В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностика катаракти

Діагностика катаракти

діагностика катарактиНерідко люди плутають катаракту з іншими очними захворюваннями, наприклад, віковий далекозорістю. Правильний діагноз може поставити тільки лікар-офтальмолог. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє виявити катаракту навіть на ранній стадії. На підставі даних діагностичного обстеження лікар складає прогноз розвитку захворювання або призначає лікування катаракти.

Чим небезпечна катаракта

Катаракта – незворотний процес, і без своєчасного лікування він призводить до втрати зору, а значить, і звичного способу життя, самостійності. Навіть на початкових стадіях захворювання може заважати нормальному зору і доставляти дискомфорт. Коли кришталик починає мутнеть, він ущільнюється. Відповідно, зміни відбуваються у всій зорової системі, адже підвищене навантаження відчувають внутрішні структури ока. При запущеній катаракті кришталик не тільки мутніє, а й збільшується в розмірах, що призводить до підвищення внутрішньоочного тиску. Якщо не видалити помутнілий кришталик, є ризик розвитку небезпечного ускладнення – вторинної глаукоми. При глаукомі зоровий нерв і інші структури ока випробовують підвищене навантаження, в оці порушується кровопостачання, в зв’язку з цим сигнали перестають надходити в кору головного мозку і людина починає гірше бачити, порушується периферичний зір. Зорові характеристики, втрачені при глаукомі, відновити вже не можна.

Переваги лікування і діагностики катаракти в клініці «Ексімер»

Високі
стандарти
лікування
Найвища
якість
зору
Швидке
і комфортне
лікування
Короткий
період
реабілітації
  • Високі стандарти лікування. Висококваліфіковані лікарі-офтальмохірурги клініки «Ексімер» використовують найновіше обладнання та найсучасніші науково-технічні розробки, що відповідають міжнародним стандартам.
  • Найвища якість зору. Завдяки неперевершеній точності виконання фемтолазерної операції, зір відновлюється на максимально можливу величину, а завдяки високотехнологічним моделям штучних кришталиків можливо зробити його навіть кращим, ніж до розвитку катаракти.
  • Швидке та комфортне лікування. Немає потреби у госпіталізації: втручання проводиться в режимі «одного дня», в цей же день пацієнт повертається додому. Операція не порушує розпорядок життя.
  • Короткий період реабілітації. Застосування лазеру виключає використання механічних інструментів, і після операції всі мікродоступи до внутрішніх структур ока швидко самогерметизуються, а це означає, що відновлення відбувається у найкоротші строки. Зір повертається вже в операційній, пацієнт не втрачає самостійності та не потребує додаткового догляду.
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний рефракціний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог операційних та після операційних пацієнтів
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ