В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування кератоконуса

Крос-лінкінг (cross-linking)

кератоконус лікуванняВ клініці «Ексімер» проводиться лікування кератоконусу – дегенеративного незапального захворювання очей, при якому рогівка через структурні зміни стоншується і приймає конічну форму на відміну від нормальної – сферичної. Детальніше про те, що таке кератоконус.

Чим небезпечний кератоконус?

Через конусоподібну форму рогівки при кератоконусі промені світла в її різних точках заломлюються нерівномірно, тому гострота зору знижується (так само, як при короткозорості), і людина бачить предмети спотвореними, лінії – зламаними (так само, як при астигматизмі). При прогресуючому кератоконусі людина відчуває проблеми з підбором оптичних засобів корекції. Корекція м’якими або жорсткими контактними лінзами може створювати проблеми через несприйняття лінз (або підвищену індивідуальну чутливість до лінз). При розвинених стадіях кератоконусу відбувається витончення рогівки (аж до розриву), що супроводжується вираженим больовим синдромом. Відсутність лікування кератоконусу може привести до втрати зору.

Діагностика кератоконусу

Доволі часто, кератоконус, особливо на ранніх стадіях, помилково приймають за короткозорість або астигматизм через схожі зорові відчуття. Точно виявити причину погіршення зору можна тільки при ретельному обстеженні зорової системи на сучасному діагностичному обладнанні, яким користуються клініки «Ексімер». Сучасні комп’ютеризовані діагностичні прилади в клініці «Ексімер» дозволяють визначати наявність захворювання на самих ранніх стадіях його появи, гарантують точність встановлення діагнозу. У разі виявлення кератоконусу, на підставі даних обстеження лікар індивідуально підбирає програму лікування відповідну до стадії захворювання.

Важливо

Останнім десятиліттям офтальмологи відзначають зростання числа випадків кератоконусу, що, з одного боку, пояснюється кращими діагностичними можливостями, а з іншого – погіршенням екологічної середовища.

Лікування кератоконусу в клініках «Ексімер»

Головним завданням в лікуванні кератоконусу є спроба зупинити розвиток патологічного процесу і стабілізувати стан рогівки. На початкових і розвинених стадіях захворювання для лікування кератоконусу в клініці «Ексімер» застосовуються сучасні та ефективні методи.

Крос-лінкінг

Процедура крос-лінкінгу – один із засобів лікування кератоконусу на початкових стадіях. Зміцнення рогівки і стабілізація кератоконусу досягається за допомогою одночасного закапування рибофлавіну і впливу спеціального приладу – так званої лампи Зейлера. Під час проведення процедури крос-лінкінгу між колагеновими волокнами, що формують структурний каркас рогівки, створюються додаткові хімічні зв’язки, які посилюють механічну щільність всієї рогівки. Рогівка стає більш щільною і може утримувати свою форму, запобігаючи подальшому прогресуванню кератоконусу.

Склеральні лінзи NormalEyes

Жорсткі склеральні лінзи NormalEyes (фірма Paragon) спеціально розроблені для корекції зору при складних деформаціях рогівки, в тому числі при кератоконусі. При цій патології досягти комфортного зору іншими способами корекції (окуляри, м’які контактні лінзи) неможливо. Склеральні лінзи не травмують поверхню рогівки, що особливо важливо при кератоконусі, мають високу кисневу проникність.

Склеральні лінзи в клініках «Ексімер» підбираються індивідуально лікарем на підставі даних обстеження зорової системи.

Вартість лікування кератоконуса

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (044) 238-68-00
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Операція кросс-лінкінг (Corneal Cross Linking) 12000 11400
рік
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Прожога Сергій Анатолійович

Головний лікар київського центру «Ексімер», офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Детальніше

Лєйченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, лікар-офтальмолог першої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ