В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЖОВТНЯ!
-43% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна – 9 999 грн
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 31.10.20

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Мікрохірургічне обладнання

У офтальмологічних клініках «Ексімер» для проведення мікрохірургічних операцій використовуються багатофункціональні офтальмольмохірургіческіе системи LenSx (Alcon), Мillennium (Bausсh&Lomb), Infinity (Alcon), Accurus (Alcon), Storz.

Ці системи дозволяють максимально щадним чином проводити найскладніші мікрохірургічні операції з видалення катаракти , лікування глаукоми, вітреоретінальние операції і багато інших. Завдяки мінімальному втручанню (через мікродоступ 1,8 мм.) Операції проводяться в режимі “одного дня”, без накладення швів і з мінімальним відновним періодом. Особливості технології та переваги цих систем дозволяють проводити операції пацієнтам практично в будь-якому віці – як дітям, починаючи з самого раннього віку, так і літнім людям (самому «дорослому» пацієнтові клініки «Ексімер» – 94 роки).

Система офтальмологічна лазерна LenSx (Alcon)

Для фемтолазерного лікування катаракти в клініці «Ексімер» застосовується розроблена спеціально для хірургії катаракти фемтосекундного лазерна система LenSx компанії Alcon (США). Система LenSx оснащена вбудованим інтраопераційним оптичним когерентним томографом (ОСТ), що дозволяє автоматично розраховувати параметри втручання, виходячи з індивідуальних особливостей будови зорової системи кожного пацієнта, а під час операції – повністю контролювати стан внутрішніх структур ока.

Фемтосекундний лазер LenSx має високу частоту повторення імпульсів і є одним з найбільш технологічно досконалих пристроїв цього виду. Пристрій 3D-візуалізації з високою роздільною здатністю дає можливість хірургу використовувати інноваційну систему націлювання, яка направляє лазерну енергію на певні області-мішені в оці. LenSx комплектується унікальною системою програмного керування, яка аналізує вісім секторів зображень очі з високою роздільною здатністю і допомагає хірургу персоналізувати параметри хірургічного лікування катаракти.

Все це гарантує високу точність і неперевершену ретельність виконання кожного етапу процедури.

За допомогою хірургічної лазерної установки LenSx успішно проведено понад 350 тисяч операцій в провідних офтальмологічних центрах 50 країн світу.

Мікрохірургічна офтальмологічна система Millennium
(BAUSH & LOMB)

Багатофункціональна мікрохірургічна система «Millennium» (Bausсh&Lomb) призначена для проведення хірургічних операцій на передньому і задньому відрізку ока. Системи «Мillennium» використовують, при проведенні операції з приводу катаракти – ультразвуковий факоемульсифікації з імплантацією інтраокулярної лінзи; вона дозволяє виконувати біполярну і фотокоагуляцію, вітректомію (операція на склоподібному тілі), введення і видалення в’язких рідин (наприклад, силіконового масла).

Мікрохірургічна система «Millennium» є однією з найкращих для проведення операцій на передньому і задньому відрізку ока. «Millennium» є унікальним багатофункціональним приладом і, завдяки своїй модульній конструкції, має можливість постійно модернізуватися (відповідно необхідними вимогами), а також, в залежності від потреб хірурга, дозволяє налаштовуватися під широкий спектр завдань.

Ця система застосовується для проведення ультразвукової факоемульсифікації катаракти, а також повного спектра операцій на задньому відрізку ока при таких патологіях, як відшарування сітківки, гемофтальм, груба деструкція склоподібного тіла, важкий діабет, центральні розриви сітківки та ін. Технологія самогерметизуючі мікророзріз, а також використання спеціальних ультразвукових наконечників, гарантує максимально щадне проведення операції з мінімальним дискомфортом для пацієнта і стабільним результатом.

Система «Мillennium» забезпечена вбудованим комп’ютером, що стежить за технологією операції, і повідомляють хірурга за допомогою голосового зв’язку або монітора про щонайменші відхилення. Важливо, що хірург при роботі з цією системою практично не потребує супроводжує бригаді. За допомогою мікрохірургічної системи «Мillennium» скорочується час проведення операції, вона дає більш високу ступінь надійності. Нові гідності дозволяють проводити операції тим пацієнтам, яким раніше з тих чи інших причин в ній відмовляли.

Мікрохірургічна офтальмологічна система Infiniti (ALCON)

Система «Infiniti» (Alcon) незамінна для проведення мікрохірургічних втручань, в тому числі і такої поширеної операції з видалення ураженої катарактою кришталика – факоемульсифікації. На відміну від інших офтальмохірургічних систем, «Infiniti» – це єдина в світі модель Факоемульсифікатори, в якій використовується не тільки технологія коаксіального, але ще і торсіонного ультразвуку, що дає можливість безпечно оперувати пацієнтів навіть з самими твердими катарактами в найважчих випадках, значно скоротити час проведення операції, збільшити її надійність і безпеку. Режим роботи ультразвуку налаштовується індивідуально під кожного конкретного пацієнта. Всі маніпуляції офтальмохірург виконує через мікродоступ до 1,8 мм, що позитивно позначається на відновному періоді пацієнтів – він проходить максимально швидко і безболісно. Крім того, в мікрохірургічної системі «Infiniti» є можливість використовувати функцію «AquaLase», тобто проводити видалення мутного кришталика тільки за допомогою потоку рідини (розмивання), без використання ультразвуку. В процесі видалення катаракти за допомогою функції «AquaLase» використовуються надтонкі високошвидкісні струмені рідини, які «вимивають» кришталик, забезпечуючи максимальну безпеку процедури.

За точність в системі «Infinity» відповідає спеціальний вбудований комп’ютер, який стежить за операцією і в разі найменших відхилень повідомляє про них хірурга.

Важливо відзначити і те, що офтальмохірургічних система «Infiniti» дозволяє проводити операції навіть тим пацієнтам, яким раніше з тих чи інших причин в ній відмовляли.

Мікрохірургічна система Accurus (Alcon)

Мікрохірургічна система «Accurus» (Alcon), зберігаючи всі переваги офтальмологічних систем Alcon, забезпечує максимальний контроль і зручність у випадках комбінованих одномоментних операцій – на передньому ділянці ока (факоемульсифікація катаракти) і вітреоретинальної втручання. При роботі з цією системою хірурга не потрібно переривати операцію для того, щоб переналаштувати на її на потрібний режим роботи – при перемиканні з факоемульсифікації катаракти на вітреоретинальну процедуру.

Контроль параметрів і режимів здійснюється за допомогою іконок на моніторі або пульта дистанційного керування. Система оснащена звуковим супроводом, за допомогою якого інформує лікаря про контрольні параметри в ході операції, а також про зміну режиму операції. Хірургічна система «Accurus» має понад 400 опцій пам’яті, що дозволяє проводити попередню індивідуальну настройку параметрів операції, забезпечуючи максимально ефективний режим роботи.

Мікрохірургічна офтальмологічна система STORZ Premier

Офтальмохірургіческая система STORZ незамінна при операціях з видалення кришталика і при складній вітреоретинальної хірургії. Зокрема, за допомогою цієї системи проводиться щадна операція з приводу катаракти – факоемульсифікація з імплантацією складаний лінзи, а також рефракції заміна кришталика, що дозволяє позбутися від високих ступенів порушення рефракції (короткозорості, далекозорості і астигматизму). Така апаратура дозволяє проводити операції, як на передньому, так і на задньому відрізку ока.

Як проводиться операція з видалення катаракти

Записатися на прийом до офтальмолога

Кожен відвідувач сайту отримує знижку -5% на діагностику зору

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ