, тонкий і має гладкі межі. Постійність товщини рогівкового лоскута виключає ймовірність виникнення аберацій вищих порядків через ефект неоднорідного заломлення променів, що дозволяє значно збільшити безпеку процедури та скоротити період реабілітації. А ідеально гладка поверхня меж розшарування рогівкової тканини дозволяє досягати значного скорочення періоду реабілітації та збереження високої контрастної чутливості.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 входить до завершеної лінійки обладнання системи iLasik. Він працює спільно з ексимерним лазером Amaris 500E та аберометром WaveScan. Цей комплекс дозволяє проводити лазерну корекцію зору, враховуючи найменші особливості зорової системи пацієнта.

Аберрометр Wave scan

Аберометричний аналізатор оптичних спотворень Wave scan дає можливість визначити ступінь складніших порушень зору, ніж добре відомі – короткозорість, далекозорість, астигматизм. Доопераційне сканування ока за допомогою аналізатора оптичних спотворень Wave Scan дозволяє виміряти сукупні спотворення всіх оптичних середовищ ока (враховуються оптичні параметри рогівки, передньої камери ока, кришталика, склоподібного тіла), визначити сукупну рефракційну помилку ока, виявити всі наявні оптичні спотворення (аберації) як нижчих, так і вищих порядків і розробити індивідуальну програму таким чином, щоб максимально компенсувати їх у ході ексимер-лазерної корекції зору для отримання найкращого результату.

Мікрокератом Moria Evolution 3

Результат ексимер-лазерної корекції залежить не тільки від лазера, але і від такого важливого приладу, як мікрокератом. Він необхідний для проведення ексимер-лазерної корекції за найпопулярнішою методикою ЛАСІК, при якій впливають не на зовнішні шари рогівки, а на внутрішні. В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) застосовується мікрокератом всесвітньо відомої фірми «Moria». Конструкція кілець мікрокератому дозволяє гнучко налаштовувати обладнання під індивідуальні особливості ока пацієнта, внаслідок чого досягаються точні результати корекції та необхідні зорові характеристики.

 

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС