В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностичне обладнання

Офтальмологічна клініка «Ексімер» оснащені комплексом сучасного високоточного діагностичного обладнання, що дозволяє за один візит визначити функціональні та анатомічні особливості зорового апарату: гостроту зору, внутрішньоочний тиск, стан внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерва, форму і заломлюючу силу рогівки, поля зору і багато інші. Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє виміряти необхідні параметри безболісно і безконтактно. Діагностика зору проводиться у відповідності з усіма світовими стандартами.

Діагностичний комплекс клініки «Ексімер»

Авторефкератотонометр Tonoref II (Nidek, Японія)

Цей багатофункціональний комплекс включає в себе такі прилади, як авторефрактометр, автокератометр і безконтактний тонометр, що дозволяє виконати відразу кілька видів досліджень: виміряти рефракцію ока і виявити її порушення – короткозорість , далекозорість, астигматизм і їх ступінь, виміряти радіус кривизни рогівки, діаметр зіниць, відстань між зіницями очі. Безконтактним способом вимірюється внутрішньоочний тиск за допомогою спрямованої струменя повітря. Перевіряється бінокулярний зір і сприйняття кольорів, контрастна чутливість.

Эхоскан (Nidek, Японія)

Даний прилад необхідний для візуалізації форми і властивостей внутрішньої будови ока. Визначаються розміри передньої камери ока, товщина кришталика, розміри очного яблука і склоподібного тіла. Ці дані використовуються і для проведення самих різних мікрохірургічних операцій, в тому числі з приводу катаракти, ексімер-лазерної корекції.

Оптичний когерентний біометр «ІОЛ-майстер» (Zeiss, Германия)

Одночасно вимірює довжину ока, кривизну рогівки, глибину передньої камери. Одна з основних його функцій – розрахунок параметрів імплантується інтраокулярної лінзи перед операцією з приводу катаракти і рефракційної заміни кришталика. Такий розрахунок особливо важливий при імплантації високотехнологічних лінз зі складною оптикою для забезпечення максимальних зорових характеристик.

Автоматичний периметр (аналізатор поля зору) (Zeiss, Німеччина)

З його допомогою отримують інформацію про поле зору – просторі, яке бачить око людини при нерухомій фіксації. Поле зору страждає при захворюваннях нейрорецепторного апарату, включаючи сітківку і зоровий нерв (наприклад, при глаукомі, макулодистрофії). Завдяки перевірці поля зору можна своєчасно розпізнати захворювання і почати необхідне лікування, запобігши безповоротну втрату зору.

Ендотеліальний мікроскоп EM-3000 (Tomey, Японія)

В ході діагностики на цьому обладнанні визначається кількісний і якісний склад ендотеліального шару клітин рогівки, який забезпечує її прозорість. Аналіз і спостереження за станом ендотелію рогівки необхідні перед прийняттям рішення про проведення мікрохірургічних операцій пацієнтам, які мають патології рогівки, людям, які використовують контактні лінзи.

Оптичний когерентний томограф RTVue-100 (Optovue, США)

Дозволяє отримати дво- і тривимірне зображення будови сітківки і структур диска зорового нерва, контролювати стан макули – центральної області сітківки, яка відповідає за центральний зір, досліджувати структури переднього відділу ока. Дозволяє проводити обстеження очного дна у пацієнтів при початкових помутніння середовищ ока. За допомогою оптичної когерентної томографії можна проводити точну діагностику при глаукомі, в тому числі оцінити прогресування захворювання і ефективність проведеного лікування глаукоми. Дослідження на оптичному когерентном томографі надає неоціненну допомогу фахівцям при діагностиці та динамічному спостереженні вікової макулодистрофії, а також при підозрі на захворювання сітківки ока. Можливості обладнання дозволяють зберігати в базі даних інформацію по кожному пацієнту.

ОРБ-скан (Bausch&Lomb, США)

Устаткування дозволяє проаналізувати і оцінити передню і задню поверхні рогівки ока, товщину рогівки по всій площі, стан передньої камери ока, її центральну висоту, кут і обсяг, кількісно визначити оптичну щільність кришталика. Ці дослідження також необхідні при проведенні рефракційних операцій, операцій з видалення катаракти, лікування глаукоми.

Аберрометр Wave Scan (АМО, США)

Дослідження на цьому унікальному діагностичному приладі дозволяють визначити всі наявні в зоровій системі оптичні спотворення (аберації) як нижчих (короткозорість, далекозорість та астигматизм), так і вищих порядків (кома, дисторсия, сферичні аберації). Дані, отримані при дослідженні на аберрометра, використовуються в ході персоналізованої лазерної корекції зору ЛАСІК Custom Vue.

Педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09 (Plusoptix, Німеччина)

Унікальний прилад, що дозволяє виміряти рефракцію очей у дітей будь-якого віку (включаючи грудних), дітей з ністагмом і складних пацієнтів. Безконтактно, з відстані одного метра прилад також вимірює діаметр зіниць обох очей і відстань між ними, отримати картину фіксації погляду. Всі вимірювання за допомогою авторефрактометра PlusOptix проводяться в ігровій формі: камера видає спеціальний звук, таким чином привертаючи увагу дитини, а на екрані зображено усміхнене личко. Визначення рефракції займає всього лише кілька секунд, тому дитина не встигає втомитися і не відчуває жодних неприємних відчуттів.

В діагностичний комплекс клініки «Ексімер» також входять різні офтальмоскопи , електронні тонографія , комп’ютеризовані фороптери та інше обладнання.

За результатами діагностики зору лікар-офтальмолог дає рекомендації, при необхідності складає програму лікування, підбирає оптимальний спосіб вирішення проблем із зором.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ