В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лінзи нічного носіння для дітей

Лінзи нічного носіння для дітей

Нічні лінзи або ортокератологія – це метод оптичного впливу на рогівку ока за допомогою спеціальних жорстких лінз.

Принцип роботи нічних лінз дуже простий і в той же час геніальний. Завдяки особливій опуклій формі, нічна лінза тисне на рогівку і поступово надає їй природний для нормального зору вид. Таким чином, зменшення кривизни рогівки, зводить міопію нанівець, правда тимчасово.

Сам метод ортокератологіі відомий давно, більше 60 років. Взагалі, ідея – вночі спати в контактних лінзах, а потім днем ​​добре бачити вже без лінз – завжди привертала фахівців. Але сучасні жорсткі контактні лінзи Paragon з’явилися тільки в 2002 році в США. В Україні ж, вони були дозволені Міністерством охорони здоров’я в 2005 році. І відразу ж, їх почали застосовувати в офтальмологічній клініці «Ексімер».

Плюси і мінуси лінз нічного носіння

Життя сучасної дитини дуже насичена і часто розписана по хвилинах. Школа, гуртки, репетитори, тренування. Все це вимагає уваги, часу і сил. І часто окуляри стають перепоною для досягнення нових висот. Вони падають, розбиваються, губляться, заважають. Тому метод нічний корекції зору – нерідко стає паличкою виручалочкою для дітей та батьків.

Як працюють лінзи нічного носіння?

Поверхня рогівки
до ОК лінз
Поверхня рогівки
після ОК лінз

Переваги нічних лінз

Головна перевага нічних контактних лінз – вони ефективно зупиняють прогресування короткозорості. І по суті, це єдиний метод, який ефективно бореться з розвитком короткозорості в підлітковому віці.

Батьки часто запитують, у чому суть нічних лінз. Тому що для них це виглядає, як диво якесь. Дитина проспав одну ніч, а на наступний день він бачить прекрасно без окулярів і лінз.

Секрет нічних лінз в тому, що вони мають особливу «зворотню» геометрію. І як пісок, який заповнює форму, так і перший шар рогівки, званий епітелієм, перерозподіляючись, приймає форму внутрішньої поверхні лінзи. Вранці лінзу зняли, і все зображення сфокусовано на сітківці, і відповідно у дитини хороший зір. Це сприяє стабілізації короткозорості, і зростання очі сповільнюється.

Ще одна важлива перевага: нічні лінзи добре переносяться. Вони легкі, тонкі, газопроникні. Завдяки матеріалу, з якого зроблені нічні лінзи, вони забезпечують 100% -ву кисневу проникність для ока. У цьому питанні вони безпечніше м’яких контактних лінз.

Також, метод нічний корекції зору дозволяє дитині вести активний спосіб життя, не обмежуючи його рухливість окулярами або лінзами.

В сучасних умовах, коли очі стають ще одним шляхом потрапляння вірусної інфекції, жорсткі контактні лінзи допомагають захиститися від цього. Вони підвищують безпеку дитини. Так як днем ​​йому не потрібні ні контактні лінзи, ні окуляри – він не лізе руками до очей і відповідно не заносить інфекцію.

Лінзи нічного носіння для дітей – це безпечно!

За статистикою серед тих, хто користується рефракційної терапією, 80% – це діти, адже до 18 років рефракційних операції (Ексімер-лазерна корекція) не проводяться. Світовий досвід показав, що у дітей, які застосовують ортокератологіческіе лінзи Paragon, прогресування короткозорості сповільнюється, а в 40% випадків повністю зупиняється.

Показання для нічних контактних лінз для дітей

  • Для підлітків, у яких починає прогресувати короткозорість. Сьогодні це захворювання зазвичай стартує в 8 років, і дуже важливо зупинити процес погіршення зору в ранньому шкільному віці. Адже в наш час міопія носить характер епідемії.
  • При міопії від -0,5 до -6 діоптрій. І при астигматизмі до -1,75 D.
  • Дітям, які страждають від почервоніння очей і сльозотечі через сезонної алергії.
  • Тим, хто займається активними видами спорту.
  • Дітям і дорослим, які хочуть зробити лазерну корекцію, але поки не можуть в силу віку або через острах, і хочуть подивитися, який ефект вони отримають від лазерної корекції зору.

До речі, завдяки тому, що нічні лінзи стабілізують процес падіння зору, це дозволяє підлітку, після досягнення 18 років, гарантовано зробити лазерну корекцію зору.

Протипоказання до нічних контактних лінз

Нічні контактні лінзи для дітей не застосовують:

  • При кон’юнктивіті і інших інфекційних захворюваннях.
  • Якщо виражений синдром сухого ока і жорсткі лінзи завдають постійний дискомфорт.
  • При міопії вище -6 діоптрій і астигматизмі більше 1,75 діоптрій.
  • При захворюваннях рогівки, в тому числі запальних.

Важливо пам’ятати, що жорсткі контактні лінзи, як і будь-які інші лінзи, можуть викликати ускладнення. Тому важливо чітко дотримуватися рекомендацій лікаря і при виникненні будь-яких неприємних симптомів звернутися до лікуючого офтальмолога.

Фахівці офтальмологічної клініки «Ексімер» з 2005 року спеціалізуються на лікуванні жорсткими контактними лінзами. Саме досвід і майстерність фахівців центру дозволяє їм максимально точно підібрати нічні лінзи і забезпечити ефективне лікування зору вашій дитині.

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока) 11900 11900
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Василега Інна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ