Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Підбір окулярів і контактних лінз

Для тих людей, хто обирає окуляри та контактні лінзи як спосіб розв’язання проблем із зором, лікарі клініки «Ексімер» (Київ) підберуть оптичну корекцію. Правильно підібрані окуляри для зору та контактні лінзи – запорука точної та комфортної корекції, яку можна отримати лише у спеціалізованому центрі контактної корекції зору.

 

Чому потрібно підбирати окуляри і лінзи саме в офтальмологічній клініці?

Головна вимога до оптичної корекції — вона повинна забезпечувати комфорт і необхідні зорові характеристики. Якщо цього не відбувається, значить окуляри або лінзи підібрані неправильно. Офтальмологічні кабінети у поліклініках, оптиках, дитячих садках та школах не завжди мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання для повного визначення всіх параметрів зору, а персонал часто не приділяє процедурі підбору окулярів та лінз належної уваги й часу. Підсумком такого швидкого підбору можуть стати неправильно виготовлені окуляри, а значить, дискомфорт та інші зорові проблеми. Центр контактної корекції зору «Ексімер» у Києві здійснює підбір оптики після діагностики зору, тому лікарі враховують усі особливості зорової системи, а також інші фактори: спосіб життя, рід занять, вік і переваги пацієнта.

Чим небезпечні неправильно підібрані окуляри та лінзи?

Неправильний вибір окулярів для зору та контактних лінз може стати причиною підвищеної втомлюваності та головного болю й нашкодити зоровій системі. Через те, що людина не отримує потрібної якості зору, можуть виникати проблеми з роботою, у повсякденному житті, а у школярів — труднощі з навчанням.

Довге носіння неправильно підібраної оптики викликає не лише зоровий дискомфорт, а й може спровокувати розвиток інших зорових проблем. Крім того, коли людина переходить на іншу, правильно підібрану оптику, вона тривалий час може відчувати незручність. Особливість нашого мозку у тому, що він звикає навіть до неправильної картинки, і щоб адаптуватися до нової потрібен час.

У випадку з підбором контактних лінз для очей — неправильно обрані чи куплені в оптиці без консультації з лікарем, без навчання носінню лінзи можуть призвести до плачевних наслідків: кератитів, запальних захворювань, травм рогівки. Лінза — це стороннє тіло в оці, і її повинен підбирати тільки лікар-офтальмолог. Процедура підбору вважається завершеною при збігу комфортних відчуттів пацієнта, його високої гостроти зору та правильної посадки лінз на очах.

Непоодинокі випадки, коли людина може роками носити неправильно підібрані окуляри, бачити не дуже добре, але під приводом «я звик до цих окулярів» не підбирати нові. Потрібно пам’ятати, що зір з роками змінюється, і ті самі окуляри не здатні компенсувати ці зміни. Крім того, зір може погіршуватись через такі захворювання, як катаракта чи кератоконус. У цих випадках окуляри не повернуть гостроти зору й потрібне лікування.

У дітей неправильна корекція (або призначення її у тому випадку, коли вона не потрібна, наприклад, при помилковій короткозорості) може призвести до розвитку серйозних захворювань: косоокості, істинної короткозорості, амбліопії. Вже не кажучи про те, що дитина без потрібної корекції не отримує чіткого зору, а значить, швидко втомлюється, відчуває фізичний та психологічний дискомфорт.

Переваги підбору окулярів і контактних лінз в клініках «Ексімер»

 1. Підбір оптичної корекції відбувається на підставі даних діагностичного обстеження зорової системи, що дозволяє максимально точно коригувати відхилення.
 2. Підбір окулярів і контактних лінз за відповідними параметрами проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи (дорослі та дитячі).
 3. Індивідуальний підхід: при доборі оптики враховуються не лише як особливості зорової системи пацієнта, а і його спосіб життя, вік, професія.
 4. Є можливість підбору ексклюзивних лінз на замовлення.
 5. У разі складнощів з підбором чи непереносимістю окулярів у київській клініці «Ексімер» запропонують альтернативні способи розв’язання проблем із зором.

Як проходить підбір окулярів і контактних лінз в клініках «Ексімер»

В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) підбирають окуляри, м’які контактні лінзи, жорсткі склеральні лінзи, мультифокальні лінзи, лінзи нічного носіння. Зазвичай підбір оптики у клініці «Ексімер» відбувається на підставі даних повної діагностики зору. Лікар з’ясує, для яких цілей потрібні окуляри, а саме: для постійного носіння, роботи за комп’ютером, для читання, керування автомобілем і так далі. Також проводяться специфічні тести для безпосереднього підбору: тест на суб’єктивну переносимість, на бінокулярність, м’язову рівновагу, анізометропію, дуохромний тест, вимірювання відстані між зінницями. Підбором окулярів, контактних лінз та лінз нічного носіння (ортокератологія) займається лікар-офтальмолог у спеціалізованому кабінеті. Якщо пацієнт вперше пробує контактну корекцію, лікар навчить його надягати лінзи та користуватися ними. Лінзи підбираються виходячи з даних загального обстеження.

Сучасне повне діагностичне обстеження передбачає огляд при розширеній зіниці для дослідження внутрішніх структур ока та очного дна. Правильно підібрати окуляри при розширеній зіниці неможливо, тому потрібно буде здійснити окремий візит у центр корекції зору «Ексімер».

Можливості оптичної корекції у клініці «Ексімер» (Київ)

Сучасні розробки у галузі окулярних і контактних лінз дозволяють індивідуально підійти до корекції та врахувати всі вимоги пацієнта.

Важливо

У київській клініці «Ексімер» підбираються окуляри та контактні лінзи всіх видів, зокрема астигматичні, виконані за індивідуальними параметрами.

В оптиці клініки «Ексімер» можна вибрати і замовити окуляри:

 • сферичні для корекції короткозорості, далекозорості;
 • астигматичні (сфероциліндричні) для корекції астигматизму.

Мультифокальні окуляри:

 • прогресивні (потрібні тим, у кого втрачено природну акомодацію та розвинулася вікова далекозорість, але при цьому є інші аномалії рефракції, наприклад, короткозорість. Такі окуляри замінюють відразу кілька пар і дозволяють добре бачити на близькій, середній і дальній відстанях) фірм Rodenstock і Essilor;
 • офісні (забезпечують гарний зір на близькій та середній відстані),
 • біфокальні (складаються з двох з’єднаних лінз — для зору поблизу та у далечінь);
 • окуляри для водіїв (коригується зір у далечінь і на середній відстані).

Лінзи можуть бути з різними медичними фільтрами: наприклад, антиблікові та фотохромні окуляри.

Антиблікові окуляри — це окуляри зі спеціальним поляризаційним склом. Такі лінзи забезпечують надійний захист очей від світлових відблисків різного походження (від вітрового скла автомобіля, екрану комп’ютера, води), негативного ультрафіолетового випромінювання, сліпучих фар зустрічних автомобілів. Крім того, носіння антиблікових окулярів допомагає зняти напругу внутрішньоочних м’язів, що сприяє збереженню гостроти зору та забезпечує зоровий комфорт.

Фотохромні окуляри, або «окуляри-хамелеони» – це окуляри з фотохромними лінзами. Прозорі у приміщенні, вони затемняються під впливом ультрафіолетового випромінювання, таким чином виконуючи функцію сонцезахисних окулярів.

В оптиці клініки «Ексімер» у Києві великий вибір м’яких контактних лінз (МКЛ) як одноденного носіння, так і планової заміни.

Тут підбирають сферичні (для корекції короткозорості), торичні (для корекції астигматизму), мультифокальні (для корекції вікової далекозорості), кольорові та відтінкові лінзи (як з діоптріями, так і без), лінзи, що виконуються за індивідуальним замовленням (Wöhlk Contact Individual To фірми Zeiss, Німеччина).

При деяких патологіях рогівки (наприклад, при кератоконусі) лікарі підбирають жорсткі склеральні лінзи денного носіння Paragon NormalEyes.

У клініці «Ексімер» також підбираються лінзи нічного носіння Paragon.

Наша цінова політика Вас приємно здивує. З асортиментом та вартістю можна ознайомитись, перейшовши на відповідну закладку сайту.

Підбір оптичної корекції дітям у клініці «Ексімер» у Києві

Оптична корекція у дітей найчастіше є частиною лікувального процесу (короткозорості, далекозорості, косоокості, амбліопії), й у будь-якому випадку дає можливість адекватно сприймати навколишній світ і гармонійно розвиватися. Підбір окулярів і контактних лінз для дітей у клініці «Ексімер» відбувається на підставі діагностичного обстеження. Тільки так можна призначити корекцію.

До якості дитячої оптики висуваються особливо високі вимоги. Щоб корекція зору за допомогою окулярів проходила належним чином, потрібно враховувати багато параметрів: безпеку, надійну та правильну фіксацію протягом усього дня, і, безумовно, окуляри повинні подобатися дитині та їй має бути зручно. Також лікарі київського центру «Ексімер» мають досвід підбору контактних лінз навіть маленьким дітям.

Вартість оптичної корекції

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Підбір сферичних окулярів 350 190
Підбір призматичних окулярів 600 332
Обучение по использованию мягких контактных линз и и консультация по уходу за ними 250 95
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Cвіщова Наталія Петрівна

Лікар офтальмолог  дитячого відділення, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування
Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз