Лазерна корекція зору за спеціальною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Периферична профілактична лазерна коагуляція (ППЛК) сітківки

Периферична профілактична лазерна коагуляція сітківки – це процедура зміцнення периферичної зони сітківки, спрямована на профілактику виникнення відшарування сітківки. Дистрофія сітківки часто призводить до мікророзривів у цих зонах та появі відшарування сітківки, які погано піддаються лікуванню та можуть призвести до незворотної втрати зору. ППЛК дозволяє запобігти відшаруванню сітківки, а отже й зберегти зір.

Як проходить ППЛК сітківки?

Основою методу периферичної лазерної коагуляції є оброблення лазером витончених ділянок сітківки. За допомогою лазерного променя виконується так зване «припаювання» сітківки у слабких місцях і навколо розривів утворюються спайки сітківки з тканинами, що розташовані поряд. Ця процедура в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) виконується за 1 сеанс без госпіталізації під місцевою крапельною анестезією. Цього ж дня пацієнт повертається додому, продовжуючи звичний для себе спосіб життя.

Важливо

Як показує статистика офтальмохірургів, перед проведенням лазерної корекції зору близько 60% пацієнтів потребують зміцнення сітківки. Метод ППЛК застосовується у медицині вже понад 40 років і наразі офтальмологи не уявляють, як можна уникнути цього унікального способу.

Що буде з сітківкою в результаті ППЛК?

ППЛК покращує кровопостачання, збільшує швидкість кровотоку, покращує живлення ураженої області сітківки, перешкоджає проникненню рідини під сітківку та, як наслідок, її відшаруванню. Основною метою ППЛК є профілактика – зниження ризику виникнення ускладнень, а не покращення зору. Яким саме буде зір після операції, багато в чому залежить від того, чи є супутні захворювання очей, які впливають на можливість добре бачити.

Показання для проведення ППЛК

Периферична дистрофія сітківки – одна з основних причин відмови вагітним жінкам у природних пологах та рекомендації кесаревого розтину. При середньому та високому ступені короткозорості сітківка витончується та розтягується. У зв’язку з цим збільшується ризик розриву та відшарування сітківки під час пологів.

Однак зараз ця проблема вирішується за допомогою попереднього зміцнення сітківки методом ППЛК. Вчасно виконана процедура ППЛК дає можливість жінкам з проблемною сітківкою самостійного розродження. Лікарі рекомендують проведення периферичної профілактичної лазерної коагуляції до 35 тижня вагітності.

Переваги проведення ППЛК сітківки в клініках «Ексімер»

  1. Високі стандарти лікування. У клініці «Ексімер» (Київ) використовується найновіше обладнання, яке відповідає сучасним міжнародним стандартам, що дозволяє проводити ППЛК сітківки на найвищому рівні, дієво та безпечно.
  2. Висока кваліфікація та досвід лікарів. Кваліфікація та серйозний практичний досвід офтальмологів дозволяють проводити лікування захворювань очей з максимальною ефективністю.
  3. Швидке та комфортне лікування. Лікування проводиться без необхідності госпіталізації у режимі «одного дня». Процедура не порушує звичний режим життя пацієнта.
  4. Анестезія, яка добре переноситься. При проведенні процедур застосовується місцева крапельна анестезія, що добре переноситься пацієнтами – у тому числі жінками, які чекають появи на світ дитини. Така анестезія не шкодить ні малюкові, ні майбутній матері.

Ціну ППЛК сітківки у Києві, а також детальну інформацію з питань, що Вас цікавлять, дізнавайтеся за телефоном або на сайті клініки.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ