В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЖОВТНЯ!
-43% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна – 9 999 грн
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 31.10.20

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Рефракційна заміна кришталика

Рефракційна заміна кришталика (ленсектомія) — це ефективний спосіб позбавлення від короткозорості, далекозорості і астигматизму високих ступенів.

Як заміна кришталика впливає на гостроту зору?

Заломлюючий апарат людського ока складається з рогівки, кришталика і скловидного тіла. У нормі, проходячи крізь ці середовища і заломлюючись, промені світла фокусуються на сітківці, і ми бачимо чітке зображення. Якщо цього не відбувається, мова йде про аномалії рефракції (заломлення) — короткозорість, далекозорість або астигматизм. Для отримання гарного зору необхідно змінити заломлюючу силу апарату таким чином, щоб сфокусувати промені точно на сітківці. Якщо при лазернії корекції поліпшення зору відбувається за рахунок зміни заломлюючої сили рогівки – основної «лінзи» ока, то під час рефракційної заміни кришталика змінюється кришталик – друга за оптичною силою лінза.

До відома

Заломлююча сила рогівки зазвичай становить 41 діоптрію, кришталика — 19 діоптрій.

Кому рекомендована рефракційна заміна кришталика?

Рефракційна заміна кришталика застосовується для корекції короткозорості, далекозорості астигматизму високих ступенів. Зазвичай, цей метод рекомендований людям після 45 – 50 років, коли у зв’язку з віковими змінами в організмі втрачається природна акомодація ока: кришталик та м’язи, що його утримують, втрачають еластичність, а разом з цим – і здатність наводити фокус на близьку відстань. Таким чином, крім наявних аномалій рефракції – короткозорості, далекозорості і астигматизму у людини розвивається вікова далекозорість (пресбіопія). Рефракційна заміна кришталика дозволяє забезпечити хороший зір як на далеку, так і на близьку відстань.

Рефракційна заміна кришталика дозволяє виправити:

  • короткозорість від –20 діоптрій;
  • далекозорість +20 діоптрій;
  • астигматизм від 6 діоптрій.

Як відбувається рефракційна заміна кришталика в клініці «Ексімер»

Рефракційна заміна кришталика представляє собою видалення прозорого кришталика з одночасною імплантацією штучного (інтраокулярної лінзи) необхідної оптичної сили. У клініці «Ексімер» таке втручання виконується за допомогою сучасної безшовної методики ультразвукової факоемульсифікації. Природний кришталик за допомогою ультразвуку крізь мікродоступ розміром в 1,8 мм перетворюється на емульсію та виводиться з ока, а на його місце імплантується штучний з необхідними оптичними характеристиками.

В клініці «Ексімер» таке втручання виконується за допомогою сучасної безшовної методики ультразвукової факоемульсифікації. Природний кришталик за допомогою ультразвуку через мікродоступ розміром у 1,8 мм перетворюється на емульсію та виводиться з ока, а на його місце імплантується штучний з потрібними оптичними характеристиками.

Переваги рефракційної заміни кришталика в клініці «Ексімер»

  • Унікальна можливість за 10 – 15 хвилин отримати гарний зір людям з короткозорістю, далекозорістю і астигматизмом високих ступенів.
  • Немає потреби в госпіталізації: втручання проводиться в режимі «одного дня”, після операції пацієнт повертається додому.
  • Обмеження після втручання мінімальні, більше стосуються гігієнічних процедур.
  • У клініках «Ексімер» доступний широкий вибір моделей штучних кришталиків провідних світових виробників..
  • Параметри інтраокулярної лінзи розраховуються з високою точністю на основі даних ретельного діагностичного обстеження.
  • Рефракційна заміна кришталика дозволяє запобігти розвитку такого поширеного вікового захворювання, як катаракта – помутніння природного кришталика (штучний кришталик не мутніє).
  • Втручання проводиться на унікальному мікрохірургічному обладнанні з дотриманням всіх світових стандартів.

Результат рефракційної заміни кришталика

Рефракційна заміна кришталика дозволяє зкорегувати короткозорість, далекозорість та астигматизм високих ступенів і отримати хороший зір без використання окулярів і контактних лінз як на далекій, так і на близькій відстані.

Вартість лікування рефракційної заміни кришталика

Найменування послугиЦіна, грнДиск. картаАкція
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією ІОЛ з ПОКРАЩЕНИМИ характеристиками; Alcon (США)1700016150
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією АСФЕРИЧНОЇ ІОЛ; Alcon (США), 1stQ (Німеччина), Carl Zeiss (Німеччина)1950018525
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією АСТИГМАТИЧНОЇ (торичної) ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)2600024700
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією БАГАТОФОКУСНОЇ (мультифокальної) ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)3465032918
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією БАГАТОФОКУСНОЇ АСТИГМАТИЧНОЇ ІОЛ; Alcon (США), Carl Zeiss (Німеччина)4250040375
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією мультифокальної ІОЛ; Symfony (Jonsons&Jonsons)4400041800
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог другої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

Кожен відвідувач сайту отримує знижку -5% на діагностику зору

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ