В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Дитяча офтальмологія

Дитяча офтальмологія «Ексімер KIDS»

Якісний зір – це неодмінна умова для повноцінного життя і розвитку кожної дитини. Дитина пізнає світ завдяки зору, отримує знання і набуває навичок для реалізації своїх планів у дорослому житті. Тому можна з впевненістю сказати, що високий зір – ключ до щасливого майбутнього, адже низький зір в деяких випадках може стати перешкодою до досягнення значних результатів в житті та професії. Для вирішення дитячих проблем із зором офтальмологічна клініка «Ексімер» створила спеціалізований дитячий центр – клініку дитячої офтальмології «Ексімер KIDS».

Дитяча офтальмологічна клініка «Ексімер KIDS» — це:

Дитяча офтальмологія «Ексімер KIDS» — це висококваліфіковані лікарі-офтальмологи, які спеціалізуються саме на дитячому зорі та чудово розуміються в психології маленьких пацієнтів. Це дозволяє проводити діагностику і лікування найбільш ефективно і максимально комфортно як для дітей, так і для їх батьків.

Лікарі клініки дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» займаються лікуванням короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості, амбліопії, а також інших офтальмологічних захворювань у дітей. Підхід до вирішення проблем дитячого зору значно відрізняється від дорослого: через більшу пластичність (податливість) зорової системи дітей і її властивостей до змін. Комплекс лікувальних мір складається з терапевтичного лікування та корекції зору за допомогою окулярів та контактних лінз, хірургічні методи використовуються за певними показниками. Сучасні методики, що використовуються в комплексному лікуванні – повністю безпечні, а ефект від лікування надійний та стабільний.

дитяча офтальмологія

Зорова система дитини значно більше схильна до змін, ніж у дорослого, тому дітям рекомендується перевіряти зір один раз на рік. Регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення та відвідування педіатра.

Діагностика в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» виконується за допомогою комплексної високоточної апаратури світового рівня. Це дозволяє отримати повну інформацію про стан зору дитини, виявити більшість зорових захворювань на ранніх стадіях та визначити потенційні загрози дитячому зору.

Зміни рефракції ока, довжини очного яблука, кривизни рогівки, глибини передньої камери дозволяють виявити рефракційні порушення. Особлива увага приділяється перевірці бінокулярних функцій, тобто властивість мозку створювати єдину «картинку» з тих, що бачить кожне око окремо. Сучасні дослідження обов`язково передбачають огляд при розширених зіницях з використанням препаратів нового покоління.

Дитяча офтальмологія «Ексімер KIDS» здійснює всі діагностичні заходи безконтактними методами.

На основі даних діагностики складається повна картина зору у дитини. Інформація про кожного пацієнта зберігається в електронній базі клініки. Це дає можливість лікарям стежити за змінами зору в динаміці.

Дитячий офтальмолог у клініці «Ексімер KIDS» допоможе правильно підібрати окуляри або контактні лінзи для корекції аномалії рефракції (короткозорості, далекозорості або астигматизму) у дитини.

Терапевтичне лікування

У дитинстві зір ще тільки формується, тому саме в цей час його виправлення найбільш ефективне без хірургічного втручання, за допомогою терапевтичних методик і комплексної стимуляції зору. Всі процедури, що застосовуються в клініках дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» для лікування дітей, безпечні та безболісні.

На сьогоднішній день клініка дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» володіє найширшими можливостями для проведення апаратного (безопераційного) лікування очних захворювань у дітей та підлітків за допомогою унікальних приладів для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, косоокості, тренування бінокулярного зору, відновлення акомодації очей, підвищення гостроти зору.

Сіноптофор используется в комплексе лечебных тренировок, при помощи которых происходит слияние двух изображений в одно. Он тренирует зрение при косоглазии, улучшает общую подвижность глаз.

Лазерна терапія сприяє активізації роботи сітківки, завдяки чому підвищується гострота зору. Застосовується при спазмі, парезі та наявності акомодації.

Електростимуляція незаменима при дистрофических и атрофических процессах в сетчатке и зрительном нерве, так как под воздействием электрического поля повышается эластичность кровеносных сосудов.

Магнітотерапія применяется для улучшения кровотока по сосудам, а также кровоснабжения головного мозга и зрительной системы.

Вакуумний масаж улучшает кровоснабжение глаз, снимает зрительное напряжение и усталость, повышает работоспособность зрительной системы.

Комп’ютерні програми восстанавливают бинокулярные функции, развивают стереоскопическое зрение.

Унікальний апарат «РЕАМЕД», що працює за принципом біологічного зворотного зв’язку, дає змогу нормалізувати роботу центральних відділів головного мозку, що відповідають за зір, для профілактики і лікування спазму акомодації, амбліопії, короткозорості, далекозорості, астигматизму та інших захворювань зорової системи.

Хірургічне лікування очних захворювань у дітей

Операції з приводу дитячих офтальмологічних захворювань (косоокість, склеропластика) в клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться тільки в тому випадку, якщо стан зорової системи перешкоджає розвитку нормального зору у дитини. Всі хірургічні втручання повністю безпечні, виконуються без госпіталізації, в режимі «одного дня».

Дитяча офтальмологія здійснює операції з хірургічного виправлення косоокості будь-якого ступеня складності в тих випадках, коли іншими способами неможливо домогтися бажаного результату.

Склеропластика у дітей виконується для зупинки прогресуючої короткозорості, якщо зір погіршується більш ніж на одну діоптрію в рік і заважає нормальному розвитку зорової системи дитини. Мета цієї методики – зміцнити задній сегмент склери ока і активізувати обмін речовин в оболонках очного яблука.

Спеціалісти клініки також виконують унікальні операції з лікування вроджених захворювань, в тому числі катаракти. В клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» операцію з видалення вродженої катаракти виконують за допомогою безпечної та ефективної методики — ультразвукової факоемульсифікації. Найкраще в своєму класі обладнання та найвищий професіоналізм хірургів дозволяють виконувати таку операцію навіть малюкам віком до шести місяців.

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 1175 700
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 480 456
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (динамічне спостереження після лікування) 420 399
Консультація Головного лікаря центру Прожоги С.А. 650 618
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ