Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Питання та відповіді




    Часто задаваемые вопросы

    Чи можна сплатити за послуги клініки від організації?

    Так, такий варіант можливий. Для цього необхідно отримати реквізити організації та попередньо виписати рахунок у реєстратурі клініки. Після отримання коштів на наш розрахунковий рахунок можливо буде провести необхідне обстеження або лікування. Але в будь-якому випадку, краще попередньо звернутися в клініку для консультації з питання, що вас цікавить.

    Де я можу ознайомитися з інформацією про ліцензії клініки "Ексімер"?

    Інформація про ліцензії розміщена на сайті, а також на інформаційних стендах у клініках.

    Які аналізи слід здати перед проведенням лікування?

    Перед будь-яким хірургічним втручанням доведеться пройти діагностичне обстеження, яке дозволить скласти повну картину стану зорової системи. Лікар розповість, як підготуватися до операції та які аналізи необхідно здати – їх списки можуть відрізнятися залежно від типу майбутнього втручання та від того, у якій клініці «Ексимер» проводиться лікування. Аналізи можна здати як у поліклініці за місцем проживання, так і безпосередньо у клініці «Ексимер» (це є додатковою послугою та оплачується окремо).

    Я приїжджий – скільки часу мені потрібно проводити у вашому місті і чи можна залишитись у клініці?

    В офтальмологічних клініках «Ексімер» усі процедури та операції виконуються амбулаторно без госпіталізації. Якщо Ви плануєте проведення лікування, все залежить від того, яка хірургія вам показана. При лазерній корекції зору методом Транс ФРК обстеження та операція виконуються в 1 день. А потім треба приїхати до клініки за 6 днів на огляд. Якщо ви маєте видалити катаракту, то це займе 3 дні: перший день – діагностика, другий – операція, третій – післяопераційний огляд. У будь-якому випадку, краще зателефонувати з реєстратурою і уточнити всі питання, що вас цікавлять.

    Що потрібно брати із собою на діагностичне обстеження?

    На діагностичне обстеження Вам необхідно взяти паспорт та результати попередніх обстежень (якщо вони є, не обов’язково). У сонячну погоду можна взяти з собою сонцезахисні окуляри, тому що ми розширюємо зіниці і після процедури вам буде так комфортно діставатися додому.

    Чи клініка «Ексимер» займається запаленнями, травмами, інфекціями?

    Ні, офтальмологічна клініка «Ексимер» не займається запальними та інфекційними захворюваннями, а також травмами очей. У разі виникнення таких проблем ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованих медичних закладів.

    Чи можна у клініці «Ексимер» підібрати окуляри?

    Якщо пацієнт віддає перевагу окулярам або контактним лінзам, за результатами обстеження зору в клініці “Ексимер” йому кваліфіковано підберуть необхідну оптику з ідеальною точністю.

    Як я можу отримати витяг з медичної картки?

    Витяг з результатами обстеження ви отримаєте відразу на консультації у лікаря.

    Чи надаються в клініці "Ексімер" якісь знижки?

    У всіх офтальмологічних клініках «Ексимер» періодично проводяться акції, які дають змогу провести діагностичне обстеження для дорослих та дітей, лазерну корекцію зору, хірургічне лікування, терапевтичні програми на пільгових умовах. Слідкуйте за нашими новинами на сайті.

    Чи проводиться у клініці "Ексимер" лікування у кредит?

    Ні, в офтальмологічних клініках “Ексимер” лікування в кредит не проводиться.

    Чи можна проконсультуватися зі спеціалістом клініки "Ексімер" без діагностичного обстеження?

    Так. Така можливість є. За результатами діагностики іншої клініки. Але попередньо потрібно записатися на консультацію. У будь-якому випадку, якщо пацієнт захоче надалі пройти лікування в офтальмологічному центрі “Ексімер”, потрібно обов’язково пройти діагностику у нашому центрі.

    У мене тонка рогівка, чи можна робити лазерну корекцію зору?

    З появою методики лазерної корекції Фемто стало можливим виконувати цю процедуру пацієнтам із тонкою, плоскою рогівкою, синдромом сухого ока та іншими складними зоровими станами. Також нова інноваційна методика 5D Sport Smart Surf вирішує питання з лазерною корекцією навіть пацієнтам, яким протипоказана методика Фемто. Раніше таким пацієнтам доводилося відмовляти у проведенні лазерної корекції. Тепер завдяки новітнім технологіям можна уникнути негативних наслідків, які могли б виникнути в цих випадках.

    Де я можу ознайомитись з повним прайс-листом клініки "Ексімер"?

    Ознайомитись з повним прайсом офтальмологічних клінік «Ексимер» Ви можете у реєстратурі клінік, а на інтернет-сайті наведено основний перелік послуг.

    Чи є при клініці "Ексімер" стаціонар?

    Хірургічні втручання у офтальмологічних клініках «Ексимер» виконуються амбулаторно, без госпіталізації, як «одного дня». Тому стаціонар у наших клініках не передбачено.

    Вартість в прайс-листі вказана за одне або обидва ока?

    У прайс-листах офтальмологічних клінік «Ексимер» вартість проведення операцій вказана за одне око, а вартість діагностичних послуг та досліджень, а також курсів апаратного лікування – за обидва ока.

    Чи працюють клініки «Ексімер» зі страховими компаніями (за полісами ДМС)?

    Так, офтальмологічні клініки «Ексімер» співпрацюють із страховими компаніями з полісів добровільного медичного страхування.

    Чи можна вилікувати міопію та відновити зір за допомогою дієти чи вправ? Погіршення зору із 8 років.

    Вилікувати міопію за допомогою дієт та вправ неможливо. Більш детально про лікування та профілактику зору вам буде розповісти варч після проведеної діагностики зору.

    Я багато часу проводжу за комп'ютером. Скажіть, будь ласка, чи потрібно користуватися спеціальними окулярами під час роботи за комп'ютером, чи це міф?

    Дискомфорт при роботі за комп’ютером відбувається, як правило, з кількох причин. Це може бути “втома” внутрішньоочного м’яза, який відповідає за акомодацію кришталика. Так як при роботі за комп’ютером ми менше моргаємо, виникає пересихання рогівки, що дає відчуття “піску в оці”. Крім того, відбувається вплив світлового випромінювання на сітківку ока. Тому краще застосовувати будь-які види захисту (у тому числі і окуляри), а також краплі, що зволожують рогівку, і регулярно виконувати гімнастику для розслаблення м’язів кришталика, робити перерви в роботі раз на 20 хвилин.

    У мене вагітність, 4-й тиждень. Поганий зір, діагноз - міопія вищого ступеня обох очей (-9 і -7). Чула, що за сильної короткозорості народжувати дитину не можна. Це правда?

    Вам необхідно пройти діагностичне обстеження у нашій клініці. У повне діагностичне обстеження включено і аналіз стану сітківки, на підставі результатів якого лікар зможе дати пораду, як краще вчинити саме в цьому випадку. Сильна міра короткозорості може в деяких випадках бути причиною того, що лікар порекомендує при пологах кесарів розтин, т.к. при короткозорості сітківка ока розтягнута, а сильні навантаження під час пологів можуть спричинити її розрив або відшарування, і зір майбутньої мами може дуже сильно постраждати. Але про те, що жінці заборонено мати дітей взагалі, не може бути мови. Найчастіше майбутнім мамам у подібних ситуаціях ми рекомендуємо провести курс процедур, що зміцнюють сітківку.

    Зараз з'явилися чорні окуляри в дірочку, не знаю як називаються, але в принципі дії у них лежить фізичне явище дифракція. Наскільки вони корисні?

    Подібні окуляри називаються дифракційними (або перфораційними), вважається, що вони зменшують зорову стомлюваність. Але жодного науково доведеного ефекту вони не мають.

    Скільки часу має пройти між процедурою ППЛК та лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК, чи можна їх виконати за один тиждень?

    Між процедурою ППЛК (периферична профілактична лазерна коагуляція) та ексимер-лазерною корекцією зору за методикою ЛАСІК має пройти не менше 14 днів. І спочатку виконується ППЛК, а потім лазерна корекція зору.

    Яка вартість повного обстеження з діагностикою та рекомендаціями при діагнозі «ускладнена короткозорість»?

    Вартість діагностичного обстеження у клініці “Ексимер” не залежить від діагнозу – вона єдина для всіх пацієнтів. Виберіть, чи дитяча чи доросла діагностика Вас цікавить, і в якому місті Вам зручніше пройти діагностичне обстеження. Зайшовши на сторінку із прайс-листом клініки цього міста, визначте вартість цієї послуги. Але є додаткові дослідження, такі як периметрія або ОСТ. Вони частіше необхідні за таких діагнозів як глаукома або проблеми з сітківкою.

    Який реабілітаційний період після лазерної корекції? Коли відновиться зір?

    Реабілітаційний період та обмеження – мінімальні та в основному стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, солярію, використання декоративної косметики) протягом кількох тижнів безпосередньо після лазерної корекції. Надалі ніяких обмежень немає. Добре бачити пацієнт починає відразу після проведення ексимерно-лазерної корекції, а остаточно зір нормалізується протягом декількох днів. Безумовно, невеликі коливання можуть тривати деякий час, але вони не завадять звичайному способу життя.

    Чому в очних клініках багато лікарів ходять в окулярах, та й просто багато відомих у медицині людей користуються ними? Адже можна легко виправити зір лазерною корекцією.

    Це найпоширеніша помилка: раз багато офтальмологи (як і інші лікарі) самі носять окуляри, отже, лазерна корекція шкідлива. Насправді причина в рекомендаціях (показаннях) до лазерної корекції зору. Найголовніше обмеження – вік: від 18 до 45 років. До 18 років проведення лазерної корекції не рекомендується, оскільки організм ще зростає і разом з ним розвивається орган зору, і, зір, найчастіше, до цього віку ще не стабілізувалося. Тому результат лазерної корекції може бути нестабільним. Після 45 років в організмі людини відбуваються зміни, пов’язані з віковими процесами, і починає розвиватися вікова далекозорість, від неї ніхто не застрахував. Погодьтеся, що досить рідко в наших поліклініках та медичних центрах зустрічаються лікарі цієї вікової категорії – вони значно старші. Саме ця причина – найпоширеніша серед тих, чому самі лікарі не роблять лазерної корекції зору. Існують обмеження на проведення лазерної корекції зору: це короткозорість до -15.0 D, далекозорість до +6.0 D, астигматизм до +/-6.0 D. Також є ще обмеження: товщина рогівки, стан очного дна, деякі загальні захворювання, вагітність та інші.

    5 років тому зробила операцію ЛАСІК, була велика міопія, зараз вагітна. Чи можуть бути у мене ускладнення, якщо я народжуватиму природним шляхом, або рекомендується краще зробити кесарів?

    Саме виконання лазерної корекції зору за методикою ЛАСІК протягом пологів не впливає. Все залежить від стану сітківки, а щоб її оцінити, потрібно пройти діагностичне обстеження зору. Якщо із сітківкою все гаразд, буде рекомендовано народжувати природним шляхом, але якщо ж будуть виявлені якісь проблеми, лікар порекомендує, як можна уникнути ускладнень з очима під час пологів.

    Скільки необхідно спостерігатися за прогресуючої міопії, щоб згодом провести лазерну корекцію зору?

    Прогресуюча короткозорість є протипоказанням щодо лазерної корекції. Необхідно спостерігатися у офтальмолога не рідше одного разу на 6 місяців. При стабілізації міопії як мінімум протягом року та за умови, що виповнилося 18 років, можливе проведення лазерної корекції.

    У мене спадкова короткозорість. Мій чоловік теж носить окуляри, короткозорість. Чи матимуть наші діти поганий зір? Якщо я зроблю лазерну корекцію зору до пологів, чи є можливість "непередачі" поганого зору у спадок?

    За наявності міопії в одного з найближчих родичів є шанс передачі свого гена, який відповідає за можливість розвитку короткозорості. Ваша майбутня дитина вже має шанс, що розвинеться міопія, тому вам доведеться контролювати її зір частіше, ніж у інших дітей. Лазерне лікування змінює лише форму рогівки безпосередньо тієї людини, якій виконується операція. Гени лишаються!

    Як виправити зір, якщо лазерна корекція не рекомендована?

    Якщо проведення лазерної корекції неможливе за індивідуальними показаннями, то пацієнту буде запропоновано альтернативні методи корекції, наприклад, імплантація внутрішньоочних лінз – факічних або інтраокулярних. Також, можуть бути показані нічні лінзи, які одягаються на око під час сну, а вдень ви їх знімаєте та ходите цілий день без окулярів та лінз.

    Що краще: окуляри, контактні лінзи чи лазерна корекція зору?

    Окуляри та контактні лінзи лише на якийсь час дають можливість добре бачити. Знімаючи їх, людина відчуває стрес, оскільки зір знову стає поганим. Окуляри не тільки змінюють зовнішність, а й спотворюють видимий простір та обмежують бічний зір. Контактні лінзи, своєю чергою, є стороннім предметом для очей. Рогівка під ними «втомлюється», набрякає та відчуває кисневу недостатність, а також збільшується ризик запальних інфекційних процесів. Крім того, щоденний процес надягання та знімання лінз наносить мікротравми оку, а постійне носіння лінз може спровокувати розвиток різних захворювань рогівки. Саме тому все більше людей вибирають лазерну корекцію як найефективніший і найбезпечніший спосіб виправлення короткозорості. Щоб визначити, чи показано вам проведення лазерної корекції, необхідно пройти комплексне обстеження зору за допомогою сучасного комп’ютеризованого обладнання. Процедура лазерної корекції виконується протягом 10 – 15 хвилин під місцевою крапельною анестезією, без госпіталізації. У результаті корекції впливом лазерного променя поверхню рогівки не травмується, оскільки коригуються її внутрішні шари. Поліпшення зору настає одразу після процедури, а остаточно відновлюється протягом тижня. Результат корекції зберігається протягом усього життя. Цього ніколи не зможуть забезпечити окуляри та контактні лінзи. Тому вибір очевидний.

    Записатися на прийом до офтальмолога

    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ