Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Апаратне лікування зору у дітей

В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) діє унікальний комплекс сучасних апаратних і фізіотерапевтичних методик, які допомагають без хірургічного втручання лікувати різні дитячі офтальмологічні захворювання, знімати перевтому, підвищувати «запас міцності» зорової системи дитини. Курс та види процедур підбираються для кожного пацієнта індивідуально залежно від захворювання та стану зорової системи.

При яких захворюваннях призначається апаратне лікування зору дитині:

Також за допомогою апаратних процедур можна ефективно підготувати зір школяра до навантажень у навчальному році та зняти перевтому зорової системи, яка без лікування призводить до розвитку короткозорості та інших захворювань.

Апаратні методики в офтальмологічному центрі «Ексімер» у Києві

Для лікування та профілактики дитячих захворювань у клініці «Ексімер KIDS» (Київ) успішно застосовуються:

  • Інфрачервона лазерна терапія. Процедури інфрачервоної лазерної терапії (вплив на око інфрачервоним випромінюванням з близької відстані) дозволяють покращити живлення тканин ока, зняти спазм акомодації, який є однією з основних причин розвитку короткозорості. Апарат для інфрачервоної лазерної терапії забезпечує «фізіологічний масаж» внутрішньоочного циліарного м’яза, який відповідає за нормальну акомодацію.
  • Вакуумний масаж. При вакуумному масажі як лікувальний фактор використовується змінний вакуум. Потрібний ефект досягається внаслідок перепадів тиску у спеціальних окулярах — «міні-барокамерах». Процедура забезпечує збільшення кровообігу, у результаті чого поліпшується робота циліарного м’яза. Вакуумний масаж значно підвищує й гідродинаміку ока.
  • Лазерна терапія. Сеанси лазерної терапії проводяться для поліпшення просторового зору, функцій акомодації, гостроти зору. Лазерне випромінювання подається на екран, який розташований за 8-10 см від ока дитини. Лікувальна дія проявляється внаслідок спостереження за змінами обсягів та структури зображення, яке з’являється на екрані, що стимулює роботу рецепторних (нервових) клітин сітківки.

  • Електростимуляція. Електростимуляцію застосовують при дистрофічних та атрофічних процесах у зоровому нерві та сітківці ока. Це стимуляція дозованим електричним струмом мінімальної інтенсивності. Вона сприяє підвищенню провідності імпульсів у зоровому нерві. Процедура абсолютно безболісна.
  • Магнітотерапія. Магнітотерапія (як лікувальний фактор використовується реверсивне магнітне поле, що біжить) у поєднанні з фармацевтичною терапією дає можливість позбутися запальних і набрякових процесів. Застосування апарату є ефективним при кератитах (запаленнях рогівки), невритах. Приставка «Амбліо-1» до універсального апарату для магнітотерапії «Атос» є доволі ефективним засобом лікування амбліопії.
  • Апарат «Струмок». Апарат «Струмок» застосовується для тренування механізму акомодації. При лікуванні дитина фокусує погляд на символі, розташованому то на близькій, то на далекій відстані. Апарат дозволяє змінювати відстань від мінімальної (12 см) до максимальної величини (понад 10 м), що при тренуванні практично відповідає нескінченності. Апарат «Струмок» використовується для запобігання, стабілізації та лікування короткозорості, зняття спазму акомодації. Також може застосовуватися при амбліопії різного походження, далекозорості (гіперметропії), астигматизмі та для реабілітації під час післяопераційного періоду.
  • «Синоптофор». Синоптофор «Синф» – провідний прилад для тренувань зору при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей. Цей прилад дозволяє проводити комплекс лікувальних тренувань, при яких відбувається злиття двох зображень в одне. Він тренує зір при косоокості та інших видах порушення бінокулярної взаємодії очей, покращує загальну рухливість очей, підвищує зорові резерви.
  • «Амбліокор» («Реамед»). «Амбліокор» («Реамед») – ефективний та цілеспрямований засіб лікування й профілактики амбліопії, спазму акомодації, короткозорості, далекозорості, астигматизму. В основі дії пристрою — метод відеокомп’ютерного аутотренінгу. Поки дитина дивиться мультфільм, пристрій за допомогою датчиків знімає інформацію про роботу очей, одночасно фіксуючи енцефалограму мозку. При цьому зображення на екрані зберігається тільки під час «правильного» зору та зникає, як тільки він перестає бути чітким. Таким чином прилад змушує мозок підсвідомо скорочувати неконтрастні періоди. Подібний підхід оптимізує роботу нейронів зорової кори, а зір при цьому значно покращується.
  • Комплекс комп’ютерних програм. Комп’ютерні програми «Павуки», «Хрестики», «Квітка», «Eye», «Чібіс», «Клинок» поєднують у собі специфічну зорову стимуляцію з неспецифічним збудженням зорових центрів у корі головного мозку. Дозволяють в ігровій формі підвищити гостроту зору у дітей, сприяють розвитку бінокулярних функцій.

Саме у дитячому віці проблеми з зором добре вирішуються за допомогою щадних методів. Апаратне фізіотерапевтичне лікування зору дитини у більшості випадків дозволяє в ігровій формі розв’язати серйозні проблеми та зберегти здоров’я дитячих очей! Докладніше про ціну та відгуки наших пацієнтів можна прочитати у відповідних розділах сайту.

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Базове діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 2400 1200
Повторне діагностичне обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога 1500 456 1200
Програма апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять) 4300 3420
Програма апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять) 5500 4370
Виправлення косоокості (операція на одному м’язі) 8500 5700
Виправлення косоокості (операція на двох м’язах) 14500 9500
Фізіотерапевтичне лікування (курс 10 занять) 2000 1330
Програма лікування зорової втоми (курс 10 занять) 2800 2180
Программа апаратного лікування оптимальна (курс 10 занять) 4300 3420
Программа апаратного лікування підвищеної ефективності (курс 10 занять) 5500 4370
Програма комп’ютерної нейротерапії – АМБЛІОПІЯ RevitalVision 16500 15000
Підбір сферичних окулярів 350 190
Підбір призматичних окулярів 600 332
Навчання по використанню м’яких контактних лінз та консультація по догляду за ними 250 95
ОРТОКЕРАТОЛОГІЯ. Лінзи нічного носіння Paragon (на 2 ока) 16450 – 16600
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Cвіщова Наталія Петрівна

Лікар офтальмолог  дитячого відділення, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз