Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

В офтальмологічній клініці «Ексімер» (Київ) працює унікальний комплекс «Амбліокор», розроблений провідними спеціалістами Інституту головного мозку. В основі дії приладу — метод відеокомп’ютерного аутотренінгу, який дає можливість подолати наявну навичку придушення зору одного з очей.

Прилад «Амбліокор» дозволяє вирішити широке коло проблем. Лікування на «Амбліокорі» відбувається таким чином. Пацієнт дивиться фільм чи мультфільм на екрані, а тим часом за допомогою спеціальних датчиків знімається інформація про роботу очей, одночасно фіксуючи енцефалограму мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час правильного зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Таким чином, прилад хіба що змушує мозок підсвідомо скорочувати періоди неконтрастного зору. Такий підхід оптимізує роботу нейронів зорової кори мозку, а зір при цьому значно поліпшується.

Принцип дії приладу Амбліокор

Пацієнт перебуває перед телевізором (1), де відображається відеофільм. У пацієнта (2) реєструють електроенцефалограму (ЕЕГ) над проєкцією зорової кори мозку (3). Сигнал з ЕЕГ-підсилювача (4) передається до комп’ютера (5) для аналізу біострумів мозку у реальному часі. Комп’ютер постійно проводить обрахування величини сумарної активності нейронів зорової кори за параметрами ЕЕГ та ідентифікує фази посилення й ослаблення цієї активності. Залежно від фази коливань активності нейронів зорової кори, комп’ютер керує відеосигналом з відеомагнітофона (6), вмикаючи або вимикаючи екран телевізора.

Неправильна робота зорової системи може бути викликана різними причинами. Але оскільки при апаратному лікуванні на «Амбліокорі» діє принцип саморегуляції, то щоразу спрацьовує свій механізм. Наприклад, при короткозорості знімається надмірна напруга, в інших випадках, навпаки, відбувається процес запуску зорової активності.

Результати

Лікування на «Амбліокорі» дозволяє отримати відмінні результати. При короткозорості та далекозорості гострота зору збільшується на 2-4 рядки таблиці більш ніж у 90% пацієнтів. Крім того, пацієнти з середнім і легким ступенем короткозорості перестають постійно користуватися окулярами, при важких формах оптична корекція зменшується на 2-3 діоптрії. При косоокості у 80% випадків досягається повний або частковий ефект: зменшується чи зникає кут косоокості. При рефракційній або анізометропічній амбліопії після одного чи двох курсів лікування більш ніж у 90% пацієнтів знімається діагноз (критерій його зняття — підвищення гостроти зору на оці, що косить, до 0,4).

ДІАГНОЗ Форма (ступінь) Число пацієнтів Vis (середня)
до лікування
Vis (середня)
післе лікування
МІОПІЯ (n=2320) Легкий ступінь
Середній ступінь
Тяжкий ступінь
1250
940
430
0,2
0,1
0,03
0,8
0,4
0,3
ГІПЕРМЕТРОПІЯ
(включаючи пресбіопію)
1400 Збільшення гостроти
зору на 3 – 5 рядків
тест-таблиці (n=893)
АМБЛІОПІЯ (n=2180) Рефракційна
Дисбінокулярна
Обскураційна
2200 % одужання
Більше 90% (зняття діагнозу)
Більше 60% (зняття діагнозу)
Більше 50% (відновлення
бінокулярного зору)

Цей метод терапевтичного лікування є абсолютно безпечним. Ефективність лікування за допомогою «Амбліокору» не залежить від часу початку захворювання та його тривалості. Лікарі офтальмологічного центру «Ексімер» (Київ) стверджують, що через 15-20 щоденних сеансів формується система рефлекторних зв’язків, здатних оптимізувати роботу нейронів зорової кори, що компенсує багато дефектів зору та підвищує гостроту зору. Але за всіх переваг даного апарату, він особливо ефективний у комплексі з іншими видами апаратної терапії. Вартість процедури «Амбліокор» можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті клініки.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз