В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лінзи для прогресивних окулярів

Спеціальні окуляри з прогресивними лінзами – відмінний метод корекції пресбіопії. Очкова корекція вікових змін використовується найдовше методик. Вона доступна, ефективна і бюджетна, тому багато пацієнтів вважають за краще саме цей метод. Щоб ефект від носіння окулярів доставляв максимальну користь і комфорт, потрібно правильно вибрати прогресивні лінзи і звикнути до них.

Що таке прогресивні окуляри

Серед очкової корекції вікових змін зору виділяють кілька варіантів:

 • "Окуляри для читання". Це додаткова пара окулярів, розрахована тільки для використання на близьких відстанях. Отже, вона не коригує міопію, і пацієнтові доводиться докуповувати "окуляри для дали".
 • Біфокальні і тріфокальние окуляри. Це варіанти, які забезпечують хороший зір на різних відстанях, але мають чітко виражені межі переходу між оптичними зонами. Їх видно візуально на лінзі, що може доставляти естетичний дискомфорт.
 • Прогресивні окуляри. Сучасний естетичний варіант, розроблений в різних стилях, що забезпечує високу якість зору і комфорт під час використання.

Лінзи для окулярів прогресивні – це унікальні скла, в яких перехід між оптичними зонами здійснюється плавно. Людина легко переводить погляд зверху-вниз, зліва-направо, вдалину й поблизу.

Переваги прогресивних очок

Прогресивні окуляри коштують дорожче, ніж інші варіанти оптики, але вони визнані зручними і мають ряд переваг:

 • замінюють відразу кілька пар окулярів – їх володар добре бачить на близькі відстані, вдалину і на середні дистанції;
 • немає стрибків зображення завдяки плавному переходу між зонами;
 • швидке фокусування погляду на різних відстанях;
 • мають сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.

Сучасні виробники виготовляють прогресивні скельця для окулярів, які можна підігнати під будь-яку оправу – зігнутою, широку, витягнуту. Єдиним мінусом прогресивних стекол є відносно вузьке поле зору. До цього нюансу людина досить швидко звикає.

Як підібрати лінзи для прогресивних очок?

Перш ніж прогресивні лінзи для окулярів купити, потрібно враховувати індивідуальні чинники. Серійні лінзи для окулярів виготовляють за стандартними параметрами. Іноді це може вплинути на гостроту зору. Прогресивні окуляри краще підбирати за індивідуальним замовленням. Такий спосіб забезпечує максимально комфортне і гострий зір на будь-якій відстані.

Основні параметри, які можуть вплинути на якість очок:

 • кут нахилу площини оправи (пантоскопіческій кут);
 • відстань від вершини очного яблука до задньої поверхні лінзи окулярів (вертексних відстань);
 • кут вигину рамки оправи;
 • відстань між зіницями.

І інші особливості будови органів зору.

Також при виготовленні індивідуальних лінз можна отримати додатковий захист стекол, наприклад, від відблисків, пилу, запотівання.

Як швидко звикнути до прогресивних очками?

Щоб максимально швидко адаптуватися під прогресивні окуляри, скористайтеся кількома порадами:

 • Повністю відмовтеся від старих очок.
 •  Будинки тренуйтеся фокусувати погляд на різних відстанях. Для прогресивних очок "ближній зір" – це книга і екран комп'ютера. "Середнє зір" – монітор телевізора на відстані 1-2 метра, "далекий зір" – дистанція більше 3 метрів. Переводите погляд поступово в цих діапазонах. Спочатку це може доставляти дискомфорт. Тренуйтеся по 10 хвилин 3 рази в день.
 • Уважніше будьте на щаблях. У звичайних окулярах очі опускаються вниз при ходьбі по сходах. Щоб чітко бачити сходинки в прогресивної оптиці, вам потрібно задіяти середню зону лінз. Тому трохи опустіть голову вниз, коли піднімаєтеся або спускаєтеся по сходах.
 • Без окулярів людина дивиться в сторону, переводячи погляд, скошувавши очі. Тепер необхідно повертати саму голову, щоб побачити предмет в бічному полі зору.
 • Телевізор дивіться сидячи. Лежачи людина використовує зону близького зору, а телевізор слід дивитися через середню оптичну зону.
 • Не сідайте одразу за кермо. Переконайтеся, що ви легко переводите погляд на різні відстані. Краще сісти на водійське крісло мінімум через тиждень після початку використання прогресивних очок.

Зазвичай достатньо 2-3 тижнів для повної адаптації до прогресивних очками. Основне завдання – звикнути більше повертати голову, чим очні зіниці.

Підбір лінз для окулярів в центрі «Ексімер»

Перш ніж вибрати прогресивні окуляри, необхідно пройти повне обстеження зору та стану очей. Комплексна діагностика на сучасному обладнанні проводиться в клініці Ексимер. Якщо виявляють супутні захворювання очей, лікар призначає лікування і може рекомендувати додаткові способи корекції, наприклад при катаракті і глаукомі.

 • Прогресивні лінзи для окулярів в Києві представлені різними марками. Ексімер пропонує оптику від передових європейських виробників. Її висока якість забезпечує результат хорошої очкової корекції на кілька років.
 • У клініці Ексімер підбір окулярів осущ ествляют професійні офтальмологи. Вибрати прогресивні лінзи дуже непросто – потрібно враховувати навіть найменші нюанси будови очей. Щоб пацієнт відчував себе в окулярах максимально комфортно і швидко звик до них, потрібні поради досвідченого окуліста.
 • Незаперечною перевагою клініки є те, що наші лікарі завжди стежать за новинками ринку, а також за нововведеннями сучасної оптики. Як тільки з'являються інноваційні прогресивні лінзи підвищеного комфорту, ми пропонуємо їх нашим пацієнтам. Серед асортименту можна звернути увагу на лінзи Varilux від французького виробника. Вони виконані за унікальними запатентованим технологіям і забезпечують максимально приємне, комфортне та якісне зір для кожного пацієнта.
 • Після огляду лікар видає рецепт на прогресивні окуляри, і далі пацієнт вирішує: замовляти їх безпосередньо в клініці або звернутися в оптику для виготовлення. Професіонали, які роблять окуляри на замовлення для Ексімер, виконують роботу будь-якої складності, враховуючи всі нюанси очі, наприклад, астигматизм.

Не забувайте, що пресбиопия з роками прогресує. І якщо ви зупинилися на очкової корекції, то лінзи періодично потрібно міняти в залежності від віку. Чим старше стають очі, тим вище "плюсова" добавка їм потрібно. Тому відвідуйте офтальмолога раз в 6 місяців, щоб відслідковувати динаміку вікових змін зору.

Прогресивні окуляри: протипоказання

Незважаючи на те, що окуляри підходять практично всім, до носіння прогресивної оптики є ряд протипоказань. Це патології органів зору:

 • Анізометропія. Це різниця гостроти зору в правому і лівому оці. Іноді вона становить понад 2 діоптрій, що доставляє сильний дискомфорт при використанні прогресивних лінз.
 •  Катаракта і глаукома вимагають додаткового лікування.
 • Косоокість. При цій патології паралельність зорових осей порушена, тому людина не може бачити одночасно одні і ті ж ділянки лінзи. Зір практично не може адаптуватися під прогресивні окуляри.
 • Ністагм. Це мимовільні рухи зіниць, при яких людина не може контролювати фокусування погляду, відбувається викривлене сприйняття простору. Прогресивні окуляри при ністагмі можуть тільки доставляти дискомфорт.

Тому важливо пройти обстеження у лікаря перед вибором лінз.

Чи є альтернатива?

Якщо ви хочете скорегувати зір при пресбіопії, у вас є кілька варіантів:

 • очкова корекція;
 • використання контактних лінз, які вам можуть підібрати в Ексімер;
 • лазерна корекція зору при пресбіопії з використанням додаткових методик.

Лазерна корекція вікової далекозорості на даний момент в Україні доступна тільки в Ексімер. Після проходження цієї процедури людина отримує якісне зір на всіх відстанях і забуває про оптику на довгі роки.

Скільки коштують прогресивні лінзи для окулярів?

Коли ви підбираєте прогресивні лінзи окулярів, ціна повинна відповідати якості. Не забувайте, що окуляри ви носите кожен день, кілька років, тому економити на прогресивних лінзах не варто. Записуйтеся в Ексімер, (Київ, Україна) на консультацію офтальмолога: ми допомагаємо підібрати варіанти прогресивних очок для будь-якого бюджету.

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ