АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція новим надточним ексимерним лазером SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK

Завдяки Amaris, лазерна корекція стала максимально безпечною, а реабілітація після неї – швидкою та комфортною. Все це стало можливим завдяки інноваційним 5D-технологіям, майстерно впровадженим у новітнє обладнання.

Amaris дозволяє виконувати корекцію у клініці «Ексімер» (Київ) за лічені секунди, одразу після цієї процедури, зір більшості пацієнтів досягає 100%, а нерідко й перевищує цей показник. Операція з лазерної корекції зору не впливає на повсякденний ритм життя: нема потреби йти у відпустку або лягати до лікарні. Вже за кілька днів після корекції ви можете вести звичний ритм життя, працювати на комп’ютері, читати, писати, дивитися телевізор.

Що собою являє ексимерний лазер для корекції зору SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK?

SCHWIND AMARIS – лазер найновішого покоління, що робить процедуру корекції зору в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) максимально безпечною та прогнозованою, а реабілітацію – комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології!

У чому полягають переваги корекції зору 5D-Eye LASIK?

Amaris – лазерна установка, що має дуже швидку систему стеження за рухом ока під час виконання корекції, у тому числі на асферичній поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю. Зовнішні чинники результат процедури не впливають. Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати під час корекції зору. Новий ексимерний лазер має найсучасніше програмне забезпечення. З його допомогою підбирається рішення, що забезпечує відмінний результат, який не залежить від складності випадку.

Лазерна установка AMARIS – це інтелектуальна система термоконтролю: імпульси розподіляються індивідуально, а термічне навантаження на рогівку мінімізується. У процесі операції рогівка мало піддається нагріванню. Таким чином, відновлення відбувається швидко, а у пацієнта відсутні труднощі та незручності у повсякденному житті.

Ще одна особливість установки Amaris – інноваційна технологія випаровування тканини рогівки, що забезпечує дворівневу абляцію (лазерне випаровування). Тому відновлюється як гострота зору, так і його контрастність, яскравість, чіткість, і навіть якість сутінкового зору. Зверніть увагу: повне відновлення зору настає через 3-4 години після проведення процедури.

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці LASEK 16950 9900
Лазерна корекція зору по методиці 5-D Sport Smart Surf Trans PRK 19000 13900
Лазерна корекція зору по методиці 5-D-Eye LASIK 21000 16900
NEW! Лазерна корекція зору по методиці ABERRATION FREE 5-D Trans PRK 24000 18900
NEW! Лазерна корекція зору по методиці ABERRATION FREE 5-D-Eye Lasik 24000 18900
ДОПЛАТА – технологія 5-D FEMTO-LASIK (формування лоскута при виконанні эксімер-лазерної корекції зору) до вартості Lasik 5-D 16500 14850
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Головкин Володимир Володимирович

Головний лікар Київського центру «Ексімер», лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук, офтальмохірург
Детальніше

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Гурбик Зоя Василівна

Провідний рефракційний хірург, лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС