Лазерну корекцію зору можна здійснити відразу після комплексної діагностики зору. Єдина умова — погодьте цей пункт під час запису на діагностику за телефоном. Ціна лазерної корекції в Києві зору залежить від обраного способу лікування.
Офтальмологічний центр «Ексімер» у Києві вже понад 21 рік успішно застосовує найефективніший, надійний, прогресивний та безпечний спосіб виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму – ексимер-лазерну корекцію зору.
- Фемтолазерная корекція зору (Фемто-ЛАСИК)
- Надточний ексимерний лазер SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK
- Лазерна корекція технологією 5D-Eye LASIK
- Лазерна корекція зору з технологією «тонкий лоскут»
- Лазерна корекція зору з технологією корекції 5D SportSmartSurf – Нова методика
- Лазерна корекція пресбіопії (вікової далекозорості) – Нова методика
- Аналізатор хвильового фронту Wave Scan
- Устаткування для проведення ексімер-лазерної корекції зору
- До і після лазерної корекції зору
- Лазерна корекція в питаннях і відповідях
- Лазерна корекція зору: міфи і реальність
- Вартість лазерної корекції зору
Процедури проходять за допомогою сучасної лазерної установки Amaris – це інтелектуальна система термоконтролю: імпульси розподіляються індивідуально, а термічне навантаження на рогівку мінімізується. У процесі операції рогівка мало піддається нагріванню. Таким чином, відновлення відбувається швидко та не змушує пацієнта поставати перед труднощами й незручностями у повсякденному житті.
Що дає лазерна корекція зору?
Лазерна корекція короткозорості, далекозорості та астигматизму – це можливість дивитися на світ на власні очі. Окуляри та контактні лінзи розв’язують проблему поганого зору лише тимчасово: як тільки ви їх знімаєте – контури втрачають чіткість, фарби тьмяніють, предмети розпливаються.
Корекція зору лазером дає не тільки відмінний зір, але й разом з ним – свободу від окулярів і контактних лінз. Отже – по-справжньому нове життя!
Важливо!
За відсутності протипоказань лазерна корекція зору усуває короткозорість (до -15,0 D), далекозорість (до +6,0 D), астигматизм будь-якого ступеня. У клініці «Ексімер» у розпорядженні пацієнтів – найсучасніші методики лазерної корекції.
Переваги лазерної корекції в клініках «Ексімер»

сучасне
обладнання

вибір
методик

прогнозований
результат

і комфортне
лікування
- Унікальне сучасне обладнання. Застосування рефракційного обладнання високого класу зводить ризик ускладнень до суто теоретичного та дає можливість досягати принципово інших якісних параметрів зору внаслідок проведення процедур.
- Великий вибір методик лазерної корекції зору. Дає можливість максимально індивідуального підходу до кожного пацієнта та підбору оптимального способу відновлення зору у разі навіть найскладніших офтальмологічних патологій.
- Точно прогнозований результат. Вже після діагностики зору на комп’ютеризованому обладнані ви знаєте, яким буде зір після корекції.
- Швидке та комфортне лікування. Лазерна корекція проводиться у режимі «одного дня» і не порушує розпорядок життя. Зір покращується відразу після процедури та остаточно нормалізується протягом одного-двох днів.
Кому потрібна лазерна корекція зору?
- Людям, які не хочуть миритися з поганим зором і носити окуляри чи контактні лінзи.
- Тим, кому складно підібрати окуляри чи контактні лінзи (наприклад, складний астигматизм, велика різниця гостроти зору в очах).
- Тим, чиї спосіб життя або професія не дозволяють носити окуляри та контактні лінзи (спортсмени, ті, хто працює в умовах підвищеної запиленості чи вологості, любителі активного відпочинку, актори).
- Тим, чия робота вимагає такої високої якості зору (водії, пілоти), які не можуть забезпечити окуляри та контактні лінзи.
Історія методу
Про те, щоб розв’язати проблему кардинально та дати можливість людям добре бачити без жодних пристроїв, офтальмологи замислювалися давно. У 1980-ті роки набула поширення радіальна кератотомія (метод Федорова) – нанесення на рогівку спеціальних насічок. Вони зросталися, внаслідок чого рогівка змінювала форму та заломлювальну силу, і зір поліпшувався. Свого часу цей метод був революцією, але мінусів у нього виявилося більше ніж плюсів. Нині він пішов у минуле. Наступним етапом була лазерна корекція. Ідея залишилася колишньою – впливати на рогівку – природну лінзу ока, щоб змінити її заломлювальну силу. Ось тільки не скальпелем, а лазером. Історія ексимерного лазера, що активно застосовується у сучасній офтальмології, починається з 1976 року. Тоді увагу вчених-медиків привернули розробки компанії IBM: її фахівці використовували лазерний промінь для нанесення гравіювання на поверхню комп’ютерних чіпів. Ця процедура вимагала справді ювелірної точності та дуже зацікавила лікарів. Вони встановили, що безпека використання лазерного пучка та можливість його контролю за глибиною й діаметром зони впливу має особливе значення у такій делікатній галузі, як рефракційна хірургія. Вперше лазерна корекція була застосована у 1985 році.
Методи і способи лазерної корекції
Фемтолазерная корекція (фемто-ЛАСІК)
Фемтосекундний лазер, на відміну від мікрокератома, не розрізає, а безконтактно розшаровує рогівкову тканину. Промінь фемтосекундного лазера може бути сфокусований на заданій глибині рогівки з точністю до декількох мікронів для створення шару мікробульбашок.
Офтальмохірург має можливість отримати площину поділу будь-якої форми з високою точністю, маючи за допомогою комп’ютерної програми безліч мікробульбашок потрібної конфігурації. У роботі фемтосекундного лазера використовуються ультракороткі світлові імпульси, які тривають лише одну мільярдну частку секунди.
Корекція за фемтолазерною методикою займає 10-15 хвилин, проходить абсолютно безболісно. У ході корекції фемтосекундним лазером формується лоскут, а потім ексимерним лазером рогівці надається нова форма. Зір стабілізується вже наступного дня.
Корекція технологією 5D-Eye LASIK
Amaris – лазерна установка, що має дуже швидку систему стеження за рухом ока під час виконання корекції, у тому числі на асферичній поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю.
Зовнішні чинники на результат процедури не впливають. Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати під час корекції зору. Новий ексимерний лазер має найсучасніше програмне забезпечення. З його допомогою підбирається рішення, що забезпечує відмінний результат, незалежно від складності випадку.
Amaris дозволяє корекцію за лічені секунди, а після цієї процедури, зір більшості пацієнтів досягає 100%, нерідко навіть перевищує 100%. Операція на очах за допомогою лазерної корекції зору не впливає на повсякденний ритм життя: не потрібно йти у відпустку, лягати до лікарні. Вже за кілька днів після корекції ви можете вести звичний ритм життя, працювати на комп’ютері, читати, писати, дивитися телевізор.
Лазерна корекція методом Ласік (LASIK)
Метод ЛАСІК (LASIK — Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) — найпоширеніша методика ексимерлазерної операції з корекції зору. Це безпечна, безболісна та точно прогнозована процедура, що дозволяє мати гарний зір при найкоротшому відновлювальному періоді.
Лазерна корекція зору — зміна заломлювальної сили рогівки шляхом надання їй за допомогою лазерного впливу нової форми, при якій промені світла фокусуються безпосередньо на сітківці. Лазерна корекція зору у Києві даним методом проводиться ексимерним лазером, який впливає на внутрішні шари рогівки. Мета — збереження верхнього, епітеліального шару, який після корекції виконує функцію природної захисної лінзи ока. Такий спосіб виконання корекції виключає больові відчуття після операції, ризик помутніння рогівки та появи спотворень зображення, зводить до мінімуму період відновлення.
Детальніше дізнатися про метод – перейти за посиланням
Корекція зору технологією «тонкий лоскут»
У клініці «Ексімер» (Київ) технологія «тонкий лоскут» виконується за допомогою надточного мікрокератома Moria Evolution 3. Параметри дозволяють гнучко налаштовувати обладнання під індивідуальні особливості ока пацієнта, що призводить до точних та гарантованих результатів.
Переваги лазерної корекції зору із застосуванням технології «тонкий лоскут»: формування надтонкого лоскута забезпечує максимально щадний вплив на рогівкову тканину, технологія дає можливість застосовувати методику ЛАСІК навіть тим пацієнтам, кому раніше було відмовлено у проведенні корекції (наприклад, пацієнтам з тонкою рогівкою), формування лоскута відбувається за зрізом і діаметром індивідуально, виходячи з параметрів ока кожного пацієнта, формування надтонкого лоскута дозволяє досягати найкращих зорових характеристик і швидкого реабілітаційного періоду.
Як проводиться лазерна корекція?
Лазерна корекція зору у Києві проводиться протягом 10-15 хвилин, при цьому сама дія лазера не перевищує 30-40 секунд. Місцева крапельна анестезія виключає больові відчуття. Відмінний результат досягається при мінімальному ризику виникнення ускладнень і найкоротшому відновлювальному періоді. Корекція зору проводиться без госпіталізації, у режимі «одного дня».
Як лазер виправляє зір?
Око людини – складна оптична система. Світлові промені, заломлюючись, проходять крізь відповідні ділянки ока – рогівку, кришталик, склоподібне тіло. Коли вони фокусуються на сітківці, ми отримуємо чітке зображення, тобто добре бачимо. У цьому випадку можна говорити, що оптична система ока має нормальну рефракцію – заломлювальну силу. При порушеннях рефракції – короткозорості, далекозорості, астигматизмі фокусування променів на сітківці немає, і людина бачить нечітко. Завдання виправлення аномалій рефракції – змінити заломлювальну силу оптичної системи ока, щоб досягти фокусування променів безпосередньо на сітківці.
Основний принцип виправлення аномалій рефракції (короткозорості, далекозорості, астигматизму) за допомогою лазера такий: рогівці надається нова форма, щоб промені світла сфокусувалися на сітківці й зір був чітким. Вплив ексимерним лазером відбувається на верхні чи середні шари рогівки, залежно від методики. Коли лазер впливає на середні шари, епітелій – верхній захисний шар рогівки – не порушується. Щоб це забезпечити, у ході корекції формується рогівковий лоскут, який відкриває доступ до середніх шарів, а після дії лазера повертається на місце та надійно фіксується внаслідок власної речовини – колагену.
Протипоказання до ексімер-лазерної корекції зору
Протипоказанням для лазерної корекції зору є наявність деяких офтальмологічних (катаракта, глаукома, кератоконус) та загальних захворювань (декомпресійна хвороба, діабет, туберкульоз у гострій формі тощо).
Після лазерної корекції
Добре бачити пацієнт починає відразу після лазерної корекції, а остаточно зір нормалізується протягом тижня.
Після цієї процедури можна вести звичний спосіб життя, оскільки жодних обмежень на фізичні та зорові навантаження немає. Винятком є лише відвідування басейну, лазні, сауни, купання у водоймах, використання декоративної косметики, яких рекомендується уникати протягом декількох днів після проведення корекції.
Лазерна корекція та вік
Оптимальним для лазерної корекції вважається вік від 18 до 45 років. До 18 років організм ще розвивається, а зі зростанням очного яблука може змінитися й зір. Після 45 років проведення корекції можливе, але варто пам’ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії). У будь-якому випадку, остаточне рішення щодо можливості проведення лазерної корекції приймає лікар на підставі індивідуальних показань, отриманих під час діагностики.
Лазерна корекція та вагітність
Лазерна корекція зору не має негативного впливу ні на майбутню вагітність, ні на спосіб розродження. Обмеженням до проведення лазерної корекції зору є лише власне періоди вагітності та годування груддю. Пояснюється це змінами, які відбуваються в організмі жінки, що може призводити до змін у стані зорової системи. Результат лазерної корекції, проведеної у цей період, може бути нестабільним.
Рішення щодо можливості проведення лазерної корекції зору приймає лікар. Якщо проведення корекції неможливе, в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) підберуть інші методи виправлення зору, наприклад, операцію по імплантації факічних лінз або рефракційну заміну кришталика.
Лазерна корекція зору: стереотипи
Жінкам, які ще не народжували, неможна робити лазерну корекцію
Це найпоширеніша помилка, відома про лазерну корекцію. Ймовірно, такий забобон пов’язаний з тим, що досі багато людей не відрізняють ексимер-лазерну корекцію від методу хірургічних насічок – кератотомії, після якої, дійсно, такі обмеження можуть бути. Зазвичай у процесі вагітності та розродження складності виникають у жінок, які мають проблеми з сітківкою. Під час лазерної корекції здійснюється вплив на рогівку, а не на сітківку. Тому на розродження та вагітність лазерна корекція не впливає.
Після лазерної корекції зір все одно погіршиться
Результат лазерної корекції з часом не зміниться. Цей факт підтверджено роками. Адже корекція зору пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках по всьому світу. Прогресування короткозорості не залежить від того, робили ви лазерну корекцію чи ні. Але випадків різких погіршень зору не зафіксовано з 1985 року з того моменту, як застосовується лазерна корекція. Тому лазерна корекція – перевірений метод оперативного лікування короткозорості.
Лазерну корекцію не роблять дітям, отже, вона небезпечна
До 18 років корекція не рекомендується, тому що у цьому віці зі зростанням всього організму, у тому числі очного яблука, може змінитися й зір. Лазерна корекція пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних центрах та клініках. Багаторічні спостереження за пацієнтами показали, що ексимерний лазер не викликає будь-яких порушень, тому що дія відбувається тільки на одне з заломлювальних середовищ – рогівку, і глибина дії обмежена.
Після лазерної корекції зору не можна займатися спортом
Ексімер-лазерна корекція — єдиний спосіб відновлення зору для тих, хто зазнає екстремальних навантажень: астронавтів, льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів. На заняття фізкультурою та спортом після лазерної корекції зору не накладається жодних заборон та обмежень. Не секрет, що серед гравців Національної Хокейної Ліги, тенісистів, біатлоністів, астронавтів чимало тих, хто набув гарного зору за допомогою лазерної корекції.
Після операції буде багато обмежень
Після лазерної корекції зору реабілітаційний період мінімальний. Невеликий дискомфорт після корекції зникає через 30-40 хвилин, а остаточне відновлення функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження відразу після корекції незначні та переважно стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ніяких обмежень, у тому числі на фізичні навантаження, немає.
SCHWIND AMARIS – лазер нового покоління, що робить процедуру корекції зору максимально безпечною і прогнозованою, а реабілітацію – комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології!
Детальніше прочитати про цю технологію Ви можете на наступній сторінці перейшовши за посиланням.