АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція в питаннях і відповідях

Які межі застосування лазерної корекції зору?

Лазерная коррекция выполняется пациентам с короткозорістю до –15,0 D, далекозорістю до +6,0 D и астігматизмом до +/-6,0 D.

В якому віці краще робити ексімер-лазерну корекцію зору?

Оптимальним віком відновлення зору за допомогою лазерної корекції вважається період від 18 до 45 років. До 18 років корекція не рекомендується, тому що у цьому віці зі зростанням всього організму, у тому числі очного яблука, може змінитися й рефракція. А після 45 років лікарі попереджають пацієнта про те, що лазерна корекція не застрахує його від можливої появи вікової далекозорості (пресбіопії).

Проведення лазерної корекції можливе до 18 та після 45 років, але це суто індивідуально, і рішення приймається лікарем.

Чи є протипоказання до ексімер-лазерної корекції?

Протипоказань до лазерної корекції зору небагато. Це наявність у пацієнтів таких офтальмологічних захворювань як катаракта, глаукома, патологія сітківки та загальних захворювань (туберкульоз, діабет, запальні захворювання, пухлини, інфекції). Не рекомендується проведення лазерної корекції вагітним і жінкам, що годують.

Як давно існує лазерна корекція?

Лазерна корекція зору вперше була проведена в 1985 році і з цього часу довела свою надійність і ефективність.

Скільки лазерних корекцій зроблено в світі?

Сьогодні ексімер-лазерна корекція застосовується в медичних центрах і клініках в 45 країнах по всьому світу. За останніх 10 років в світі проведено понад 10 мільйонів корекцій зору.

Чи може зір після корекції погіршитися?

Результат лазерної корекції не зміниться. Цей факт підтверджено часом. Адже корекція зору пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках по всьому світу. До цього часу випадків погіршення зору через проведену лазерну корекцію не зафіксовано. Однак лікарі попереджають усіх пацієнтів про те, що погіршення зору можливе у разі вікових змін в організмі після 45-50 років та розвитку вікової далекозорості (пресбіопії).

Наскільки безболісна ексімер-лазерна корекція?

Процедура абсолютно безболісна, проводиться під місцевою крапельної анестезією.

Скільки часу потрібно лежати в лікарні після лазерної корекції зору?

Знаходитись у лікарні немає потреби. Процедура відновлення зору за допомогою лазерної корекції в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) виконується в режимі «одного дня», тобто без госпіталізації. Вона займає 10-15 хвилин. Включаючи передопераційну підготовку та обов’язковий післяопераційний огляд, пацієнт проводить у клініці лише 1,5–2 години та цього ж дня повертається додому.

Що буде, якщо під час проведення лазерної корекції вимкнеться електрику?

Якщо така ситуація станеться (що дуже малоймовірно), то відбудеться перепідключення енергопостачання лазерної установки до джерела безперебійного живлення. До нього будуть підключені не лише прилади, а й система забезпечення у приміщенні безпечних умов для проведення корекції (осушувач та кондиціонери з мікрофільтрами тощо). Це дозволить провести справді повноцінну корекцію на обидва ока, без будь-яких порушень технології.

Чи можна активно займатися спортом після лазерної корекції?

Так можна! Після лазерної корекції зору, як і раніше, ви можете вести звичний собі спосіб життя. Жодних обмежень на фізичні та зорові навантаження після лазерної корекції немає. Корекція зору за методикою Фемто-ЛАСІК — ефективний спосіб відновлення зору для осіб, які мають максимальні навантаження: льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів і навіть астронавтів.

Через якийсь час можна працювати за комп’ютером після ЛКЗ?

Працювати за комп’ютером можна вже через 1-2 дні після лазерної корекції зору. Залежно від індивідуальних особливостей багато пацієнтів працюють за комп’ютером вже наступного дня без жодних обмежень.

Навіщо перед корекцією проходити діагностику?

Визначити показання до лазерної корекції можна лише за допомогою діагностики. Обстеження зорової системи необхідне для того, щоб лікар не лише переконався у доцільності проведення лазерної корекції, а й зміг запропонувати індивідуальний варіант лікування пацієнта, розрахував параметри майбутньої корекції зору. Лазерну корекцію зору можна провести у той же день одразу після комплексної діагностики зору. Єдина умова — погодьте цей пункт під час запису на діагностику за телефоном.

Чи безпечна лазерна корекція?

Переваги лазерної корекції у тому, що вона прогнозована, безпечна та не травматична. Лазерна корекція пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних центрах та клініках. Багаторічні спостереження показали, що ексимерний лазер не викликає будь-яких порушень, тому що вплив відбувається тільки на одне з заломлювальних середовищ – рогівку, і глибина дії обмежена.

Всі ексимерні лазери працюють в одному діапазоні довжини хвиль, в імпульсному режимі. Температура у зоні випаровування тканини практично не підвищується (не більше 5-6°) внаслідок короткочасності впливу. З кожним імпульсом лазер видаляє шар завтовшки 0,25 мкм (приблизно 1/500 частина товщини людської волосини). Така точність дозволяє досягати ідеального результату лазерної корекції зору та не впливає на внутрішні тканини.

Крім того, можна бути впевненим у безпеці, тому що інтенсивність впливу лазера контролюється комп’ютером, а система стеження за поглядом пацієнта під час операції забезпечує максимально точне центрування зони випаровування.

Чи потрібно буде обмежувати фізичні навантаження?

Безумовно, у перший день після лазерної корекції зору варто вести спокійніший спосіб життя, проте це не означає, що надалі ви обмежуватимете свої фізичні навантаження. Через 1-2 дні ви зможете продовжувати своє активне життя, наприклад, повернутись до занять спортом.

Чи будуть обмеження в подальшому?

Після лазерної корекції зору реабілітаційний період – мінімальний. Невеликий дискомфорт після корекції зникає через 30-40 хвилин, а остаточне відновлення функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження одразу після корекції незначні та зазвичай стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ніяких обмежень немає.

Чи може знадобитися повторна корекція?

У деяких, особливо складних випадках, потрібно докоррекція, але частіше за все необхідності в цьому немає.

Що буде, якщо лазер «промахнеться»?

У процесі лікування лазер не може «промахнутися». По-перше, положення ока фіксується спеціальним вакуумним кільцем, а голова – вакуумною подушкою. По-друге, лазер, який працює у клініці «Ексімер» (Київ), має спеціальну систему стеження за оком, тому потрапити «не туди» лазерний промінь просто не може.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС