Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Фемтолазерна корекція зору (Фемто-ЛАСІК)

Фемтолазерная корекція – революційна безконтактна методика відновлення зору!

 • Більш 2,5 мільйона корекцій виконано в світі.
 • Неперевершена якість зору.
 • Повністю лазерна методика.
 • Вибір провідних західних офтальмохірургів.

Корекція зору з фемтоласик супроводом у Києві – найпрогресивніша методика лазерної корекції, яка забезпечує якісно новий зір. Вплив на рогівку відбувається безконтактно, без використання гострих інструментів. Під час здійснення корекції максимально, з мікронною точністю, враховуються індивідуальні особливості будови рогівки, зір відновлюється швидко незалежно від початкової стадії короткозорості, далекозорості, астигматизму.

Інформація

Фемтолазерна методика вперше була застосована у США у 2001 році. З 2013 року лазерна корекція зору фемто ласік доступна і в Україні.

Чому саме фемтолазерні технології?

В ході лазерної корекції зору без надрізу за фемто ласік методикою, як і при методиці ЛАСІК, вплив ексимерним лазером відбувається на внутрішні шари рогівки. Ексимерний лазер формує нову поверхню рогівки, змінюючи її заломлювальну силу, і зір приходить до норми. Для доступу до внутрішніх шарів рогівки формується найтонший лоскут з рогівки. У процесі проведення корекції за фемтолазерною методикою формування лоскута відбувається з використанням фемтосекундного лазера – без розрізу рогівки, а отже абсолютно безконтактно. Тому методику корекції зору з фемтолазерним супроводом також називають повністю лазерною, або 100% лазерним ЛАСІКом. Після закінчення роботи ексимерного лазера лоскут повертається точно на колишнє місце та надійно фіксується за допомогою рогівкового колагену. Він є природною захисною лінзою, що робить комфортним відновлювальний період.

Переваги використання фемтосекудного лазера

Порівняння поверхні лоскута, сформованого мікрокератомом і фемтосекундним лазером, під мікроскопом:

Рогівковий лоскут, який формується у процесі проведення фемто ласік операції, рівномірний за товщиною. Постійність товщини рогівкового лоскута виключає ймовірність виникнення післяопераційних спотворень через ефект неоднорідного заломлення променів, що дозволяє значно збільшити безпеку процедури та скоротити період реабілітації, досягти якісно нових характеристик контрастності й чіткості зору.

Як діє фемтосекундний лазер?

Фемтосекундний лазер, на відміну від мікрокератома, не розрізає, а безконтактно розшаровує рогівкову тканину. Промінь фемтосекундного лазера може бути сфокусований на заданій глибині рогівки з точністю до декількох мікронів для створення шару мікробульбашок. Офтальмохірург має можливість отримати площину поділу будь-якої форми з високою точністю, маючи за допомогою комп’ютерної програми безліч мікробульбашок потрібної конфігурації. У роботі фемтосекундного лазера використовуються ультракороткі світлові імпульси, які тривають лише одну мільярдну частку секунди.

Нові можливості лазерної корекції зору

Можливість точного моделювання рогівкового лоскута за індивідуально заданими параметрами за допомогою фемтосекундного лазера значно розширила межі застосування лазерної корекції зору. Тепер в офтальмохірургів клініки «Ексімер» (Київ) є можливість проводити лазерну корекцію пацієнтам з аномаліями рогівки, пологою та тонкою рогівкою, «синдромом сухого ока» та іншими станами оптики ока. Ще зовсім недавно людям з такими зоровими характеристиками доводилося відмовляти у проведенні лазерної корекції. Тепер завдяки фемтолазерній методиці ще більше людей можуть отримати відмінний зір і позбутися окулярів і контактних лінз.

Як проходить корекція зору з фемтосупроводженням

Корекція за фемтолазерною методикою займає 10-15 хвилин, проходить абсолютно безболісно. У ході корекції фемтосекундним лазером формується лоскут, а потім ексимерним лазером рогівці надається нова форма. Зір стабілізується вже наступного дня. Вартість операції фемтоласік можна дізнатись за телефоном або на сайті клініки.

Переваги корекції зору за фемтолазерною методикою:

 • унікальні зорові характеристики;
 • максимально щадний вплив на рогівку;
 • відсутність больових відчуттів;
 • облік індивідуальних особливостей зорової системи;
 • швидке відновлення зору;
 • можливість виправлення зору у людей з тонкою рогівкою;
 • широка сфера застосування: короткозорість до -15, далекозорість до +6

Обладнання для корекції зору за фемтолазерною методикою

Для проведення лазерної корекції зору за фемтолазерною методикою в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) застосовується унікальне обладнання: ексимерний лазер SCHWIND AMARIS, фемтосекундні лазери IntraLase FS60.

Фемтолазерна методика корекції зору – це вибір спортсменів, акторів, відомих людей та навіть астронавтів. Тепер це може бути й вашим вибором – у центрі «Ексімер»!

Популярні питання про фемтолазерну корекцію зору (Фемто-ЛАСІК)

Чому Фемто-ЛАСІК на сьогоднішній день вважають найкращою методикою лазерної корекції зору?

Тонка і гладка поверхня межі розшарування рогівкового клаптя за методикою Фемто-ЛАСІК дозволяє в рази збільшити безпеку, виключити ускладнення та отримати крім ідеальних оптичних нові якісні характеристики контрастності та чіткості зору. Методика Фемто-ЛАСІК дозволяє забезпечити відмінний зір навіть за низької або обмеженої освітленості (присмерк, темний час доби (ніч), дощова або туманна погода).

Чим методика Фемто-ЛАСІК відрізняється від звичайної лазерної корекції зору?

На відміну з інших методик лазерної корекції зору, Фемто-ЛАСИК дозволяє уникнути механічного на рогівку. Як відомо, одним з основних етапів лазерної корекції зору є формування рогівкового клаптя для доступу до внутрішніх шарів рогівки, на які відбувається безпосереднє лазерне вплив. Відділення поверхневого шару тканини рогівки в ході корекції за методикою Фемто-ЛАСІК проводиться за допомогою фемтосекундного лазера, шляхом розшарування колагенових волокон. Відсутність механічного впливу збільшує безпеку проведення лазерної корекції у рази та знижує ризик появи набутого рогівкового астигматизму.

У мене тонка рогівка, чи можна робити лазерну корекцію зору?

З появою методики лазерної корекції Фемто-ЛАСІК стало можливим виконувати лазерну корекцію пацієнтам з тонкою, пологою або круглою формою рогівки, синдромом сухого ока та іншими складними зоровими станами. Раніше таким пацієнтам доводилося відмовляти у проведенні лазерної корекції. Тепер завдяки методиці Фемто-ЛАСІК можна уникнути негативних наслідків, які могли б виникнути в цих випадках. Можливості фемтосекундного лазера дозволяють реалізувати індивідуалізацію рогівкового клаптя, змоделювати його в залежності від параметрів конкретного ока та отримати відмінні зорові характеристики.

Чому Фемто-ЛАСІК на сьогоднішній день вважають найпередовішою методикою лазерної корекції зору?

При виконанні лазерної корекції зору Фемто-технології, рогівковий клапоть формується лазером без втручання мікрокератома. Саме лазер дозволяє досягти максимально тонкої і гладкої межі розшарування рогівки. Методика Фемто дозволяє в рази збільшити безпеку лазерної корекції зору, виключити ускладнення та отримати, крім ідеальних оптичних, нові якісні характеристики контрастності та чіткості зору. Методика Фемто-ЛАСІК забезпечує відмінний зір навіть за низької або обмеженої освітленості (сутінки, темний час доби (ніч), дощова або туманна погода).

Вартість фемтолазерної корекції зору (Фемто-ЛАСІК)

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
ФЕМТО-ЛАСІК (технологія формування лоскута при виконанні эксімер-лазерної корекції зору) ДОПЛАТА до вартості Ласік 5-D 16500 11400 14850
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Лейченко Юлія Валентинівна

Провідний спеціаліст рефракційного відділення, офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ