В  нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris с технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЛЮТОГО!
-50% на комплексну діагностику зору
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн (за одне око)
(методика LASIK/LASEK з технологією коррекції зору 5D-EyeLASIK)

-40% на комплексну діагностику зору для дітей

Лікування катаракти – спеціальна ціна –
9 999 грн (за одне око)

-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів

Термін дії акцій до 28.02.21

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування пресбіопії (вікової далекозорості)

лікування пресбіопії

Виправлення зору при пресбіопії може досягатися за рахунок застосування таких методів:

  • оптичної корекції зору за допомогою окулярів;
  • контактної корекції зору;
  • хірургічного лікування.

Вибір методу виправлення зору здійснюється індивідуально і залежить не тільки від стану зорової системи пацієнта, але і від віку людини, характеру його діяльності і способу життя.

Оптична корекція за допомогою окулярів

Якщо людина страждає тільки пресбіопіей і зазнає труднощів із зоровою роботою поблизу, але при цьому добре бачить предмети, що знаходяться на відстані, то завдання відновлення зору може бути вирішена за допомогою окулярів для роботи на близькій відстані. Це один з найпростіших методів корекції зору при віковій далекозорості.

У ситуації, коли крім пресбиопии є ще і короткозорість, тобто людина погано бачить не тільки поблизу, але і вдалину, підбираються більш складні, біфокальні окуляри, які мають дві оптичні зони – для корекції зору на разноудалённих відстанях. Такі ж функції виконують і окуляри з прогресивними лінзами, в цьому варіанті корекції передбачаються зони не тільки для підвищення гостроти зору поблизу і вдалині, а й проміжна оптична зона, що забезпечує хороший зір на середніх відстанях і плавний, комфортний перехід від далекого зору до ближнього.

Також в разі поєднання пресбиопии з короткозорістю можуть бути використані дві пари окулярів, призначених для зорової роботи поблизу і вдалині.

Увага!

Окуляри для корекції зору при пресбіопії підбираються тільки після ретельного, професійного обстеження зорової системи!

Виготовляти такі окуляри необхідно строго в індивідуальному порядку, цей підхід дозволяє з максимальною точністю враховувати безліч важливих параметрів, що серйозно впливають і на якісні характеристики зору, і на безпеку використання оптичної корекції.

Контактна корекція зору

У сучасній офтальмології існують різні підходи до контактної корекції зору при віковій далекозорості. Вирішити проблему поганого зору можуть мультифокальні контактні лінзи, які мають різні оптичні зони, що відповідають за чіткість зору як на далеких, так і на ближніх відстанях. Інноваційний матеріал, з якого виготовляються такі лінзи, дозволяє очам «дихати», мультифокальні лінзи досить зручні і комфортні у використанні.

Контактна корекція за методикою «монозреніе» дає можливість добре бачити одному оці – поблизу, а іншому – вдалину. Такий вид корекції має досить істотні мінуси: він вимагає звикання і не забезпечує бінокулярності зору.

Хірургічне лікування пресбіопії

Ефективним методом лікування пресбіопії є хірургічне втручання, в ході якого проводиться заміна відслужило свій термін природного кришталика ока на штучний, інтраокулярну лінзу.

Проходить така операція під місцевою крапельної анестезією, яка, як правило, легко переноситься пацієнтами. Всі маніпуляції здійснюються через мікродоступ в рогівці, що не вимагає подальшого накладення швів. Необхідність в госпіталізації відсутня, операція виконується в режимі «одного дня», і після обов’язкового лікарського огляду пацієнт відправляється додому.

Для виправлення зору при пресбіопії (лікування вікової далекозорості) застосовуються мультифокальні або аккомодіруют інтраокулярних лінз:

  • Оптична частина мультифокальної інтраокулярної лінзи має особливу конструкцію, що дає можливість імітувати роботу природного кришталика. Така лінза володіє декількома фокусами, що забезпечує можливість добре бачити разноудалённие предмети. Імплантація мультифокальної інтраокулярної лінзи позбавляє від необхідності використовувати окуляри або контактні лінзи для читання або при іншій близькій зорової роботи.
  • Аккомодіруют інтраокулярна лінза максимально наближена за своїми властивостями до природного кришталика. Така лінза згинається, завдяки чому відновлюється природна акомодація ока і вирішується проблема наведення зорового фокуса на предмети, розташовані на різних відстанях від наглядача на них людини.

Оптична сила і інші параметри штучного кришталика підбираються для кожного пацієнта строго індивідуально і тільки після ретельного обстеження зорової системи з використанням високоточного комп’ютеризованого діагностичного обладнання.

Увага!

Крім пресбиопии операція по заміні кришталика ефективно вирішує проблеми інших захворювань очей. Людині, який пройшов таку операцію, вже не страшна катаракта, ще один супутник процесу старіння, що полягає в помутнінні природного кришталика ока. Також операція по заміні кришталика здатна вирішити проблему короткозорості – наприклад, людина, що страждав на це захворювання все життя, після імплантації сучасної інтраокулярної лінзи має можливість отримати зір краще, ніж в молодості!

Переваги хірургічного лікування вікової далекозорості в клініці «Ексімер»

  • У клініці «Ексімер» використовуються тільки сучасні високоточні офтальмохірургічних системи, що дозволяє скорочувати час проведення операцій, підвищуючи при цьому ефективність лікування.
  • Висока кваліфікація фахівців забезпечує проведення навіть найскладніших мікрохірургічних втручань на якісному професійному рівні.
  • Особливі вимоги до фірм-виробникам і постачальникам витратних матеріалів та медикаментів захищають наших пацієнтів від можливих ризиків. Одним з основних принципів роботи клініки «Ексімер» є безпека лікування.
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ