АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око. 

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностика

Діагностичне обладнання

Діагностика зору у дітей до року

Окуліст чи офтальмолог? Хто допоможе вирішити проблему із зором?

Перевірка зору при вагітності

Навіщо потрібна діагностика зору

Комплексне обстеження зорової системи — основа для вирішення різних проблем з очима та збереження зору на довгі роки. У ході діагностики на сучасному обладнанні визначається стан зорового апарату, виявляються причини погіршення зору, розпізнаються хвороби очей навіть на ранній стадії.

Після обстеження лікар-офтальмолог складає індивідуальну програму профілактики чи лікування. Регулярна перевірка зору дозволяє стежити за динамікою процесів, що відбуваються у зоровій системі. Завдяки цьому можна вчасно запобігти розвитку багатьох офтальмологічних захворювань.

Чим відрізняється комплексна діагностика від звичайної перевірки в окуліста

Зазвичай в офтальмологічних кабінетах державних поліклінік, у школах та оптиках перевіряють лише один параметр — гостроту зору. Робиться це за допомогою класичної таблиці, яка використовується багато десятиліть.

Така спрощена діагностика не дає повного розуміння стану зорової системи, і таким чином неможливо визначити причини погіршення зору. Адже це важливо, особливо у дитячому віці, коли на зір впливають приховані процеси, виявлення яких можливе лише у ході детального обстеження, або у похилому віці, коли проблеми з очима можуть бути пов’язані з різними захворюваннями. Від усіх цих аспектів залежить успіх подальшого лікування.

На відміну від спрощеної діагностики в окулістів звичайних міських чи районних поліклінік або в оптиках, у клініці «Ексімер» в Одесі перевірка зору проводиться комплексно, з використанням більше ніж 100 тестів.

Кому потрібна діагностика зору

Насамперед тим, у кого погіршується зір. У різних за своєю природою офтальмологічних захворювань можуть бути схожі симптоми. Важливо виявити причину зниження зору та правильно підібрати лікування. Також повне обстеження очей потрібне всім людям старше 45 років. Ніхто не застрахований від вікових змін, і зорова система також від них страждає. Підвищується ризик виникнення таких захворювань, як катаракта і глаукома, проблем з сітківкою. Майже у всіх людей старше 45-50 років розвивається вікова далекозорість (пресбіопія).

У майбутніх мам під час вагітності зміни можуть відбуватися й у зоровій системі. Особливу увагу потрібно приділити стану сітківки, адже саме вона наражається на найбільшу небезпеку при природних пологах.

Кому ще потрібна комплексна діагностика зору:

  1. Людям з цукровим діабетом, гіпертонією. При таких захворюваннях регулярна діагностика зору потрібна для того, щоб вчасно вжити заходів для його збереження.
  2. Усім, хто користується контактними лінзами. Для ока лінза — стороннє тіло, тому потрібно постійно контролювати стан рогівки.
  3. Тим, хто багато часу проводить за комп’ютером. Довга робота викликає зорове перенапруження, синдром «сухого ока», що може призвести до серйозних проблем надалі.
  4. Всім, у кого планується мікрохірургічне втручання. Діагностичне обстеження перед операцією, у тому числі з приводу катаракти, лазерної корекції зору дозволить спрогнозувати результати майбутнього втручання, визначити індивідуальні параметри його проведення та виявити протипоказання.
  5. Дітям (навіть тим, хто не має проблем із зором). Зорова система формується до 18 років і потребує пильної уваги.

Переваг діагностики зору в Одесі в «Ексімері» доволі багато. Клініка оснащена комплексом сучасного високоточного діагностичного обладнання, що дозволяє за один візит визначити функціональні та анатомічні особливості зорового апарату.

У вартість діагностики входить визначення багатьох параметрів, а саме:

  • гостроти зору;
  • рефракції (здатності оптичної системи ока заломлювати світлові промені);
  • внутрішньоочного тиску;
  • стану внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерва;
  • форми та заломлювальної сили рогівки.

Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє нам виміряти необхідні параметри безболісно та безконтактно. Діагностика проводиться відповідно до всіх світових стандартів. Дані пацієнтів нашої клініки зберігаються в електронній базі, що дозволяє спостерігати процеси, які відбуваються у зоровій системі, в динаміці.

Як проходить діагностика зору у клініці «Ексімер»

Візит кожного пацієнта до лікаря-офтальмолога починається з повного діагностичного обстеження зорової системи. Записатися на прийом можна через телефон або сайт клініки.

Перевірка зору в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) займає від півтори до двох годин. Зняття параметрів на діагностичних приладах відбувається доволі швидко, проте іноді більше часу потребує процедура розширення зіниці. Вона необхідна для обстеження внутрішніх структур ока та очного дна.

Після того, як діагностичні дані зібрані, пацієнт проходить консультацію в офтальмолога, під час якої відбувається встановлення діагнозу та лікар підбирає програму профілактики чи лікування.

За потреби призначають додаткові обстеження. За результатами діагностики пацієнт отримує виписку, де зазначені параметри зорової системи, діагноз та рекомендації.

Що буде, якщо не перевіряти зір?

Підступність багатьох офтальмологічних захворювань у тому, що вони протікають безсимптомно та людина не підозрює, що в її зоровій системі почалися небезпечні зміни. Без своєчасного виявлення вони можуть призвести до серйозного погіршення зору, а нерідко і до втрати. Іноді один стан помилково приймають за інший, через що не надають значення тривожним симптомам. Наприклад, людина вважає, що зір погіршується через втому від тривалої роботи за комп’ютером. Хоча насправді у зоровій системі відбуваються серйозні зміни, які потребують невідкладного лікування. Зараз фахівці за допомогою сучасного діагностичного обладнання виявляють проблеми із зором на ранній стадії та починають лікування тоді, коли ще не надано істотного впливу на функції зорового апарату.

Діагностичне обладнання клініки «Ексімер»

До діагностичного комплексу клініки «Ексімер» (Одеса) входить обладнання останнього покоління провідних світових виробників: Nidek, Tomey (Японія), Zeiss (Німеччина), Optovue, Bausch & Lomb, АМО (США) тощо. В одній клініці за один візит швидко та безконтактно вимірюються всі параметри зорової системи, щоб отримати максимально повну картину її стану.


Як підготуватися до діагностики зору

Для обстеження зору особлива підготовка непотрібна. Якщо ви користуєтесь жорсткими лінзами, зніміть їх за 2 тижні – це необхідно для того, щоб усі показники були правильними. М’які контактні лінзи необхідно зняти за добу до проведення діагностики.

Додаткові обстеження, наприклад, для обчислення параметрів лазерної корекції зору, можна провести перед самою корекцією. Обов’язково візьміть паспорт або документ, що засвідчує особу.

Важливо! У день проведення діагностики не рекомендується користуватися декоративною косметикою, вживати спиртні напої.

Для деяких обстежень потрібне розширення зіниці, тому будьте готові до того, що після процедури якийсь час може бути некомфортно через нечіткість зору. Візьміть із собою сонцезахисні окуляри та не сідайте цього дня за кермо. Зазвичай зіниця приходить у норму до вечора того ж дня, коли було проведено діагностику.

Чому не варто підбирати окуляри відразу після діагностики зору

Сучасна комплексна діагностика передбачає огляд при розширеній зіниці для обстеження внутрішніх структур ока та очного дна. Правильно підібрати оптику при такому стані неможливо, тому потрібен окремий візит для того, щоб виписали окуляри чи контактні лінзи.

Як діагностують зір у дітей

Діагностичне обладнання клініки «Ексімер» дозволяє повноцінно обстежити зорову систему навіть найменших дітей – з трьох місяців. У клініці «Ексімер» комп’ютерна діагностика зору проводиться абсолютно безпечно, безконтактно, не завдає незручності дитині та дозволяє забезпечити точність встановленого діагнозу.

Для обстеження маленьких дітей працює спеціальний педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09. Він зручний тим, що не вимагає від дитини точної фіксації ока та навіть сам стежить за його рухом.

Читайте докладніше тут — діагностика зору у дітей.

Вартість діагностичного обстеження

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (048) 707-00-07
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Повна комплексна діагностика і консультація лікаря офтальмолога (первинна) 2600 1300
Повна комплексна діагностика і консультація лікаря офтальмолога (первинна) (пільгова програма для пенсіонерів) 2600 1300
Повна комплексна діагностика і консультація лікаря офтальмолога (повторна / в динаміці) 2600 1300
Консультація лікаря офтальмолога по мед.заключенням інших лікувальних закладыв (без проходження діагностики) ДРУГА ДУМКА 800
Оптична когерентна томографія сітківки та зорового нерва (OCT) 1300

 

роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Наші лікарі

Афанасьєв Ілля Валентинович

Головний лікар центру «Ексімер» в Одесі, офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Русєва Інна Василівна

Офтальмохірург, лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Детальніше

Коломієць Олександр Іванович

Лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Детальніше

Коваленко Андрій Володимирович

Офтальмохірург, лікар вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальної и рефракційнної хірургії (ASCRS)
Детальніше

Галанский Ігор Олександрович

Лікар анестезіолог вищої категорії
Детальніше

Бабій Катерина Валеріївна

Лікар офтальмолог
Детальніше

Жеков Микола Михайлович

Лікар анестезіолог вищої категорії
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС