В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція в питаннях і відповідях

Які межі застосування лазерної корекції зору?

Лазерная коррекция выполняется пациентам с короткозорістю до –15,0 D, далекозорістю до +6,0 D и астігматизмом до +/-6,0 D.

В якому віці краще робити ексімер-лазерну корекцію зору?

Оптимальним віком для відновлення зору за допомогою лазерної корекції вважається період від 18 до 45 років. До 18 років корекція не рекомендується, так як в цьому віці з ростом усього організму, в тому числі і очного яблука, може змінитися і рефракція. А після 45 років лікарі попереджають пацієнта про те, що лазерна корекція не застрахує його від можливої появи вікової далекозорості (пресбіопії).

Проведення лазерної корекції можливо і до 18 років і після 45 років, але це – суто індивідуально, і рішення приймається лікарем.

Чи є протипоказання до ексімер-лазерної корекції?

Протипоказань до лазерної корекції зору трохи. Це наявність у пацієнтів таких очних захворювань як катаракта, глаукома, патологія сітківки та загальних захворювань (туберкульоз, діабет, запальні захворювання, пухлини, інфекції). Не рекомендується проведення лазерної корекції вагітним і годуючим жінкам.

Як давно існує лазерна корекція?

Лазерна корекція зору вперше була проведена в 1985 році і з цього часу довела свою надійність і ефективність.

Скільки лазерних корекцій зроблено в світі?

Сьогодні ексімер-лазерна корекція застосовується в медичних центрах і клініках в 45 країнах по всьому світу. За останніх 10 років в світі проведено понад 10 мільйонів корекцій зору.

Чи може зір після корекції погіршитися?

Результат лазерної корекції не зміниться. Цей факт доведений часом. Адже корекція зору пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках по всьому світу. До сих пір випадків погіршення зору через проведеної лазерної корекції не зафіксовано. Проте лікарі попереджають всіх пацієнтів про те, що погіршення зору можливо в разі вікових змін в організмі після 45 – 50 років і розвитку вікової далекозорості (пресбіопії).

Наскільки безболісна ексімер-лазерна корекція?

Процедура абсолютно безболісна, проводиться під місцевою крапельної анестезією.

Скільки часу потрібно лежати в лікарні після лазерної корекції зору?

Лежати в лікарні немає необхідності. Процедура відновлення зору за допомогою лазерної корекції виконується в режимі «одного дня», тобто без госпіталізації. Вона займає 10 – 15 хвилин. Включаючи передопераційну підготовку і обов’язковий післяопераційний огляд, пацієнт проводить в клініці всього лише 1,5-2 години і в цей же день повертається додому.

Що буде, якщо під час проведення лазерної корекції вимкнеться електрику?

Якщо така ситуація трапиться (що дуже малоймовірно), то станеться перепідключення енергопостачання лазерної установки до джерела безперебійного живлення. До нього будуть підключені не тільки прилади, а й система забезпечення в приміщенні безпечних умов для проведення корекції (осушувач і кондиціонери з мікрофільтрами і т. П). Це дозволить провести дійсно повноцінну корекцію на обидва ока, без будь-яких порушень технології.

Чи можна активно займатися спортом після лазерної корекції?

Так можна! Після лазерної корекції зору, як і раніше, ви можете вести звичний для себе спосіб життя. Ніяких обмежень на фізичні і зорові навантаження після лазерної корекції немає. Корекція зору по методиці фемто-ЛАСИК – ефективний спосіб відновлення зору для осіб, що зазнають максимальні навантаження: льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів і навіть астронавтів.

Через якийсь час можна працювати за комп’ютером після ЛКЗ?

Працювати за комп’ютером можна вже через 1-2 дні після проведення лазерної корекції зору. Залежно від індивідуальних особливостей багато пацієнтів працюють за комп’ютером вже на наступний день без будь-яких обмежень.

Навіщо перед корекцією проходити діагностику?

Визначити показання до лазерної корекції можливо тільки за допомогою діагностики. Обстеження зорової системи необхідно для того, щоб лікар не тільки переконався в доцільності лазерної корекції, але і зміг запропонувати індивідуальний варіант лікування для конкретного пацієнта, розрахував параметри майбутньої корекції зору. Лазерну корекцію зору можна провести в один день відразу після комплексної діагностики зору. Єдина умова – узгодьте цей пункт під час запису на діагностику по телефону.

Чи безпечна лазерна корекція?

Переваги лазерної корекції в тому, що вона прогнозована, безпечна і нетравматична. Лазерна корекція пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних центрах і клініках. Багаторічні спостереження показали, що ексимерний лазер не викликає будь-яких порушень, так як вплив відбувається лише на одну з заломлюючих середовищ – рогівку, і глибина впливу строго обмежена.

Все ексимерні лазери працюють в одному діапазоні довжин хвиль, в імпульсному режимі. Температура в зоні випаровування тканини практично не підвищується (не більше 5 ° -6 °) внаслідок короткочасності впливу. З кожним імпульсом лазер видаляє шар товщиною 0,25 мкм (приблизно 1/500 частина товщини людської волосини). Така точність дозволяє домагатися ідеального результату лазерної корекції зору і не робить впливу на внутрішні тканини.

Крім того, можна бути впевненим у безпеці, так як інтенсивність впливу лазера контролюється комп’ютером, а система стеження за поглядом пацієнта під час операції забезпечує максимально точне центрування зони випаровування.

Чи потрібно буде обмежувати фізичні навантаження?

Безумовно, в перший день після лазерної корекції зору слід вести більш спокійний спосіб життя, проте це не означає, що в подальшому ви будете обмежувати свої фізичні навантаження. Через 1-2 дня ви зможете продовжувати свою активну життя, наприклад, повернутися до занять спортом.

Чи будуть обмеження в подальшому?

Після лазерної корекції зору реабілітаційний період – мінімальний. Невеликий дискомфорт після корекції зникає через 30-40 хвилин, а остаточне відновлення зорових функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження відразу після корекції незначні і, в основному, стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ж ніяких обмежень немає.

Чи може знадобитися повторна корекція?

У деяких, особливо складних випадках, потрібно докоррекція, але частіше за все необхідності в цьому немає.

Що буде, якщо лазер «промахнеться»?

В процесі лікування лазер не може «промахнутися». По-перше, положення очі фіксується спеціальним вакуумним кільцем, а голова – вакуумної подушкою. По-друге, лазер, що працює в клініках «Ексімер», забезпечений спеціальною системою стеження за оком, тому потрапити «не туди» лазерний промінь просто не може.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ