В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностика зору у дітей до року

За даними лікарів-офтальмологів гострота зору новонародженої дитини вкрай низька. Вона становить 0,005-0,015. Протягом перших місяців поступово зростає до 0,01-0,03. До 2-х років вона підвищується до 0,2-0,3 і лише у 6-7 років досягає 1,0.

З самого маленького віку регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення і відвідування педіатра. Перший огляд зору дитини проводиться ще в пологовому будинку, його мета – виявлення вроджених захворювань (катаракта, пухлина сітківки (ретинобластома), глаукома, запальні захворювання). Обов’язковий огляд дітей, що народилися раніше терміну, з метою виключення ретинопатії недоношених та атрофії зорового нерву.

Перший рік життя дитини – пора інтенсивного розвитку зору, тому офтальмолога слід відвідати в 1 місяць, півроку і рік.

Унікальний прилад в клініках «Ексімер»!

В офтальмологічних клініках «Ексімер» почав роботу новий прилад – педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09, який дозволяє в реальному часі:

  • виміряти рефракцію очей;
  • проаналізувати рогівковий рефлекс (симетричний або асиметричний);
  • виміряти діаметр зіниць обох очей і відстань між ними;
  • побудувати картину фіксації погляду.

Унікальна особливість авторефрактометра PlusOptix A09 – можливість отримувати точні бінокулярні рефракційні вимірювання з відстані 1 метра, без розширення зіниці. Прилад вимірює одночасно відразу обидва ока.

Кому може бути призначене дослідження зору за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09?

Педіатричний авторефрактометр Plusoptix A09 дозволяє виміряти рефракцію у дітей будь-якого віку (включаючи немовлят), дітей з ністагмом і складною патологією.

Як працює авторефрактометр PlusOptix A09?

Принцип вимірювання за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09 заснований на динамічній фотоскіаскопіі (інфрачервоне випромінювання). Зауважимо, що інфрачервоне випромінювання нешкідливе для очей дитини, воно, наприклад, міститься в денному світлі і невидиме для нашого ока.

У процесі дослідження інфрачервоне світло проектується через зіницю на сітківку. Залежно від похибки рефракції, відбите яскраве світло формує спеціальний яскравий малюнок всередині зіниці. Сферичне відображення розраховується, грунтуючись на цьому серповидному малюнку. Для визначення циліндра і осі повторюють ті ж вимірювання за трьома меридіанами.

Обстеження в ігровій формі!

Дитяча діагностика, а особливо діагностика дітей раннього віку, завжди представляла собою певну складність. Маленька дитина, на відміну від дорослого, не може виконати всі вимоги лікаря, крутить головою, рідко сидить спокійно на місці, не в змозі довго концентрувати погляд.

Усі вимірювання за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09 проводяться в ігровій формі: камера видає спеціальний звук, таким чином, привертаючи увагу дитини, а на екрані зображений смайлік. Визначення рефракції не займає багато часу, всього лише кілька секунд, виконується безконтактним методом, тому дитина не встигає втомитися.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ