Лазерна корекція зору за спеціальною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностичне обладнання

Офтальмологічний центр «Ексімер» (Київ) оснащений комплексом сучасного високоточного діагностичного обладнання, що дозволяє за один візит визначити функціональні та анатомічні особливості зорового апарату: гостроту зору, внутрішньоочний тиск, стан внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерва, форму та заломлювальну силу рогівки, поля зору та багато інших параметрів. Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє провести ці маніпуляції безболісно та безконтактно. Діагностика зору відбувається відповідно до всіх світових стандартів.

Діагностичний комплекс клініки «Ексімер»

Авторефкератотонометр Tonoref II (Nidek, Японія)

Цей багатофункціональний комплекс включає такі прилади, як авторефрактометр, автокератометр і безконтактний тонометр, що дозволяє виконати відразу кілька видів досліджень: виміряти рефракцію ока та виявити її порушення — короткозорість, далекозорість, астигматизм та їх ступінь, виміряти радіус кривини рогівки, діаметр зіниць, відстань між зіницями ока. Безконтактним способом вимірюється внутрішньоочний тиск за допомогою спрямованого струменя повітря. Перевіряється бінокулярний зір і сприйняття кольору, контрастна чутливість.

Эхоскан (Nidek, Японія)

Цей прилад необхідний для візуалізації форми та властивостей внутрішньої будови ока. Визначаються розміри передньої камери ока, товщина кришталика, розміри очного яблука та склоподібного тіла. Ці дані використовуються й для проведення різних мікрохірургічних операцій, у тому числі з приводу катаракти, ексимер-лазерної корекції.

Оптичний когерентний біометр «ІОЛ-майстер» (Zeiss, Германия)

Одночасно вимірює довжину ока, кривину рогівки, глибину передньої камери. Одна з основних його функцій – розрахунок параметрів інтраокулярної лінзи, що імплантується, перед операцією з приводу катаракти та рефракційної заміни кришталика. Такий розрахунок особливо важливий під час імплантації високотехнологічних лінз зі складною оптикою для забезпечення максимальних зорових характеристик.

Автоматичний периметр (аналізатор поля зору) (Zeiss, Німеччина)

З його допомогою отримують інформацію про поле зору – простір, який бачить око людини за нерухомої фіксації. Поле зору страждає при захворюваннях нейрорецепторного апарату, включаючи сітківку та зоровий нерв (при глаукомі, макулодистрофії). Завдяки перевірці поля зору можна своєчасно розпізнати захворювання та розпочати необхідне лікування, запобігши безповоротній втраті зору.

Ендотеліальний мікроскоп EM-3000 (Tomey, Японія)

У ході діагностики на цьому обладнанні визначається кількісний та якісний склад ендотеліального шару клітин рогівки, що забезпечує її прозорість. Аналіз та спостереження за станом ендотелію рогівки необхідні перед прийняттям рішення про проведення мікрохірургічних операцій пацієнтам, які мають патології рогівки, людям, які використовують контактні лінзи.

Оптичний когерентний томограф RTVue-100 (Optovue, США)

Дозволяє отримати дво- та тривимірне зображення будови сітківки та структур диска зорового нерва, контролювати стан макули – центральної частини сітківки, що відповідає за центральний зір, досліджувати структури переднього відділу ока. Дозволяє проводити обстеження очного дна у пацієнтів при початкових помутніннях очей. За допомогою оптичної когерентної томографії можна проводити точну діагностику при глаукомі, у тому числі оцінити прогресування захворювання й ефективність лікування. Дослідження на оптичному когерентному томографі надає неоціненну допомогу фахівцям при діагностиці та динамічному спостереженні вікової макулодистрофії, а також при підозрі на патології сітківки ока. Можливості обладнання дозволяють зберігати у базі даних інформацію про кожного пацієнта.

ОРБ-скан (Bausch&Lomb, США)

Обладнання дозволяє проаналізувати та оцінити передню й задню поверхні рогівки ока, товщину рогівки по всій площі, стан передньої камери ока, її центральну висоту, кут та об’єм, кількісно визначити оптичну щільність кришталика. Ці дослідження необхідні під час проведення рефракційних операцій, операцій з видалення катаракти, лікування глаукоми.

Аберрометр Wave Scan (АМО, США)

Дослідження на цьому унікальному діагностичному приладі дозволяють визначити всі оптичні спотворення (аберації), що є у зоровій системі, як нижчих (короткозорість, далекозорість і астигматизм), так і вищих порядків (кома, дисторсія, сферичні аберації). Дані, отримані при дослідженні на аберометрі, використовуються під час персоналізованої лазерної корекції зору ЛАСІК Custom Vue.

Педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09 (Plusoptix, Німеччина)

Унікальний прилад, що дозволяє виміряти рефракцію очей у дітей будь-якого віку (включаючи немовлят), дітей з ністагмом і складних пацієнтів. Безконтактно, з відстані одного метра прилад також вимірює діаметр зіниць обох очей та відстань між ними, допомагає отримати картину фіксації погляду. Всі вимірювання за допомогою авторефрактометра PlusOptix проводяться в ігровій формі: камера видає спеціальний звук, таким чином привертаючи увагу дитини, а на екрані зображено усміхнене личко. Визначення рефракції займає лише кілька секунд, тому дитина не встигає втомитися та не має жодних неприємних відчуттів.

Біометр ARGOS® з функцією Image Guidance від Alcon

Біометр ARGOS допомагає швидше робити передопераційні вимірювання в порівнянні з іншими біометрами, що лідують на ринку. Це знижує ризик варіабельності вимірювання та підвищує ефективність планування катаракти.

Біометр охоплює дані про:
• Глибину передньої камери (ACD)
• Кератометрію (К)
• Діаметр рогівки (CD)
• Центральну товщину рогівки (CCT)
• Осьову довжину (AL)
• Глибину водянистої вологи (AD)
• Розмір зіниці (PD)
• Товщину лінзи (LT).

До діагностичного комплексу клініки «Ексімер» (Київ) також належать різні офтальмоскопи, електронні тонографи, комп’ютеризовані фороптери та інше обладнання.

За результатами діагностики зору лікар-офтальмолог дає рекомендації, за необхідності складає програму лікування, підбирає оптимальний спосіб розв’язання проблем із зором.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ