Працюємо незалежно від графіків відключень!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору з технологією корекції 5D SportSmartSurf

Лазерна корекція зору із технологією 5D SportSmartSurf для всіх, хто захоплюється спортом, тренується і веде активний спосіб життя.

Корекція зору відкриває багато можливостей для людини. Особливо її оцінять ті, хто пов’язав своє життя зі спортом. Офтальмологічний центр «Ексімер» (Київ) пропонують людям з активною життєвою позицією, спортсменам, а також пацієнтам, професія яких потребує 100%-го зору, звернути увагу на цю технологію. Скориставшись лазерною корекцією 5D SportSmartSurf, ви зможете віддатись улюбленій справі на всі 100%, не відволікаючись на проблеми із зором.

Чому лазерна корекція 5D SportSmartSurf – найкращий вибір для спортсменів?

1. Життя та кар’єра без обмежень

Лазерна корекція стирає всі обмеження. Тепер у вас немає перепон кататися на лижах або плавати у басейні. Замість того, щоб відволікатися на окуляри чи лінзи, просто займіться спортом, при цьому, не хвилюючись щоразу про розбите скло або лінзи.

2. Гарний зір = відмінний результат

Ще одна перевага, яку дає лазерна корекція, — це можливість досягти кращих результатів у спорті. Наприклад, якщо ви регулярно граєте у баскетбол або теніс, то точність ваших ударів та якість гри залежить від чіткості і якості зору. 5D SportSmartSurf зможе забезпечити вам цю перевагу.

3. Можливість швидко адаптуватися до екстремальних умов

Більшість спортсменів працює над своєю фізичною формою у тренажерному залі чи спортклубі. Проте буває, що їм доводиться займатися на природі, де є сніг, пил, вітер або вода. І, звичайно, лінзи чи окуляри заважають ефективним заняттям спортом. У той самий час, після лазерної корекції ви зможете тренуватися у будь-яких погодних умовах.

Оптимальним вибором для розв’язання проблем із зором у спортсменів є лазерна корекція 5D SportSmartSurf. Вона виправляє:

  • короткозорість – від -1 до -8 діоптрій
  • далекозорість – до +6 діоптрій
  • астигматизм – до 6 діоптрій

У світі лазерна корекція зору дає реальний шанс стати повністю незалежними від проблем із зором.

Переваги лазерної корекції зору 5D SportSmartSurf

Корекція виконується виключно лазером SCHWIND AMARIS, за розміщеною у ньому інноваційною 5D-технологією.

Уявіть собі операцію, яка проходить без будь-якого втручання хірургічними інструментами! Чи це можливо ! Під час процедури працює лише лазер SCHWIND AMARIS, що коригує тонкий верхній шар рогівки за чітко заданою програмою 5D SportSmartSurf.

Корекція відбувається повністю безконтактно на поверхні рогівки та займає не більше 15 хвилин. У це складно повірити, але за такий короткий проміжок часу ви зможете кардинально змінити своє життя та подивитися на світ іншими очима! Це справжній wow-ефект, який пацієнти відчувають ще в операційній.

Хірург отримує сертифікацію у німецькій компанії

Для проведення лазерної корекції зору за методикою 5D SportSmartSurf потрібна спеціальна кваліфікація хірурга й компанія SCHWIND підходить до цього питання з відомою всім німецькою педантичністю. Кожен офтальмохірург проходить спеціальне навчання та сертифікацію SCHWIND eye-tech solutions, перш ніж йому дозволять працювати з лазером. Усі хірурги клініки «Ексімер» (Київ) одержують реєстрацію на офіційному сайті SCHWIND.

Досягаються оптимальні оптичні властивості рогівки

Одна з головних переваг методики 5D SportSmartSurf – неймовірно чіткий, яскравий і контрастний зір. Саме тому цю корекцію обирають спортсмени, для яких дуже важливо добре бачити. Завдяки цій технології досягається абсолютна гладкість поверхні рогівки. Це підвищує точність заломлення променів і покращує якість зору. Ви побачите світ у найдрібніших деталях і зможете розрізняти навіть незначні рухи, наприклад, під час заняття спортивною рибалкою, коли важливим є навіть легкий сплеск води.

Відсутність гало-ефекту і відблисків

Методика лазерної корекції зору 5D SportSmartSurf коригує рефракцію з максимальною точністю, враховуючи до мікронів товщину епітелію рогівки кожної людини. Це дозволяє не лише покращити якість зору, а й позбутися неприємних відчуттів, що виникають при корекції іншими методиками – чутливість до світла, гало-ефект, відблиски. Не кажучи вже про те, якими чіткими для людини стають предмети на далекій відстані.

Виправлення зору «one step»

Лазерна корекція 5D SportSmartSurf проходить в один етап — це гарантує швидкість і безпеку проведення операції. Промінь лазера сканує поверхню рогівки та миттєво виконує корекцію форми рогівки пацієнта, надаючи їй потрібних параметрів.

Впровадження Data Science

І це не просто модне слово. Завдяки сучасним технологіям лазерної установки SCHWIND AMARIS штучний інтелект обробляє величезну кількість цифр, зіставляючи всі дані, отримані під час діагностики, і підбираючи оптимальний варіант для корекції 5D SportSmartSurf. Саме використання Data Science дозволяє створювати персоналізовані інтерфейси для кожного пацієнта.

Швидкий процес відновлення

Під час лазерної корекції виключені механічний та спиртовий впливи на рогівку, тому процес відновлення проходить швидше, ніж за інших поверхневих методик корекції зору. Пацієнти практично не відчувають дискомфорту у післяопераційний період.

Після закінчення процедури на око надягається м’яка контактна лінза, яка залишається там 3-4 дні, поки відбувається процес загоєння епітелію. І дуже скоро ви можете поставити для себе нові спортивні цілі та досягти ще кращого результату.

Менша ймовірність виникнення сухості очей

Завдяки можливостям нової методики 5D SportSmartSurf у пацієнтів знижується ризик розвитку сухості очей. Цей ефект досягається внаслідок того, що під час процедури відсутній механічний тиск на рогівку, немає ефекту вакууму й менше пошкоджується епітеліальний шар.

Результати та якість зору з використанням методики 5D SportSmartSurf підтверджені світовою спільнотою та практичним використанням закордонними хірургами.

Саме лазерна корекція – ефективний шлях вирішення проблем із зором.

Життя, кар’єра та спорт без обмежень з методикою корекції 5D SportSmartSurf!

роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Головкин Володимир Володимирович

Головний лікар Київського центру «Ексімер», лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук, офтальмохірург
Детальніше

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Гурбик Зоя Василівна

Провідний рефракційний хірург, лікар офтальмолог вищої категорії
Детальніше
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз