АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ГРУДНЯ!
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
-30% на комплексну діагностику зору  з консультацією лікаря вищої категорії.
 
Лікування катаракти з лінзою преміум якості.
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів.
-20% на операцію, виконувану лікарем вищої категорії.
 
Термін дії акцій до 31.12.19

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування

Закінчила Ужгородський державний медичний університет в 1999 році. Після закінчення інтернатури за спеціальністю «Дитяча офтальмологія» на базі Центральної міської лікарні та Центру мікрохірургії ока м. Киев працювала дитячим лікарем-офтальмологом Васильківської центральної районної лікарні.

У 2001 році пройшла курси тематичного удосконалення з оптометрії і контактної корекції, в 2003 році – курси тематичного удосконалення з мікрохірургії ока, в 2004 році – передатестаційні курси на кафедрі офтальмології КМАПО ім. П. Л. Шупика.

З 2006 року лікар-офтальмолог дитячого відділення офтальмологічної клініки «Ексімер». Спеціалізується на комп’ютерній діагностиці зору, сучасні методики апаратного лікування аномалій рефракції, косоокості у дітей та дорослих. Фахівець з контактної корекції зору.

У 2008 році отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча офтальмологія». У 2011 році пройшла спеціалізацію з ортокератологічного лікування (застосування лінз нічного носіння Paragon CRT 100).
З 2014 року присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.

Записатися на прийом до офтальмолога

Каждый посетитель сайта получает скидку -5% на диагностику зрения

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ