В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Апаратне лікування зору у дітей

У офтальмологічних клініках «Ексімер» діє унікальний комплекс сучасних апаратних і фізіотерапевтичних методик, які допомагають без хірургічного втручання лікувати різні дитячі очні захворювання, знімати перевтому, підвищувати «запас міцності» зорової системи дитини. Курс і види процедур підбираються кожному пацієнтові індивідуально в залежності від захворювання і стану зорової системи.

При яких захворюваннях призначаються апаратні процедури

Також за допомогою апаратних процедур можна ефективно підготувати зір школяра до навантажень в навчальному році та зняти перевтоми зорової системи, яка без лікування призводить до розвитку короткозорості та інших захворювань.

Апаратні методики в клініках «Ексімер»

Для лікування і профілактики дитячих очних захворювань в клініках «Ексімер KIDS» успішно застосовуються:

 • Інфрачервона лазерна терапія
  Процедури інфрачервоної лазерної терапії (вплив на око інфрачервоним випромінюванням з близької відстані) дозволяють поліпшити харчування тканин ока, зняти спазм акомодації, який є однією з основних причин розвитку короткозорості. Апарат для інфрачервоної лазерної терапії забезпечує «фізіологічний масаж» внутрішньоочного циліарного м’яза, який відповідає за нормальну акомодацію.
 • Вакуумний масажж
  При вакуумному масажі в якості лікувального чинника використовується змінний вакуум. Потрібний ефект досягається за рахунок перепадів тиску в спеціальних окулярах – «міні-барокамерах». Процедура забезпечує збільшення кровообігу, поліпшує роботу циліарного м’яза. Вакуумний масаж значно покращує і гідродинаміку ока.
 • Лазерна терапія
  Сеанси лазерної терапії проводяться для поліпшення просторового зору, функцій акомодації, гостроти зору. Лазерне випромінювання подається на екран, який розташований в 8-10 см від ока дитини. Лікувальна дія виявляється за рахунок спостереження за змінами обсягів і структури зображення, що з’являється на екрані, що стимулює роботу рецепторних (нервових) клітин сітківки.

 • Електростимуляція
  Електростимуляцію застосовують при дистрофічних і атрофічних процесах в зоровому нерві і сітківці ока. Це стимуляція дозованим електричним струмом малої інтенсивності. Вона сприяє підвищенню провідності імпульсів в зоровому нерві. Процедура абсолютно безболісна.
 • Магнітотерапія
  Магнітотерапія (як лікувальний чинник використовується бігуче реверсивне магнітне поле) в поєднанні з лікарською терапією дає можливість позбутися від запальних і набрякових процесів. Застосування апарату ефективне при кератитах (запаленнях рогівки), невритах. Приставка “Амбла-1” до універсального апарату для магнітотерапії “Атос” є досить ефективним засобом лікування амбліопії.
 • Апарат «Струмочок»
  Апарат «Струмочок» застосовується для тренування механізму акомодації. При лікуванні дитина фокусує погляд на символі, розташованому то на близькій, то на далекій відстані. Апарат дозволяє змінювати видалення від мінімальної (12 см) до максимальної величини (більше 10 м, що при тренуванні практично відповідає нескінченності). Апарат «Струмочок» використовується для профілактики, стабілізації і лікування короткозорості, зняття спазму акомодації. Так само може застосовуватися при амбліопії різного походження, далекозорості (гіперметропії), астигматизмі і для реабілітації під час післяопераційного періоду.
 • «Сіноптофор»
  Сіноптофор «Сінф» – провідний прилад для тренувань зору при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей. Цей прилад дозволяє проводити комплекс лікувальних тренувань, за допомогою яких відбувається злиття двох зображень в одне. Він тренує зір при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей, покращує загальну рухливість очей, підвищує зорові резерви.
 • «Амбліокор» ( «Реамед»)
  «Амбліокор» ( «Реамед») – ефективний і цілеспрямований засіб лікування і профілактики амбліопії, спазму акомодації, короткозорості, далекозорості, астигматизму. В основі дії приладу лежить метод відеокомп’ютерного аутотренінгу. Поки дитина дивиться мультфільм, прилад за допомогою датчиків знімає інформацію про роботу очей , одночасно фіксуючи енцефалограмі мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час «правильного» зору і зникає, як тільки воно перестає бути чітким. Таким чином прилад як би примушує мозок підсвідомо скорочувати періоди неконтрастного зору. Подібний підхід оптимізує роботу нейронів зорової кори, а зір при цьому істотно поліпшується.
 • Комплекс комп’ютерних програм
  Комп’ютерні програми «Павучки», «Хрестики», «Квітка», «Eye», «Чайка», «Клинок» поєднують в собі специфічну зорову стимуляцію з неспецифічними порушенням зорових центрів в корі головного мозку. Дозволяють в ігровій формі підвищити гостроту зору у дітей, сприяють розвитку бінокулярних функцій.

Саме в дитячому віці проблеми із зором добре вирішуються за допомогою самих безпечних методів. Апаратне фізіотерапевтичне лікування в більшості випадків дозволяє в ігровій формі вирішити серйозні проблеми і зберегти здоров’я дитячих очей!

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 1175 700
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 480 456
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога (динамічне спостереження після лікування) 420 399
Консультація Головного лікаря центру Прожоги С.А. 650 618
Склеропластика 7500 7125
Програма апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять) 3600 3420
Програма апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять) 4600 4370
Виправлення косоокості (операція на одному м’язі) 6000 5700
Виправлення косоокості (операція на двох м’язах) 10000 9500
Фізіотерапевтичне лікування (курс 10 занять) 1400 1330
Програма лікування зорової втоми (курс 10 занять) 2300 2180
Программа апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять) 3600 3420
Программа апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять) 4600 4370
Масаж комірцевої зони (10 сеансів) 2400 2280
Масаж спини (10 сеансів) 2900 2760
Програма комп’ютерної нейротерапії – АМБЛІОПІЯ RevitalVision 15000 15000
Підбір сферичних окулярів 200 190
Підбір призматичних окулярів 350 332
Підбір м’яких контактних лінз 200 190
Навчання по використанню м’яких контактних лінз та консультація по догляду за ними 100 95
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока) 12200
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Свищева Наталія Петрівна

Лікар-офтальмолог другої  категорії дитячого відділення, ортокератолог
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ