Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Варга Олена Юріївна

Провідний спеціаліст дитячого відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, член Асоціації дитячих офтальмологів України «АДОУ», фахівець з ортокератологічного лікування

Закінчила Ужгородський державний медичний університет в 1999 році. Після закінчення інтернатури за спеціальністю «Дитяча офтальмологія» на базі Центральної міської лікарні та Центру мікрохірургії ока м. Киев працювала дитячим лікарем-офтальмологом Васильківської центральної районної лікарні.

У 2001 році пройшла курси тематичного удосконалення з оптометрії і контактної корекції, в 2003 році – курси тематичного удосконалення з мікрохірургії ока, в 2004 році – передатестаційні курси на кафедрі офтальмології КМАПО ім. П. Л. Шупика.

З 2006 року лікар-офтальмолог дитячого відділення офтальмологічної клініки «Ексімер». Спеціалізується на комп’ютерній діагностиці зору, сучасні методики апаратного лікування аномалій рефракції, косоокості у дітей та дорослих. Фахівець з контактної корекції зору.

У 2008 році отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча офтальмологія». У 2011 році пройшла спеціалізацію з ортокератологічного лікування (застосування лінз нічного носіння Paragon CRT 100).
З 2014 року присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.

Олена Юріївна дитячий офтальмолог, лікар з великої літери. Вона понад 20 років лікує очі хлопчиків і дівчаток, саме до неї звертаються в найскладніших випадках. З точки зору людських якостей, більш чуйної і співчутливої людини складно знайти. Вона дуже уважно ставиться до батьків і дітей. Завжди знайде потрібні приклади і докази для батьків, щоб пояснити їм, як бачить їх дитина. Адже дорослим буває складно зрозуміти, наскільки поганий зір у сина або дочки. Олена Юріївна підходить індивідуально до кожного пацієнта і підбирає найбільш оптимальну програму лікування. Крім того, вона впровадила підбір призматичних окулярів в центрі, які призначають при косоокості, активно розвиває напрямок ортокератологіі. Маючи величезний досвід роботи з дітьми, вона може знайти підхід до будь-якій дитині, і якщо потрібна корекція окулярами, то підбере їх ідеально.

Інтерв’ю лікаря

 

 

Записатися на прийом до офтальмолога

    Відгук про спеціаліста
    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ