Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek 16 500 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Дитяча офтальмологія

Амбліокор – прилад для відновлення гостроти зору

Апаратне лікування зору у дітей

Діагностика зору у дітей

Лікування амбліопії або «ледачого ока» у дітей

Лікування короткозорості у дітей

Лікування косоокості у дітей

Особливості зору у дітей до року

Хороший зір — важлива умова для повноцінного життя та розвитку дитини. Для якісного розв’язання проблем із зором у дітей було створено спеціалізований дитячий офтальмологічний центр – «Ексімер KIDS».

Переваги клініки дитячої офтальмології «Ексімер KIDS»:

У клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» (Одеса) працюють лікарі, які спеціалізуються саме на зорі дітей і чудово розуміються на психології маленьких пацієнтів. Завдяки цьому діагностика та лікування проводяться максимально ефективно й комфортно як для дитини, так і для її батьків.

Дитячі офтальмологи в «Ексімер KIDS» займаються лікуванням:

 • короткозорості;
 • далекозорості;
 • астигматизму;
 • косоокість;
 • амбліопії;
 • вроджених катаракт, глауком тощо.

Дитяча офтальмологічна клініка «Ексімер KIDS» має всі технічні можливості для ефективного лікування офтальмологічних захворювань у дітей, оснащена за світовими стандартами

Дитячий зір швидко змінюється, тому рекомендується приводити дитину на діагностику щорічно. Регулярно відвідувати офтальмолога так само важливо, як робити щеплення або ходити на огляд до педіатра. Діагностика у клініці офтальмології для дітей «Ексімер KIDS» здійснюється на високоточному обладнанні світового рівня. Фахівці отримують повну інформацію про стан зорової системи дитини, успішно виявляють захворювання на ранніх стадіях і бачать потенційні загрози.

Наявність рефракційних порушень визначається завдяки вимірюванню рефракції ока, довжини очного яблука, кривини рогівки, глибини передньої камери. Ретельно перевіряються бінокулярні функції, тобто здатність мозку створювати єдине зображення з тих, що бачить кожне око окремо. Огляд обов’язково проводиться за розширеної зіниці з застосуванням препаратів нового покоління. Всі діагностичні заходи в «Ексімер KIDS» здійснюються безконтактними методами.

На основі результатів діагностики фахівець отримує повну картину стану зору дитини. В електронній базі клініки зберігається інформація про кожного пацієнта, що дає змогу стежити за змінами у динаміці.

У клініці «Ексімер» (Одеса) лікарі допомагають з підбором окулярів або контактних лінз дитині для корекції аномалії рефракції (короткозорості, далекозорості чи астигматизму).

Терапевтичне лікування офтальмологічних захворювань у дітей

Терапевтичні методики та комплексна стимуляція зору без хірургічного втручання особливо ефективні у дитячому віці, адже зорова система перебуває ще на етапі формування.

У клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» проводяться виключно безпечні та безболісні процедури. Наявність унікального обладнання забезпечує широкі можливості для проведення апаратного (безопераційного) лікування захворювань очей у дітей та підлітків, таких як короткозорість, далекозорість, астигматизм, амбліопія, косоокість, для тренування бінокулярності зору, відновлення акомодаційної здатності очей, підвищення гостроти зору.

 • Апарат «Синоптофор» тренує зір при косоокості, покращує загальну рухливість очей. Застосовується у комплексі лікувальних тренувань, за допомогою яких відбувається злиття двох зображень, що отримують очі, в одне.
 • Лазерна терапія активізує роботу сітківки, завдяки чому підвищується гострота зору. Використовується при спазмі, парезі та паралічі акомодації.
 • Електростимуляція незамінна при дистрофічних та атрофічних процесах у сітківці й зоровому нерві: під впливом електричного поля підвищується еластичність кровоносних судин.
 • Магнітотерапія використовується для покращення кровотоку по судинах, а також кровопостачання головного мозку та зорової системи.
 • Вакуумний масаж спрямований на поліпшення кровопостачання очей, знімає напругу та втому з очей, підвищує працездатність зорової системи.
 • Комп’ютерні програми відновлюють бінокулярні функції, розвивають стереоскопічний зір.
 • Апарат «Реамед» працює за принципом біологічного зворотного зв’язку, нормалізує роботу центральних відділів головного мозку, які відповідають за зір, використовується для профілактики та лікування спазму акомодації, амбліопії, короткозорості, далекозорості, астигматизму та решти захворювань зорової системи.

Хірургічне лікування дитячих захворювань

У клініці дитячої офтальмології «Ексімер KIDS» хірургічні втручання, спрямовані на усунення дитячих офтальмологічних захворювань (косоокість, прогресивна короткозорість, вроджена катаракта, глаукома), проводяться у крайніх випадках, коли стан зорової системи заважає розвитку нормального зору. Всі операції проводяться щадним способом і у режимі «одного дня», госпіталізація не потрібна.

Хірургічне виправлення косоокості будь-якого ступеня складності здійснюється, коли іншими способами неможливо вилікувати захворювання.

Склеропластика виконується, щоб зупинити прогресивну короткозорість, коли зір погіршується більш ніж на 1 діоптрію на рік і заважає нормальному розвитку дитячого зору. За допомогою даної методики зміцнюється задній сегмент склери ока та активізується обмін речовин в оболонках очного яблука.

Вартість лікування

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (048) 707-00-07
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Повна комплексна діагностика і консультація лікаря-офтальмолога (дитячого) 2600 1300
Повна комплексна діагностика і консультація лікаря-офтальмолога – повторна 2600 1300
Консультація лікаря-офтальмолога (дитячого) – по мед.заключенням інших лікувальних закладів (без пацієнта) 750

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ