АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування кератоконуса

Крос-лінкінг (cross-linking)

кератоконус лікування

Лікування кератоконуса (дегенеративного незапального захворювання очей, при якому рогівка через структурні зміни стає тоншою та набуває конічної форми) в Україні проводиться у клініці «Ексімер» (Київ). Докладніше про те, що таке кератоконус.

 

Чим небезпечний кератоконус?

Через конусоподібну форму рогівки при кератоконусі промені світла в її різних точках переломлюються нерівномірно, тому гострота зору знижується (так само як при короткозорості), і людина бачить предмети спотвореними, лінії — зламаними (як при астигматизмі). При прогресуючому кератоконусі людина має проблеми з підбором оптичних засобів корекції. Корекція м’якими чи жорсткими контактними лінзами може бути проблематичною через непереносимість лінз. При розвинених стадіях кератоконуса відбувається витончення рогівки (аж до розриву), що супроводжується вираженим больовим синдромом. Відсутність лікування може спричинити втрату зору.

Діагностика кератоконусу

Непоодинокі випадки, коли кератоконус, особливо на ранніх стадіях, помилково сприймають за короткозорість або астигматизм через схожі зорові відчуття. Точно виявити причину погіршення зору можна тільки при ретельному обстеженні зорової системи на сучасному діагностичному обладнанні, яке має клініка «Ексімер» у Києві. Сучасні комп’ютеризовані діагностичні прилади у клініці «Ексімер» (Київ) дозволяють визначати наявність захворювання на ранніх стадіях його появи, гарантують точність діагнозу. У разі виявлення кератоконуса на підставі даних діагностики лікар індивідуально підбирає відповідну стадії захворювання програму лікування, від якої і залежить вартість.

Важливо

Офтальмологи зазначають зростання кількості випадків кератоконусу в останнє десятиліття, що, з одного боку, пояснюється найкращими діагностичними можливостями, але з іншого – погіршенням стану навколишнього середовища.

Лікування кератоконусу в клініках «Ексімер»

Завдання терапевтичного лікування кератоконуса – зупинити розвиток патологічного процесу та стабілізувати стан рогівки. На початкових і розвинених стадіях захворювання для лікування кератоконуса в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) застосовуються сучасні та ефективні методи.

Крос-лінкінг

Операція крос-лінкінгу – один зі способів лазерного лікування кератоконуса на початкових стадіях. Зміцнення рогівки та стабілізація хвороби досягається за допомогою одночасного закапування рибофлавіну та впливу спеціального приладу – так званої лампи Зейлера. У ході процедури крос-лінкінгу між колагеновими волокнами, що формують структурний каркас рогівки, створюються додаткові хімічні зв’язки, які посилюють механічну щільність усієї рогівки. Вона стає щільнішою та може утримувати свою форму, запобігаючи подальшому прогресу кератоконуса.

Склеральні лінзи NormalEyes

Жорсткі склеральні лінзи NormalEyes (фірма Paragon) спеціально розроблені для корекції зору при складних деформаціях рогівки, у тому числі при кератоконусі. При розвитку цієї патології досягти комфортного зору іншими способами корекції (окуляри, м’які контактні лінзи) неможливо. Склеральні лінзи не травмують поверхню рогівки, що особливо важливо при кератоконусі, а також мають високу кисневу проникність.

Склеральні лінзи у київській клініці «Ексімер» підбираються лікарем індивідуально на підставі даних діагностики зорової системи.

Вартість лікування кератоконуса

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Операція кросс-лінкінг (Corneal Cross Linking) 15900 11400
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Лейченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Сертифікований пластичний хірург
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС