В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція новим надточним ексимерним лазером SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK

Завдяки Amaris, лазерна корекція стала максимально безпечною, а реабілітація після неї – швидкою і комфортною. Все це стало можливим завдяки інноваційним 5D-технологіям, майстерно впровадженим в новітнє обладнання.

Amaris дозволяє виконати корекцію за лічені секунди, а після цієї процедури, зір більшості пацієнтів досягає 100%, і часто перевищує 100%. Лазерна корекція зору не впливає на повсякденний ритм життя: не потрібно йти у відпустку, або лягати в лікарню. Вже через кілька днів після корекції ви можете вести звичайний ритм життя, працювати на комп’ютері, читати, писати, дивитися телевізор.

Що собою являє ексимерний лазер для корекції зору SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK?

SCHWIND AMARIS – лазер нового покоління, що робить процедуру корекції зору максимально безпечною і прогнозованою, а реабілітацію – комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології!

У чому полягають переваги корекції зору 5D-Eye LASIK?

Amaris – лазерна установка, що володіє дуже швидкою системою стеження за рухом очей під час виконання корекції, в тому числі на асферічній поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю. Зовнішні фактори на результат процедури не впливають. Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати при корекції зору. Новий ексимерний лазер має сучасне програмне забезпечення. З його допомогою підбирається рішення, що забезпечує відмінний результат незалежно від складності випадку.

Лазерна установка AMARIS – це інтелектуальна система термоконтролю: імпульси розподіляються індивідуально, а термічна навантаження на рогівку мінімізується. В процесі операції рогівка практично не піддається нагріву. Таким чином, відновлення проходить швидко і не змушує пацієнта зіткнутися з труднощами і незручностями в повсякденному житті.

Ще одна особливість установки Amaris – інноваційна технологія випаровування тканини рогівки, що забезпечує дворівневу абляцію (лазерне випаровування). Тому відновлюється не тільки гострота зору, але і його контрастність, яскравість, чіткість, а також якість сутінкового зору. Зверніть увагу: повне відновлення зору настає через 3-4 години після проведення процедури.

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСЕК 13500 12500
Лазерна корекція зору по методиці Транс-ФРК 14500 12500
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК 15500 12500
Лазерна корекція зору по методиці ЛАСІК з використанням технології «тонкий лоскут» 16500 12500
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Хашим Хішам Тарек

Офтальмохірург
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ