АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностика зору у дітей до року

За даними лікарів-офтальмологів, гострота зору новонародженої дитини вкрай низька. Вона становить 0,005-0,015. Протягом перших місяців поступово зростає до 0,01-0,03. До 2-х років вона підвищується до 0,2-0,3 і лише до 6-7 років досягає 1,0.

З найменшого віку регулярні візити до офтальмолога не менш важливі, ніж регулярні щеплення та відвідування сімейного лікаря. Перший огляд зору дитини проводиться ще у пологовому будинку, його мета – виявлення вроджених захворювань (катаракта, пухлина сітківки (ретинобластома), глаукома, запальні захворювання). Обов’язковим є огляд дітей, що народилися раніше терміну, з метою виключення ретинопатії недоношених та атрофії зорового нерва.

Перший рік життя дитини – пора інтенсивного розвитку зору, тому проводити діагностику в офтальмолога необхідно в 1 місяць, пів року та рік.

Унікальний прилад в клініках «Ексімер»!

В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) розпочав роботу новий прилад — педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09, який дозволяє у реальному часі провести перевірку зору у дітей до року:

  • виміряти рефракцію очей;
  • проаналізувати рогівковий рефлекс (симетричний чи асиметричний);
  • виміряти діаметр зіниць обох очей і відстань між ними;
  • побудувати картину фіксації погляду.

Унікальна особливість авторефрактометра PlusOptix A09 – можливість отримувати точні бінокулярні рефракційні виміри з відстані 1 метра, без розширення зіниці. Прилад вимірює одночасно обидва ока.

Кому може бути призначене дослідження зору за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09?

Педіатричний авторефрактометр Plusoptix A09 дозволяє виміряти рефракцію у дітей будь-якого віку (включаючи немовлят), дітей з ністагмом і складних пацієнтів.

Як працює авторефрактометр PlusOptix A09?

Принцип вимірювання за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09 заснований на динамічній фотоскіаскопії (інфрачервоне випромінювання). Зауважимо, що інфрачервоне випромінювання нешкідливе для очей дитини, воно міститься у денному світлі та невидиме для нашого ока.

У процесі дослідження інфрачервоне світло проєктується через зіницю на сітківку. Залежно від похибки рефракції, відбите яскраве світло формує спеціальний яскравий малюнок всередині зіниці. Сферичне відображення розраховується, ґрунтуючись на цьому серпоподібному малюнку. Для визначення циліндра й осі повторюють ті ж виміри по трьох меридіанах.

Обстеження в ігровій формі!

Дитяча діагностика, а особливо діагностика дітей раннього віку, завжди була певною складністю. Маленька дитина, на відміну від дорослого, не може виконати всі вимоги лікаря, крутить головою, рідко сидить на місці, не в змозі довго концентрувати погляд.

Всі виміри за допомогою авторефрактометра PlusOptix A09 у клініці «Ексімер» (Київ) проводяться в ігровій формі: камера видає спеціальний звук, таким чином, привертаючи увагу дитини, а на екрані зображено усміхнене личко. Визначення рефракції не займає багато часу, лише кілька секунд, Виконується безконтактним методом, тому дитина не встигає втомитися та не має жодних неприємних відчуттів.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС