В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Фемтолазерна корекція зору (Фемто-ЛАСІК)

Фемтолазерная корекція – революційна безконтактна методика відновлення зору!

 • Більш 2,5 мільйона корекцій виконано в світі.
 • Неперевершена якість зору.
 • Повністю лазерна методика.
 • Вибір провідних західних офтальмохірургів.

Корекція зору з фемтолазерним супроводом – найбільш прогресивна і щадна методика лазерної корекції, яка забезпечує якісно новий зір. Вплив на рогівку відбувається безконтактно, без використання ріжучих інструментів. В ході корекції максимально, з мікронною точністю, враховуються індивідуальні особливості будови рогівки, і зір відновлюється швидко незалежно від вихідної величини короткозорості, далекозорості, астигматизму.

Інформація

Фемтолазерная методика вперше була застосована в США в 2001 році. З 2014 року корекція зору з фемтолазерним супроводом доступна і в Україні.

Чому саме фемтолазерні технології?

В ході лазерної корекції зору за фемтолазерною методикою, як і за методикою ЛАСІК, вплив ексимерним лазером відбувається на внутрішні шари рогівки. Ексимерний лазер формує нову поверхню рогівки, змінюючи її заломлюючу силу, і зір приходить в норму. В процесі проведення корекції за фемтолазерною методикою формування лоскуту виконується з використанням фемтосекундного лазера – без розрізу рогівки, отже, абсолютно безконтактно. Тому методику корекції зору з фемтолазерним супроводом також називають повністю лазерною, або 100% лазерним ЛАСІКом. Після закінчення роботи ексимерного лазера лоскут надійно фіксується за рахунок рогівкового колагену. Він служить природною захисною лінзою, що робить комфортним відновлювальний період.

Переваги використання фемтосекудного лазера

Порівняння поверхні лоскута, сформованого микрокератомом і фемтосекундним лазером, під мікроскопом:

Рогівковий лоскут, який формується в процесі проведення лазерної корекції з фемтосупроводженням, рівномірний по товщині. Сталість товщини лоскуту рогівки виключає ймовірність виникнення післяопераційних скарг через ефект неоднорідного заломлення променів, дозволяє в рази збільшити безпеку процедури, значно скоротити період реабілітації, домогтися якісно нових характеристик контрастності і чіткості зору.

Як діє фемтосекундний лазер?

Фемтосекундний лазер, на відміну від мікрокератома, не ріже, а безконтактно розшаровує рогівкову тканину. Промінь фемтосекундного лазера може бути сфокусований на заданій глибині рогівки з точністю до декількох мікрон для створення шару мікропухирців. У офтальмохірурга є можливість отримувати площину поділу будь-якої форми з високою точністю, розташовуючи за допомогою комп’ютерної програми безліч мікропухирців по сусідству (необхідної конфігурації). В роботі фемтосекундного лазера використовуються ультракороткі світлові імпульси, які тривають всього лише одну мільярдну частку секунди.

Нові можливості лазерної корекції зору

Можливість точного моделювання лоскуту рогівки по індивідуально заданих параметрах за допомогою фемтосекундного лазера значно розширила спектр застосування лазерної корекції зору. Тепер у офтальмохірургів клінік «Ексімер» є можливість проводити лазерну корекцію пацієнтам з аномаліями рогівки, пологою і тонкою рогівкою, «синдромом сухого ока» та іншими особливостями оптики ока. Ще зовсім недавно людям з такими зоровими характеристиками доводилося відмовляти в проведенні лазерної корекції. Тепер, завдяки фемтолазерній методиці, ще більше людей зможуть отримати відмінний зір і позбутися окулярів і контактних лінз.

Як проходить корекція зору з фемтосупроводженням

Корекція за фемтолазерною методикою займає 10 – 15 хвилин, проходить абсолютно безболісно. В ході корекції фемтосекундним лазером формується лоскут, а потім ексимерним лазером створюється нова поверхня рогівки. Зір стабілізується вже на наступний день.

Переваги корекції зору за фемтолазерною методикою:

 • унікальні зорові характеристики;
 • максимально щадний вплив на рогівку;
 • відсутність больових відчуттів;
 • врахування індивідуальних особливостей зорової системи;
 • швидке відновлення зору;
 • можливість виправлення зору у людей з тонкою рогівкою;
 • широка область застосування: короткозорість до -15, далекозорість до +6.

Обладнання для корекції зору за фемтолазерною методикою

Для проведення лазерної корекції зору за фемтолазерною методикою в центрах «Ексімер» застосовується унікальне обладнання: ексимерний лазер SCHWIND AMARIS, фемтосекундні лазери IntraLase FS60.

Фемтолазерная методика корекції зору – цей вибір спортсменів, акторів, знаменитостей і навіть астронавтів. Тепер це може бути і вашим вибором – в центрі «Ексімер»!

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Використання Фемтолазерної технології формування лоскута при виконанні эксімер-лазерної корекції зору (ДОПЛАТА) 12000 11400
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Хашим Хішам Тарек

Офтальмохірург
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ