В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Обладнання для проведення ексімер-лазерної корекції зору

У клініках «Ексімер» для проведення лазерної корекції зору використовується комплекс високотехнологічного обладнання провідних світових фірм. Лазерні системи останнього покоління дозволяють добиватися відмінною гостроти зору, а також високої якості за такими параметрами як темновая адаптація, гострота зору в умовах зниженої освітленості, працездатність при роботі за комп’ютером або при нічному водінні автомобіля і так далі.

Лазери для ексімер-лазерної корекції зору

Ексімерний лазер Amaris 500E (Sсhwind, Німеччина)

Ексімерний лазер SсhwindAmaris 500E втілив в собі сучасні технологічні інновації в сфері створення систем для лазерної корекції зору. Численні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність і безпеку застосування Amaris 500E для поліпшення гостроти і якості зору пацієнтів з різними формами короткозорості, далекозорості, астигматизму та аберацією (спотворення) високих порядків.

Автоматичне регулювання рівня потоку енергії “AFLA” (AutomaticFluenceLevelAdjustment) забезпечує оптимальне співвідношення кількості лазерних імпульсів і поставляється на тканину лазерної енергії, результатом чого є швидка абляція з оптимальним вирівнюванням топографії рогівки. Лазерна система з частотою повторення лазерних імпульсів 500 Гц ефективно доповнена 5D eyetracker, що компенсує мікрорухи очей в п’яти вимірах. Ви отримаєте кращу якість корекції, процедура буде безпечною, а реабілітація – швидкою.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 (США)

Фемтосекундний лазер застосовується для проведення ексімер-лазерної корекції по революційній фемтолазерной методикою . В ході корекції зору з фемтосопровожденіем рогівковий клапоть формується не микрокератомом, а за допомогою променя фемтосекундного лазера, тобто абсолютно безконтактно. Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 має високу частотою і малою тривалістю імпульсів. Тривалість одного імпульсу вимірюється фемтосекунди (одна трильйонна частина секунди, 10-15с), що дозволяє розділяти шари рогівки на молекулярному рівні без виділення тепла і механічної дії на навколишні тканини ока. Промені фемтосекундного лазера фокусуються на заданій глибині з точністю до декількох мікрон для створення шару «мікропухирців» необхідної конфігурації. Маючи в своєму розпорядженні за допомогою керованої комп’ютерної програми безліч мікропухирців по сусідству, офтальмохірург має можливість отримати площину поділу абсолютно будь-якої форми з високою точністю.

Рогівковий клапоть, що формується в процесі лазерної корекції з фемтосопровожденіем, рівномірний по товщині, тонкий і має гладкі кордону. Сталість товщини клаптика рогівки виключає ймовірність виникнення аберацій вищих порядків через ефект неоднорідного заломлення променів, дозволяє в рази збільшити безпеку процедури, значно скоротити період реабілітації. А ідеально гладка поверхня кордону розшарування тканини рогівки, дозволяє домагатися значного скорочення періоду реабілітації і збереження високої контрастної чутливості.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 входить в завершену лінійку обладнання системи iLasik. Він працює спільно з ексимерним лазером VISX Star S4 IR і аберрометра WaveScan. Цей комплекс дає можливість проводити лазерну корекцію зору, враховуючи найменші особливості зорової системи пацієнта.

Аберрометр Wave scan

Аберрометріческій аналізатор оптичних спотворень Wave scan дає можливість визначити ступінь більш складних порушень зору, ніж добре відомі – короткозорість, далекозорість, астигматизм. Доопераційне сканування ока за допомогою аналізатора оптичних спотворень Wave Scan дозволяє виміряти сукупні спотворення всіх оптичних середовищ ока (враховуються оптичні параметри рогівки, передньої камери ока, кришталика, склоподібного тіла), визначити сукупну рефракційну помилку очі, виявити всі наявні оптичні спотворення (аберації) як нижчих , так і вищих порядків і розробити індивідуальну програму корекції таким чином, щоб максимально компенсувати їх в ході Ексімер-лазерної корекції зору для по лучения найкращого результату.

Мікрокератоми

Мікрокератом Moria Evolution 3

Результат ексімер-лазерної корекції залежить не тільки від лазера, а й від такого важливого приладу, як мікрокератом. Він необхідний для проведення Ексімер-лазерної корекції по найбільш популярною методикою ЛАСІК, при якій впливу піддаються не зовнішні шари рогівки, а внутрішні. У клініках «Ексімер» застосовується мікрокератом всесвітньо відомої фірми «Moria». Конструкція кілець мікрокератома дозволяє гнучко налаштовувати обладнання під індивідуальні особливості ока пацієнта, що дозволяє домагатися точних результатів корекції і необхідних зорових характеристик.

Епікератом Epi-K

Епікератом Epi-K використовується в ході Ексімер-лазерної корекції за методикою Епі-Ласіков. На відміну від інших микрокератомов, епікератом Epi-K забезпечений одноразовим пластиковим головкою з аппланаціонной пластиною, призначеної для продавлювання (аппланаціі) епітелію.
Епікератом Epi-K використовується для відділення епітелію рогівки від Боуменовой мембрани, залишаючи чисту оптичну зону для лазерної абляції. Завдяки унікальній конструкції епікератома формується епітеліальний клапоть меншої товщини при мінімальному опорі тканини, що робить процедуру корекції щадить.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ