АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Блефаропластика в Eximer

Блефаропластика — хірургічна операція зі зміни форми повік і розрізу очей для виправлення косметичних дефектів, усунення посттравматичних змін, переміщення жирових пакетів і видалення в’ялої шкіри. Це одна з найпопулярніших процедур у пластичній хірургії, що дозволяє змінити форму та положення повік, позбутися мішків під очима тощо. Завдяки цьому обличчя набуває молодшого та свіжішого вигляду. Блефаропластика підходить як чоловікам, так і жінкам.

Переваги блефаропластики в “Ексімер”


Безболісність
Операція проводиться під якісною анестезією.

Швидкість
Це процедура 1 дня.

Безпека
Операцію проводять хірурги-офтальмологи із високою кваліфікацією.

Якість
У “Ексімер” використовуються передові та авторські методики, у комбінації з 20-річним досвідом це прискорює процес відновлення після операції.

Для чого потрібна блефаропластика

Існують різні причини, чому пацієнти вдаються до блефаропластики:

 • Омолодження. Досвідчений пластичний хірург видаляє деформовану або обвислу шкіру в області повік. Це дозволяє усунути так звані “мішки” під очима. Після процедури обличчя освіжається, а вікові зміни стають менш помітними.
 • Якість зору. Через вроджені, вікові або посттравматичні зміни повік зайва шкіра може заважати огляду. Через це знижується чіткість зору, стає складніше орієнтуватися в просторі. Завдяки блефаропластиці можна швидко видалити зайву шкіру на повіках, зробити погляд більш відкритим.
 • Зміна зовнішності. До цієї процедури вдаються люди будь-якого віку, жінки та чоловіки. Блефаропластика допомагає пацієнтам, які бажають внести зміни у свою зовнішність. Наприклад, скоригувати розріз очей або видалити обвислу шкіру з одного боку.

Особливості блефаропластики

 

З часом шкіра навколо очей втрачає тонус, а м’язи слабшають. У цьому разі блефаропластика — оптимальний варіант розв’язання проблеми. Проте, якщо в’яла шкіра чи припухлості є наслідком іншого захворювання, тоді проводити блефаропластику не можна. Насамперед потрібно розібратися із супутніми хворобами, а також переконатися у відсутності інших протипоказань.

Зауважимо, що чоловіки не рідше за жінок записуються на блефаропластику. Проте операцію в такому разі проводять трохи інакше. Зокрема це стосується розмітки, яку пластичний хірург робить безпосередньо перед операцією. Це потрібно, щоб очі чоловіка після процедури не виглядали по-жіночому, і навпаки.

Блефаропластику можна проводити з 18 років. Однак передусім лікарі перевірять стан вашої шкіри, м’язів і кількість жирової тканини. Вони також переконаються у відсутності протипоказань для процедури.

Протипоказання до операції

Існує певна кількість ситуацій, коли проводити блефаропластику не можна. Як приклад розглянемо основні протипоказання до операції:

 • порушення згортання крові;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • високий артеріальний тиск;
 • міопатія (порушення обміну речовин у тканинах м’язів);
 • вагітність незалежно від терміну;
 • декомпенсований цукровий діабет;
 • анемія в гострій стадії.

Як відбувається операція

 

Спочатку ви пройдете консультацію в офтальмолога та пластичного хірурга. Лікарі оцінять ваш стан, переконаються у відсутності протипоказань і призначать деякі обстеження (включно з аналізами для анестезіолога). Після цього вам призначать день операції.

У призначений час ви прийдете до офтальмологічного центру Eximer. Протягом наступних 3-4 годин проходитиме підготовка до блефаропластики. Хірург виконає розмітку — позначить місця, де необхідно зробити надрізи під час процедури.

Безпосередньо перед операцією вам зроблять місцеву чи загальну анестезію – залежить від складності операції та ваших індивідуальних особливостей. У середньому блефаропластика триває близько 45 хвилин, але тривалість може змінюватися та досягати 3 годин. Наприклад, якщо хірургу потрібно провести багато маніпуляцій, видалити не лише шкіру, а й м’язи із жировими пакетами.

Післяопераційний період

Щоб мінімізувати ймовірність післяопераційних ускладнень, після закінчення блефаропластики до швів прикладають холод. Це дозволяє зменшити дискомфорт після операції, а також знизити ризик утворення набряків чи синців.

Відразу після операції ви зможете відпочити в комфортній палаті протягом 3-4 годин. Протягом цього часу ви будете під наглядом медсестри. Вона зможе допомогти вам у разі потреби, наприклад, прикласти лід до швів або принести теплий чай.

Згодом пластичний хірург проведе з вами консультацію. Він оцінить ваш стан і призначить дату нового відвідування клініки. Зазвичай через 7-10 днів — терміни визначаються індивідуально.

Нюанси реабілітації

Першу добу після операції потрібен режим відпочинку, після чого пластичний хірург надасть вам індивідуальні рекомендації щодо догляду за зоною навколо очей. Тривалість реабілітації залежить від різних факторів: супутніх патологій, віку пацієнта, його індивідуальних анатомічних особливостей тощо.

Реабілітація триває 1-2 тижні. Вирушивши додому, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Шви та спеціальні наклейки зазвичай знімають через 3-7 днів. Ще через 2-3 дні ви можете починати користуватися косметикою для обличчя.
 • Через 10 днів після блефаропластики можна працювати за комп’ютером, але після кожних 60 хвилин варто робити перерви тривалістю 10 хвилин. Це потрібно, щоб мінімізувати навантаження на очі.
 • У перші 2 тижні після зняття швів намагайтеся не перебувати під сонцем. Виходячи на вулицю, надягайте сонцезахисні окуляри незалежно від пори року.
 • Протягом 15 днів після операції небажано займатися фізичними вправами, включно з водними видами спорту.

Протягом 1-1,5 місяців після операції заборонено:

 • Ходити в лазні та сауни, тому що пара негативно впливає на післяопераційні рубці.
 • Інтенсивно засмагати, наприклад, на пляжах чи в солярії. Ультрафіолетове випромінювання шкодить шкірі, оскільки вона ще не до кінця відновилася.
 • Купатися у відкритих водоймах, бо через рану можуть потрапити бактерії. Це підвищує ризик інфекції.

Зазвичай самостійно ви можете оцінити зміни через 1,5-2 місяці після операції. Остаточний результат блефаропластики помітний за пів року.

Чому варто довірити блефаропластику фахівцям з Eximer

Блефаропластику в нашому медичному центрі проводять досвідчені пластичні хірурги-офтальмологи, які спеціалізуються саме на операціях у зоні очей та навколо них.

У нас встановлено сучасне обладнання — кіберніж, мікроскопи тощо. Під час операції хірургу допомагає помічник. Наші фахівці будуть супроводжувати вас на всіх етапах, починаючи від консультацій з лікарями та закінчуючи післяопераційним періодом.

Фахівці Eximer регулярно відвідують українські та закордонні тренінги, виставки, конференції, а також проходять різноманітні кадавер-курси. Тобто лікарі постійно покращують свої навички, набувають нового досвіду. Завдяки цьому ви можете розраховувати на чудові результати успішно проведеної блефаропластики.

роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Лейченко Юлія Валентинівна

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Сертифікований пластичний хірург
Детальніше
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС