АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Перевірка зору при вагітності

Ви готуєтеся стати мамою? Ми Вас вітаємо! Це радісний і водночас відповідальний етап життя. У період очікування малюка так важливо відчувати турботу та бути впевненою, що Ваше здоров’я – в руках професіоналів. Спостерігатися в офтальмолога під час вагітності не менш важливо, ніж в інших фахівців, адже в організмі відбувається гормональна перебудова, що впливає й на зорову систему.

Обстеження очей при вагітності у клініці «Ексімер» у Києві

Перевірка зору при вагітності у клініці «Ексімер» (Київ) здійснюється доволі швидко та за прийнятними цінами. У нас створені всі умови для діагностики та комфортного спостереження за станом зорової системи вагітних. Комплекс сучасного високоточного діагностичного обладнання дозволяє безконтактно визначити особливості зорового апарату: гостроту зору, внутрішньоочний тиск, стан внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерва, форму та заломлювальну силу рогівки, поля зору тощо. А це означає – взяти під контроль усі процеси та зміни, що відбуваються у зоровій системі майбутньої мами.

Увага!

Особливої ​​уваги вимагає стан сітківки – найтоншої внутрішньої оболонки ока, що відповідає за сприйняття зображення. Під час природних пологів відбуваються перепади тиску, у тому числі й внутрішньоочного. І якщо у породіллі вже є зміни на сітківці (дистрофії), при потугах можуть виникнути розриви та навіть її відшарування. Завдання лікаря-офтальмолога на етапі вагітності – виключити ризик для зору майбутньої мами. Саме тому навіть якщо ви впевнені, що з вашим зором все гаразд, пройдіть повне обстеження зорової системи на 6, 10-14 та 32-36 тижнях вагітності.

Навіщо потрібно зміцнення сітківки?

Якими будуть пологи? Це питання хвилює всіх майбутніх мам. Чи ви народжуватимете природним шляхом або знадобиться кесарів розтин, залежить навіть від стану зорової системи, насамперед – сітківки. В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) для лікування наявних дистрофічних змін сітківки та запобігання ризику відшарування сітківки ока під час потужного періоду застосовується профілактична лазерна коагуляція – зміцнення сітківки. Ця процедура абсолютно безпечна як для майбутньої мами, так і для дитини та проводиться до 35 тижня вагітності.

Проста процедура зміцнення сітківки може позбавити майбутню маму необхідності проведення кесаревого розтину.

Київська клініка «Ексімер» подбає про ваш зір, щоб ви повною мірою насолодилися радістю материнства!

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС