Дорогі пацієнти!
Ви можете записатися на консультацію та діагностику до лікарів наших центрів через ОСОБИСТИЙ  КАБІНЕТ.
Чекаємо на вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору з технологією корекції 5D SportSmartSurf

Лазерна корекція зору з технологією 5D SportSmartSurf

Корекція зору відкриває багато можливостей для людини. Офтальмологічний центр «Ексімер» (Одеса) пропонує людям з активним способом життя, спортсменам, а також пацієнтам, професія яких вимагає мати 100% зір, звернути увагу на цю технологію. Лазерна корекція 5D SportSmartSurf дозволить віддатись улюбленій справі, не відволікаючись на проблеми з очима.

Чому лазерна корекція 5D SportSmartSurf – найкращий вибір для спортсменів?

  1. Відсутність обмежень.

Лазерна операція прибирає всі перешкоди. Можна кататися на лижах, плавати у басейні, займатися будь-яким спортом, не відчуваючи дискомфорт у зв’язку з носінням окулярів і лінз.

  1. Чудові результати.

При грі у баскетбол або теніс точність ваших ударів і якість гри залежать від якості зору. Лазерна корекція 5D SportSmartSurf може забезпечити вам цю перевагу, і ви досягнете найкращих результатів у спорті.

  1. Швидка адаптація до екстремальних умов.

Багато спортсменів працюють над своєю фізичною формою у тренажерному залі чи спортклубі, але буває, що людині доводиться займатися на природі, де є сніг, пил, вітер або вода. Лінзи чи окуляри у такому разі особливо заважають ефективності. Після проведення лазерної корекції ви зможете тренуватись у будь-яких погодних умовах.

Лазерна корекція з технологією 5D SportSmartSurf є оптимальним вибором для розв’язання проблем із зором. Вона дозволяє виправити:

  • короткозорість — від —1 до —8 діоптрій;
  • далекозорість — до +6 діоптрій;
  • астигматизм – до 6 діоптрій.

Ця операція дає реальний шанс повністю швидко та ефективно відновити зір.

У чому переваги лазерної корекції зору 5D SportSmartSurf:

Корекція виконується лазером SCHWIND AMARIS з інноваційною 5D-технологією. Операція проходить безконтактно. Лазер коригує тонкий верхній шар рогівки за чітко заданою програмою 5D SportSmartSurf.

Корекція у клініці «Ексімер» (Одеса) займає трохи більше ніж 15 хвилин. У це складно повірити, проте за такий короткий проміжок часу ви зможете кардинально змінити своє життя та подивитися на світ іншими очима! Це справжній wow-ефект, який пацієнти відчувають ще в операційній.

Хірург отримує сертифікацію від німецької компанії

Для проведення лазерної корекції 5D SportSmartSurf потрібна спеціальна кваліфікація хірурга. Компанія SCHWIND підходить до цього питання з відомою всім німецькою педантичністю. Кожен офтальмохірург проходить спеціальне навчання та сертифікацію SCHWIND eye-tech solutions, перш ніж йому дозволять працювати з лазером. Усі лікарі одержують реєстрацію на офіційному сайті SCHWIND.

Досягаються оптимальні оптичні властивості рогівки

Одна з головних переваг корекції за методикою 5D SportSmartSurf – неймовірно чіткий, контрастний та яскравий зір. Саме тому цей вид операції обирають спортсмени, котрим особливо важливо добре бачити.

Завдяки цій технології досягається абсолютна гладкість поверхні рогівки, що підвищує точність заломлення променів та покращує якість зору. Ви побачите світ у найдрібніших деталях і зможете розрізняти навіть незначні рухи, наприклад під час спортивної риболовлі, коли важливим є навіть легкий сплеск води.

Відсутність гало-ефекту та відблисків

Методика лазерної корекції 5D SportSmartSurf дозволяє коригувати рефракцію з максимальною точністю, враховуючи до мікронів товщину епітелію рогівки кожного пацієнта. Це дає можливість не тільки покращити якість зору, але й убезпечити себе від неприємних відчуттів, які можуть виникати під час корекції іншими методиками (світлочутливість, гало-ефект, відблиски). Не кажучи вже про те, наскільки чіткими для людини стають об’єкти навіть на далекій відстані.

Відновлення зору за один етап

Лазерна корекція 5D SportSmartSurf проходить в один етап — це гарантує швидкість і безпеку проведення операції. Промінь лазера сканує поверхню рогівки та миттєво виконує корекцію її форми, надаючи їй потрібних параметрів.

Впровадження Data Science

Завдяки сучасним технологіям лазерної установки SCHWIND AMARIS штучний інтелект обробляє величезні масиви цифр, зіставляючи всі дані, отримані під час діагностики, та підбираючи оптимальний варіант для проведення лазерної корекції. Використання Data Science дозволяє створювати персональні інтерфейси для кожного пацієнта.

Швидкий відновлювальний період

Під час лазерної операції виключено механічний та спиртовий вплив на рогівку, тому процес реабілітації проходить швидше, ніж за інших поверхневих методик корекції зору. Пацієнти практично не відчувають дискомфорту під час реабілітації.

Після закінчення процедури на очі надягається м’яка контактна лінза, яка залишається на 3-4 дні, поки відбувається процес загоєння епітелію.

Найменша ймовірність появи сухості очей

Завдяки можливостям методики 5D SportSmartSurf у пацієнтів знижується ризик розвитку сухості очей. Цей ефект досягається завдяки тому, що під час корекції відсутній механічний тиск на рогівку, немає ефекту вакууму і, відповідно, менше ушкоджується епітеліальний шар.

Відмінні результати від використання методики 5D SportSmartSurf підтверджені світовою спільнотою та практичним використанням закордонними хірургами.

Лазерна корекція – ефективний шлях розв’язання проблем із зором.

Методика 5D SportSmartSurf забезпечує життя, кар’єру та спорт без обмежень!

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ