В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Периферична профілактична лазерна коагуляція (ППЛК) сітківки

Периферична профілактична лазерна коагуляція сітківки – це процедура зміцнення периферичної зони сітківки, спрямована на профілактику виникнення відшарування сітківки. Дистрофія сітківки часто призводить до мікророзривів в цих зонах і появи відшарування сітківки, яка погано піддається лікуванню і може привести до незворотної втрати зору. ППЛК дозволяє попередити відшарування сітківки, таким чином зберегти зір.

В основі методу периферичної профілактичної лазерної коагуляції лежить обробка лазером стоншених ділянок сітківки. За допомогою випромінювання лазера виконується так зване «припаювання» сітківки в слабких місцях, і навколо розривів утворюються спайки сітківки з підлеглими тканинами.и.

Основною метою ППЛК є саме профілактика – зниження ризику виникнення ускладнень, а не поліпшення зору.

Як відбувається ППЛК сітківки?

В основі методу профілактичної периферичної лазерної коагуляції полягає обробка лазером потоншених ділянок сітківки. За допомогою лазерного променю виконується так зване «припаювання» сітківки – у слабких місцях і навколо розривів утворюються спайки сітківки з підлягаючими тканями. Дана процедура виконується за 1 сеанс, в режимі одного дня, без госпіталізації, під місцевою крапельною анестезією. В той же день пацієнт повертається додому, де продовжує вести звичний для себе образ життя.

Важливо

ППЛК покращує кровопостачання, збільшує швидкість кровотоку, покращує живлення ураженої області сітківки, перешкоджає проникненню рідини під сітківку та, як наслідок, її відшаруванню.

Дана процедура виконується за один сеанс, в режимі одного дня, без госпіталізації, під місцевою крапельною анестезією. Цього ж дня пацієнт повертається додому, продовжуючи вести звичний для себе спосіб життя.

Що буде з сітківкою в результаті ППЛК?

ППЛК покращує кровопостачання, збільшує швидкість кровотоку, покращує живлення ураженої області сітківки, перешкоджає проникненню рідини під сітківку та, як наслідок, її відшаруванню. Основною метою ППЛК є профілактика – зниження ризику виникнення ускладнень, а не покращення зору. Яким саме буде зір після операції, багато в чому залежить від того, чи є супутні захворювання очей, які впливають на можливість добре бачити.

Кому потрібна ППЛК сітківки?

Як показує статистика офтальмохірургів, перед проведенням лазерної корекції зору близько 60% пацієнтів потребують укріплення сітківки. Метод ППЛК застосовується у медицині вже більше 40 років, і на теперішній час офтальмологи не уявляють, як можна обійтись без цього унікального способу. Периферична дистрофія сітківки – одна з основних причин відмови вагітним жінкам у природних пологах і рекомендації кесарева розтину. При середньому та високому ступені короткозорості сітківка стоншується та розтягується. У зв’язку з цим зростає ризик розриву та відшарування сітківки під час пологів. Однак зараз ця проблема вирішується за допомогою укріплення сітківки до пологів методом ППЛК. Після проведення такої процедури сітківка укріплюється; відбувається запобігання її розтягненню та відшаруванню. Вчасно виконана процедура ППЛК надає можливість самостійного розродження жінкам з проблемною сітківкою. Лікарі рекомендують проведення профілактичної периферичної лазерної коагуляції до 35-го тижня вагітності.

Показання для проведення ППЛК

Інформація

Як показує статистика офтальмохірургів, перед проведенням лазерної корекції зору близько 60% пацієнтів потребують укріплення сітківки. Метод ППЛК застосовується в медицині вже більше 40 років, і на теперішній час офтальмологи не уявляють, як можна обійтись без цього унікального способу.

Периферична дистрофія сітківки – одна з основних причин відмови вагітним жінкам у природних пологах і рекомендації кесарева розтину. При середньому та високому ступені короткозорості сітківка стоншується та розтягується. У зв’язку з цим зростає ризик розриву та відшарування сітківки під час пологів.

Однак зараз ця проблема вирішується за допомогою укріплення сітківки до пологів методом ППЛК. Після проведення такої процедури сітківка укріплюється, запобігаючи її розтягненню та відшаруванню. Вчасно виконана процедура ППЛК надає можливість жінкам з проблемною сітківкою самостійного розродження. Лікарі рекомендують проведення периферичної профілактичної лазерної коагуляції до 35-го тижня вагітності.

Переваги проведення ППЛК сітківки в клініках «Ексімер»

  • Високі стандарти лікування. В клініці «Ексімер» використовується найновіше обладнання, яке відповідає сучасним міжнародним стандартам, що дозволяє проводити ППЛК сітківки на найвищому рівні, дієво та безпечно.
  • Висока кваліфікація та досвід лікарів. Кваліфікація та серйозний практичний досвід лікарів дозволяють проводити лікування захворювань очей з максимальною ефективністю.
  • Швидке та комфортне лікування. Лікування проводиться без потреби в госпіталізації, в режимі «одного дня». Процедура ніяк не порушує звичного розпорядку життя пацієнта.
  • Анестезія, яка добре переноситься. При проведенні процедур застосовується місцева крапельна анестезія, яка добре переноситься пацієнтами – в тому числі жінками, які чекають появи на світ дитини. Така анестезія не наносить шкоди ані малюку, ані майбутній матері.
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ