В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ СІЧНЯ!
-50% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн (за одне око)
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна –
9 999 грн (за одне око)

-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 31.01.21

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору: міфи і реальність

Лазерна корекція зору. Процедура, що дозволяє відновити зорові функції при таких захворюваннях очей, як короткозорість, далекозорість та астигматизм, практично три десятиліття успішно застосовується офтальмологами усього світу.
Чому ж не всі поспішають вдатися до досягнень сучасної медицини – і до сих пір по-старому щурятся на навколишній світ крізь різноманітні оптичні пристосування? Які страхи заважають людям раз і назавжди вирішити проблему поганого зору?

Ні-ні, та й побачиш окуліста в окулярах. Це лякає. Адже якщо лікарі не роблять лазерну корекцію зору собі – значить, це дуже небезпечно!

Лікар – не робот, а звичайна людина, і у нього можуть бути протипоказання до проведення лазерної корекції. Як правило, обмеження обумовлюються особливостями будови рогівки, а також деякими загальними захворюваннями. Важливий і віковий фактор: лазерна корекція, наприклад, не рекомендована тим, хто старше 45 років. Після досягнення цього рубежу зорова система починає зазнавати певних змін, розвивається вікова далекозорість, зір погіршується, – тому людина може не отримати бажаного результату від процедури і йому доведеться продовжити користуватися окулярами, нехай і з дещо іншими діоптріями.

Лазерну корекцію зору не проводять тим, кому ще не виповнилося 18 років. Якщо це шкідливо для дітей і підлітків – значить, є чого боятися і пацієнтам старше?

Справа зовсім не у «шкідливості» лазерної корекції! Дітям і підліткам дану процедуру не проводять зовсім не тому, що це може завдати якоїсь шкоди. Справа в тому, що дитина росте, його організм постійно змінюється, розвивається, і гарантувати стійкий результат корекції до моменту повної стабілізації зору складно. До повноліття ж формування зорової системи закінчується – і проведення лазерної корекції стає доцільним.

Кажуть, що після лазерної корекції зору не можна народжувати, це може нашкодити зору…

І знову це всього лише міф. Лазерну корекцію успішно проводять жінкам що не народжували, ніяких потенційних ризиків для майбутніх мам ця процедура в собі не несе. Проблеми ж під час пологів можливі зовсім з іншого приводу, через незадовільний технічний стан сітківки, – серйозні навантаження здатні стати причиною її відшарування і втрати зору. Тому всім планують народження дитини жінкам варто відвідати офтальмологічну клініку, перевірити стан сітківки і в разі необхідності обов’язково пройти процедури щодо її зміцнення. Якщо ж говорити про лазерної корекції, то вона не проводиться лише безпосередньо в періоди вагітності та грудного вигодовування, але ця заборона обумовлений не будь-якими загрозами для мам або малюків. У вагітних і годуючих жінок змінений гормональний фон, і результат корекції може виявитися нестабільним, процедура просто не дасть очікуваного ефекту.

Якщо щось піде не так, під час лазерної корекції зору можна осліпнути…

Насправді лазерна хірургія – це найбільш щадні, делікатні медичні технології. Використання фантастично точного, «розумного» обладнання нового покоління практично виключає будь-які помилки в ході проведення процедур, тому ступінь безпеки сучасного високотехнологічного лікування максимально висока. Так що якщо лазерна корекція проведена за показаннями – вона безпечна!

Після лазерної корекції доведеться берегтися, про спорт і екстремальні види діяльності доведеться забути!

Звичайно, поберегтися доведеться, – але тільки в перші дні після процедури. Наприклад, трохи почекати з відвідинами басейну або лазні, перерва в заняттях спортом також буде вельми коротким. Ніяких обмежень на фізичні навантаження в подальшому лазерна корекція не накладає – напевно, досить сказати, що цей спосіб відновлення зору активно використовується льотчиками-випробувачами, альпіністами, каскадерами, борцями.

Результатів корекції надовго не вистачить. Через кілька років зір знову погіршиться – і доведеться повторити процедуру!

Це не так. У широкій практиці даний спосіб відновлення зорових функцій використовується вже досить багато років, накопичений серйозний досвід спостережень за пацієнтами, які пройшли лазерну корекцію. Офтальмологи з упевненістю говорять: якщо ретельна діагностика зорової системи і аналіз загального стану організму показує, що у пацієнта немає протипоказань до проведення процедури, результат збережеться на довгі роки.

Кому-то лазерна корекція допомагає, а для кого-то не буде корисною. Можна пройти цю процедуру – і зовсім не поліпшити зір!

Медична статистика однозначно говорить: лазерна корекція – надійний і результативний спосіб відновлення зорових функцій, якщо вона зроблена за показаннями, зір поліпшиться обов’язково! До речі, завдяки все зростаючому спектру можливостей обладнання нового покоління, застосування лазерної корекції постійно розширюються, сьогодні її успішно проводять людям навіть з дуже складними аномаліями рефракції. Постійно з’являються нові методики, що дозволяють підбирати максимально ефективні варіанти проведення даної процедури, оптимально відповідні для кожного конкретного пацієнта: це і технологія персоніфікованого супроводу Custom Vue, що дає можливість враховувати найдрібніші особливості зорової системи, і фемтолазерная методика, застосування якої дозволяє надавати на структури ока безпрецедентно щадне і точне вплив.

Для того, щоб провести лазерну корекцію зору, доведеться валятися в лікарні, все це жахливо довго, боляче і страшно!

Зовсім ні! Сучасні методики проведення лазерної корекції дозволяють проводити цю процедуру амбулаторно, в режимі «одного дня». Триває лазерна корекція всього близько 10-15 хвилин, після закінчення процедури в клініці доведеться провести близько 1-2 годин, це необхідно для того, щоб лікар зробив контрольний огляд очей. І ще трохи цифр. Добре бачити пацієнти починають вже через 1,5-2 години після корекції. Працювати за комп’ютером можна вже через 1-2 дні після проведення корекції. Можуть бути невеликі коливання зору, але в більшості випадків все нормалізується протягом 1 тижня.

Лазерна корекція зору – це дуже дорого, така процедура доступна лише обраним …

Спочатку, коли лазерну корекцію тільки починали застосовувати для відновлення зору, ця процедура дійсно мала вельми відчутну вартість. Сьогодні метод отримав широке розповсюдження, лазерна корекція тепер в якомусь сенсі поставлена ​​на потік – і, відповідно, ціна на неї значно знизилася. Якщо ж порівняти вартість лазерної корекції з тими сумами, які витрачаються на покупку якісних оправ і виготовлення окулярів, додати сюди вартість контактних лінз, засобів догляду за ними і помножити все це на десятиліття походів в оптику, – стає зрозумілим, що дана процедура і зовсім несе в собі серйозні фінансові вигоди. Втім, у питання є ще одна сторона. Можливість бачити, причому бачити ясно і чітко, – скільки це може коштувати? Здається, відповідь очевидна. Гарний зір – безцінне.

Дізнатися про те, чи підходить вам метод відновлення зору за допомогою лазерної корекції, і підібрати оптимальну технологію проведення даної процедури можна тільки після проведення ретельної діагностики зорової системи в ході особистої консультації з фахівцем.

Записатися на прийом до офтальмолога

Кожен відвідувач сайту отримує знижку -5% на діагностику зору

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ