В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Операція по лікуванню глаукоми – непроникаюча глибока склеректомія

В офтальмологічній клініці “Ексімер” для лікування відкритокутової форми глаукоми проводять ефективну операцію – непроникаючу глибоку склеректомію (НГСЕ). Таке хірургічне втручання дозволяє відновити природний баланс рідини в оці.

Особливістю НГСЕ є те, що для полегшення відтоку рідини з передньої камери ока при глаукомі не створюють наскрізні отвори, а хірургічно або лазером стоншують периферичну ділянку мембрани рогівки, яка має природну вологопроникливість. НГСЕ може поєднуватися з імплантацією спеціальних колагенових дренажів, які перешкоджають рубцюванню тканин і зниженню ефекту операції в майбутньому. Підвищує ефективність НГСЕ і застосування ексимерного, ІАГ та аргонового лазера. Операція за допомогою лазера проводиться без розтину очного яблука.

Переваги операції непроникаючої глибокої склеректомії (НГСЕ):

  • мала травматизація тканин ока;
  • операція виконується в режимі “одного дня”;
  • можливість швидкої зорової реабілітації (1-2 дні);
  • незначні обмеження в післяопераційному періоді (пацієнт може приступити до роботи через кілька днів);;
  • відсутність серйозних операційних і післяопераційних ускладнень (таких як: відшарування судинної оболонки, внутріочні крововиливи і т. д.);
  • ця операція не провокує розвиток катаракти;
  • в ході операції не відбувається глибокого порушення природних механізмів відтоку внутрішньоочної рідини (ВГР);
  • пацієнту не потрібно тривале закапування крапель і довгий постільний режим.

Крім того, саме НГСЕ дозволяє позбутися від глаукоми на ранніх стадіях розвитку хвороби, коли ще немає органічних змін дренажної системи і волокон зорового нерва.

При закритокутовій формі глаукоми застосовуються як традиційні операції (ІАГ – лазерна ірідотомія, САР – склерангулореконструкція та інші), так і метод видалення прозорого кришталика з імплантацією штучної інтраокулярної лінзи (при невідповідності розміру кришталика розміру ока). Видалення кришталика вчасно, поки відсутні органічні зміни в дренажній системі ока, дозволяє уникнути захворювання, а при наявності змін – перевести цю форму глаукоми, яка погано піддається лікуванню, в більш сприятливу – відкритокутову.

При глаукомі хірургічне втручання можна проводити повторно. На додаток до операції з приводу глаукоми може бути зроблена операція для поліпшення кровопостачання ока. З тією ж метою застосовуються і різні терапевтичні методи.

Якщо глаукома поєднується з катарактою, в офтальмологічній клініці «Ексімер» проведуть операцію з приводу обох цих захворювань одночасно.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ