Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція у питаннях та відповідях

Які межі застосування лазерної корекції?

Лазерна корекція зору виконується пацієнтам з короткозорістю до —15 діоптрій, далекозорістю до +6 діоптрій та астигматизмом до +/-6 діоптрій.

 

У якому віці краще робити лазерну корекцію?

Оптимальним віком відновлення зору з допомогою лазерної операції вважається період від 18 до 45 років. До 18 років корекція не рекомендується, тому що у дітей зі зростанням всього організму, у тому числі очного яблука, може змінитися й рефракція. А після 45 років лікарі попереджають пацієнта про те, що операція не застрахує від можливої ​​появи вікової далекозорості (пресбіопії).

Проведення лазерної корекції можливе і до 18 років та після 45 років, остаточне рішення приймає лікар у кожному конкретному випадку.

 

Чи є протипоказання для ексімерлазерної корекції зору?

Протипоказань небагато. Це наявність у пацієнтів катаракти, глаукоми, патології сітківки та загальних захворювань: туберкульозу, діабету, запальних хвороб, пухлин, інфекцій. Не рекомендується проведення лазерної корекції вагітним і жінкам, що годують.

 

Як давно проводиться лазерна корекція зору?

Лазерна корекція вперше була проведена у 1985 році та за минулий час довела свою надійність й ефективність.

 

Скільки лазерних корекцій було зроблено у світі?

Сьогодні лазерна корекція застосовується у медичних центрах та клініках у 45 країнах по всьому світу. За останніх 10 років було проведено понад 10 мільйонів таких операцій.

 

Чи може зір після лазерної корекції погіршитись?

До цього часу випадків погіршення зору через проведену лазерну корекцію зору не зафіксовано. Методика пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали застосовувати в офтальмологічних клініках по всьому світу. Але лікарі попереджають усіх пацієнтів про те, що погіршення зору можливе внаслідок вікових змін в організмі після 45-50 років та розвитку вікової далекозорості (пресбіопії).

 

Чи боляче робити лазерну корекцію?

Процедура абсолютно безболісна, використовується місцева крапельна анестезія.

 

Скільки потрібно лежати у лікарні після лазерної корекції?

Для госпіталізації немає потреби. Лазерна корекція зору виконується у режимі «одного дня» і займає 10-15 хвилин. Включаючи підготовку до процедури та обов’язковий післяопераційний огляд, пацієнт проводить у клініці лише 1,5–2 години та цього ж дня повертається додому.

 

Що буде, якщо під час корекції вимкнеться електрика?

Якщо таке станеться (що дуже малоймовірно), то відбудеться перепідключення енергопостачання лазерної установки до джерела безперебійного живлення. До нього буде підключена й система створення у приміщенні безпечних умов для проведення корекції (осушувач і кондиціонери з мікрофільтрами тощо). Це дозволить провести повноцінну корекцію на обох очах без будь-яких порушень технології.

 

Чи можна займатись спортом після лазерної корекції?

Можна. Після лазерної корекції зору ви можете вести звичний собі спосіб життя. Жодних обмежень на фізичні та зорові навантаження після операції немає. Методика корекції зору «ФемтоЛАСІК» — ефективний спосіб виправлення зору для осіб, які мають максимальні навантаження: льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів і навіть астронавтів.

 

Коли можна працювати за комп’ютером після лазерної корекції?

Працювати за комп’ютером можна вже через 1-2 дні після процедури. Багато пацієнтів працюють за екраном вже наступного дня після корекції без будь-яких обмежень. Все залежить від індивідуальних особливостей.

 

Навіщо перед лазерним коригуванням проходити обстеження?

Визначити показання до лазерної корекції можна лише за допомогою діагностики. В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) проводиться повне обстеження зорової системи, щоб лікар не лише переконався у доцільності операції, а й міг запропонувати індивідуальний варіант лікування для конкретного пацієнта, розрахував параметри майбутньої корекції зору.

 

Чи безпечна лазерна корекція?

Переваги лазерної корекції у тому, що вона прогнозована, безпечна та нетравматична. Методика пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати по всьому світу. Багаторічні спостереження показали, що ексімерний лазер не викликає будь-яких порушень, оскільки вплив відбувається тільки на одне з заломлювальних середовищ (рогівку) і глибина дії обмежена.

Усі ексімерні лазери працюють в одному діапазоні довжин хвиль, в імпульсному режимі. Температура у зоні випаровування тканини практично не підвищується (не більше ніж на 5-6 градусів) завдяки короткочасності дії. З кожним імпульсом лазер видаляє шар завтовшки 0,25 мкм (приблизно 1/500 частина товщини людського волосся). Така точність дозволяє досягати відмінних результатів лазерної корекції зору та не впливати на внутрішні тканини.

Крім того, інтенсивність впливу лазера контролюється комп’ютером, а система стеження за поглядом пацієнта під час процедури забезпечує максимально точне центрування зони випаровування. Тому про безпеку можна не турбуватися.

 

Чи потрібно обмежувати фізичні навантаження після лазерної корекції?

Першого дня після операції варто вести спокійніший спосіб життя. Але надалі можна не обмежувати фізичні навантаження. Через 1-2 після корекції дня ви можете продовжувати своє активне життя, наприклад, повернутися до занять спортом.

 

Чи є якісь обмеження надалі?

Після лазерної корекції зору триває короткий відновлювальний період. Невеликий дискомфорт зникає через 30-40 хвилин після процедури, а остаточне відновлення функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження відразу після корекції незначні та здебільшого стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, використання косметики). Надалі ніяких обмежень немає.

 

Чи може знадобитися повторна лазерна корекція?

У деяких особливо складних випадках потрібна докорекція, проте найчастіше необхідності у цьому немає.

 

Що буде, якщо лазер «схибить»?

У процесі лікування лазер не може «схибити». По-перше, положення ока фіксується спеціальним вакуумним кільцем, а голова – вакуумною подушкою. По-друге, лазер, який працює у клініці «Ексімер» (Одеса), має спеціальну систему стеження за оком, тому потрапити «не туди» промінь просто не може.

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ