В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Перевірка зору при вагітності

Ви готуєтеся стати мамою? Ми вітаємо вас! Це радісний і водночас хвилюючий і відповідальний етап у вашому житті. У період очікування малюка так важливо відчувати турботу і бути впевненою, що ваше здоров’я – у руках професіоналів. Спостерігатися у офтальмолога під час вагітності не менш важливо, ніж у інших фахівців, адже в організмі відбувається гормональна перебудова, що впливає і на зорову систему.

Диагностика зрения при беременности в клинике «Эксимер»

У клініках «Ексімер» створені всі умови для комфортного спостереження за станом зорової системи вагітних. Комплекс сучасного високоточного діагностичного обладнання дозволяє безконтактно визначити особливості зорового апарату: гостроту зору, внутрішньоочний тиск, стан внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерву, форму і заломлюючу силу рогівки, поля зору і багато інших. А це значить – взяти під контроль всі процеси і зміни, що відбуваються в зоровій системі майбутньої мами.

Увага!

Особливої уваги потребує стан сітківки – найтоншої внутрішньої оболонки ока, що відповідає за сприйняття зображення. Під час природних пологів відбуваються перепади тиску, в тому числі і внутрішньоочного. І якщо у породіллі вже є зміни на сітківці (дистрофії), під час потуг можуть з’явитися розриви і навіть її відшарування. Завдання лікаря-офтальмолога на етапі вагітності – попередити і виключити ризик для зору майбутньої мами. Саме тому, навіть якщо ви впевнені, що з вашим зором все в порядку, пройдіть повне обстеження зорової системи на 6, 10-14 і 28-30 тижні вагітності.

Навіщо потрібно зміцнення сітківки?

Якими будуть пологи? Це питання хвилює всіх майбутніх мам. Чи будете ви народжувати природним шляхом або потрібно кесарів розтин, залежить в тому числі і від стану зорової системи, перш за все – сітківки. В офтальмологічній клініці «Ексімер» для лікування наявних дистрофічних змін сітківки і попередження ризику її відшарування під час потужного періоду застосовується профілактична лазерна коагуляція – укріплення сітківки. Ця процедура абсолютно безпечна як для майбутньої мами, так і для дитини і проводиться до 30 тижня вагітності.

Проста процедура профілактичного зміцнення сітківки може позбавити майбутню маму від необхідності проведення кесаревого розтину. Клініки «Ексімер» подбають про ваш зір, щоб ви в повній мірі насолодилися радістю материнства!

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ