В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лінзи нічного носіння «Paragon»

PARAGON – перші нічні лінзи, які коригують ваш зір, поки ви спите. На сьогоднішній день ортокератологія – найбільш сучасний метод контактної корекції короткозорості та астигматизму.

Метод корекції зору за допомогою ортокератологічних лінз Paragon був сертифікований в 2002 році в США (FDA approval) і країнах об’єднаної Європи (РЄ). Протягом трьох років фахівці проводили клінічні випробування, які дозволили довести повну безпеку застосування лінз Paragon. Такі ортокератологічні лінзи можуть бути рекомендовані пацієнтам з шестирічного віку.

Міністерство охорони здоров’я України у 2005 році видало сертифікат на застосування лінз Paragon в рефракційній терапії. З цього року нічні лінзи доступні і в офтальмологічній клініці «Ексімер».

У чому полягає унікальність нічних лінз Paragon?

Рогівка – прозора оболонка, що покриває передню частину ока. У ній відсутні кровоносні судини, вона має велику заломлюючу силу і входить в оптичну систему ока. Рогівка межує з непрозорою зовнішньою оболонкою ока – склерою.

Нічні контактні лінзи Paragon забезпечують тимчасове зменшення міопії (короткозорості) за допомогою зміни форми (вирівнювання) рогівки, яка є еластичною за своєю природою. Незначне зменшення кривизни рогової оболонки зменшує надмірну фокусуючу здатність міопічного ока і повністю компенсує міопію.

Яким чином нічні лінзи покращують зір?

Поверхня рогівки
до ОК лінз
Поверхня рогівки
після ОК лінз

Нічні лінзи, також як і звичайні контактні лінзи, розташовуються безпосередньо на слизовому шарі рогової оболонки. Однак за рахунок особливої конструкції і форми зворотної геометрії протягом часу, поки ви спите, лінзи м’яко впливають на форму рогівки, тим самим тимчасово покращуючи зір за рахунок оборотної зміни кривизни рогової оболонки. Клінічні випробування доводять: після 6-8-годинного носіння лінзи рогова оболонка зберігає змінену форму на тривалий термін протягом дня (до 24-х годин), таким чином немає необхідності в додатковій корекції (окулярах, контактних лінзах) вдень. Лінзи надягають за 10-15 хвилин до сну.

З якого матеріалу зроблені нічні лінзи носіння?

Сучасний матеріал газопроникних лінз – це складний композит: очищений флюоро-силіконо-акрілат. Кожен з матеріалів забезпечує свою функцію: флюор – додаткову міцність, а силікон – кисневу проникність.

Як довго можна користуватися такими лінзами?

Термін служби нічних лінз – 1 рік. Після закінчення цього терміну киснева проникність лінзи зменшується, тому потрібно придбати нові, але попередньо вам необхідно буде пройти повне діагностичне обстеження для того, щоб переконатися, що ваш зір не змінився.

Кому може бути рекомендована ортокератологія (нічні лінзи)?

 • Пацієнтам з рефракцією від -0,5 до -6,0 D.
 • Пацієнтам з астигматизмом до -1,75 D.
 • Тим, хто в силу професійних умов (пил, перепади температури, підвищена вологість, сухий і спекотний клімат), не може користуватися окулярами або денними контактними лінзами.
 • Людям, яким не підходять м’які контактні лінзи (алергічна реакція, кисневе голодування рогівки, вростання судин в рогівку, виражене зниження чутливості рогівки, синдром сухого ока).
 • Лінзи Paragon підходять тим, кому не може бути зроблена лазерна корекція зору через занадто тонку рогівку.
 • Пацієнтам у віці від 6 до 40 років.

Чи необхідно звертатися до лікаря для підбору нічних лінз?

Підбір лінз — це дуже важливий етап, проводити який повинен тільки лікар за результатами діагностики, з використанням сучасного обладнання. Важливо, щоб лікар мав досвід роботи в терапії рефракції і був сертифікованим фахівцем з ортокератологіі.

Про що важливо пам’ятати!

 • Огляд лікаря необхідний на 2-й день після підбору лінз. Це повинен бути не пізній прийом, так як прийти в клініку потрібно з встановленими лінзами, тобто не знімати їх вранці.
 • Для того, щоб лінзи не викликали дискомфорт, необхідно регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога. Обов’язкові огляди в клініці «Ексімер» проводяться як на другий день, так і через тиждень, місяць, а далі – один раз в три місяці протягом року.
 • Якщо ви вперше використовуєте нічні лінзи і у вас є відчуття чужорідного тіла – НЕ МОЖНА засинати з таким відчуттям. Вам необхідно зняти лінзу, промити її, зволожити і знову встановити. Якщо неприємне відчуття не зникло, лінзу носити не рекомендується.
 • Якісні та перевірені лінзи ви повинні купувати тільки в спеціалізованій клініці.
 • Не менш важливо правильно зберігати і обробляти контактні лінзи, не можна перевищувати термін їх носіння та зберігання.

Переваги нічних лінз

 • При використанні нічних лінз Paragon око вдень, як і зазвичай, дихає атмосферним киснем, тоді як при денних контактних лінзах дихання рогівки значно зменшується. Тому при рефракційній терапії не виникає стану гіпоксії (кисневого голодування), яке може спричинити за собою вростання судин в рогівку (неоваскуляризації).
 • Лінзи Paragon не порушують сльозобмін. Отже, сльоза видаляє з рогівки розчинні продукти її життєдіяльності, частинки пилу, диму, а також транспортує до рогівці поживні речовини.
 • Рефракційна терапія за допомогою лінз Paragon позбавляє від обмежень, пов’язаних з носінням окулярів і м’яких контактних лінз. Можна бігати, стрибати, плавати в басейні, терти очі, а також зняти психологічні проблеми у дітей, пов’язані з носінням окулярів.

Нічні лінзи – це безпечно!

За статистикою серед тих, хто користується рефракційною терапією, 80% – це діти, адже до 18 років рефракційні операції (Ексімер-лазерна корекція) не проводяться. Світовий досвід показав, що у дітей, які застосовують ортокератологічні лінзи Paragon, прогресування короткозорості сповільнюється, а в 40% випадків повністю зупиняється.

Ціни на ортокератологію

Вартість послуги «Ортокератологія» в офтальмологічній клініці «Ексімер» включає в себе річне обслуговування:

 • одну пару лінз + розчин;
 • консультацію, підбір, навчання;
 • планові огляди протягом року (на 2-й день, через тиждень, через місяць, далі – 1 раз в 3 місяці);

Вартість на ортокератологію

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока) 12200
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ