АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна коагуляція сітківки ока

Лазерна коагуляція сітківки проводиться в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) при дистрофіях та відшаруванні сітківки з метою профілактики та лікування. У складі комплексної терапії даний вид лікування ефективний при «решітчастій» дегенерації сітківки, тромбозі її центральної вени, ангіоматозі, віковій макулодистрофії, змінах на сітківці, пов’язаних з цукровим діабетом, та інших захворюваннях очей. У разі виникнення небезпечних уражень, що ведуть до втрати зору, лазерна коагуляція сітківки має бути виконана якнайшвидше, – іноді рахунок йде буквально на дні.

Що таке лазерна коагуляція сітківки?

У ході процедури відбувається зміцнення сітківки шляхом «припаювання» її проблемних ділянок до судинної оболонки ока. Висока точність лазерного променя дозволяє створювати мікроспайки у тих місцях, де це необхідно. Зміцнення сітківки лазером виконується практично безконтактно, що унеможливлює інфікування у ході процедури. Завдяки особливостям лазерного лікування, втручання проходить безкровно і зазвичай не викликає неприємних відчуттів.

Як відбувається процедура лазерної коагуляції сітківки?

Процедура займає близько 15-20 хвилин і не потребує загальної анестезії – отже організм уникає зайвого стресу. Лазерне зміцнення сітківки проводиться з застосуванням місцевої крапельної анестезії, що легко переноситься пацієнтами різного віку. Ця процедура виконується у режимі «одного дня» – після невеликого відпочинку та лікарського огляду пацієнт повертається додому, продовжуючи вести звичний спосіб життя.

Переваги лазерної коагуляції в клініках «Ексімер»

  1. Лікування за найвищими стандартами. Суперсучасне технічне оснащення клініки «Ексімер» (Київ) дає можливість виконувати процедуру лазерної коагуляції сітківки максимально результативно та безпечно.
  2. Кваліфікація та багаторічний досвід лікарів. Висока професійна кваліфікація та багаторічний досвід спеціалістів клініки «Ексімер» дозволяють проводити процедуру лазерного зміцнення сітківки з найбільшою ефективністю.
  3. Швидке та комфортне лікування. Лікування проводиться у комфортному для пацієнтів режимі без порушення звичного розпорядку життя.
  4. Безпечна анестезія. При проведенні операції зі зміцнення сітківки застосовується місцева крапельна анестезія, що добре переноситься пацієнтами різного віку, а також вагітними жінками.

Питання на тему

За якими симптомами можна визначити, що відшарування сітківки відбулося та необхідна процедура її лазерної коагуляції?

На відшарування сітківки вказують такі симптоми, як поява перед очима своєрідної «завіси» або тіні, множинних чорних крапок, спалахів у вигляді блискавок або іскор. Можуть спостерігатися зорові викривлення предметів, випадання з поля зору окремих ділянок зображення. Для своєчасної діагностики та максимально ефективного лікування захворювань сітківки важливими є регулярні, планові офтальмологічні огляди, у разі появи симптомів її відшарування терміново необхідно відвідати спеціаліста.

Як часто під час вагітності повинні відвідувати офтальмолога жінки з короткозорістю? Чи всім короткозорим вагітним жінкам необхідно пройти процедуру ППЛК?

При короткозорості очне яблуко збільшується, через що сітківка розтягується та витончується, на ній можуть утворюватися розриви та відшарування. Під час вагітності жінкам з діагнозом «короткозорість» рекомендується щомісячне спостереження. Особливо ймовірний розвиток відшарування сітківки під час природних пологів, коли організм зазнає значного навантаження. Про те, чи потрібна процедура ППЛК конкретній пацієнтці, лікар може зробити висновок тільки після ретельного обстеження її зорової системи та детального аналізу стану сітківки.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС