Працюємо незалежно від графіків відключень!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору методика 5-D ABERRATION FREE

Лазерна корекція зору методом 5-D ABERRATION FREE унікальна для ока кожного пацієнта

Нова методика 5D Aberration Free дозволяє проводити лазерну корекцію зору за персоніфікованою програмою – унікальною для ока кожного пацієнта.

5D Aberration Free показана при:

 

Переваги методики 5D Aberration Free

Персоналізований підхід 

Методика 5D Aberration Free дає можливість максимально повно врахувати всі аберації (відхилення) рогівки, що дозволяє реалізувати індивідуальний персоналізований план операції для кожного пацієнта.

Безпека та комфорт 

Технологія інтелектуального контролю температури мінімізує термічне навантаження на рогівку. Таким чином забезпечується надзвичайно швидке відновлення рогівки після лазерної корекції.

Точність виконання процедури

Надшвидка система стеження за рухом ока 5D eye tracking, завдяки чому лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю. Зовнішні чинники на результат процедури не впливають.

Як проходить лазерна корекція за методикою 5D Aberration Free

Лазерну корекцію зору за методикою 5D Aberration Free можна зробити на обох очах за одне оперативне втручання. Остаточне рішення щодо застосування даної методики приймає лікар, після проходження комплексного діагностичного обстеження у наших медичних центрах.

  • 1 Етап

При підготовці до лазерної корекції зору проводиться тривимірний аналіз рогівки та переднього відділу ока.

  • 2 Етап

Розробляється індивідуальна карта зорової системи пацієнта. Її унікальність в тому, що вона відображає всю рефракційну систему ока: параметри рогівки, кришталик, склоподібне тіло, стан слізної плівки та всі аберації (відхилення) по всій поверхні рогівки.

  • 3 Етап

На основі індивідуальної карти зорової системи пацієнта розробляється детальний абсолютно унікальний алгоритм лазерної корекції зору .

  • 4 Етап

Проведення лазерної корекції за методикою 5D Aberration Free, що враховує всі аберації (відхилення) ока людини і в результаті забезпечує найкращий результат.

Обладнання для лазерної корекції зору за методикою 5D Aberration Free

Особливості методики 5D Aberration Free

Око кожної людини унікальне і неповторне, як і відбиток пальця. Саме здатність відскановувати і врахувати під час лазерної корекції ці особливості ока людини, і є одним з пріоритетів сучасної рефракційній хірургії.

Методика 5D Aberration Free розроблена для того, щоб працювати з індивідуальним малюнком ока пацієнта.

Завдяки новій методиці лазерна корекція зору виходить на якісно новий рівень, що відповідає сучасним потребам пацієнтів, які прагнуть не просто добре бачити, а бачити якісно, контрастно і чітко.

 

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз