Лазерна корекція зору за спеціальною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Операція по лікуванню глаукоми – непроникаюча глибока склеректомія

Непроникаюча глибока склеректомія (НГСЕ) — в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) для лікування відкритокутової форми глаукоми проводять цю ефективну операцію. Таке хірургічне втручання дає змогу відновити природний баланс рідини в оці.

Особливістю НГСЕ є те, що для полегшення відтоку рідини з передньої камери ока при глаукомі не створюють наскрізні отвори, а хірургічно або лазером стоншують периферичну ділянку мембрани рогівки, яка має природну вологопроникність. Непроникаюча глибока склеректомія може поєднуватися з імплантацією спеціальних колагенових дренажів, які перешкоджають рубцювання тканин та зниженню ефекту операції у майбутньому. Підвищує ефективність НГСЕ й застосування ексимерного, ІАГ та аргонового лазера. Операція за допомогою лазера проводиться без розтину очного яблука.

Переваги операції непроникаючої глибокої склеректомії (НГСЕ):

  • мала травматизація тканин ока;
  • операція виконується в режимі «одного дня»;
  • можливість швидкої зорової реабілітації (1-2 дні);
  • незначні обмеження у післяопераційному періоді (пацієнт може розпочати роботу через кілька днів);
  • відсутність серйозних операційних і післяопераційних ускладнень (таких як: відшарування судинної оболонки, внутрішньоочні крововиливи тощо);
  • ця операція не стимулює розвиток катаракти;
  • під час операції немає глибокого порушення природних механізмів відтоку внутрішньоочної рідини;
  • пацієнту не потрібне тривале закапування крапель і довгий постільний режим.

Крім того, саме НГСЕ дозволяє позбутися глаукоми на ранніх стадіях розвитку хвороби, коли ще немає органічних змін дренажної системи та волокон зорового нерва.

При закритокутовій формі глаукоми застосовуються як традиційні операції (ІАГ – лазерна іридотомія, САР – склерангулореконструкція та інші), так і метод видалення прозорого кришталика з імплантацією штучної інтраокулярної лінзи (при невідповідності величини кришталика величині ока). Вчасне видалення кришталика, поки відсутні органічні зміни у дренажній системі ока, дозволяє уникнути захворювання, а за наявності змін — перевести цю форму глаукоми, що погано піддається лікуванню, у сприятливішу — відкритокутову.

При глаукомі хірургічне втручання можна проводити повторно. На додаток до операції з приводу глаукоми можна зробити операцію з поліпшення кровопостачання ока. З тією ж метою застосовуються різні терапевтичні методи.

Якщо глаукома поєднується з катарактою, в офтальмологічній клініці «Ексімер» (Київ) проведуть операцію щодо обох цих захворювань одночасно.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ