АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око.

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Коломієць Олександр Іванович

Лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Досвід роботи: 51 рік

Спеціалізація:

– Ретинологія

– Лазерна мікрохірургія

– Флюоресцентна ангіографія

– Інтравітреальне введення медичних препаратів

– Терапія переднього та заднього відділів ока

Освіта

1965-1972 рр. – Навчання в Одеському медичному інституті ім. Н. І. Пирогова.

1972-1973 рр. – Інтернатура з офтальмології на базі кафедри офтальмології Одеського медичного інституту.

1976-1978 рр. – Стажування на базі НДІ очних хвороб та тканинної терапії ім. ак. В. П. Філатова за спеціальністю «Офтальмологія».

Професійна діяльність

1973-1975 рр. – Лікар-офтальмолог районної лікарні смт. Бородіно, Тарутинського району, Одеської обл.

1993-2008 рр. – Головний лікар та лікар-офтальмолог у клініці «Російський медичний та науковий центр» у м. Шарджа, ОАЕ.

2009-2012 рр. – Лікар-офтальмолог у міській клінічній лікарні №5, поліклінічне відділення у м. Одеса.

2009-2012 рр. – Лікар-офтальмолог у «Клініці професорів» м. Одеса. Лазерне відділення НДІ хвороб очей ім. ак. В. П. Філатова.

З 2014 р. – Лікар-ретинолог офтальмологічного центру «Ексімер» в Одесі.

Підвищення кваліфікації

1991 р. – Пройшов атестацію та отримав кваліфікацію: лікар-офтальмолог першої категорії; НДІ ГБ та ТТ ім. ак. В. П. Філатова.

1994 р. – Склав іспит у міністерстві охорони здоров’я ОАЕ англійською мовою та отримав ліцензію: лікар спеціаліст-офтальмолог.

1999 р. – Приймав участь у ювілейній конференції Американського Товариства катарактальної та рефракційної хірургії. Пройшов курс тренування на ексімерному лазері, м. Сіетл, США.

2008 р. – Пройшов цикл підвищення кваліфікації в Одеському державному медичному університеті на факультеті післядипломної підготовки. Здобув атестацію лікар-офтальмолог вищої категорії.

Наукова діяльність

1975-1990 рр. – Науковий співробітник Лабораторії оптичних квантових генераторів, лабораторії лазерних методів лікування НДІ ГБ та ТТ ім. ак. В. П. Філатова, м. Одеса.

1990-1993 рр. – Старший науковий співробітник, зав. клінічним відділом лазерної лабораторії НДІ ГБ та ТТ ім. ак. В. П. Філатова, м. Одеса.

1984 р. – Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вплив лазерного випромінювання на офтальмотонус та гідродинаміку ока при транссклеральному опроміненні його дренажної системи»; НДІ ГБ та ТТ ім. ак. В. П. Філатова.

– Автор 41 публікації у наукових журналах та тезах різних конференцій.

– Автор 3 авторських свідоцтв на винахід лазерних методів лікування та лазерної апаратури, 3 інформаційних листів та методичних рекомендацій.

Про лікаря

Олександр Іванович визнаний авторитет в питаннях ретинології. Лікар-офтальмолог з 50-річним досвідом роботи, який майстерно володіє всіма методами лазерної мікрохірургії та терапії ока. У клініці він працює практично з моменту відкриття. А до цього близько 15 років працював лікарем-офтальмологом за кордоном.
Олександр Іванович користується визнанням серед колег по роботі, і величезною повагою серед пацієнтів. Його праця відзначена багатьма почесними грамотами і дипломами. І свого часу він активно займався науковою діяльністю, про що свідчать три його патенти на винаходи і 41 стаття в медичних журналах.
У той же час Олександр Іванович як людина – чудовий співрозмовник, що вміє привернути людину до себе. Він вміє зрозуміло і доступно донести пацієнтові всі особливості захворювання та нюанси лікування.
Олександр Іванович швидко переймає всі нововведення в офтальмологічній практиці, готовий завжди прийти на допомогу колегам і викликає нескінченну довіру у людей, що його оточують.

Інтерв’ю лікаря

Записатися на прийом до офтальмолога
[cf7form cf7key="otzyvy-dlya-vrachej_copy"]
ОНЛАЙН ЗАПИС