Працюємо незалежно від графіків відключень!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Рефракційна заміна кришталика

Рефракційна заміна кришталика (ленсектомія) — це ефективний спосіб позбавлення короткозорості, далекозорості та астигматизму високих ступенів.

 

Як заміна кришталика впливає на гостроту зору?

Заломлювальний апарат людського ока складається з рогівки, кришталика та склоподібного тіла. У нормі, проходячи крізь ці середовища та заломлюючись, промені світла фокусуються на сітківці, і ми бачимо чітке зображення. Якщо цього не відбувається, йдеться про аномалії рефракції (заломлення) — короткозорість, далекозорість або астигматизм. Для отримання відмінного зору необхідно змінити заломлювальну силу апарату таким чином, щоб сфокусувати промені безпосередньо на сітківці. І якщо при лазерній корекції поліпшення зору відбувається внаслідок зміни заломлювальної сили рогівки – основної «лінзи» ока, то у ході рефракційної необхідно замінити кришталик в оці – другу за оптичною силою лінзу.

До відома

Заломлювальна сила рогівки зазвичай становить 41 діоптрію, кришталика — 19 діоптрій.

Кому рекомендована рефракційна заміна кришталика?

Рефракційна заміна кришталика застосовується для корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму високих ступенів. Зазвичай цей метод рекомендований людям після 45-50 років, коли у зв’язку з віковими змінами в організмі зменшується природна акомодація ока: кришталик і м’язи, що утримують його, втрачають еластичність, а разом з цим — здатність наводити фокус на ближню відстань. Таким чином, крім наявних аномалій рефракції (короткозорості, далекозорості та астигматизму) у людини розвивається вікова далекозорість (пресбіопія). Рефракційна заміна кришталика дозволяє забезпечити добрий зір як на дальній, так і на ближній відстанях.

Рефракційна заміна кришталика дозволяє виправити:

 • короткозорість від –20 діоптрій;
 • далекозорість +20 діоптрій;
 • астигматизм від 6 діоптрій.

Як відбувається рефракційна заміна кришталика в клініці «Ексімер»

Рефракційна заміна кришталика передбачає видалення прозорого кришталика з одночасною імплантацією штучної (інтраокулярної лінзи) необхідної оптичної сили.

У клініці «Ексімер» (Київ) таке втручання виконується за допомогою сучасної безшовної методики ультразвукової факоемульсифікації. Природний кришталик за допомогою ультразвуку через мікродоступ розміром 1,8 мм перетворюється на емульсію та виводиться з ока, а на його місце імплантується штучний з необхідними оптичними характеристиками.

Переваги рефракційної заміни кришталика в клініці «Ексімер»

 1. Унікальна можливість за 10-15 хвилин набути гарного зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі високих ступенів.
 2. Немає потреби у госпіталізації: втручання проводиться у режимі «одного дня», цього ж дня пацієнт повертається додому.
 3. Обмеження після втручання є мінімальними та зазвичай стосуються гігієнічних процедур.
 4. У клініці «Ексімер» доступний широкий вибір моделей штучних кришталиків провідних світових виробників.
 5. Параметри інтраокулярної лінзи розраховуються з високою точністю на основі ретельного діагностичного обстеження.
 6. Рефракційна заміна кришталика дозволяє застрахуватися від розвитку такого поширеного вікового захворювання, як катаракта — помутніння природного кришталика (штучний кришталик не може помутніти).
 7. Втручання проводиться на унікальному мікрохірургічному обладнанні з дотриманням усіх світових стандартів.
 8. Операції виконують висококласні офтальмохірурги з великим досвідом проведення ультразвукових факоемульсифікацій: вперше в Україні цю методику було застосовано саме в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) 16 років тому.

З вартістю заміни кришталика у Києві, а також відгуками наших пацієнтів можна ознайомитись на сайті клініки.

Результат рефракційної заміни кришталика

Рефракційна заміна кришталика ока дозволяє коригувати короткозорість, далекозорість та астигматизм високих ступенів й отримати добрий зір без використання окулярів або контактних лінз як на дальній, так і на близькій відстані.

Вартість лікування рефракційної заміни кришталика

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією ІОЛ SA60AT Monoblock (Alcon, США) 27800 21800
Рефракційна заміна кришталика  з імплантацією ACRYSOF SP NATURAL SN60WF (IQ) (Alcon,США) Асферична лінза – лінза зі спеціальними оптичними характеристиками, дозволяє отримувати якісне і чітке зображення навіть в умовах обмеженої освітленості. 33500 26500
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT9 (Alcon, США) Спеціальні астигматичні (торичні) лінзи (ІОЛ) дозволяють позбутися від двох проблем одночасно – і від катаракти і від астигматизму, зберігаючи всі переваги асферичної лінзи (ІОЛ).
42300 33500
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією AcrySof® IQ PanOptix TFNTOO (Alcon, США) трифокальна лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету 63900 56700
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією AcrySof® IQ PanOptix TFNT20 – TFNT60 ( Alcon, США) трифокальна торична лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету для корекції астигматизму 80900 72100
Рефракційна заміна кришталика з імплантацією МУЛЬТИФАКАЛЬНОЇ ІОЛ; Symfony (Jonsons&Jonsons) 65400
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз