В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція вікової далекозорості (пресбіопії)

ПресбіЛАСІК (PresbyLASIK) та Пресбі ФемтоЛАСІК (Presby FemtoLASIK) за програмою «PresbyMAX®» – ТІЛЬКИ В «ЕКСІМЕР»

Відмінний зір без окулярів для читання!

Лазерна корекція вікової далекозорості — ще кілька років тому для корекції пресбіопії (вікова далекозорість після 40 років) лікарі могли запропонувати тільки окуляри або імплантацію інтраокулярних лінз.

Сьогодні в офтальмологічному центрі «Ексімер» є доступними нові технології, що дозволяють повернути гостроту зору на близьку відстань – методики лазерної корекції пресбіопії – ПресбіЛАСІК і Пресбі ФемтоЛАСІК за програмою «PresbyMAX®». Це унікальна методика корекції від компанії SCHWIND, за допомогою якої лікарі «Ексімер» оптимізують кривизну рогівки задля гарного зору на різних відстанях.

Ми допоможемо вам позбутися окулярів для читання й поліпшити якість життя!

Що таке пресбіопія?

Пресбіопія або вікова далекозорість – це зниження аккомодативної здатності ока, що виникає в 40-50 років і проявляється зниженням зору та ускладненням фокусування на близько розташованих предметах: літерах у книзі, етикетках, екрані телефону тощо. Це природний результат вікового зниження еластичності кришталика і зміни його кривизни.

Хто у групі ризику?

Пресбіопія розвивається в усіх, але процеси старіння й ущільнення кришталика індивідуальні для кожної людини.

Насамперед початкові симптоми пресбіопії спостерігаються в пацієнтів з вродженою далекозорістю. На відміну від них, пацієнти з короткозорістю можуть помітити симптоми пресбіопії дещо пізніше.

Варто зауважити, що пацієнти з короткозорістю слабкого ступеня тривалий час можуть обходитися без окулярів для читання, але за наявності максимальної корекції вдалину, так само спостерігається зниження зору поблизу.

Як позбутися пресбіопії?

Пресбіопію коригують у такий спосіб:

В офтальмологічному центрі «Ексімер» ми практикуємо всі перелічені методи вирішення проблеми пресбіопії.

Пацієнти з пресбіопією звертаються до нашого центру, щоби не залежати від окулярів і вести комфортний спосіб життя.

Після ретельного обстеження та діагностичних процедур, під час консультації лікарі центру запропонують оптимальний спосіб корекції вікової далекозорості з урахуванням усіх параметрів способу життя пацієнта, зорового навантаження, протипоказань тощо.

Якщо окуляри й контактні лінзи – тимчасове рішення, то лазерна корекція вікової далекозорості та хірургічне лікування назавжди відновлюють хороший зір.

Новітні методики лазерної корекції, які використовують лікарі нашого центру, дозволяють проводити корекцію навіть при тонких рогівках і при високих ступенях аметропії. Висока точність та безпечність корекції – абсолютний пріоритет офтальмологічного центру «Ексімер».

Вибір методик, доступний конкретному пацієнту, визначає рефракційний хірург у результаті обстеження, але є можливість заздалегідь приблизно визначити методику, яка вам підходить.

Як визначитися з методикою лікування?

Рефракція Методики корекції
Міопія до –6,0 дптр та міопічний астигматизм до 4,0 дптр Пресбі ФемтоЛАСІК, ПресбіЛАСІК
Міопія від –6,0 дптр і вище та міопічний астигматизм понад 4,0 дптр Заміна кришталика з імплантацією трифокальної ІОЛ
Гіперметропія до +4,0 дптр та гіперметропічний астигматизм до 4,0 дптр Пресбі ФемтоЛАСІК, ПресбіЛАСІК, заміна кришталика з імплантацією трифокальної ІОЛ
Гіперметропія від +4,0 і вище та міопічний астигматизм понад 4,0 дптр, гіперметропічний та змішаний астигматизм понад 4,0 дптр Заміна кришталика з імплантацією трифокальної ІОЛ, комбіновані методики

Зробіть три кроки до гарного зору!

1. Діагностика
Під час діагностики на сучасному обладнанні визначається стан усієї зорової системи: досліджуємо стан рогівки, вимірюємо зіницю за різних умов освітлення, визначаємо характер зору. Ці та інші показники дозволяють нам точно підібрати методику відновлення зору, яка підходить саме вам, і уникнути можливих побічних ефектів або протипоказань. Обов’язково перед проведенням обстеження відмовтеся від контактних лінз: м’яких – за 2 тижні, жорстких – за місяць.

Обов’язковим етапом підготовки до лазерної корекції зору є процес моделювання ефекту корекції. Лікар підбирає мультифокальні контактні лінзи, які пацієнт носить протягом декількох днів, аби зрозуміти й відчути, яким буде зір після проведення лазерної корекції зору.

2. Підготовка
Вимоги до підготовки мінімальні: відмова від контактних лінз і гарне самопочуття. Рекомендуємо також залишити свою автівку, адже кермувати після операції важко. Операцію проводять з використанням знеболювальних крапель, що виключає больові відчуття під час операції.

3. Операція
Лікар проводить операцію методом ПресбіЛАСІК із використанням ексимерного лазера SCHWIND Amaris за програмою «PresbyMAX®». Для методики Пресбі ФемтоЛАСІК використовують додатково фемтосекундний лазер IntraLase FS60. Промінь лазера шліфує рогівку в декількох оптичних зонах, що дозволяє коригувати зір. На відновлення очей знадобиться всього пів дня. Наступного дня після операції пацієнт повертається до нормального життя.

Переваги лікування пресбіопії в офтальмологічних центрах «Ексімер»

1. Перші в Україні

Офтальмологічний центр «Ексімер» першим в Україні почав виконувати лазерні методики корекції пресбіопії із застосуванням мультифокального, біасферичного рефракційного профілю за програмою «PresbyMax®».

2. Високоточна діагностика
Комплексне обстеження один із найважливіших етапів лікування. Наш центр гарантує пацієнтам точність діагнозу, ефективність подальшого лікування, мінімальний ризик розвитку побічних ефектів і ускладнень, ідеальну прогнозованість результатів корекції пресбіопії.

3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Програма корекції визначається з урахуванням дефектів рефракції, які мав пацієнт до пресбіопії. Такі дефекти рефракції, як міопія, гіперметропія або астигматизм, також корегуються.

4. Найкраще обладнання
Найкраще обладнання для рефракційної хірургії: система SCHWIND Amaris (Німеччина) з програмою «PresbyMAX®» для методик ПресбіЛАСІК та фемтосекундний лазер IntraLase FS60 для унікальної методики Пресбі ФемтоЛАСІК.

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція пресбіопії ПресбіЛасік за методикою «PresbyMAX®» 26000 22800
Лазерна корекція пресбіопії ПресбіФемтоЛасік за методикою «PresbyMAX®» 34000 32300
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ