В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна коагуляція сітківки ока

Лазерна коагуляція сітківки застосовується при периферичних і центральних дистрофіях сітківки, судинних ураженнях, при деяких видах пухлин. Також лазерна коагуляція сітківки перешкоджає відшаруванню сітківки, ефективна як профілактика прогресування змін на очному дні.

Що таке лазерна коагуляція сітківки?

В процесі процедури відбувається укріплення сітківки за рахунок «припаювання» її проблемних ділянок до судинної оболонки ока. Висока точність лазерного променю дозволяє створювати мікроспайки строго в тих місцях, де це необхідно. Укріплення сітківки за допомогою лазера виконується практично безконтактно, що виключає можливість інфікування в ході процедури. Завдяки особливостям лазерного лікування втручання відбувається безкровно і, як правило, не викликає неприємних відчуттів.

Як відбувається процедура лазерної коагуляції сітківки?

Процедура займає близько 15-20 хвилин та не потребує загальної анестезії – а значить, організм уникає зайвого стресу. Укріплення сітківки за допомогою лазеру проводиться із застосуванням місцевої крапельної анестезії, яка легко переноситься пацієнтами різного віку. Ця процедура виконується в режимі «одного дня», без розміщення в стаціонарі, – після відпочинку та лікарського огляду пацієнт повертається додому, де продовжує вести звичний спосіб життя.

Переваги лазерної коагуляції в клініках «Ексімер»

  • Лікування за найвищими стандартами. Суперсучасне технічне оснащення клінік «Ексімер» надає можливість виконати процедуру лазерної коагуляції сітківки максимально результативно та безпечно.
  • Кваліфікація та багаторічний досвід лікарів. Висока професійна кваліфікація та багаторічний досвід спеціалістів клінік «Ексімер» дозволяють проводити процедуру лазерного укріплення сітківки з максимальною ефективністю.
  • Швидке та комфортне лікування.Лікування проводиться в комфортному для пацієнтів режимі, без порушення звичного розпорядку життя.
  • Безпечна анестезія. При проведенні процедур застосовується місцева крапельна анестезія, яка добре переноситься пацієнтами різного віку, а також вагітними жінками.
Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ