Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування катаракти

Мікрохірургічне обладнання клініки «Ексімер»

Як підготуватися до операції з видалення катаракти

Катаракта у питаннях та відповідях

Правда та брехня про катаракту

Операція з видалення катаракти — ультразвукова факоемульсифікація

Імплантація інтраокулярної лінзи (штучного кришталика ока)

Діагностика та лікування вторинної катаракти

Чому потрібно лікувати катаракту

Катаракта — це помутніння кришталика, захворювання, яке значно погіршує якість зору, а отже, і життя. Окуляри за такої патології не допомагають. Своєчасне лікування катаракти позбавляє від цих проблем і повертає гарний зір на довгі роки.

Чи лікується катаракта на ранніх стадіях

Багато років тому для видалення катаракти потрібно було чекати її дозрівання, тобто повного помутніння кришталика та втрати зору. Діагностичне та операційне обладнання не дозволяло позбутися захворювання на ранніх стадіях.

Зараз підхід до лікування інший, дозрівання чекати не потрібно. Необхідно видаляти катаракту відразу ж, як тільки рекомендує лікар, і вартість процедури це цілком дозволяє.

Чим загрожує катаракта

Катаракта, якщо її не лікувати, може призвести до небезпечного ускладнення – вторинної глаукоми. У такому разі кришталик не тільки каламутніє, а й збільшується у розмірах (набухає), внаслідок чого порушується відтік рідини, підвищується внутрішньоочний тиск. При глаукомі зоровий нерв та інші структури ока зазнають підвищених навантажень, в оці порушується кровопостачання. Через це сигнали перестають надходити до кори головного мозку, людина починає гірше бачити, порушується периферичний зір. Зорові властивості, порушені при глаукомі, відновити вже не можна.

Чому краще лікувати катаракту на ранніх стадіях? Коли кришталик не до кінця помутнів і ущільнився, його легко видалити. Операція займає менше часу, зір відновлюється швидше. При ранньому видаленні катаракти більше можливостей отримати максимальні зорові характеристики.

Чому неможливе лікування катаракти без операції?

Помутніння кришталика відбувається через денатурацію білкових сполук, що входять до його складу. Аналогічні процеси відбуваються при варінні яйця, побілілому білку вже не можна повернути прозорість. Катаракта – незворотний процес, вона не проходить сама. І не існує крапель, вітамінів або народних засобів, здатних позбавити від неї. Лікування катаракти без заміни кришталика на штучний неможливе, це єдиний ефективний метод.

Як відбувається лікування катаракти в Одесі: клініка «Ексімер»

Сучасне технічне оснащення клініки «Ексімер» (Одеса), наявність унікальних мікрохірургічних і лазерних установок дають можливість застосовувати найдосконалішу на сьогодні методику лікування катаракти.

Операція факоемульсифікації — щадний, безпрецедентно точний вплив на око. Вона повністю адаптується під індивідуальні особливості зорової системи пацієнта, що дозволяє отримати максимальну якість зору за найкоротшого реабілітаційного періоду. Операція не має вікових обмежень, у такий спосіб можна лікувати катаракту у літньому віці або навіть маленьким дітям.

Це надійна, безболісна та нетравматична процедура. З ціною лікування катаракти можна ознайомитись на сайті або за телефоном.

Переваги лікування катаракти в центрі «Ексімер»

Високі
стандарти
лікування
Найвища
якість
зору
Швидке
і комфортне
лікування
Короткий
період
реабілітації

Що ми пропонуємо нашим пацієнтам:

  • високі стандарти лікування. Кваліфіковані офтальмохірурги клініки «Ексімер» використовують найновіше обладнання та найсучасніші науково-технічні розробки, що відповідають міжнародним стандартам;
  • відмінна якість зору. Завдяки неперевершеній точності виконання фемтолазерної операції, зір відновлюється на максимально можливу величину. А високотехнологічні моделі штучних кришталиків можуть зробити його навіть кращим, ніж до розвитку катаракти;
  • швидке та комфортне лікування. Немає потреби у госпіталізації: процедура проводиться у режимі «одного дня» та не порушує звичний розпорядок життя. Цього ж дня пацієнт повертається додому;
  • короткий відновлювальний період. Застосування лазера унеможливлює використання механічних інструментів. Після операції на катаракту всі мікродоступи до внутрішніх структур ока швидко самогерметизуються, тому реабілітація відбувається у найкоротші терміни. Зір повертається вже в операційній, пацієнт не втрачає самостійності та не потребує додаткового догляду.

Результат лікування катаракти

Сучасне лазерне лікування катаракти визнано єдиним методом з повною реабілітацією зору, оскільки дозволяє повернути втрачені через хворобу зорові функції. Після операції у пацієнтів нерідко буває враження, що час повернувся: зір стає таким, як у молодості.

Моделі високотехнологічних штучних кришталиків, які імплантуються у клініці «Ексімер», дозволяють одночасно з катарактою позбутися пресбіопії (вікової далекозорості), короткозорості чи астигматизму, якщо вони були раніше. Тобто зір після втручання стає кращим, ніж до розвитку катаракти. У більшості випадків сучасні технології дозволяють врахувати й побажання пацієнта щодо майбутнього зору.

Чому не потрібно боятися операції

Багато пацієнтів, почувши необхідність хірургічного втручання, відчувають цілком зрозуміле хвилювання. Поспішаємо повідомити, що завдяки використанню фемтосекундного лазера в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) найважливіші етапи операції з видалення катаракти виконуються з безпрецедентною точністю практично безконтактно. Це скорочує час операції, підвищує безпеку та мінімізує ризик ускладнень.

Втручання триває лише кілька хвилин й абсолютно безболісне. Зір, як правило, повертається вже в операційній. 1-2 години після процедури пацієнт проводить у клініці та після огляду лікаря відправляється додому.

Протягом короткого періоду відновлення після операції на катаракту не накладається жодних обмежень на фізичні навантаження.

Як лікувати катаракту та глаукому

Часто буває, що катаракта «сусідує» з іншим небезпечним офтальмологічним захворюванням — глаукомою (підвищений внутрішньоочний тиск). Такі випадки потребують обов’язкового хірургічного лікування. У клініці «Ексімер» при катаракті, ускладненою глаукомою, можуть одномоментно виконати дві операції (у два етапи): спочатку непроникна глибока склеректомія — для лікування глаукоми, а потім ультразвукова факоемульсифікація з імплантацією штучної інтраокулярної лінзи — для видалення катаракти.

Лікування вторинної катаракти

Вторинна катаракта — це помутніння та ущільнення задньої капсули кришталика, які призводять до погіршення зору. У клініці «Ексімер» за такого діагнозу проводиться лазерна дисцизія. Вона виконується за допомогою спеціального YAG-лазера у режимі «одного дня», з використанням місцевої крапельної анестезії. Процедура абсолютно безболісна. У процесі лікування відбувається звільнення центральної оптичної зони від помутнінь, що дозволяє забезпечити хороші зорові характеристики.

Вартість лікування катаракти

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (048) 707-00-07
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL Bunny Lens (Ізраїль) Під час операції через мікродоступ від 1,5 мм помутнілий кришталик за допомогою ультразвуку перетворюється на емульсію і виводиться з ока, на його місце імплантується штучна лінза (ІОЛ), яка замінює його функції. 18600 14900
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ACRYSOF MP FOLDABLE 6.0 OPTIC MA60AC (acrysof) (Alcon, США) Під час операції імплантується індивідуально розрахована монофокальна лінза, яка забезпечує хороші візуальні характеристики і захищає внутрішні структури очі від негативного УФ-випромінювання 24900 21165
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ACRYSOF SP FOLDABLE 6.0 OPTIC SA60AT Monoblock (Alcon, США) Під час операції імплантується індивідуально розрахована монофокальна лінза, яка забезпечує хороші зорові характеристики і захищає внутрішні структури ока від негативного УФ-випромінювання. 29200 24820
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ACRYSOF SP NATURAL SN60WF (IQ) (Alcon,США) Асферична лінза – лінза зі спеціальними оптичними характеристиками, дозволяє отримувати якісне і чітке зображення навіть в умовах обмеженої освітленості. 34600 29410
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT9 (Alcon, США) Спеціальні астигматичні (торичні) лінзи (ІОЛ) дозволяють позбутися від двох проблем одночасно – і від катаракти і від астигматизму, зберігаючи всі переваги асферичної лінзи (ІОЛ). 43200 36720
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією Тecnis Symfony (ZXR00) ([email protected], США)
66550
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією Tecnis Symfony Toric (ZXT) ([email protected], США) 84550
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AcrySof® IQ PanOptix TFNTOO (Alcon, США) трифокальна лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету 66550 59895
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AcrySof® IQ PanOptix TFNT20 – TFNT60 ( Alcon, США) трифокальна торична лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету для корекції астигматизму 84550 76095
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AcrySof® IQ Vivity® (Alcon, США) Багатофокусна лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету. Розроблені з використанням нової недифракційної технології під назвою X-Wave ™, яка забезпечує безперервну збільшену глибину фокуса, максимально можливі зорові характеристики на середній та далекій відстанях, необхідні для задоволення більшості потреб людини, а також позбавить від ореолів і засвітів в умовах низької освітленості. 77000 69300
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AcrySof® IQ Vivity® Toric (Alcon, США) Баготофокусна торична лінза (ІОЛ) гнучка, моноблочна, асферична, із захистом від ультрафіолету для корекції астигматизму. Розроблені з використанням нової недифракційної технології під назвою X-Wave ™, яка забезпечує безперервну збільшену глибину фокуса, максимально можливі зорові характеристики на середній та далекій відстанях, необхідні для задоволення більшості потреб людини, а також позбавить від ореолів і засвітів в умовах низької освітленості. 96300 86670
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AT Lisa 809M (Carl Zeiss, Німеччина) 48500
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AT Lisa toric 909M (Carl Zeiss, Німеччина) 62300
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AT Lisa 839M (Carl Zeiss, Німеччина) 73000
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AT Lisa toric 939M (Carl Zeiss, Німеччина) 94200
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Коваленко Андрій Володимирович

Офтальмохірург, лікар вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальної и рефракційнної хірургії (ASCRS)
Детальніше

Левицький Іван Михайлович

Офтальмохірург, кандидат медичних наук
Детальніше

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS).
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ