Лазерна корекція зору за спеціальною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Дитяча офтальмологія

Дитяча офтальмологія «Ексімер KIDS»

Для розв’язання дитячих проблем із зором клініка «Ексімер» (Київ) створила спеціалізований центр дитячої офтальмології у Києві «Ексімер KIDS». Хороший зір — це неодмінна умова для повноцінного життя та розвитку кожної дитини.

Дитяча офтальмологічна клініка «Ексімер KIDS» — це:

У нас працюють лікарі-офтальмологи, що спеціалізуються саме на дитячому зорі та чудово знаються на психології маленьких пацієнтів. Це дозволяє проводити діагностику й лікування ефективно та максимально комфортно як для дітей, так і для їхніх батьків.

Лікарі офтальмологічного центру «Ексімер KIDS» (Київ) займаються лікуванням короткозорості, далекозорості, астигматизму, косоокості, амбліопії, вроджених катаракти та глаукоми та решти офтальмологічних захворювань у дітей. Підхід до розв’язання проблем дитячого зору відрізняється від такого ж у дорослих: через більшу пластичність зорової системи дітей та її здатність до змін, комплекс лікувальних заходів складається з терапевтичного лікування та корекції зору за допомогою окулярів або контактних лінз, хірургічні методи використовуються лише за певними показаннями. Сучасні методики, що використовуються у комплексному лікуванні, — максимально щадні, а ефект від лікування — надійний і стійкий.

Дитяча офтальмологія у Києві «Ексімер KIDS» обладнана за найвищими світовими стандартами та має всі технічні можливості для ефективного лікування дитячих захворювань очей. Записатися на консультацію до дитячого офтальмолога можна без черги, заповнивши онлайн-форму нижче.

дитяча офтальмологія

Зорова система дитини схильна до змін більше ніж у дорослого, тому дітям рекомендується перевіряти зір раз на рік. Регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж щеплення та відвідування сімейного лікаря.

Діагностика зору у дітей у клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» виконується з допомогою комплексу високоточної апаратури світового рівня. Це дозволяє отримати повну інформацію про стан зору дитини, виявити більшість офтальмологічних захворювань на ранніх стадіях і визначити потенційні загрози дитячому зору.

Вимірювання рефракції ока, довжини очного яблука, кривини рогівки, глибини передньої камери дозволяють виявити наявність рефракційних порушень. Особлива увага приділяється перевірці бінокулярних функцій, тобто здатності мозку створювати єдину «картинку» з тих, які бачить кожне око окремо. Сучасне обстеження обов’язково передбачає огляд при розширеній зіниці з допомогою препаратів нового покоління.

Усі діагностичні заходи у клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться безконтактними методами.

На основі даних діагностики складається повна картина зору дитини. Інформація про кожного пацієнта зберігається в електронній базі клініки. Це дозволяє лікарям стежити за змінами зору у динаміці.

Наші висококваліфіковані дитячі лікарі-офтальмологи допоможуть правильно підібрати окуляри чи контактні лінзи для корекції аномалії рефракції (короткозорості, далекозорості чи астигматизму) у дитини.

Терапевтичне лікування

У дитинстві зір ще тільки формується, тому саме у цей період його виправлення найефективніше без хірургічного втручання за допомогою терапевтичних методик і комплексної стимуляції зору. Усі процедури, які застосовуються у клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» для лікування дітей, є безпечними та безболісними.

Наразі наша клініка має найширші можливості для проведення апаратного (безопераційного) лікування офтальмологічних захворювань у дітей та підлітків за допомогою унікальних приладів для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, косоокості, тренування бінокулярності зору, відновлення акомодаційної здатності очей, підвищення гостроти зору.

Синоптофор використовується у комплексі лікувальних тренувань, за допомогою яких відбувається злиття двох зображень в одне. Він тренує зір при косоокості, покращує загальну рухливість очей.

Лазерна терапія сприяє активізації роботи сітківки, завдяки чому підвищується гострота зору. Застосовується при спазмі, парезі та паралічі акомодації.

Електростимуляція незамінна при дистрофічних та атрофічних процесах у сітківці й зоровому нерві, тому що під впливом електричного поля підвищується еластичність кровоносних судин.

Магнітотерапія застосовується для поліпшення кровотоку по судинах, а також кровопостачання головного мозку та зорової системи.

Вакуумний масаж покращує кровопостачання очей, знімає зорову напругу та втому, підвищує працездатність зорової системи.

Комп’ютерні програми відновлюють бінокулярні функції, розвивають стереоскопічний зір.

Унікальний апарат «РЕАМЕД», що працює за принципом біологічного зворотного зв’язку, дозволяє нормалізувати роботу центральних відділів головного мозку, які відповідають за зір, для запобігання та лікування спазму акомодації, амбліопії, короткозорості, далекозорості, астигматизму та решти захворювань зорової системи.

Хірургічне лікування очних захворювань у дітей

Операції з приводу дитячих офтальмологічних захворювань (косоокість, вроджена катаракта, глаукома) у клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться тільки у тому випадку, якщо стан зорової системи перешкоджає розвитку нормального зору у дитини або загрожує сліпотою. Усі хірургічні втручання максимально щадні, виконуються без госпіталізації, у режимі «одного дня».

У клініці виконуються операції з хірургічного виправлення косоокості будь-якого ступеня складності у тих випадках, коли іншими способами неможливо досягти бажаного результату.

Склеропластика у дітей виконується для зупинки прогресуючої короткозорості (якщо зір погіршується більше ніж на одну діоптрію на рік і заважає нормальному розвитку зорової системи дитини). Мета методики — зміцнити задній сегмент склери ока та активізувати обмін речовин в оболонках очного яблука.

Фахівці клініки також виконують унікальні операції з лікування вроджених захворювань, зокрема катаракти. У клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» операцію з видалення вродженої катаракти виконують за допомогою безпечної та ефективної методики – ультразвукової факоемульсифікації. Найкраще у своєму класі обладнання та найвищий професіоналізм хірургів дозволяють виконувати таку операцію навіть малюкам віком до 6 місяців.

Все ще шукаєте де обстежити очі дитини у Києві? Записуйтесь до дитячого офтальмолога, заповнивши онлайн форму нижче або зателефонувавши за номер, зазначеним у розділі «Контакти».

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 2400 1200
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 1500 456 1200
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Cвіщова Наталія Петрівна

Лікар офтальмолог  дитячого відділення, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ