Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лінзи нічного носіння «Paragon»

PARAGON — перші лінзи нічного носіння, які коректують ваш зір, поки ви спите. Наразі ортокератологія – найсучасніший метод контактної корекції короткозорості та астигматизму.

Метод корекції зору за допомогою ортокератологічних лінз Paragon був сертифікований у 2002 році у США (FDA approval) та країнах об’єднаної Європи (СЄ). Протягом трьох років фахівці проводили клінічні випробування, що дозволили довести повну безпеку застосування нічних лінз Парагон. Вони можуть бути рекомендовані пацієнтам з шестирічного віку.

Міністерство охорони здоров’я України у 2005 році видало сертифікат на застосування ортокератологічних лінз Paragon у рефракційній терапії. З цього року лінзи нічного носіння доступні й в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ).

У чому полягає унікальність нічних лінз Paragon?

Рогівка – прозора оболонка, що покриває передню частину ока. У ній відсутні кровоносні судини, вона має велику заломлювальну силу та входить до оптичної системи ока. Рогівка межує з непрозорою зовнішньою оболонкою ока – склерою.

Контактні лінзи нічного носіння Paragon для корекції зору забезпечують тимчасове зменшення міопії (короткозорості) через зміну форми (вирівнювання) рогівки, яка є еластичною за своєю природою. Незначне зменшення кривини рогової оболонки зменшує надмірну фокусувальну здатність міопічного ока та повністю компенсує міопію.

Яким чином нічні лінзи покращують зір?

Поверхня рогівки
до ОК лінз
Поверхня рогівки
після ОК лінз

Лінзи нічного носіння, як і звичайні контактні лінзи, розташовуються безпосередньо на слизовому шарі рогової оболонки. Однак внаслідок особливої ​​конструкції та форми зворотної геометрії протягом часу, поки ви спите, лінзи м’яко впливають на форму рогівки, тим самим тимчасово покращуючи зір шляхом оборотної зміни кривини рогової оболонки. Клінічні випробування доводять: після 6-8-годинного носіння лінзи рогова оболонка зберігає змінену форму на тривалий термін неспання людини (до 24-х годин), таким чином нема потреби у додатковій корекції (окулярах, контактних лінзах) вдень. Нічні лінзи для відновлення зору надягають за 10-15 хвилин до сну.

З якого матеріалу зроблені нічні лінзи носіння?

Сучасний матеріал газопроникних лінз – це складний композит: очищений флюоро-силіконо-акрилат. Кожен з елементів забезпечує свою функцію: флюор – додаткову міцність, а силікон – киснепроникність.

Як довго можна користуватися такими лінзами?

Термін служби лінз нічного носіння – 1 рік. Після закінчення цього терміну киснепроникність лінзи зменшується. Якщо вас все влаштовує, то ви й надалі можете користуватися такою ж моделлю лінз. Єдине, що вам необхідно буде зробити, — пройти повне діагностичне обстеження для того, щоб переконатися, що ваш зір не змінився.

Нічні лінзи та протипоказання

Нічні лінзи для покращення зору протипоказано використовувати за наявності:

 • кон’юнктивіту та інших інфекційних захворювань;
 • вираженого синдрому сухого ока та якщо жорсткі лінзи завдають постійного дискомфорту;
 • міопії вище -6 діоптрій та астигматизму понад 1,75 діоптрії;
 • захворювань рогівки, зокрема запальних.

Кому може бути рекомендована ортокератологія (нічні лінзи)?

 1. Пацієнтам з рефракцією від –0,5 до –6,0 D.
 2. Пацієнтам з астигматизмом до –1,75 D.
 3. Тим, хто через професійні умови (пил, перепади температури, підвищена вологість, сухий і жаркий клімат), не може користуватися окулярами або денними контактними лінзами.
 4. Людям з непереносимістю м’яких контактних лінз (алергічна реакція, кисневе голодування рогівки, вростання судин у рогівку, виражене зниження чутливості рогівки, синдром сухого ока).
 5. Тим, кому не може бути зроблена лазерна корекція зору через занадто тонку рогівку.
 6. Пацієнтам віком від 6 до 40 років.

Чи необхідно звертатися до лікаря для підбору нічних лінз?

Підбір лінз — це дуже важливий етап, який повинен проводити тільки лікар за результатами діагностики з використанням сучасного обладнання. Важливо, щоб лікар мав досвід роботи у рефракційній терапії та був сертифікованим спеціалістом з ортокератології.

У нашій клініці підбір нічних лінз здійснює головний лікар клініки дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» м. Київ та завідувач відділення рефракційної хірургії – Прожога Сергій Анатолійович – лікар вищої категорії і Варга Олена Юріївна – провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог першої категорії, член асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ» Наші фахівці пройшли навчання, мають усі необхідні сертифікати та дозволи.

Про що важливо пам’ятати!

 1. Огляд лікаря необхідний на 2-й день після підбору лінз. Це має бути не пізній прийом, тому що прийти до клініки потрібно зі встановленими лінзами (тобто не знімати їх вранці).
 2. Для того, щоб нічні лікувальні контактні лінзи не викликали дискомфорту, необхідно регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога. Обов’язкові огляди у клініці «Ексімер» (Київ) проводяться як на другий день, так і через тиждень, місяць, а далі один раз на три місяці протягом року.
 3. Якщо ви одягли лінзи вперше й у вас є відчуття стороннього тіла — НЕ МОЖНА засинати з таким відчуттям. Вам необхідно зняти лінзу, промити її, зволожити та знову встановити. Якщо неприємне відчуття не зникло, носити лінзу не рекомендується.
 4. Якісні та перевірені нічні лікувальні контактні лінзи ви повинні купувати лише у спеціалізованій клініці.
 5. Не менш важливо правильно зберігати та обробляти контактні лінзи, не можна перевищувати термін їх носіння та зберігання.

Переваги нічних лінз

 1. При носінні лінз Paragon око вдень, як і зазвичай, дихає атмосферним киснем, тоді як при денних контактних лінзах це значно зменшується. Тому при рефракційній терапії не виникає стану гіпоксії (кисневого голодування), який може спричинити вростання судин у рогівку (неоваскуляризацію).
 2. При носінні лінз Paragon не порушується сльозообмін. Отже, сльоза видаляє з рогівки розчинні продукти її життєдіяльності, частки пилу, диму, транспортує до неї поживні речовини.
 3. Рефракційна терапія за допомогою лінз Paragon позбавляє обмежень, пов’язаних з носінням окулярів і м’яких контактних лінз. Можна бігати, стрибати, терти очі, а також ліквідувати психологічні проблеми у дітей, пов’язані з носінням окулярів.

Нічні лінзи – це безпечно!

За статистикою серед тих, хто користується рефракційною терапією, 80% — це діти, адже до 18 років рефракційні операції (ексимерно-лазерна корекція) не проводяться. Світовий досвід показав, що у дітей, які застосовують ортокератологічні лінзи Paragon, прогресування короткозорості уповільнюється, а у 40% випадків повністю зупиняється.

Ціни на ортокератологію

Вартість у Києві послуги «Ортокератологія» в офтальмологічній клініці «Ексімер» включає річне обслуговування:

 • одна пара лінз + розчин;
 • консультація, підбір, навчання;
 • планові огляди протягом року (на 2-й день, через тиждень, через місяць, далі – 1 раз на 3 місяці).

Вартість на ортокератологію

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока) 16450 – 16600
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Cвіщова Наталія Петрівна

Лікар офтальмолог  дитячого відділення, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування
Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз