В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору з технологією корекції 5D SportSmartSurf

Лазерна корекція зору із технологією 5D SportSmartSurf для всіх, хто захоплюється спортом, тренується і веде активний спосіб життя.

Корекція зору відкриває безліч можливостей для людини, особливо її цінять ті, хто зв’язав своє життя зі спортом. Офтальмологічні центри «Ексімер» пропонують людям із активною життєвою позицією, спортсменам, а також тим, у кого професія потребує мати 100%-й зір, звернути увагу на дану технологію корекції зору. Скориставшись лазерною корекцією 5D SportSmartSurf, ви зможете віддатися улюбленій справі на всі 100%, не відволікаючись на проблеми із зором.

Чому лазерна корекція 5D SportSmartSurf – найкращий вибір для спортсменів?

1. Життя та кар’єра без обмежень
Лазерна корекція стирає всі обмеження. Тепер у вас немає перепон, щоби кататися на горах чи плавати у басейні. Замість того, щоби відволікатися на окуляри чи лінзи, просто займіться спортом, при цьому не хвилюючись кожен раз про розбиті скельця чи лінзи.

2. Гарний зір = відмінний результат
Ще одна перевага, яку дає лазерна корекція – це можливість досягти кращих результатів у спорті. Наприклад, якщо ви регулярно граєте в баскетбол чи теніс, то точність ваших ударів і якість гри залежать від чіткості і якості зору 5D SportSmartSurf зможе забезпечити вам цю перевагу.

3. Можливість швидко адаптуватися до екстремальних умов
Більшість спортсменів працює над своєю фізичною формою у тренажерному залі чи спортклубі. Однак буває, що їм доводиться займатися на природі, де є сніг, пилюка, вітер чи вода. І, звісно, лінзи чи окуляри заважають ефективним заняттям спортом. В той час як після лазерної корекції ви зможете тренуватися у будь-яких погодних умовах.

Оптимальним вибором для вирішення проблем із зором у спортсменів є лазерна корекція 5D SportSmartSurf. Вона виправляє:

  • короткозорість – від -1 до -8 діоптрій
  • далекозорість – до +6 діоптрій
  • астигматизм – до 6 діоптрій

У сучасному світі лазерна корекція зору дає реальний шанс стати повністю незалежними від проблем із зором.

Переваги лазерної корекції зору 5D SportSmartSurf

Корекція виконується виключно лазером SCHWIND AMARIS по впровадженій в нього інноваційній 5D-технології

Уявіть собі операцію, яка проходить без жодного втручання хірургічними інструментами! Чи можливо це?! Під час процедури працює лише лазер SCHWIND AMARIS, що коректує тонкий верхній шар рогівки за чітко заданою програмою 5D SportSmartSurf.

Корекція відбувається повністю безконтактно на поверхні рогівки і займає не більше 15 хвилин. В це складно повірити, але за такий короткий проміжок часу ви зможете кардинально змінити своє життя і поглянути на світ іншими очима! Це справжній wow-ефект, який пацієнти відчувають ще в операційній.

Хірург отримує сертифікацію у німецькій компанії

Для проведення лазерної корекції зору за методикою 5D SportSmartSurf потрібна спеціальна кваліфікація хірурга і компанія SCHWIND підходить до цього питання із відомою всім німецькою педантичністю. Кожен офтальмохірург проходить спеціальне навчання і сертифікацію SCHWIND eye-tech solutions, перш ніж йому дозволять працювати з лазером. Всі хірурги отримують реєстрацію на офіційному сайті SCHWIND.

Досягаються оптимальні оптичні властивості рогівки

Одна із головних переваг методики 5D SportSmartSurf – неймовірно чіткий, яскравий та контрастний зір. Саме тому дану корекцію обирають спортсмени, для яких так важливо добре бачити. Завдяки цій технології досягається абсолютна гладкість поверхні рогівки. Це підвищує точність заломлення променів і покращує якість зору. Ви побачите світ у найдрібніших деталях і зможете розрізняти навіть незначні рухи, наприклад, під час заняття спортивною риболовлею, коли важливий навіть легкий сплеск води.

Відсутність гало-ефекту і відблисків

Методика лазерної корекції зору 5D SportSmartSurf коригує рефракцію з максимальною точністю, враховуючи до мікронів товщину епітелію рогівки кожної людини. Це дозволяє не тільки поліпшити якість зору, але й позбутися неприємних відчуттів, які виникають при корекції іншими методиками – це чутливість до світла, гало-ефект, відблиски. Не кажучи вже про те, наскільки чіткими для людини стають предмети на далекій відстані.

Виправлення зору «one step»

Лазерна корекція 5D SportSmartSurf проходить в один етап – це гарантує швидкість і безпеку проведення операції. Промінь лазера сканує поверхню рогівки і одномоментно виконує корекцію форми рогівки пацієнта, надаючи їй потрібні параметри.

Впровадження Data Science

І це не просто модне слово. Завдяки сучасним технологіям лазерної установки SCHWIND AMARIS, штучний інтелект обробляє величезні масиви цифр, зіставляючи всі дані, отримані під час діагностики, і підбираючи найкращі параметри для корекції 5D SportSmartSurf. Саме впровадження Data Science дозволяє створювати персоналізовані інтерфейси для кожного пацієнта.

Швидкий процес відновлення

Під час лазерної корекції виключені механічний і спиртовий впливи на рогівку, тому процес відновлення проходить швидше, ніж при інших поверхневих методиках корекції зору. Пацієнти практично не відчувають дискомфорту в післяопераційний період.

Після закінчення процедури на око одягається м’яка контактна лінза, яка залишається 3-4 дні, поки відбувається процес загоєння епітелію. І дуже скоро ви зможете поставити для себе нові спортивні цілі і досягти ще кращого результату.

Менша ймовірність виникнення сухості очей

Завдяки можливостям нової методики 5D SportSmartSurf у пацієнтів знижується ризик розвитку сухості очей. Цей ефект досягається за рахунок того, що під час процедури відсутній механічний тиск на рогівку, немає ефекту вакууму і відповідно менше пошкоджується епітеліальний шар.

Результати і якість зору з використанням методики 5D SportSmartSurf підтверджені світовою спільнотою і практичним використанням зарубіжними хірургами.

Саме лазерна корекція – ефективний шлях вирішення проблем із зором.

 

Життя, кар’єра та спорт без обмежень з методикою корекції
5D SportSmartSurf!

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ