Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Коломієць Олександр Іванович

Лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Освіта:
1965 – 1972 Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова
1972 – 1973 Інтернатура по офтальмології на базі кафедри офтальмології Одеського Медичного Інституту, після закінчення якої атестований як лікар-офтальмолог 3-ої категорії.
1976 – 1978 На базі НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. ак. В. П. Філатова пройшов стажування за фахом «Офтальмологія». Програма стажування розроблена на основі типового плану Міністерства Охорони здоров’я СРСР і затверджена Вченою Радою і директором інституту академіком Н. А. Пучківською.
1984 – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вплив лазерного випромінювання на офтальмотонус і гідродинаміку ока при транссклеральному опроміненні його дренажної системи»; НДІ ГБ і ТТ ім. ак. В. П. Філатова.
1991 – пройшов атестацію і отримав кваліфікацію: лікар-офтальмолог першої категорії; НДІ ГБ і ТТ ім. ак. В. П. Філатова.
1994 – склав іспит в міністерстві охорони здоров’я ОАЕ англійською мовою і отримав ліцензію: лікар фахівець – офтальмолог.
1999 – брав участь в ювілейній конференції Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, де пройшов курс тренування роботи на ексимерним лазері, м. Сіетл, США.
Рік випуску 2008 – пройшов цикл підвищення кваліфікації в Одеському державному медичному університеті на факультеті післядипломної підготовки, після якого отримав атестацію лікаря – офтальмолога вищої категорії.
Досвід роботи:
2009 – 2012 міська клінічна лікарня №5, поліклінічне відділення, лікар-офтальмолог. Сумісництво: госпрозрахункова клініка «Клініка професорів», лазерний відділ в НДІ очних хвороб ім. ак. В. П. Філатова, м. Одеса. 1993 – 2008 приватна клініка «Російський медичний і науковий центр» м. Шарджа, ОАЕ, головний лікар та лікар офтальмолог (лазерна мікрохірургія, лазерна корекція, лазерна терапія).
1990 – 1993 – ст. н. співр., зав. Клінічним відділенням лазерної лабораторії НДІ ГБ і ТТ ім. ак. В. П. Філатова, м. Одеса.
1975 – 1990 – науковий співр. Лабораторії оптичних Квантових генераторів, лабораторії лазерних методів лікування НДІ ГБ і ТТ ім. ак. В. П.Філатова, м. Одеса.
1973 – 1975 – лікар-офтальмолог районної лікарні смт Бородіно, Тарутинського району, Одеської обл. За час роботи в лазерному відділенні НДІ Філатова опанував усіма методами лазерної мікрохірургії та терапії переднього і заднього відділів ока.
Є автором 41 публікації в наукових журналах і тезах різних конференцій, автор 3 авторських свідоцтв на винахід лазерних методів лікування і лазерної апаратури, 3 інформаційних листів і методичних рекомендацій.
З вересня 2014 року – лікар-ретинолог офтальмологічного центру «Ексімер»

Олександр Іванович визнаний авторитет в питаннях ретинології. Лікар-офтальмолог з 50-річним досвідом роботи, який майстерно володіє всіма методами лазерної мікрохірургії та терапії ока. У клініці він працює практично з моменту відкриття. А до цього близько 15 років працював лікарем-офтальмологом за кордоном.
Олександр Іванович користується визнанням серед колег по роботі, і величезною повагою серед пацієнтів. Його праця відзначена багатьма почесними грамотами і дипломами. І свого часу він активно займався науковою діяльністю, про що свідчать три його патенти на винаходи і 41 стаття в медичних журналах.
У той же час Олександр Іванович як людина – чудовий співрозмовник, що вміє привернути людину до себе. Він вміє зрозуміло і доступно донести пацієнтові всі особливості захворювання та нюанси лікування.
Олександр Іванович швидко переймає всі нововведення в офтальмологічній практиці, готовий завжди прийти на допомогу колегам і викликає нескінченну довіру у людей, що його оточують.

Інтерв’ю лікаря

Записатися на прийом до офтальмолога

    Відгук про спеціаліста
    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ