В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору

лазерна корекція зоруЛазерна корекція зору — офтальмологічні центри «Ексімер» в Україні вже більше 21 років успішно застосовують найефективніший, надійний, прогресивний, прогнозований та безпечний спосіб виправлення короткозорості, далекозорості і астигматизму – ексимер-лазерну корекцію зору.

Лазерну корекцію зору можна провести в один день відразу після комплексної діагностики зору. Єдина умова – узгодьте цей пункт під час запису на діагностику по телефону.

Процедури проходять за допомогою сучасної лазерної установки Amaris – це інтелектуальна система термоконтроля: імпульси розподіляються індивідуально, а термічна навантаження на рогівку мінімізується. В процесі операції рогівка практично не піддається нагріву. Таким чином, відновлення проходить швидко і не змушує пацієнта зіткнутися з труднощами і незручностями в повсякденному житті.

Що дає лазерна корекція зору?

Лазерна корекція зору – це можливість дивитися на світ своїми очима. Окуляри та контактні лінзи вирішують проблему зниженого зору лише тимчасово: як тільки ви їх знімаєте – контури втрачають різкість, фарби тьмяніють, предмети розпливаються …

Лазерна корекція дає можливість отримати не тільки відмінний зір, але й разом з ним – свободу від окулярів та контактних лінз. Отже – по-справжньому нове життя!

Важливо!

При відсутності протипоказань лазерна корекція зору усуває короткозорість (до -10,0 D), далекозорість (до +6,0 D) та астигматизм (до ±6 диоптрий). У клініці «Ексімер» в розпорядженні пацієнтів – найсучасніші методики лазерної корекції.

Переваги лазерної корекції в клініках «Ексімер»

Унікальне
сучасне
обладнання
Великий
вибір
методик
Точно
прогнозований
результат
Швидке
і комфортне
лікування
  • Унікальне сучасне обладнання. Застосування рефракційного обладнання найвищого класу зводить ризик ускладнень до суто теоретичному та надає можливість досягати принципово інших якісних характеристик зору в результаті проведення процедур.
  • Великий вибір методик лазерної корекції зору. Точно прогнозований результат: вже після діагностики зору на комп’ютеризованому обладнанні ви знаєте, яким буде зір після корекції.
  • Точно прогнозований результат. Великий вибір методик надає можливість максимально індивідуального підхіду до кожного пацієнта та підбору оптимального способу відновлення зору в ситуаціях навіть складних очних патологій.
  • Швидке і комфортне лікування. Лазерна корекція проводиться в режимі «одного дня» та не порушує розпорядок життя. Зір поліпшується одразу після процедури та остаточно нормалізується протягом одного-двох днів.

Кому потрібна лазерна корекція зору?

  • Людям, які не хочуть погоджуватися на поганий зір та носити окуляри або контактні лінзи.
  • Кому складно підібрати окуляри або контактні лінзи (наприклад, складний астигматизм, велика різниця в гостроти зору очей).
  • Людям, спосіб життя чи професія яких, не дозволяють носити окуляри і контактні лінзи (спортсмени; ті, хто працює в умовах підвищеної запиленості та вологості; любителі активного відпочинку; актори, військовослужбовці).
  • Тим, чия робота вимагає такої високої якості зору (водії, пілоти), яку не можуть забезпечити окуляри та контактні лінзи.

Історія методу

Про те, щоб вирішити проблему кардинально і дати можливість людям добре бачити без будь-яких пристроїв, офтальмологи замислювалися давно. У 1980-ті роки набула поширення радіальна кератотомія (метод Федорова) – нанесення на рогівку спеціальних насічок. Вони зросталися, за рахунок чого рогівка змінювала форму і заломлюючу силу, і зір поліпшувався. Свого часу цей метод був революцією, але мінусів у нього виявилося більше, ніж плюсів. Зараз цей метод відійшов у минуле. Наступним етапом була лазерна корекція. Ідея залишилася колишньою – зміна заломлюючої сили рогівки – природної лінзи ока. Ось тільки цього разу не скальпелем, а лазером. Історія ексімерного лазера, що активно застосовується в сучасній офтальмології, починається з 1976 році. Тоді вчені-медики привернули увагу на розробки корпорації IBM: її фахівці використовували лазерний промінь для нанесення гравіювання на поверхню комп’ютерних чипів. Ця процедура вимагала дійсно ювелірної точності , тому дуже зацікавила лікарів. Вони усвідомлювали, що безпека використання лазерного пучка і можливість його контролю за глибиною і діаметром зони впливу має особливе значення в такій делікатній області, як рефракційна хірургія. Вперше лазерна корекція була застосована в 1985 році.

Методи і способи лазерної корекції

Фемтолазерная корекція (фемто-ЛАСІК)

Фемтосекундний лазер, на відміну від мікрокератома, не ріже, а безконтактно розшаровує роговичную тканину. Луч фемтосекундного лазера може бути сфокусований на заданій глибині рогівки з точністю до декількох мікрон для створення шару мікропухирців.

У офтальмохірурга є можливість отримувати площину поділу будь-якої форми з високою точністю, розташовуючи за допомогою комп’ютерної програми безліч мікропухирців по сусідству (необхідної конфігурації). В роботі фемтосекундного лазера використовуються ультракороткі світлові імпульси, які тривають всього лише одну мільярдну частку секунди.

Корекція по фемтолазерной методикою займає 10 – 15 хвилин, проходить абсолютно безболісно. В ході корекції фемтосекундним лазером формується клапоть, а потім ексимерним лазером рогівці надається нова форма. Зір стабілізується вже на наступний день.

Детальніше дізнатися про метод – перейти за посиланням

Корекція технологією 5D-Eye LASIK

Amaris –лазерна установка, що володіє дуже швидкою системою стеження за рухом очі під час виконання корекції, в тому числі на асферічності поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю.

Зовнішні фактори на результат процедури не впливають. Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати при корекції зору. Новий ексимерний лазер має сучасне програмне забезпечення. З його допомогою підбирається рішення, що забезпечує відмінний результат незалежно від складності випадку.

Amaris дозволяє виконати корекцію за лічені секунди, а після цієї процедури, зір більшості пацієнтів досягає 100%, і часто перевищує 100%. Операція по лазерної корекції зору не впливає на повсякденний ритм життя: не потрібно йти у відпустку, або лягати в лікарню. Вже через кілька днів після корекції ви можете вести звичайний ритм життя, працювати на комп’ютері, читати, писати, дивитися телевізор.

Детальніше дізнатися про метод – перейти за посиланням

Лазерна корекція методом Ласік (LASIK)

Метод ЛАСІК(LASIK — Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) – найпоширеніша методика Ексімер-лазерної корекції зору. Це безпечна, безболісна і точно прогнозована процедура, що дозволяє знайти хороший зір при найкоротшому відновлювальному періоді.

Суть Ексімер-лазерної корекції – зміна заломлюючої сили рогівки за рахунок надання їй за допомогою лазерного впливу нової форми, для того щоб промені світла фокусувалися точно на сітківці.

В ході корекції методом LASIK вплив ексимерним лазером відбувається на внутрішні шари рогівки. Мета – збереження верхнього, епітеліального шару, який після корекції виконує функцію природної захисної лінзи очі. Такий спосіб виконання корекції виключає больові відчуття після операції, ризик помутніння рогівки і появи спотворень зображення, зводить до мінімуму період відновлення.

Детальніше дізнатися про метод – перейти за посиланням

Корекція зору технологією «тонкий лоскут»

У клініках «Ексімер» технологія «тонкий лоскут» виконується за допомогою надточного мікрокератома Moria Evolution 3. Параметри дозволяють гнучко налаштовувати обладнання під індивідуальні особливості ока пацієнта, що призводить до більш точним і гарантованим результатами.

Переваги лазерної корекції із застосуванням технології «тонкий лоскут»: формування надтонкого клаптя забезпечує максимально щадне вплив на роговичную тканину, технологія дає можливість застосовувати методику Ласік навіть тим пацієнтам, кому раніше було відмовлено в проведенні корекції (наприклад, пацієнтам з тонкою рогівкою), формування клаптя відбувається по зрізу і діаметру індивідуально, виходячи з параметрів очі конкретного пацієнта, формування надтонкого клаптя дозволяє домагатися найкращих зорових характеристик і швидкого реабілітаційного періоду.

Детальніше дізнатися про метод – перейти за посиланням

Як проводиться лазерна корекція?

Лазерна корекція зору проводиться протягом 10-15 хвилин, але вплив самого лазера триває не більше 30-40 секунд. Місцева крапельна анестезія виключає відчуття болю. Відмінний результат лазерної корекції зору досягається при мінімальному ризику виникнення ускладнень та найкоротшому відновлювальному періоді. Лазерна корекція зору проводиться без госпіталізації, в режимі «одного дня».

Як лазер виправляє зір?

Око людини – складна оптична система. Світлові промені, заломлюючись, проходять крізь заломлюючі середовища ока – рогівку, кришталик, скловидне тіло. Коли вони фокусуються на сітківці, ми отримуємо чітке зображення, тобто добре бачимо. В цьому випадку можна говорити, що оптична система ока має нормальну рефракцію – заломлюючу силу. При порушеннях рефракції – короткозорості, далекозорості, астигматизмі фокусування променів на сітківці не відбувається, і людина бачить нечітко. Завданням виправлення аномалій рефракції є зміна заломлюючої сили оптичної системи ока так, щоб домогтися фокусування променів строго на сітківці.

Основний принцип виправлення аномалій рефракції (короткозорості, далекозорості, астигматизму) за допомогою лазера такий: рогівці надається нова форма, завдяки якій промені світла фокусуватимуться саме на сітківці, і зір буде чітким. Вплив ексімерним лазером відбувається на верхні або середні шари рогівки, в залежності від методики. Коли лазер впливає на середні шари, епітелій – поверхневий захисний шар рогівки залишається. Щоб це забезпечити, в ході корекції формується рогівковий лоскут, який відкриває доступ до середніх верств, а після впливу лазера повертається на місце і надійно фіксується за рахунок власного речовини – колагену.

З 1985 року, коли вперше була проведена лазерна корекція зору, постійно вдосконалюються технології і створюються нові методи, які відкривають все більше можливостей для вирішення проблем із зором.

Протипоказання до ексімер-лазерної корекції зору

Протипоказанням до лазерної корекції зору є наявність деяких очних (катаракта, глаукома, кератоконус) і загальних захворювань (ревматичні стани в фазі загострення, герпес в стадії загострення, некомпенсований діабет, туберкульоз в гострій формі, декомпресійна хвороба та інші).

Після лазерної корекції

Добре бачити пацієнт починає відразу після проведення лазерної корекції, але остаточно зір нормалізується протягом тижня.

Після цієї процедури можна вести звичний спосіб життя, оскільки ніяких обмежень на фізичні та зорові навантаження немає. Виняток становлять лише відвідування басейну, лазні, сауни, купання в водоймах, використання декоративної косметики, яких рекомендується уникати протягом декількох днів після проведення корекції.

Лазерна корекція та вік

Оптимальним для проведення лазерної корекції вважається вік від 18 до 45 років. До 18 років організм ще розвивається, а з ростом очного яблука може змінитися і зір. Після 45 років проведення корекції можливо, але потрібно пам’ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії). У будь-якому випадку, остаточне рішення про можливість проведення лазерної корекції приймає лікар на підставі індивідуальних показань, отриманих після обстеження.

Лазерна корекція та вагітність

Лазерна корекція зору не впливає негативно ні на майбутню вагітність, ні на спосіб ведення пологів. Обмеженням до проведення лазерної корекції зору є сама вагітності та період лактації (годування груддю). Пояснюється це змінами гормонального фону, що відбуваються в організмі жінки, що може призводити до змін в стані зорової системи. Результат лазерної корекції, проведеної в цей період, може бути нестабільним.

Рішення про можливість проведення лазерної корекції зору приймає лікар. Якщо проведення корекції неможливе, в клініці «Ексімер» підберуть інші методи виправлення зору, наприклад, операцію по імплантації факічних лінз або рефракційну заміну кришталика.

Лазерна корекція зору: стереотипи

Жінкам, які ще не народжували, неможна робити лазерну корекцію

Це найбільш поширена помилка про лазерну корекцію. Ймовірно, такий забобон пов’язаний з тим, що до цих пір багато людей не відрізняють Ексімер-лазерну корекцію від методу хірургічних насічок – кератотомії, після якої, дійсно, такі обмеження можуть бути. Зазвичай в процесі вагітності і пологів складності виникають у жінок, які мають проблеми сітківкою. При виконанні лазерної корекції вплив виявляється не на сітківку, а на рогівку. Тому на вагітність та спосіб ведення пологів лазерна корекція не впливає.

Після лазерної корекції зір все одно погіршиться

Результат лазерної корекції з часом не зміниться. Цей факт доведений часом. Адже корекція зору пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках по всьому світу. Прогресування короткозорості не залежить від того, робили ви лазерну корекцію чи ні. Випадків різких погіршень зору не зафіксовано з 1985 року, з того моменту, як застосовується лазерна корекція. Тому лазерна корекція – перевірений метод оперативного лікування короткозорості.

Лазерну корекцію не роблять дітям, отже, вона небезпечна

До 18 років не рекомендують робити корекцію, оскільки в цьому віці з ростом усього організму, в тому числі і очного яблука, може змінитися і зір. Лазерна корекція пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних центрах і клініках. Багаторічні спостереження за пацієнтами показали, що ексімерний лазер не викликає будь-яких порушень, тому що вплив відбувається лише на рогівку, і глибина впливу строго обмежена.

Після лазерної корекції зору не можна займатися спортом

Ексімер-лазерна корекція – єдиний спосіб відновлення зору для тих, хто відчуває екстремальні навантаження: астронавтів, льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів. На заняття фізкультурою і спортом після лазерної корекції зору не накладається ніяких заборон і обмежень. Не таємниця, що серед гравців Національної Хокейної Ліги, тенісистів, біатлоністів, гонщиків, астронавтів чимало тих, хто здобув хороший зір за допомогою лазерної корекції.

Після операції буде багато обмежень

Після лазерної корекції зору реабілітаційний період – мінімальний. Невеликий дискомфорт після корекції зникає через 30-40 хвилин, а остаточне відновлення зорових функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження відразу після корекції незначні і, взагалі, стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ніяких обмежень, в тому числі на фізичних навантажень, немає.

SCHWIND AMARIS – лазер нового покоління, що робить процедуру корекції зору максимально безпечною і прогнозованою, а реабілітацію – комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології!

 

Детальніше прочитати про цю технологію Ви можете на наступній сторінці перейшовши за посиланням.

Поширені запитання

Коли повертається зір після лазерної корекції?

Зір після корекції повертається відразу в операційній. Уже до вечора пацієнт починає добре бачити. А наступного дня на огляді зір може бути 100-120%. Повне відновлення настає через 2-3 тижні.

Чи можна втратити зір після лазерної корекції?

Ні. Після лазерної корекції неможливе погіршення зору. Технології лазерної корекції вже більше 30 років. Це перевірений метод виправлення зору в усьому світі. Проведено кілька мільйонів операцій і немає жодного випадку втрати зору. Лазерна корекція проводиться для того, щоби поліпшити зір і позбавити людину від носіння окулярів або контактних лінз.

Як довго зберігається ефект від лазерної корекції?

Лазерна корекція дає тривалий стійкий результат щодо поліпшення зору при короткозорості, далекозорості і астигматизмі. До нас в клініку приходять пацієнти, які зробили лазерну корекцію 20 років тому і вони досі не потребують ні окулярів, ні лінз. У пацієнтів з короткозорістю вище -6 діоптрій можливий незначний регрес у 1%-у випадків.

Як довго не можна працювати після корекції зору?

Працювати за комп’ютером, читати книгу можна вже ввечері в день корекції, якщо це необхідно. Що стосується серйозних фізичних навантажень, то до них можна повернутися через 2-3 тижні після лазерної корекції, коли настане повне відновлення зору і будуть зняті всі обмеження.

Чи можна провести лазерну корекцію відразу на два ока?

Так. Звичайно. Лазерну корекцію можна зробити як на одне, так і на два ока одночасно. Все залежить від індивідуальних показників зору пацієнта і даних діагностики.

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСЕК 13500 11900
Лазерна корекція зору по методиці Транс-ФРК 5-D Sport Smart Surf 14500 11900
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК 5-D Eye-Lasik 15500 11900
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК з використанням технології «тонкий лоскут» 16500 11900
Використання Фемтолазерної технології формування лоскута при виконанні эксімер-лазерної корекції зору (ДОПЛАТА) 12000
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Спеціалісти з лазерної корекції зору

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Хашим Хішам Тарек

Офтальмохірург
Детальніше

Відгуки про лазерну корекцію зору

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ