Працюємо незалежно від графіків відключень!

Клініка обладнана потужним генератором.
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Антиглаукомна програма

Профілактика глаукоми

З метою запобігання глаукомі в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Київ) розроблено та реалізовано антиглаукомну програму. Вона дозволяє пацієнтам спостерігатися та лікуватися у режимі, рекомендованому Європейським товариством глаукоматологів. Такий підхід передбачає  динамічне спостереження у спеціаліста за індивідуальною програмою, контроль внутрішньоочного тиску та періодичне проведення повної діагностики.

В останні роки прорив у лікуванні глаукоми зробили препарати з групи аналогів простагландинів. Знижуючи внутрішньоочний тиск, ці ліки не впливають на серцево-судинну та дихальну системи й застосовуються у щадному режимі, що не впливає на звичний спосіб життя пацієнтів.

Запобігання глаукомі

Наразі немає методів, що дозволяють відновити втрачені функції чи повернути зір сліпим внаслідок глаукоми. Тому найважливіше – вчасно виявити захворювання та розпочати лікування.

Для запобігання виникненню глаукоми необхідні періодичні огляди в офтальмолога (не рідше одного разу на рік), особливо це важливо для людей старше 40 років. Адже без лікування хвороба доволі швидко прогресує та протягом 5-7 років може призвести до повної сліпоти. Тим, у кого родичі страждають від глаукоми, необхідно починати спостереження з раннього віку.

Важливо пам’ятати!

Щоб виявити початок захворювання, простого виміру внутрішньоочного тиску недостатньо. Необхідно детально вивчити око та диск зорового нерва, а також провести дослідження поля зору. Для цього необхідно, щоб діагностика виконувалася за допомогою комплексу обладнання.

Поліпшення кровопостачання ока при глаукомі

Іноді для отримання найкращого результату при лікуванні глаукоми необхідно провести не лише операцію, що нормалізує роботу дренажної системи. При недостатньому живленні тканин сітківки її світлосприймальні клітини починають атрофуватися, навіть якщо внутрішньоочний тиск вдалося знизити. У цьому випадку звертаються до методів, що дозволяють покращити кровопостачання ока. В офтальмологічній клініці «Ексімер» (Київ) з цією метою застосовується цілий комплекс терапевтичних методів: ультразвукова терапія, лазерна стимуляція, вакуумний масаж, магнітотерапія, електростимуляція. Крім того, тут може бути зроблена вазореконструктивна операція, внаслідок якої кровопостачання збільшується на 20-25% шляхом перерозподілу потоку крові.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС

додаткова знижка
-100грн. при записі прямо зараз