Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Склеропластика: контроль над короткозорістю

Склеропластика — це мікрохірургічна операція, що дає можливість ефективно протистояти недузі, внаслідок якої можуть виникнути серйозні ускладнення.

Прогресуюча короткозорість (міопія) – небезпечна патологія очей, що здатна призвести до сліпоти. На щастя, в арсеналі офтальмологічного центру «Ексімер» (Київ) є надійний засіб, який дозволяє зупинити погіршення зору та провести необхідне лікування прогресуючої короткозорості.

Кому можна та потрібно проводити склеропластику

Основне показання до проведення склеропластики – прогресування короткозорості не менше ніж на 1 D (діоптрію) на рік, що веде до суттєвого зниження гостроти зору та патологічних змін сітківки. Зазвичай склеропластику проводять при міопії високих ступенів, від – 6,0 D.

Протипоказаннями для даної процедури можуть стати запальні процеси чи інфекції органів зору й організму загалом, рубцеві зміни очних тканин, витончення склери. Зважаючи на певні особливості будови та розвитку зорового апарату склеропластика не рекомендована дітям до 8 років. Таке втручання проводять жінкам, що не народжували, причому склеропластика можлива і для тих, хто вже чекає на народження малюка.

Остаточне рішення про необхідність і можливість проведення склеропластики приймається лікарем – після ретельного попереднього обстеження.

У чому суть методу склеропластики?

Склеропластика — операція, спрямована на зміцнення зовнішньої оболонки ока, склери, за допомогою введення зміцнювальних клаптів у мікророзрізи та створення своєрідного каркаса. Це дозволяє загальмувати зростання очного яблука та таким чином усунути причину прогресування короткозорості. Згодом каркас проростає кровоносними судинами та стає невіддільною частиною органу зору.

Зверніть увагу!

Важливо розуміти, що основним завданням склеропластики є стабілізація рівня гостроти зору. Щоб позбутися короткозорості повністю, проводяться інші процедури – такі, наприклад, як лазерна корекція зору.

Після склеропластики можна займатися спортом, користуватися контактними лінзами і т. д., якихось спеціальних обмежень після короткого відновлювального періоду немає. Триває післяопераційна реабілітація у середньому від двох тижнів до місяця.

Як проводиться склеропластика у клініці «Ексімер» у Києві

  1. Наша клініка є одним з лідерів України у галузі надання високотехнологічних офтальмологічних послуг, у клініці «Ексімер» (Київ) створені ідеальні технічні можливості для максимально якісного проведення склеропластики. Використання сучасного обладнання уможливлює проведення склеропластики амбулаторно – лікування здійснюється у режимі, комфортному для пацієнта.
  2. Склеропластика проводиться під місцевою крапельною анестезією, що не має негативного впливу на організм і добре переноситься пацієнтами будь-якого віку.
  3. Кваліфікація та величезний практичний досвід наших лікарів дозволяють виконувати такі мікрохірургічні втручання на найвищому професійному рівні, операція триває лише 15-20 хвилин.

Перейти в розділ Ціни

Як повністю відновити зір після склеропластики

Як уже згадувалося, склеропластика зупиняє прогресування короткозорості, але не повертає зір до норми. Для максимально можливого відновлення зорових функцій необхідно проводити додаткові процедури. А саме лазерну корекцію зору, важливою умовою якої є остаточна сформованість ока. Якщо склеропластика проводилася у дитячому чи підлітковому віці, планувати лазерну корекцію, процедуру, що дозволяє отримати добрий зір буквально за лічені хвилини, можна після досягнення повноліття.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз