В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Підбір окулярів і контактних лінз

Для тих людей, хто обирає окуляри і контактні лінзи як засіб, що вирішує проблеми із зором, лікарі клінік «Ексімер» підберуть оптичну корекцію. Правильно підібрані окуляри і контактні лінзи – запорука точної і комфортної корекції зору, яку можна отримати тільки в спеціалізованій офтальмологічній клініці.

Чому потрібно підбирати окуляри і лінзи саме в офтальмологічній клініці?

Головна вимога до оптичної корекції – вона повинна забезпечувати комфорт і необхідні зорові характеристики. Якщо цього не відбувається, це свідчить про те, що окуляри або лінзи підібрані неправильно. Офтальмологічні кабінети в поліклініках, оптиках, дитячих садах і школах не завжди мають в своєму розпорядженні необхідне обладнання для повного визначення всіх параметрів зору, а персонал інколи не приділяє процедурі підбору окулярів і лінз належних уваги та часу. Підсумком такого підбору можуть стати неправильно виготовлені окуляри, і таким чином, дискомфорт та інші проблеми із зором. У клініках «Ексімер» підбір оптики відбувається після повного обстеження зору, тому лікарі враховують всі особливості зорової системи, а також інші фактори: спосіб життя, діяльність, вік та уподобання пацієнта.

Чим небезпечні неправильно підібрані окуляри та лінзи?

Неправильно підібрані окуляри і контактні лінзи можуть стати причиною підвищеної стомлюваності і головного болю та нашкодити зоровій системі. Через те, що людина не отримує потрібної якості зору, можуть виникати проблеми з роботою, в повсякденному житті, у школярів – труднощі з навчанням.

Користування неправильно підібраною оптикою тривалий час викликає не тільки зоровий дискомфорт, але і може спровокувати розвиток інших проблем із зором. Крім того, коли людина переходить на іншу, правильно підібрану оптику, вона тривалий час може відчувати дискомфорт. Особливість нашого мозку в тому, що він звикає навіть до неправильного зображення, і, щоб звикнути до нового, потрібна адаптація.

Неправильно підібрані лінзи, порушення правил догляду та використання лінз, можуть привести до негативних наслідків: кератитів, запальних захворювань, травм рогівки. Лінза – це стороннє тіло в оці тому її повинен підбирати тільки лікар-офтальмолог. Процедура підбору вважається завершеною тільки після поєднання комфортних відчуттів пацієнта та високої гостроти зору.

Нерідкі випадки, коли людина може роками носити неправильно підібрані окуляри, бачити не дуже добре, але під приводом «я звик до цих окулярів» не підбирати нові. Потрібно пам’ятати, що зір з роками змінюється, і одні і ті ж окуляри не здатні компенсувати ці зміни. Крім того, зір може погіршуватися через такі захворювання, як катаракта або кератоконус. У цих випадках окуляри не здатні повернути гостроту зору, тому необхідне лікування.

У дітей неправильна корекція (або призначення її в тому випадку, коли в ній у немає потреби, наприклад, при помилковій короткозорості) може привести до розвитку серйозних захворювань: косоокості, прогресування короткозорості, амбліопії. Вже не кажучи про те, що дитина без потрібної корекції не отримує чіткого зору, отже, швидко втомлюється, відчуває фізичний і психологічний дискомфорт.

Переваги підбору окулярів і контактних лінз в клініках «Ексімер»

 • Підбір оптичної корекції проходить на підставі даних діагностичного обстеження зорової системи, що дозволяє максимально точно коригувати відхилення..
 • Підбір окулярів і контактних лінз проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи (дорослі і дитячі).
 • Індивідуальний підхід: при підборі оптики враховуються не тільки особливості зорової системи пацієнта, але і його спосіб життя, вік, професія..
 • Є можливість підбору ексклюзивних лінз за індивідуальним замовленням.
 • У випадку виникнення складнощів, пов’язаних з підбором або непереносимістю окулярів, в клініках «Ексімер» можуть запропонувати альтернативні способи вирішення проблем із зором.

Як проходить підбір окулярів і контактних лінз в клініках «Ексімер»

У клініках «Ексімер» підбирають окуляри, м’які контактні лінзи, склеральні жорсткі лінзи, нічні лінзи. Зазвичай, підбір оптики в клініках «Ексімер» проводиться на підставі даних повного діагностичного обстеження зорової системи. Лікар з’ясовує, з якою метою потрібні окуляри, а саме: для постійного носіння, роботи за комп’ютером, для читання, водіння автомобіля і так далі. Також проводяться специфічні тести для безпосереднього підбору: тест на суб’єктивну переносимість, на бінокулярність, м’язову рівновагу, дуохромний тест, вимір міжзіничної відстані. Підбір окулярів, контактних лінз і нічних лінз (ортокератологія) виконує лікар-офтальмолог в спеціалізованому кабінеті. Якщо пацієнту вперше підбирають контактну корекцію, лікар обов’язково навчить, як правильно користуватись лінзами і доглядати за ними.
Сучасне повне діагностичне обстеження передбачає огляд при розширеній зіниці для дослідження внутрішніх структур ока та очного дна. Правильно підібрати окуляри при розширеній зіниці неможливо, тому для підбору окулярів або контактних лінз в клініці «Ексімер» вам буде потрібний окремий візит.

Можливості оптичної корекції в клініках «Ексімер»

Сучасні розробки в сфері (галузі) виробництва окулярів і контактних лінз дозволяють індивідуально підійти до корекції і врахувати всі вимоги пацієнта.

Важливо

У клініках «Ексімер» підбираються окуляри й контактні лінзи всіх видів, в тому числі зі складною оптикою, виконані за індивідуальними параметрами.

В оптиці клініки «Ексімер» можна вибрати і замовити окуляри:

 • сферичні для корекції короткозорості, далекозорості;
 • астигматичні (сфероциліндричні) для корекції астигматизму.

Мультифокальні окуляри:

 • прогресивні окуляри фірм Rodenstock і Essilor – потрібні тим, у кого втрачена природна акомодація і розвинулася вікова далекозорість, але при цьому є інші аномалії рефракції, наприклад, короткозорість. Такі окуляри замінюють відразу кілька пар і дозволяють добре бачити на близькій, середній і далекій відстані;
 • офісні – забезпечують хороший зір на близькій і середній відстані;
 • біфокальні – складаються з двох з’єднаних лінз – для забезпечення зору поблизу і вдалину;
 • окуляри для водіїв – коригується зір вдалину і на середній відстані.нии).

Лінзи можуть бути з різними медичними фільтрами: наприклад, антиблікові і фотохромні окуляри.

Антиблікові окуляри – це окуляри зі спеціальним поляризаційним покриттям на лінзі. Такі лінзи забезпечують надійний захист очей від світлових відблисків різного походження (від вітрового скла автомобіля, екрана комп’ютера, води), негативного УФ-випромінювання, сліпучих фар зустрічних автомобілів. Крім того, користування антибліковими окулярами допомагає зняти напругу внутрішньоочних м’язів, що сприяє збереженню гостроти зору і забезпечує зоровий комфорт.

Фотохромні окуляри, або «окуляри-хамелеони» – це окуляри з фотохромними лінзами. Прозорі в приміщенні, вони стають темнішими під впливом ультрафіолетового випромінювання, і таким чином виконують функцію сонцезахисних окулярів.
В оптиці кліники «Ексімер» — великий вибір м’яких контактних лінз як одноденного носіння, так і планової заміни.
Тут підбирають сферичні (для корекції короткозорості і далекозорості), торичні (для корекції астигматизму), мультифокальні (для корекції вікової далекозорості), кольорові і відтінкові лінзи (як з діоптріями, так і без), лінзи, що виконуються за індивідуальним замовленням (Wöhlk Contact Individual Toric SH фірми Zeiss, Німеччина).
При деяких патологіях рогівки (наприклад, при кератоконусі) лікарі підбирають жорсткі склеральні лінзи денного носіння – лінзи Paragon NormalEyes.

У клініках «Ексімер» підбираються лінзи нічного носіння Paragon.

Підбір оптичної корекції дітям в клініках «Ексімер»

Оптична корекція у дітей завжди є частиною лікувального процесу (короткозорості, далекозорості, косоокості, амбліопії), і в будь-якому випадку дає їм можливість адекватно сприймати навколишній світ і гармонійно розвиватися. Підбір окулярів і контактних лінз для дітей в клініках «Ексімер» проходить тільки на підставі діагностичного обстеження. Тільки так можна призначити правильну корекцію.

До якості дитячої оптики ставлять (висувають) особливо високі вимоги. Щоб корекція зору за допомогою окулярів проходила належним чином, потрібно враховувати чимало параметрів: безпечну, надійну і правильну фіксацію протягом усього дня, і, безумовно, окуляри повинні подобатися дитині і їй має бути в них зручно. Також лікарі клінік «Ексімер» мають досвід підбору контактних лінз навіть маленьким дітям.

Вартість оптичної корекції

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Підбір склеральних лінз NormalEyes (Paragon) 6600 6600
Підбір сферичних окулярів 200 190
Підбір призматичних окулярів 350 332
Підбір мультифокальних окулярів 230 219
Підбір м’яких контактних лінз 200 190
Навчання по використанню м’яких контактних лінз та консультація по догляду за ними 100 95
Примірка кольорових контактних лінз 100 95
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ