В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Мікрохірургічне обладнання

У офтальмологічних клініках «Ексімер» для проведення мікрохірургічних операцій використовуються багатофункціональні офтальмольмохірургіческіе системи LenSx (Alcon), Мillennium (Bausсh&Lomb), Infinity (Alcon), Accurus (Alcon), Storz.

Ці системи дозволяють максимально щадним чином проводити найскладніші мікрохірургічні операції з видалення катаракти , лікування глаукоми, вітреоретінальние операції і багато інших. Завдяки мінімальному втручанню (через мікродоступ 1,8 мм.) Операції проводяться в режимі “одного дня”, без накладення швів і з мінімальним відновним періодом. Особливості технології та переваги цих систем дозволяють проводити операції пацієнтам практично в будь-якому віці – як дітям, починаючи з самого раннього віку, так і літнім людям (самому «дорослому» пацієнтові клініки «Ексімер» – 94 роки).

Система офтальмологічна лазерна LenSx (Alcon)

Для фемтолазерного лікування катаракти в клініці «Ексімер» застосовується розроблена спеціально для хірургії катаракти фемтосекундного лазерна система LenSx компанії Alcon (США). Система LenSx оснащена вбудованим інтраопераційним оптичним когерентним томографом (ОСТ), що дозволяє автоматично розраховувати параметри втручання, виходячи з індивідуальних особливостей будови зорової системи кожного пацієнта, а під час операції – повністю контролювати стан внутрішніх структур ока.

Фемтосекундний лазер LenSx має високу частоту повторення імпульсів і є одним з найбільш технологічно досконалих пристроїв цього виду. Пристрій 3D-візуалізації з високою роздільною здатністю дає можливість хірургу використовувати інноваційну систему націлювання, яка направляє лазерну енергію на певні області-мішені в оці. LenSx комплектується унікальною системою програмного керування, яка аналізує вісім секторів зображень очі з високою роздільною здатністю і допомагає хірургу персоналізувати параметри хірургічного лікування катаракти.

Все це гарантує високу точність і неперевершену ретельність виконання кожного етапу процедури.

За допомогою хірургічної лазерної установки LenSx успішно проведено понад 350 тисяч операцій в провідних офтальмологічних центрах 50 країн світу.

Офтальмологічна хірургічна система CENTURION (Alcon)

Система Centurion – катарактальна машина, що володіє інтелектом, яка контролює кожен крок операції. Завдяки своїм унікальним можливостям вона встановлює нові високі стандарти в технології операції з видалення катаракти. Система автоматично контролює і підтримує внутрішньоочний тиск під час операції, що дозволяє проводити оперативне втручання на якісно новому рівні безпеки і з мінімальним ризиком ускладнень. На абсолютно новому рівні тут і оптимізація роботи торсіонного ультразвуку.

Контролюючи кожен крок операції, інтелект системи Centurion дозволяє хірургу сконцентруватися на своїх хірургічних навичках для досягнення максимально можливого результату операції!

Система Centurion краще рішення для пацієнтів навіть з дуже складною катарактою!

 

Як проводиться операція з видалення катаракти

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ