В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Апаратне лікування зору у дітей

У офтальмологічних клініках «Ексімер» діє унікальний комплекс сучасних апаратних і фізіотерапевтичних методик, які допомагають без хірургічного втручання лікувати різні дитячі очні захворювання, знімати перевтому, підвищувати «запас міцності» зорової системи дитини. Курс і види процедур підбираються кожному пацієнтові індивідуально в залежності від захворювання і стану зорової системи.

При яких захворюваннях призначаються апаратні процедури

Також за допомогою апаратних процедур можна ефективно підготувати зір школяра до навантажень в навчальному році та зняти перевтоми зорової системи, яка без лікування призводить до розвитку короткозорості та інших захворювань.

Апаратні методики в клініках «Ексімер»

Для лікування і профілактики дитячих очних захворювань в клініках «Ексімер KIDS» успішно застосовуються:

 • Інфрачервона лазерна терапія
  Процедури інфрачервоної лазерної терапії (вплив на око інфрачервоним випромінюванням з близької відстані) дозволяють поліпшити харчування тканин ока, зняти спазм акомодації, який є однією з основних причин розвитку короткозорості. Апарат для інфрачервоної лазерної терапії забезпечує «фізіологічний масаж» внутрішньоочного циліарного м’яза, який відповідає за нормальну акомодацію.
 • Вакуумний масажж
  При вакуумному масажі в якості лікувального чинника використовується змінний вакуум. Потрібний ефект досягається за рахунок перепадів тиску в спеціальних окулярах – «міні-барокамерах». Процедура забезпечує збільшення кровообігу, поліпшує роботу циліарного м’яза. Вакуумний масаж значно покращує і гідродинаміку ока.
 • Лазерна терапія
  Сеанси лазерної терапії проводяться для поліпшення просторового зору, функцій акомодації, гостроти зору. Лазерне випромінювання подається на екран, який розташований в 8-10 см від ока дитини. Лікувальна дія виявляється за рахунок спостереження за змінами обсягів і структури зображення, що з’являється на екрані, що стимулює роботу рецепторних (нервових) клітин сітківки.

 • Електростимуляція
  Електростимуляцію застосовують при дистрофічних і атрофічних процесах в зоровому нерві і сітківці ока. Це стимуляція дозованим електричним струмом малої інтенсивності. Вона сприяє підвищенню провідності імпульсів в зоровому нерві. Процедура абсолютно безболісна.
 • Магнітотерапія
  Магнітотерапія (як лікувальний чинник використовується бігуче реверсивне магнітне поле) в поєднанні з лікарською терапією дає можливість позбутися від запальних і набрякових процесів. Застосування апарату ефективне при кератитах (запаленнях рогівки), невритах. Приставка “Амбла-1” до універсального апарату для магнітотерапії “Атос” є досить ефективним засобом лікування амбліопії.
 • Апарат «Струмочок»
  Апарат «Струмочок» застосовується для тренування механізму акомодації. При лікуванні дитина фокусує погляд на символі, розташованому то на близькій, то на далекій відстані. Апарат дозволяє змінювати видалення від мінімальної (12 см) до максимальної величини (більше 10 м, що при тренуванні практично відповідає нескінченності). Апарат «Струмочок» використовується для профілактики, стабілізації і лікування короткозорості, зняття спазму акомодації. Так само може застосовуватися при амбліопії різного походження, далекозорості (гіперметропії), астигматизмі і для реабілітації під час післяопераційного періоду.
 • «Сіноптофор»
  Сіноптофор «Сінф» – провідний прилад для тренувань зору при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей. Цей прилад дозволяє проводити комплекс лікувальних тренувань, за допомогою яких відбувається злиття двох зображень в одне. Він тренує зір при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей, покращує загальну рухливість очей, підвищує зорові резерви.
 • «Амбліокор» ( «Реамед»)
  «Амбліокор» ( «Реамед») – ефективний і цілеспрямований засіб лікування і профілактики амбліопії, спазму акомодації, короткозорості, далекозорості, астигматизму. В основі дії приладу лежить метод відеокомп’ютерного аутотренінгу. Поки дитина дивиться мультфільм, прилад за допомогою датчиків знімає інформацію про роботу очей , одночасно фіксуючи енцефалограмі мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час «правильного» зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Таким чином прилад як би примушує мозок підсвідомо скорочувати періоди неконтрастного зору. Подібний підхід оптимізує роботу нейронів зорової кори, а зір при цьому істотно поліпшується.
 • Комплекс комп’ютерних програм
  Комп’ютерні програми «Павучки», «Хрестики», «Квітка», «Eye», «Чайка», «Клинок» поєднують в собі специфічну зорову стимуляцію з неспецифічними порушенням зорових центрів в корі головного мозку. Дозволяють в ігровій формі підвищити гостроту зору у дітей, сприяють розвитку бінокулярних функцій.

Саме в дитячому віці проблеми із зором добре вирішуються за допомогою самих безпечних методів. Апаратне фізіотерапевтичне лікування в більшості випадків дозволяє в ігровій формі вирішити серйозні проблеми і зберегти здоров’я дитячих очей!

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послугиЦіна, грнДиск. картаАкція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога1000950600
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога480456
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (динамічне спостереження після лікування)420399
Консультація завідувача відділенням250225
Склеропластика75007125
Програма апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять)36003420
Програма апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять)46004370
Виправлення косоокості (операція на одному м’язі)60005700
Виправлення косоокості (операція на двох м’язах)100009500
Фізіотерапевтичне лікування (курс 10 занять)14001330
Програма лікування зорової втоми (курс 10 занять)23002180
Программа апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять)36003420
Программа апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять)46004370
Масаж комірцевої зони (10 сеансів)24002280
Масаж спини (10 сеансів)29002760
Програма комп’ютерної нейротерапії – АМБЛІОПІЯ RevitalVision1500015000
Підбір сферичних окулярів200190
Підбір призматичних окулярів350332
Підбір м’яких контактних лінз200190
Навчання по використанню м’яких контактних лінз та консультація по догляду за ними10095
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока)1190011900
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ