В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Склеропластика: контроль над короткозорістю

Прогресуюча короткозорість (міопія) – небезпечна патологія очей, здатна привести до сліпоти. На щастя, в арсеналі сучасних офтальмологів є надійний засіб, що дозволяє зупинити погіршення зору.

Склеропластіка Мікрохірургічна операція, що дає можливість ефективно протистояти недузі, здатного викликати серйозні ускладнення.

Кому можна і потрібно проводити склеропластіку?

Основне показання до проведення склеропластики – прогресування короткозорості не менше ніж на 1 D (діоптрію) в рік, що веде до істотного зниження гостроти зору і патологічних змін сітківки. Як правило, склеропластікі проводять при міопії високих ступенів, від – 6,0 D.

Протипоказаннями для даної процедури можуть стати запальні процеси або інфекції органів зору й організму в цілому, рубцеві зміни очних тканин, витончення склери. Зважаючи на певні особливості будови і розвитку зорового апарату склеропластікой не рекомендована дітям до 8 років. Таке втручання проводять родили жінкам, причому склеропластікой можлива і для тих, хто вже чекає народження малюка.

Остаточне рішення про необхідність і можливість проведення склеропластики приймається лікарем – після ретельного попереднього обстеження.

У чому суть методу склеропластики?

Склеропластіка – операція, спрямована на зміцнення зовнішньої оболонки ока, склери, за допомогою введення зміцнюють клаптів в мікророзріз і створення своєрідного каркаса. Це дозволяє загальмувати зростання очного яблука і таким чином усунути причину прогресування короткозорості. Згодом каркас проростає кровоносними судинами і стає невід’ємною частиною органу зору.

Увага!

Важливо розуміти, що основним завданням склеропластики є стабілізація існуючого рівня гостроти зору. Для того щоб позбутися від короткозорості повністю, проводяться інші процедури – такі, наприклад, як лазерна корекція зору.

Після склеропластики можна займатися спортом, користуватися контактними лінзами і т. Д., Будь-яких спеціальних обмежень після закінчення короткого відновного періоду немає. Триває післяопераційна реабілітація в середньому від двох тижнів до місяця.

Як проводиться склеропластіка в клініці «Ексімер»?

  • Наша клініка по праву є одним з лідерів України в галузі надання високотехнологічних офтальмологічних послуг, в «Ексімер» створені ідеальні технічні можливості для максимально якісного проведення склеропластики. Використання сучасного обладнання робить можливим проведення склеропластики амбулаторно – лікування в нашій клініці здійснюється в режимі, комфортному для пацієнта.
  • Склеропластіку ми проводимо під місцевою крапельної анестезією, не надає негативного впливу на організм і, як правило, добре переноситься пацієнтами будь-якого віку.
  • Кваліфікація і величезний практичний досвід наших лікарів дозволяють виконувати такі мікрохірургічні втручання на найвищому професійному рівні, операція триває всього 15-20 хвилин.

Після склеропластики: як отримати 100-процентний зір?

Як уже згадувалося, склеропластіка зупиняє прогресування короткозорості, але не повертає зір до норми. Для максимально можливого відновлення зорових функцій необхідно проводити додаткові процедури. Як правило, мова йде про лазерну корекцію зору, важливою умовою якої є остаточна сформованість очі. Якщо склеропластікой проводилася в дитячому або підлітковому віці, планувати лазерну корекцію, процедуру, що дозволяє знайти хороший зір буквально за лічені хвилини, можна після досягнення повноліття.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ