В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВЕРЕСНЯ!
-43% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна – 9 999 грн
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 30.09.20

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Косоокість у дітей

лікування косоокості у дітейУ клініках дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводиться лікування косоокості у дітей: терапевтичне, апаратне, хірургічне.

Причини розвитку косоокості

Косоокість – це періодичне або постійне відхилення зорової осі одного або обох очей почергово від загальної точки фіксації, яке супроводжується порушенням бінокулярного зору і значним зниженням гостроти зору на оці, що косить. Причини для розвитку косоокості можуть бути вродженого або набутого характеру: наявність аметропії (далекозорості, короткозорості, астигматизму) середнього і високого ступенів, травми, захворювання центральної нервової системи, аномалії розвитку і прикріплення окорухових м’язів, їх паралічі і парези, різке зниження гостроти зору одного ока, інфекційні або соматичні захворювання дитини, стреси.

Чим небезпечна косоокість?

Косоокість – не тільки косметичний дефект. У нормі при симетричному положенні очей зображення предметів потрапляють на центральні області сітківки одного і другого ока. У кортикальних відділах зорового аналізатора відбувається їх злиття в єдине бінокулярне зображення. При косоокості злиття не відбувається, і центральна нервова система, щоб захистити організм від двоїння, виключає зображення ока, що косить. При тривалому існуванні такого стану розвивається функціональне зниження гостроти зору ока, що косить – амбліопія ( «лениве око»). коли одне чи обидва ока не задіяні в зоровому процесі, функції ока погіршуються або зовсім втрачаються. Ці зміни відбуваються в зоровій корі головного мозку, і у дорослих вони незворотні.

Лікування косоокості у дітей в клініках «Ексімер»

У клініках «Ексімер KIDS» при лікуванні косоокості застосовується комплексний підхід. Програма підбирається індивідуально в залежності від багатьох факторів: віку пацієнта, причини косоокості та інших. Чим раніше почнеться лікування косоокості, тим більше шансів отримати хороший результат.

Увага!

Лікування косоокості у дітей потрібно розпочати відразу ж, як тільки воно виявлене. У ранньому віці зорова система найбільш гнучка і чутлива до лікувального впливу, і косоокість можна усунути, не вдаючись до хірургічного втручання.

Завдання в лікуванні косоокості у дітей:

  • підвищення гостроти зору;
  • формування функції бінокулярного зору;
  • запобігання розвитку або лікування амбліопії;
  • усунення косметичного дефекту;
  • нормалізація балансу внутрішньоочних м’язів.

Лікування косоокості – тривалий, комплексний і багатоетапний процес. Потрібно бути готовим до того, що для успішного позбавлення від косоокості потрібні час і терпіння як від дитини, так і від батьків.

Один з етапів лікування косоокості – оптична корекція. Вона допомагає запобігти зниженню гостроти зору і не допустити подальшого розвитку косоокості і зниження зорових функцій. Проходить під суворим наглядом і контролем лікаря.
Апаратне лікування косоокості направлене на запобігання амбліопії і відновлення бінокулярного зору. Воно складається з двох частин:

  • Плеоптичне лікування спрямоване на лікування амбліопії. Включає в себе оклюзію (заклеювання ока, що бачить краще, щоб змусити працювати око, що бачить гірше), апаратні стимулюючі процедури: заняття на приладі «Реамед», комп’ютерні програми, лазерну стимуляцію, магнітотерапію.
  • Ортоптичне лікування спрямоване на розвиток бінокулярного зору. Включає в себе заняття на приладах «Реамед» і «Синоптофор», спеціальні комп’ютерні програми, лазерну стимуляцію, магнітотерапію.

Курси апаратного лікування дають хороший ефект і при певних формах косоокості дозволяють повністю від нього позбутися без хірургічного втручання.

Хірургічне лікування

До хірургічного лікування косоокості у дітей вдаються в тому випадку, коли за допомогою апаратних процедур неможливо домогтися бажаного результату, наприклад, у випадках паралітичної косоокості. Рішення про операцію приймається індивідуально, залежно від ступеня прояву патології і багатьох інших факторів. У клініці «Ексімер» хірургічне лікування косоокості проходить в щадному режимі, без госпіталізації. В ході втручання враховуються індивідуальні особливості будови зорового апарату кожного пацієнта, операції виконують фахівці найвищого класу – досвідчені дитячі офтальмохірурги.

Вартість лікування

Найменування послугиЦіна, грнДиск. картаАкція
Програма апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять)34103240
Програма апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять)44004180
Виправлення косоокості (операція на одному м’язі)53005035
Виправлення косоокості (операція на двох м’язах)89008455
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

Кожен відвідувач сайту отримує знижку -5% на діагностику зору

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ