В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Антиглаукомна програма

Профілактика глаукомиВ офтальмологічних клініках «Ексімер” розроблена і реалізована антиглаукомна програма. Вона дозволяє пацієнтам спостерігатися і лікуватися в режимі, рекомендованому Європейським співтовариством глаукоматологів. Такий підхід має на увазі динамічне спостереження у фахівця за індивідуальною програмою, контроль внутрішньоочного тиску і періодичне проведення повної діагностики.
В останні роки прорив в лікуванні глаукоми зробили препарати з групи аналогів простагландинів. Знижуючи внутрішньоочний тиск, ці препарати не впливають на серцево-судинну і дихальну системи і застосовуються в щадному режимі, що не змінює на звичний спосіб життя пацієнтів.

Профілактика глаукоми

На сьогоднішній день немає методів, що дозволяють відновити втрачені функції або повернути зір тим, хто осліп від глаукоми. Тому найважливішим є завчасно виявити захворювання та почати лікування.

Для профілактики глаукоми необхідні періодичні огляди у офтальмолога (не рідше одного разу на рік), особливо це важливо для людей старше 40 років. Адже без лікування хвороба досить швидко прогресує і протягом 5-7 років може привести до повної сліпоти. Тим, у кого родичі страждають від глаукоми, необхідно починати спостереження з більш раннього віку.

Важливо пам’ятати!

Щоб виявити початок захворювання, простого вимірювання внутрішньоочного тиску недостатньо. Необхідно детально обстежити очне дно та диск зорового нерву, провести периметрію. Така діагностика потребує цілого комплексу обладнання.

Поліпшення кровопостачання ока при глаукомі

Іноді для отримання найкращого результату при лікуванні глаукоми необхідно провести не тільки операцію для нормалізації роботи дренажної системи. При недостатньому живленні тканин сітківки її світлосприймаючі клітини починають руйнуватися, навіть якщо внутрішньоочний тиск вдалося знизити. В такому випадку звертаються до методів, що дозволяє поліпшити кровопостачання ока. В офтальмологічній клініці «Ексімер» для цього застосовується цілий комплекс терапевтичних методів: ультразвукова терапія, лазерна стимуляція, вакуумний масаж, магнітотерапія, електростимуляція. Крім того, тут може бути зроблена вазореконструктивна операція, в результаті якої кровопостачання збільшується на 20-25% за рахунок перерозподілу потоку крові.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ