В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Амбліокор

В офтальмологічній клініці “Ексімер” працює унікальний комплекс «Амбліокор», розроблений провідними фахівцями Інституту головного мозку. В основі дії приладу лежить метод відеокомп’ютерного аутотренінгу, який дає можливість подолати вироблений (звичний) навик придушення зору одного з очей.

Прилад «Амбліокор» дозволяє вирішити широке коло проблем. Лікування на «Амбліокорi» відбувається таким чином. Пацієнт дивиться фільм, або мультфільм на екрані, а в цей час за допомогою спеціальних датчиків знімається інформація про роботу очей, одночасно фіксуючи енцефалограму мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час “правильного” зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Таким чином, прилад як би примушує мозок підсвідомо скорочувати періоди неконтрастного зору. Подібний підхід оптимізує роботу нейронів зорової кори головного мозку, а зір при цьому істотно поліпшується.

Принцип дії приладу Амбліокор

Пацієнт перебуває перед телевізором (1), на екрані якого демонструється відеофільм. У пацієнта (2) реєструють електроенцефалограму (ЕЕГ) над проекцією зорової кори мозку (3). Сигнал з ЕЕГ-підсилювача (4) передається в комп’ютер (5) для аналізу біострумів мозку в реальному часі. Комп’ютер постійно виробляє обчислення величини сумарної активності нейронів зорової кори за параметрами ЕЕГ і ідентифікує фази посилення та ослаблення цієї активності. Залежно від фази коливань активності нейронів зорової кори, комп’ютер управляє відеосигналом з відеомагнітофона (6), включаючи або гасячи екран телевізора.

Неправильна робота зорової системи може бути викликана різними причинами. Оскільки при лікуванні на «Амбліокорi» діє принцип саморегуляції, то кожен раз спрацьовує свій механізм. Наприклад, при короткозорості знімається надмірне напруження, в інших випадках, навпаки, відбувається процес запуску зорової активності.

Результати

Лікування на «Амбліокор» дозволяє отримати відмінні результати. При короткозорості та далекозорості гострота зору збільшується на 2-4 рядки таблиці більше, ніж у 90% пацієнтів. Крім того, пацієнти з середнім чи легким ступенем короткозорості припиняють постійно користуватись окулярами, при тяжких формах оптична корекція зменшується на 2-3 діоптрії. При косоокості в 80% випадків досягається повний або частковий ефект: зменшується чи зникає кут косоокості. При рефракційній анізометропічній амбліопії після одного чи двох курсів лікування більше, ніж у 90% пацієнтів знімається діагноз (критерій його зняття – підвищення гостроти зору на оці, яке косить до 0,4).

ДІАГНОЗ Форма (ступінь) Число пацієнтів Vis (середня)
до лікування
Vis (середня)
післе лікування
МІОПІЯ (n=2320) Легкий ступінь
Середній ступінь
Тяжкий ступінь
1250
940
430
0,2
0,1
0,03
0,8
0,4
0,3
ГІПЕРМЕТРОПІЯ
(включаючи пресбіопію)
1400 Збільшення гостроти
зору на 3 – 5 рядків
тест-таблиці (n=893)
АМБЛІОПІЯ (n=2180) Рефракційна
Дисбінокулярна
Обскураційна
2200 % одужання
Більше 90% (зняття діагнозу)
Більше 60% (зняття діагнозу)
Більше 50% (відновлення
бінокулярного зору)

Цей метод терапевтичного лікування є абсолютно безпечним. Ефективність лікування за допомогою «Реамеду» не залежить від часу початку захворювання та його тривалості. Лікарі-офтальмологи стверджують, що через 15-20 щоденних півгодинних сеансів формується система рефлекторних зв’язків, здатних оптимізувати роботу нейронів зорової кори, що компенсує багато дефектів зору та підвищує гостроту зору. Але при всіх перевагах даного апарату він буде особливо ефективним в комплексі з іншими видами апаратної терапії.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ