В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Операція по виправленню косоокості

У клініці «Ексімер» проводяться щадні операції по усуненню косоокості у дітей та дорослих.

Хірургічне лікування косоокості у дітей

До хірургічного лікування косоокості у дітей вдаються в тому випадку, коли за допомогою апаратних процедур неможливо домогтися бажаного результату, наприклад, у випадках паралітичної косоокості. Рішення про операцію приймається індивідуально, залежно від ступеню прояву патології і багатьох інших факторів..

У клініці «Ексімер» хірургічне лікування косоокості проходить в щадному режимі, без госпіталізації. В ході втручання враховуються індивідуальні особливості будови зорового апарату кожної дитини. Операції виконують фахівці найвищого класу – досвідчені дитячі офтальмохірурги.

Хірургічне лікування косоокості у дорослих

Пацієнтам, які з тієї чи іншої причини не пройшли лікування в дитинстві або у них розвинулася косоокість вже в дорослому віці, тільки апаратних процедур для усунення косоокості і нормалізації зорових функцій зазвичай недостатньо.

Хірургічне лікування косоокості у дорослих направлене, перш за все, на усунення косметичного дефекту. Після втручання рекомендується пройти курс реабілітаційних апаратних процедур.

Як проходить операція по лікуванню косоокості

Хірургічне лікування по виправленню косоокості в клініці «Ексімер» виконується:

  • в режимі «одного дня»;
  • під загальним наркозом або із застосуванням місцевої крапельної анестезії;
  • без госпіталізації..

В цей же день пацієнт повертається додому. Остаточне відновлення займає близько тижня, проте після такої хірургічної операції лікарі наполегливо рекомендують курс апаратного лікування.

Види операцій по усуненню косоокості

Операції при косоокості бувають двох видів: що підсилюють і ослабляють. В ході ослабляючої операції змінюється місце прикріплення м’яза, вона пересідає далі від рогівки. Тобто відбувається ослаблення дії сильної м’язи (тієї, в бік якої відхилене око).

В ході підсилюючої операції м’яз укорочують шляхом видалення його частини, місце прикріплення м’яза до очного яблука залишається колишнім. Тобто посилюється дія слабкої, протилежної м’язи. В результаті таке хірургічне втручання дозволяє відновити правильний м’язовий баланс, посилити або послабити один з м’язів, що рухають очне яблуко.

Вид операції визначається хірургом вже безпосередньо на операційному столі, оскільки при такому хірургічному втручанні необхідно враховувати безліч особливостей: кут косоокості, розташування м’язів у конкретної людини, стан окорухового апарату, віку пацієнта та інші. Як правило, оперуються кілька м’язів. Іноді оперуються відразу обидва ока, при деяких видах косоокості оперується тільки одне око. Бувають випадки, коли офтальмохірург виконує комбіновану операцію на обох очах як на сильному, так і на слабкому м’язах. Така операція виконується в кілька етапів.

Результати операції по виправленню косоокості

Важливо, що результат хірургічного втручання – це в першу чергу хороший косметичний ефект. Більшість людей, як дорослих, так і дітей, підлітків, постійно відчувають психологічні травми через свою зовнішність. Операція дозволяє вирішити цю проблему.

У нормі зір має бути бінокулярним. Бінокулярний зір – це зір двома очима зі з’єднанням в зоровому аналізаторі (корі головного мозку) зображень, отриманих кожним, оком в єдиний образ. При косоокості людина позбавлена бінокулярного зору, і однієї операції може не вистачити. Мозок «відвик» з’єднувати два зображення, отриманих очима, в одне об’ємне, тому для відновлення бінокулярного зору необхідні постійні вправи. У клініці «Ексімер» цю задачу ефективно допомагає вирішити комплексна стимуляція зору.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ