АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Мікрохірургічне обладнання

В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) для проведення мікрохірургічних операцій використовуються багатофункціональні офтальмохірургічні системи LenSx (Alcon), Millennium (Bausch&Lomb), Infinity (Alcon), Accurus (Alcon), Storz.

Ці системи дозволяють максимально щадним чином проводити найскладніші мікрохірургічні операції з видалення катаракти, лікування глаукоми, вітреоретинальні операції та багато інших. Завдяки мінімальному втручанню (через мікродоступ 1,8 мм) операції проводяться у режимі «одного дня», без накладання швів і з мінімальним відновлювальним періодом. Особливості технології та переваги цих систем дозволяють проводити операції пацієнтам майже у будь-якому віці — як немовлятам, так і людям похилого віку («найдорослішому» пацієнту клініки «Ексімер» — 94 роки).

Система офтальмологічна лазерна LenSx (Alcon)

Для фемтолазерного лікування катаракти у клініці «Ексімер» (Київ) застосовується розроблена спеціально для хірургії катаракти фемтосекундна лазерна система LenSx компанії Alcon (США). Система LenSx оснащена вбудованим інтраопераційним оптичним когерентним томографом (ОСТ), що дозволяє автоматично розраховувати параметри втручання, виходячи з індивідуальних особливостей будови зорової системи кожного пацієнта, а під час операції повністю контролювати стан внутрішніх структур ока.

Фемтосекундний лазер LenSx має високу частоту повторення імпульсів і є одним з найдосконаліших пристроїв цього виду. Пристрій 3D-візуалізації з високою роздільною здатністю дає можливість хірургу використовувати інноваційну систему націлювання, яка спрямовує лазерну енергію на певні ділянки-мішені в оці. LenSx комплектується унікальною системою програмного управління, що аналізує вісім секторів зображень ока високої роздільної здатності та допомагає хірургу персоналізувати параметри хірургічного лікування катаракти.

Все це гарантує найвищу точність та неперевершену ретельність виконання кожного етапу процедури.

За допомогою хірургічної лазерної установки LenSx успішно здійснено понад 350 тисяч операцій у провідних офтальмологічних центрах 50 країн світу.

Офтальмологічна хірургічна система CENTURION (Alcon)

Система Centurion – катарактальна машина, яка оснащена інтелектом. Вона контролює кожен крок операції. Завдяки своїм унікальним технологіям, встановлює нові високі стандарти операції з видалення катаракти. Система автоматично контролює та підтримує внутрішньоочний тиск під час процедури, що дозволяє проводити оперативне втручання на якісно новому рівні безпеки та з мінімальним ризиком ускладнень. Новітній рівень тут і в оптимізації роботи торсійного ультразвука.

Інтелект системи Centurion контролює кожен крок операції, що дозволяє хірургу сконцентруватися на своїх хірургічних навичках задля досягнення максимально можливого результату операції!

Система Centurion – найкраще рішення для пацієнтів навіть з найскладнішою катарактою!

 

Біометр ARGOS® з функцією Image Guidance від Alcon

Біометр ARGOS® з інтелектуальною системою планування операцій із катаракти, дозволяє досягти кращих результатів для пацієнтів.

Особливості ARGOS:

  • Більш швидші передопераційні вимірювання в порівнянні з іншими біометрами, що лідують на ринку*;
  • Спрощений доступ до даних планування за допомогою зручного програмного забезпечення в один дотик;
  • Покращена точність, швидкість збору даних для щільної катаракти і висока повторюваність для точних вимірювань;
  • Повністю інтегрований з рефракційним комплексом катаракти Alcon для більшої ефективності.
  • Автоматична передача даних з клініки в операційну з інтеграцією ORA SYSTEM™ і AnalyzOR ™;
  • Виконання планів імплантації ІОЛ з візуально контрольованою точністю, за допомогою цифрового маркера VERION™ Digital M (з мікроскопом)

Як проводиться операція з видалення катаракти

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС